Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1930–1931 m.: Skirtumas tarp puslapio versijų

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
(Balten)
11 eilutė: 11 eilutė:
  
 
==Balten==
 
==Balten==
 +
* https://de.wikipedia.org/wiki/Baltische_Fußballmeisterschaft_1930/31
 +
 
===Grenzmark===
 
===Grenzmark===
 
====Danzig====
 
====Danzig====
 
{{fg1|Balten / Grenzmark / Danzig}}
 
{{fg1|Balten / Grenzmark / Danzig}}
{{fg8|1|Neufahrwasser Danzig|10|7|1|2|21|10|15}}
+
{{fg8|1|Neufahrwasser Danzig|10|6|3|1|20|10|15}}
 
{{fg8|2|Gedania Danzig|10|5|2|3|17|16|12}}
 
{{fg8|2|Gedania Danzig|10|5|2|3|17|16|12}}
 
{{fg4|3|Schutzpolizei Danzig|10|4|2|4|18|15|10}}
 
{{fg4|3|Schutzpolizei Danzig|10|4|2|4|18|15|10}}
{{fg4|4|VfL Danzig|10|5|0|5|15|14|10}}
+
{{fg4|4|BuEV Danzig|10|5|0|5|15|14|10}}
{{fg4|5|Preussen Danzig|10|3|2|5|18|24|8}}
+
{{fg4|5|Preussen Danzig|10|3|2|5|19|24|8}}
{{fg4|6|Hansa Danzig|10|2|1|7|9|19|5}}
+
{{fg4|6|Hansa Danzig|10|1|3|6|9|19|5}}
 
|}
 
|}
  
====Kolberg-Köslin====
+
====Köslin====
{{fg1|Balten / Grenzmark / Kolberg-Köslin}}
+
 
{{fg4|1|Preussen Koslin}}
+
Turnyras nebaigtas, todėl nė viena komanda nepateko į Pasienio zonos finalinį turnyrą.
{{fg4|2|Hubertus Kolberg}}
+
 
{{fg4|3|SV Kolberg}}
+
{{fg1|Balten / Grenzmark / Köslin}}
{{fg4|4|Viktoria Kolberg}}
+
{{fg4|1|Preussen Koslin|4|3|0|1|14|5|6}}
{{fg4|5|SV Schivelbein}}
+
{{fg4|2|SV Kolberg|3|2|0|1|10|11|4}}
 +
{{fg4|3|Preussen Koslin|4|2|0|2|13|8|4}}
 +
{{fg4|4|Viktoria Kolberg|3|1|0|2|4|7|2}}
 +
{{fg4|5|SV Schivelbein|4|1|0|3|7|17|2}}
 
|}
 
|}
  
 
====Schneidemühl====
 
====Schneidemühl====
 +
 +
Negalutinė turnyro lentelė:
 +
 
{{fg1|Balten / Grenzmark / Schneidemühl}}
 
{{fg1|Balten / Grenzmark / Schneidemühl}}
{{fg8|1|Graf Schwerin Deutsch Krone}}
+
{{fg8|1|Graf Schwerin Deutsch Krone|4|3|0|1|12|6|6||1–2}}
{{fg4|2|Hertha Schneidemuhl}}
+
{{fg4|2|Viktoria Schneidemuhl|6|6|0|0|21|5|12||1–2}}
{{fg4|3|Erika Schneidemuhl}}
+
{{fg4|2|SV Deutsch Krone|3|3|0|0|8|5|6}}
{{fg4|4|PSV Schneidemuhl}}
+
{{fg4|4|Hertha Schneidemuhl|5|2|2|1|16|12|6}}
{{fg4|5|Germania Neustettin}}
+
{{fg4|5|Erika Schneidemuhl|7|2|2|3|20|13|6}}
 +
{{fg4|6|Germania Neustettin|5|1|2|2|10|11|4}}
 +
{{fg4|7|PSV Schneidemuhl|5|1|0|4|13|21|2}}
 +
{{fg4|8|Preussen Flatow|5|1|0|4|7|20|2}}
 +
{{fg4|9|Germania Schneidemuhl|4|0|0|4|3|17|0}}
 
|}
 
|}
 +
{{prung2|1|Viktoria Schneidemuhl|Graf Schwerin Deutsch Krone|(pralaimėjimas)}}
  
====Stolp-Lauenburg====
+
====Stolp====
{{fg1|Balten / Grenzmark / Stolp-Lauenburg}}
+
{{fg1|Balten / Grenzmark / Stolp}}
{{fg8|1|Sturm Lauenburg}}
+
{{fg8|1|Sturm Lauenburg|6|6|0|0|25|9|12}}
{{fg4|2|Viktoria Stolp}}
+
{{fg4|2|Viktoria Stolp|6|4|1|1|35|11|9}}
{{fg4|3|Pfeil Lauenburg}}
+
{{fg4|3|Pfeil Lauenburg|6|3|2|1|21|9|8}}
{{fg4|4|Fortuna Stolp}}
+
{{fg4|4|Fortuna Stolp|6|3|0|3|9|16|6}}
{{fg4|5|Germania Stolp}}
+
{{fg4|5|Germania Stolp|6|2|1|3|23|17|5}}
 +
{{fg4|6|Bucher Stolp|6|1|0|5|9|25|2}}
 +
{{fg4|7|SV Butow|6|0|0|6|2|37|0}}
 
|}
 
|}
  
 
====Westpreußen====
 
====Westpreußen====
 +
=====Abteilung A=====
 +
{{fg1|Balten / Grenzmark / Westpreußen A}}
 +
{{fg8|1|PSV Elbing|6|6|0|0|25|7|12}}
 +
{{fg8|2|Viktoria Elbing|6|3|0|3|20|14|6}}
 +
{{fg4|3|SV Marienburg|6|2|0|4|11|21|4}}
 +
{{fg4|4|VfB Deutsch Eylau|6|1|0|5|9|23|2}}
 +
|}
 +
 +
=====Abteilung B=====
 +
{{fg1|Balten / Grenzmark / Westpreußen B}}
 +
{{fg8|1|Hansa Elbing|6|5|0|1|21|11|10}}
 +
{{fg8|2|Hochmeister Marienburg|6|3|2|1|21|13|8}}
 +
{{fg4|3|SV Elbing|6|1|3|2|11|14|5}}
 +
{{fg4|4|SV Marienwerder|6|0|1|5|5|20|1}}
 +
|}
 +
 +
=====Finalas=====
 
{{fg1|Balten / Grenzmark / Westpreußen}}
 
{{fg1|Balten / Grenzmark / Westpreußen}}
{{fg8|1|PSV Elbing}}
+
{{fg8|1|PSV Elbing|6|5|1|0|18|3|11}}
{{fg4|2|SV Elbing}}
+
{{fg4|2|Hansa Elbing|6|4|1|1|21|14|9}}
{{fg4|3|Viktoria Elbing}}
+
{{fg4|3|Viktoria Elbing|5|1|0|4|12|8|2}}
{{fg4|4|Hansa Elbing}}
+
{{fg4|4|Hochmeister Marienburg|5|0|0|5|4|30|0}}
{{fg4|5|SV Marienburg}}
 
{{fg4|6|Hochmeister Marienburg}}
 
{{fg4|7|VfB Deutsch Eylau}}
 
 
|}
 
|}
  
 
====Finalas====
 
====Finalas====
=====Gruppe A=====
+
=====Nord=====
 
{{fg1}}
 
{{fg1}}
 
{{fg8|1|Neufahrwasser Danzig|4|2|1|1|6|5|5||1–2}}
 
{{fg8|1|Neufahrwasser Danzig|4|2|1|1|6|5|5||1–2}}
67 eilutė: 96 eilutė:
 
{{fg8|3|Sturm Lauenburg|4|1|0|3|7|12|2}}
 
{{fg8|3|Sturm Lauenburg|4|1|0|3|7|12|2}}
 
|}
 
|}
{{prung1|1|Neufahrwasser Danzig|Polizei Elbing|2-0}}
+
{{prung1|1|Neufahrwasser Danzig|PSV Elbing|2-0}}
  
=====Gruppe B=====
+
=====Süd=====
 
{{rung2}}
 
{{rung2}}
 
{{r1|Graf Schwerin Deutsch Krone|Gedania Danzig|2-0|3-3}}
 
{{r1|Graf Schwerin Deutsch Krone|Gedania Danzig|2-0|3-3}}
 
|}
 
|}
  
=====II etapas=====
+
=====Finalas=====
{{rung3}}
+
{{plast4
{{r2|Graf Schwerin Deutsch Krone|PSV Elbing|3-2|3-9|2-4}}
+
|Graf Schwerin Deutsch Krone|PSV Elbing|3-2|9-3|pp|2|4|
|}
+
|Neufahrwasser Danzig||+|||||
 
+
|1930-11-30|[[Gdanskas]]||PSV Elbing|Neufahrwasser Danzig|1|1|||||
=====III etapas=====
+
|1930-12-07|[[Elbingas]]||1|0|
{{rung2}}
+
}}
{{r2|Neufahrwasser Danzig|PSV Elbing|1-1|0-1}}
 
|}
 
  
 
{{fg0|Balten / Grenzmark}}
 
{{fg0|Balten / Grenzmark}}
97 eilutė: 124 eilutė:
 
{{fg8|1|Prussia-Samland Konigsberg|10|9|1|0|51|10|19}}
 
{{fg8|1|Prussia-Samland Konigsberg|10|9|1|0|51|10|19}}
 
{{fg8|2|VfB Konigsberg|10|7|0|3|55|18|14}}
 
{{fg8|2|VfB Konigsberg|10|7|0|3|55|18|14}}
{{fg4|3|Rasensport Preussen Konigsberg|10|5|0|5|32|33|10}}
+
{{fg4|3|Preussen Konigsberg|10|5|0|5|39|35|10}}
{{fg4|4|Concordia Konigsberg|10|4|2|4|23|37|10}}
+
{{fg4|4|Concordia Konigsberg|10|4|2|4|30|40|10}}
{{fg4|5|ASCO Konigsberg|10|1|3|6|8|29|5}}
+
{{fg4|5|ASCO Konigsberg|10|1|3|6|10|36|5}}
{{fg4|6|TSV Konigsberg|10|0|2|8|11|53|2}}
+
{{fg4|6|TSV Konigsberg|10|0|2|8|14|60|2}}
 +
|}
 +
 
 +
=====Pereinamasis turnyras=====
 +
{{fg1}}
 +
{{fg8|1|STV Konigsberg|3|3|0|0|13|0|6}}
 +
{{fg8|2|ASCO Konigsberg|3|1|1|1|4|5|3||2–3}}
 +
{{fg8|3|Rossgarter Mittelschuler Konigsberg|3|1|1|1|3|8|3||2–3}}
 +
{{fg8|4|RSV Braunsberg|3|0|0|3|0|7|0}}
 
|}
 
|}
 +
{{prung2|2|Rossgarter Mittelschuler Konigsberg|ASCO Konigsberg|2-4}}
  
 
====Nord====
 
====Nord====
111 eilutė: 147 eilutė:
 
{{fg4|5|Preussen Insterburg|10|3|0|7|22|50|6}}
 
{{fg4|5|Preussen Insterburg|10|3|0|7|22|50|6}}
 
{{fg4|6|VfB Tilsit|10|2|0|8|22|62|4}}
 
{{fg4|6|VfB Tilsit|10|2|0|8|22|62|4}}
 +
|}
 +
 +
=====Pereinamasis turnyras=====
 +
{{fg1}}
 +
{{fg8|1|VfB Tilsit|4|3|0|1|16|4|6}}
 +
{{fg8|2|Grun-Weiss Gumbinnen|4|2|0|2|9|8|4}}
 +
{{fg8|3|MTV Kaukehmen|4|1|0|3|5|18|2}}
 
|}
 
|}
  
120 eilutė: 163 eilutė:
 
{{fg4|4|Hindenburg Allenstein|10|5|2|3|39|26|12}}
 
{{fg4|4|Hindenburg Allenstein|10|5|2|3|39|26|12}}
 
{{fg4|5|VfL Rastenburg|10|3|1|6|21|44|7}}
 
{{fg4|5|VfL Rastenburg|10|3|1|6|21|44|7}}
{{fg4|6|Hindenburg Lotzen|10|0|0|10|4|15|0}}
+
{{fg4|6|Hindenburg Lotzen|10|0|0|10|4|15|0|pašalintas dėl 2 neatvykimų į rungtynes}}
 
|}
 
|}
{{prung1|2|SV Rastenburg|Masovia Lyck|(pergalė)}}
+
{{prung1|2|SV Rastenburg|Masovia Lyck|2-1}}
  
 
====Finalas====
 
====Finalas====
=====II etapas=====
+
=====I etapas=====
 
{{plast4
 
{{plast4
 
|SV Rastenburg|VfB Konigsberg|1|5||||
 
|SV Rastenburg|VfB Konigsberg|1|5||||
 
|SpVgg Memel||+|||||
 
|SpVgg Memel||+|||||
||||VfB Konigsberg|SpVgg Memel|3|1|
+
|1930-10-26|[[Karaliaučius]]||VfB Konigsberg|SpVgg Memel|3|1|
 
}}
 
}}
  
140 eilutė: 183 eilutė:
 
{{fg1|Balten / Ostpreußen}}
 
{{fg1|Balten / Ostpreußen}}
 
{{fg8|1|VfB Konigsberg|6|4|1|1|24|11|9}}
 
{{fg8|1|VfB Konigsberg|6|4|1|1|24|11|9}}
{{fg8|2|Prussia-Samland Konigsberg|6|4|0|2|21|14|8}}
+
{{fg8|2|Prussia-Samland Konigsberg|6|4|0|2|20|14|8}}
 
{{fg4|3|SV Insterburg|6|3|1|2|18|19|7}}
 
{{fg4|3|SV Insterburg|6|3|1|2|18|19|7}}
{{fg4|4|Viktoria Allenstein|6|0|0|6|10|29|0}}
+
{{fg4|4|Viktoria Allenstein|6|0|0|6|10|28|0}}
 
|}
 
|}
  
 
===Finalas===
 
===Finalas===
 
{{fg1|Balten}}
 
{{fg1|Balten}}
{{fg4|1|Prussia-Samland Konigsberg|6|4|0|2|16|15|8}}
+
{{fg4|1|Prussia-Samland Konigsberg|6|4|0|2|15|15|8}}
 
{{fg4|2|VfB Konigsberg|6|3|0|3|19|14|6||2–3}}
 
{{fg4|2|VfB Konigsberg|6|3|0|3|19|14|6||2–3}}
{{fg4|3|PSV Elbing|6|3|0|3|8|8|6||2–3}}
+
{{fg4|3|PSV Elbing|6|3|0|3|8|7|6||2–3}}
 
{{fg4|4|Neufahrwasser Danzig|6|2|0|4|9|15|4}}
 
{{fg4|4|Neufahrwasser Danzig|6|2|0|4|9|15|4}}
 
|}
 
|}
{{prung1|2|VfB Konigsberg|Polizei Elbing|6-2}}
+
{{prung1|2|VfB Konigsberg|PSV Elbing|6-2}}
  
 
==Berlin-Brandenburg==
 
==Berlin-Brandenburg==

16:16, 16 sausio 2020 versija

Wikipedia  
1930–1931 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1930–1931 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 1930–1931 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1930-31/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#31
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=23


Turinys

Balten

Grenzmark

Danzig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Danzig)
V
1. Neufahrwasser Danzig 10 6 3 1 20 — 10 15
2. Gedania Danzig 10 5 2 3 17 — 16 12
3. Schutzpolizei Danzig 10 4 2 4 18 — 15 10
4. BuEV Danzig 10 5 0 5 15 — 14 10
5. Preussen Danzig 10 3 2 5 19 — 24 8
6. Hansa Danzig 10 1 3 6 9 — 19 5

Köslin

Turnyras nebaigtas, todėl nė viena komanda nepateko į Pasienio zonos finalinį turnyrą.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Köslin)
V
1. Preussen Koslin 4 3 0 1 14 — 5 6
2. SV Kolberg 3 2 0 1 10 — 11 4
3. Preussen Koslin 4 2 0 2 13 — 8 4
4. Viktoria Kolberg 3 1 0 2 4 — 7 2
5. SV Schivelbein 4 1 0 3 7 — 17 2

Schneidemühl

Negalutinė turnyro lentelė:

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Schneidemühl)
V
1. Graf Schwerin Deutsch Krone 4 3 0 1 12 — 6 6 1–2
2. Viktoria Schneidemuhl 6 6 0 0 21 — 5 12 1–2
2. SV Deutsch Krone 3 3 0 0 8 — 5 6
4. Hertha Schneidemuhl 5 2 2 1 16 — 12 6
5. Erika Schneidemuhl 7 2 2 3 20 — 13 6
6. Germania Neustettin 5 1 2 2 10 — 11 4
7. PSV Schneidemuhl 5 1 0 4 13 — 21 2
8. Preussen Flatow 5 1 0 4 7 — 20 2
9. Germania Schneidemuhl 4 0 0 4 3 — 17 0
Dėl 1-osios vietos Viktoria Schneidemuhl Graf Schwerin Deutsch Krone (pralaimėjimas)

Stolp

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Stolp)
V
1. Sturm Lauenburg 6 6 0 0 25 — 9 12
2. Viktoria Stolp 6 4 1 1 35 — 11 9
3. Pfeil Lauenburg 6 3 2 1 21 — 9 8
4. Fortuna Stolp 6 3 0 3 9 — 16 6
5. Germania Stolp 6 2 1 3 23 — 17 5
6. Bucher Stolp 6 1 0 5 9 — 25 2
7. SV Butow 6 0 0 6 2 — 37 0

Westpreußen

Abteilung A
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Westpreußen A)
V
1. PSV Elbing 6 6 0 0 25 — 7 12
2. Viktoria Elbing 6 3 0 3 20 — 14 6
3. SV Marienburg 6 2 0 4 11 — 21 4
4. VfB Deutsch Eylau 6 1 0 5 9 — 23 2
Abteilung B
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Westpreußen B)
V
1. Hansa Elbing 6 5 0 1 21 — 11 10
2. Hochmeister Marienburg 6 3 2 1 21 — 13 8
3. SV Elbing 6 1 3 2 11 — 14 5
4. SV Marienwerder 6 0 1 5 5 — 20 1
Finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Westpreußen)
V
1. PSV Elbing 6 5 1 0 18 — 3 11
2. Hansa Elbing 6 4 1 1 21 — 14 9
3. Viktoria Elbing 5 1 0 4 12 — 8 2
4. Hochmeister Marienburg 5 0 0 5 4 — 30 0

Finalas

Nord
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Neufahrwasser Danzig 4 2 1 1 6 — 5 5 1–2
2. PSV Elbing 4 2 1 1 7 — 3 5 1–2
3. Sturm Lauenburg 4 1 0 3 7 — 12 2
Dėl 1-osios vietos Neufahrwasser Danzig PSV Elbing 2-0
Süd
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Graf Schwerin Deutsch Krone Gedania Danzig 2-0 3-3
Finalas
Pusfinalis       Finalas
     
                 
  pap.            
Graf Schwerin Deutsch Krone 3-2 2          
PSV Elbing 9-3 4            
          1930-11-30 Gdanskas
          PSV Elbing Neufahrwasser Danzig
         
Generic football.png
1
Generic football.png
1
         
          1930-12-07 Elbingas
         
Generic football.png
1
Generic football.png
0
         
               
Neufahrwasser Danzig +            
           
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark)
V
1. PSV Elbing
2. Neufahrwasser Danzig
3. Graf Schwerin Deutsch Krone
4. Gedania Danzig
5. Sturm Lauenburg

Ostpreußen

Königsberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Königsberg)
V
1. Prussia-Samland Konigsberg 10 9 1 0 51 — 10 19
2. VfB Konigsberg 10 7 0 3 55 — 18 14
3. Preussen Konigsberg 10 5 0 5 39 — 35 10
4. Concordia Konigsberg 10 4 2 4 30 — 40 10
5. ASCO Konigsberg 10 1 3 6 10 — 36 5
6. TSV Konigsberg 10 0 2 8 14 — 60 2
Pereinamasis turnyras
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. STV Konigsberg 3 3 0 0 13 — 0 6
2. ASCO Konigsberg 3 1 1 1 4 — 5 3 2–3
3. Rossgarter Mittelschuler Konigsberg 3 1 1 1 3 — 8 3 2–3
4. RSV Braunsberg 3 0 0 3 0 — 7 0
Dėl 2-osios vietos Rossgarter Mittelschuler Konigsberg ASCO Konigsberg 2-4

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Nord)
V
1. SV Insterburg 10 10 0 0 56 — 18 20
2. SpVgg Memel 10 7 0 3 47 — 14 14
3. SC Tilsit 10 4 0 6 47 — 44 8
4. Yorck Insterburg 10 4 0 6 22 — 28 8
5. Preussen Insterburg 10 3 0 7 22 — 50 6
6. VfB Tilsit 10 2 0 8 22 — 62 4
Pereinamasis turnyras
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfB Tilsit 4 3 0 1 16 — 4 6
2. Grun-Weiss Gumbinnen 4 2 0 2 9 — 8 4
3. MTV Kaukehmen 4 1 0 3 5 — 18 2

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Süd)
V
1. Viktoria Allenstein 10 6 3 1 26 — 16 15
2. SV Rastenburg 10 5 3 2 30 — 24 13 2–3
3. Masovia Lyck 10 5 3 2 24 — 19 13 2–3
4. Hindenburg Allenstein 10 5 2 3 39 — 26 12
5. VfL Rastenburg 10 3 1 6 21 — 44 7
6. Hindenburg Lotzen 10 0 0 10 4 — 15 0 pašalintas dėl 2 neatvykimų į rungtynes
Dėl 2-osios vietos SV Rastenburg Masovia Lyck 2-1

Finalas

I etapas
Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
SV Rastenburg 1          
VfB Konigsberg 5            
          1930-10-26 Karaliaučius
          VfB Konigsberg SpVgg Memel
         
Generic football.png
3
Generic football.png
1
         
               
SpVgg Memel +            
           
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen)
V
5. SpVgg Memel
6. SV Rastenburg
II etapas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen)
V
1. VfB Konigsberg 6 4 1 1 24 — 11 9
2. Prussia-Samland Konigsberg 6 4 0 2 20 — 14 8
3. SV Insterburg 6 3 1 2 18 — 19 7
4. Viktoria Allenstein 6 0 0 6 10 — 28 0

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten)
V
1. Prussia-Samland Konigsberg 6 4 0 2 15 — 15 8
2. VfB Konigsberg 6 3 0 3 19 — 14 6 2–3
3. PSV Elbing 6 3 0 3 8 — 7 6 2–3
4. Neufahrwasser Danzig 6 2 0 4 9 — 15 4
Dėl 2-osios vietos VfB Konigsberg PSV Elbing 6-2

Berlin-Brandenburg

Pommern

Gollnow-Pyritz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg / Pommern / Gollnow-Pyritz)
V
1. Mackensen Greifenberg
2. SC Naugard
3. Blucher Gollnow
4. Preussen Gollnow
5. PSV Treptow

Stettin-Stargard

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg / Pommern / Stettin-Stargard)
V
1. PSV Stettin 12 24 — 11 19
2. SC Stettin 13 18 — 14 19
3. Viktoria Stargard 12 12 — 13 14
4. VfB Stettin 12 19 — 8 13
5. Rasenfreunde Stettin 12 14 — 9 13
6. Preussen Stettin 13 13 — 17 12
7. SC Zullchow 12 8 — 10 8
8. Comet Stettin 12 7 — 25 6
9. Blucher Stettin 11 4 — 12 4
10. Titania Stettin pasitraukė

Vorpommern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg / Pommern / Vorpommern)
V
1. Viktoria Stralsund
2. SV Stralsund
3. Concordia Stralsund
4. Germania Stralsund
5. SC Greifswald
6. Preussen Greifswald
7. SC Swinemunde
8. SC Sassnitz
9. VfB Binz

Finalas

I etapas
Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SC Stettin Mackensen Greifenberg 4-1
RF Stettin Viktoria Stralsund 3-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg / Pommern)
V
5. Mackensen Greifenberg
6. Viktoria Stralsund
II etapas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg / Pommern)
V
1. PSV Stettin 3 2 1 0 10 — 7 5 1–2
2. SC Stettin 3 2 1 0 6 — 2 5 1–2
3. VfB Stettin 3 1 0 2 10 — 7 2
4. Rasenfreunde Stettin 3 0 0 3 3 — 13 0
Dėl 1-osios vietos PSV Stettin SC Stettin 5-2

Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg A)
V
1. Hertha Berlin 18 12 3 3 89 — 31 27 1–2
2. Viktoria Berlin 18 12 3 3 56 — 37 27 1–2
3. Wacker Tegel 18 10 4 4 41 — 26 24
4. VfB Pankow 18 8 5 5 50 — 39 21
5. Union Oberschoneweide 18 7 5 6 38 — 36 19
6. Preussen Berlin 18 7 4 7 44 — 52 18
7. PSV Berlin 18 6 3 9 36 — 55 15
8. Norden-Nordwest Berlin 18 6 2 10 42 — 48 14
9. Tasmania Neukolln 18 3 4 11 30 — 61 10
10. Kickers Berlin 18 1 3 14 21 — 62 5
Dėl 1-osios vietos Hertha Berlin Viktoria Berlin 3-2 2-1

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg B)
V
1. Tennis Borussia Berlin 18 16 0 2 66 — 20 32
2. Minerva Berlin 18 13 2 3 66 — 28 28
3. SV Berlin 18 10 3 5 54 — 28 23
4. SV Spandau 18 9 2 7 56 — 38 20
5. Blau-Weiss Berlin 18 8 4 6 50 — 54 20
6. Sport-Union Potsdam 18 8 1 9 49 — 59 17
7. Meteor Berlin 18 5 6 7 46 — 56 16
8. Sudstern Neukolln 18 5 2 11 31 — 41 12
9. FC Weissensee 18 3 0 15 28 — 67 6
10. Halley-Concordia Reinickendorf 18 2 2 14 29 — 84 6

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg)
V
1. Hertha Berlin 6 5 1 0 24 — 6 11
2. Tennis Borussia Berlin 6 4 1 1 16 — 15 9
3. SV Berlin 6 1 1 4 13 — 13 3
4. PSV Stettin 6 0 1 5 7 — 26 1

Mitteldeutschland

Altmark

Altmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Altmark / Altmark)
V
1. Viktoria Stendal 18 13 3 2 67 — 22 29
2. BC Stendal 18 13 2 3 62 — 30 28
3. STuSV Wittenberge 18 10 3 5 55 — 37 23
4. Saxonia Tangermunde 18 9 3 6 51 — 33 21
5. VfL Gardelegen 18 8 5 5 41 — 28 21
6. Hertha Wittenberge 18 8 3 7 37 — 25 19
7. SpV Eichstedt-Goldbeck 18 6 3 9 33 — 50 15
8. Siegfried Wahrburg 18 6 2 10 34 — 48 14
9. SV Wittenberge 18 4 2 12 25 — 64 10
10. Germania Tangerhutte 18 0 0 18 29 — 97 0

Jeetze

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Altmark / Jeetze)
V
1. SV Wustrow 12 10 1 1 43 — 16 21
2. FC Salzwedel 12 9 1 2 36 — 16 19
3. VfB Klotze 12 8 0 4 42 — 33 16
4. Eintracht Salzwedel 12 6 2 4 53 — 21 14
5. Minerva Wittenberge 12 4 2 6 33 — 36 10
6. TSV Immekath 12 1 0 11 12 — 48 2
7. SC Arendsee 12 1 0 11 16 — 65 2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Viktoria Stendal SV Wustrow 2-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Altmark)
V
1. Viktoria Stendal
2. SV Wustrow

Anhalt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Anhalt)
V
1. Wacker Bernburg 18 13 3 2 73 — 25 29
2. Viktoria Zerbst 18 12 3 3 75 — 36 27
3. SpVgg Dessau 18 9 3 6 59 — 49 21
4. SV Dessau 18 6 6 6 45 — 47 18
5. SV Bernburg 18 6 6 6 39 — 43 18
6. SV Kothen 18 7 3 8 50 — 59 17
7. Germania Kothen 18 6 4 8 51 — 47 16
8. SC Kothen 18 6 2 10 38 — 44 14
9. SC Dessau 18 4 3 11 43 — 75 11
10. SC Zerbst 18 2 5 11 28 — 76 9

Eichsfeld

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Eichsfeld)
V
1. Olympia Duderstadt 16 14 0 2 84 — 38 28
2. Konkordia Beuren 16 9 2 5 48 — 36 20
3. FC Brochthausen 16 8 2 6 59 — 36 18
4. Arminia Fuhrbach 16 7 2 7 45 — 43 16
5. VfR Dingelstadt 16 7 1 8 47 — 52 15
6. Viktoria Kirchworbis 16 6 3 7 28 — 46 15
7. SC Heiligenstadt 16 6 1 9 34 — 54 13
8. SC Leinefelde 16 5 1 10 28 — 48 11
9. Wacker Heiligenstadt 16 4 0 12 27 — 47 8

Elbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Elbe)
V
1. Fortuna Magdeburg 18 13 3 2 69 — 26 29
2. Preussen Magdeburg 18 10 4 4 52 — 35 24
3. SuS Magdeburg 18 8 6 4 39 — 30 22
4. Cricket Viktoria Magdeburg 18 8 3 7 36 — 32 19
5. VfB Schonebeck 18 7 4 7 38 — 33 18
6. SpVgg Calbe 18 6 6 6 27 — 33 18
7. Viktoria Magdeburg 18 6 5 7 32 — 31 17
8. SC Magdeburg 18 6 2 10 33 — 54 14
9. Favorit Magdeburg 18 5 2 11 39 — 60 12
10. VfL Neuhaldensleben 18 2 3 13 32 — 63 7

Erzgebirge

Ergzebirge

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Erzgebirge / Erzgebirge)
V
1. Saxonia Bernsbach 14 11 0 3 46 — 24 22
2. Sturm Beierfeld 14 10 0 4 40 — 24 20
3. VfB Aue-Zelle 14 8 2 4 36 — 22 18
4. VfR Auerhammer 14 8 2 4 42 — 32 18
5. Tanne Thalheim 14 4 4 6 32 — 35 12
6. VfB Zwonitz 14 5 1 8 36 — 34 11
7. Viktoria Lauter 14 3 3 8 29 — 38 9
8. BC Eibenstock 14 1 0 13 22 — 74 2

Obererzgebirge

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Erzgebirge / Obererzgebirge)
V
1. VfB Geyer 16 12 2 2 51 — 24 26
2. DSC Weipert 16 11 1 4 58 — 20 23
3. VfB Annaberg 16 9 5 2 69 — 31 23
4. FC Cranzahl 16 10 2 4 44 — 19 22
5. TuSV Barenstein 16 7 2 7 41 — 48 16
6. VfR Elterlein 16 5 1 10 35 — 51 11
7. BC Jahnsbach 16 4 2 10 25 — 53 10
8. BC Ehrenfriedersdorf 16 3 1 12 30 — 64 7
9. BV Thum 16 2 2 12 18 — 61 6

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
VfB Geyer Saxonia Bernsbach 2-3 1-5
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Erzgebirge)
V
1. Saxonia Bernsbach
2. VfB Geyer

Harz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Harz)
V
1. Germania Halberstadt 18 17 1 0 103 — 23 35
2. SpVgg Thale 18 11 1 6 55 — 54 23
3. VfL Halberstadt 17 10 2 5 49 — 37 22
4. Germania Wernigerode 18 9 2 7 57 — 33 20
5. Askania Aschersleben 18 9 2 7 57 — 58 20
6. SV Quedlinburg 18 9 2 7 33 — 40 20
7. Mars Quedlinburg 18 5 3 10 35 — 40 13
8. Preussen Halberstadt 18 6 1 11 34 — 52 13
9. SpVgg Aschersleben 17 3 2 12 26 — 58 8
10. Teutonia Aschersleben 18 2 0 16 18 — 72 4

Kyffhäuser

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Kyffhäuser)
V
1. Wacker Nordhausen 18 14 1 3 80 — 27 29
2. BSC Sangerhausen 18 11 3 4 50 — 38 25
3. VfB Eisleben 18 9 2 7 46 — 38 20
4. SpVgg Eisleben 18 8 4 6 34 — 37 20
5. Merkur Volkstedt 18 8 3 7 44 — 39 19
6. Preussen Nordhausen 18 8 3 7 50 — 45 19
7. VfB Sangerhausen 18 6 4 8 38 — 37 16
8. VfB Oberroblingen 18 5 3 10 32 — 47 13
9. SpVgg Helbra 18 4 2 12 32 — 59 10
10. VfB Bleicherode 18 3 3 12 28 — 67 9

Mittelsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mittelsachsen)
V
1. PSV Chemnitz 18 16 1 1 114 — 23 33
2. BC Chemnitz 18 13 1 4 98 — 29 27
3. Preussen Chemnitz 18 10 1 7 38 — 37 21
4. Sturm Chemnitz 18 9 2 7 64 — 41 20
5. National Chemnitz 18 7 4 7 59 — 50 18
6. SC Limbach 18 8 1 9 50 — 46 17
7. SC Harthau 18 5 4 9 37 — 71 14
8. SV Gruna 18 5 3 10 41 — 96 13
9. Teutonia Chemnitz 18 5 2 11 49 — 71 12
10. Hellas-Germania Mittweida 18 1 3 14 21 — 107 5

Mulde

Altmulde

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mulde / Altmulde)
V
1. VfL Bitterfeld 18 13 3 2 63 — 26 29
2. Union Sandersdorf 18 8 5 5 31 — 27 21
3. VfR Piesteritz 18 7 4 7 56 — 46 18
4. Preussen Greppin 18 8 2 8 49 — 42 18
5. SV Holzweissig 18 6 6 6 55 — 52 18
6. Viktoria Wittenberg 18 6 4 8 34 — 40 16
7. VfB Zscherndorf 18 7 2 9 35 — 43 16
8. SVgg Wittenberg 18 5 6 7 35 — 43 16
9. Wacker Bitterfeld 18 6 3 9 40 — 59 15
10. VfL Wolfen 18 5 3 10 29 — 49 13

Elbe-Elster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mulde / Elbe-Elster)
V
1. Preussen Biehla 16 10 6 0 58 — 23 26
2. VfB Hohenleipisch 15 8 1 6 33 — 36 17
3. VfB Herzberg 16 8 1 7 33 — 25 17
4. Sportfreunde Torgau 16 7 3 6 31 — 29 17
5. Hartenfels Torgau 16 7 3 6 34 — 34 17
6. SpVgg Bockwitz 14 6 2 6 35 — 34 14
7. BC Dommitzsch 16 5 4 7 33 — 44 14
8. SV Groditz 15 5 1 9 28 — 33 11
9. Vorwarts Falkenberg 16 3 1 12 19 — 46 7

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
VfL Bitterfeld Preussen Biehla 5-0 6-4
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mulde)
V
1. VfL Bitterfeld
2. Preussen Biehla

Nordthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordthüringen)
V
1. SC Stadtilm 18 16 1 1 74 — 19 33
2. SC Erfurt 18 15 0 3 73 — 21 30
3. SpVgg Erfurt 18 12 3 3 42 — 30 27
4. VfB Erfurt 18 10 0 8 34 — 32 20
5. Germania Ilmenau 18 8 1 9 52 — 51 17
6. SV Arnstadt 18 6 1 11 25 — 55 13
7. TSG Gispersleben 18 5 2 11 42 — 51 12
8. VfB Sommerda 18 5 2 11 28 — 51 12
9. Sportring Erfurt 18 5 1 12 26 — 28 11
10. Schwarz-Weiss Erfurt 18 2 1 15 19 — 77 5

Nordwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordwestsachsen)
V
1. Sportfreunde Leipzig 18 13 1 4 65 — 39 27
2. VfB Leipzig 18 12 1 5 51 — 31 25
3. Wacker Leipzig 18 9 4 5 45 — 39 22
4. Eintracht Leipzig 18 9 2 7 44 — 43 20
5. SpVgg Leipzig-Lindenau 18 8 3 7 38 — 39 19
6. Fortuna Leipzig 18 7 2 9 52 — 38 16
7. Sportfreunde Markranstadt 18 7 2 9 49 — 54 16
8. VfTuB Leipzig 18 7 2 9 46 — 59 16
9. Olympia-Germania Leipzig 18 6 3 9 39 — 49 15
10. Wettin Wurzen 18 2 0 16 39 — 77 4

Oberlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Oberlausitz)
V
1. Budissa Bautzen 18 12 4 2 65 — 38 28
2. Sportlust Zittau 18 10 3 5 62 — 38 23
3. SV Bischofswerda 18 10 2 6 79 — 57 22
4. BC Zittau 18 10 1 7 61 — 51 21
5. SC Grossrohrsdorf 18 9 2 7 51 — 47 20
6. SpVgg Bautzen 18 7 5 6 43 — 44 19
7. VfB Kamenz 17 6 3 8 35 — 50 15
8. Sportlust Neugersdorf 17 5 1 11 46 — 67 11
9. BC Reichenau 18 4 2 12 29 — 48 10
10. SV Lobau 18 3 3 12 35 — 66 9

Osterland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Osterland)
V
1. Thuringen Weida 18 14 0 4 65 — 32 28
2. FC Greiz 18 11 0 7 45 — 46 22
3. Wacker Gera 18 10 1 7 72 — 38 21
4. SpVgg Gera 18 8 2 8 54 — 44 18
5. SpVgg Neustadt-Orla 17 7 3 7 53 — 50 17
6. VfB Possneck 18 8 1 9 49 — 50 17
7. Konkordia Gera-Reuss 18 7 3 8 38 — 50 17
8. VfB Ronneburg 18 5 3 10 46 — 65 13
9. SV Schmolln 18 5 3 10 32 — 60 13
10. PSV Gera 17 4 4 9 30 — 49 12

Ostsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostsachsen)
V
1. SC Dresden 18 16 1 1 89 — 16 33
2. Guts Muts Dresden 18 14 1 3 86 — 27 29
3. FR Dresden 18 10 4 4 49 — 37 24
4. SV Meissen 18 9 4 5 45 — 35 22
5. Brandenburg Dresden 18 10 2 6 47 — 41 22
6. SpVgg Dresden 18 4 5 9 46 — 59 13
7. SV Dresden 18 2 8 8 22 — 59 12
8. SG 1893 Dresden 18 3 3 12 23 — 60 9
9. Dresdensia Dresden 18 3 2 13 28 — 64 8
10. VfR Dresden 18 3 2 13 21 — 58 8

Ostthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostthüringen)
V
1. SV Jena 18 15 2 1 58 — 19 32
2. VfB Apolda 18 13 1 4 53 — 26 27
3. SC Apolda 18 12 2 4 64 — 34 26
4. SV Kahla 18 9 2 7 45 — 44 20
5. VfL Saalfeld 18 7 2 9 51 — 50 16
6. VfB Rudolstadt 18 5 5 8 47 — 43 15
7. SC Weimar 18 5 3 10 29 — 50 13
8. Richthofen Weimar 18 5 3 10 37 — 61 13
9. VfB Jena 18 5 2 11 35 — 55 12
10. Vimaria Weimar 18 2 2 14 29 — 66 6

Saale

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale)
V
1. Wacker Halle 18 16 1 1 83 — 24 33
2. Borussia Halle 18 11 3 4 53 — 34 25
3. SV Merseburg 18 8 4 6 54 — 47 20
4. VfL Merseburg 18 8 4 6 47 — 42 20
5. SpVgg Neumark 18 8 3 7 53 — 44 19
6. Sportfreunde Halle 18 7 5 6 43 — 45 19
7. VfL Halle 18 6 2 10 29 — 47 14
8. Favorit Halle 18 4 3 11 35 — 61 11
9. SV Halle 18 3 4 11 35 — 61 10
10. SV Kayna 18 3 3 12 32 — 59 9

Saale-Elster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale-Elster)
V
1. SV Naumburg 18 10 6 2 51 — 20 26
2. TuRV Weissenfels 18 11 3 4 51 — 24 25
3. Schwarz-Gelb Weissenfels 18 10 4 4 58 — 23 24
4. SV Teuchern 18 10 2 6 42 — 35 22
5. SC Weissenfels 18 9 3 6 41 — 46 21
6. SVgg Zeitz 18 7 4 7 51 — 36 18
7. Blau-Gelb Weissenfels 18 6 2 10 32 — 41 14
8. SC Grana-Zeitz 18 4 6 8 24 — 34 14
9. BC Zeitz 18 6 1 11 31 — 55 13
10. Wacker Corbetha 18 0 3 15 17 — 84 3

Südthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Südthüringen)
V
1. VfL Neustadt 18 12 4 2 40 — 16 28
2. VfB Coburg 18 11 3 4 51 — 19 25
3. SV Steinach 18 11 3 4 36 — 19 25
4. FC Lauscha 18 6 6 6 47 — 35 18
5. SC Oberlind 18 7 2 9 30 — 35 16
6. SVgg Neuhaus-Igelshieb 17 6 4 7 27 — 42 16
7. Viktoria Coburg 17 6 3 8 41 — 47 15
8. FC Koppelsdorf 18 4 5 9 20 — 34 13
9. SC Sonneberg 18 4 4 10 30 — 49 12
10. SC Eisfeld 18 3 4 11 23 — 49 10

Vogtland

Goltzschtal

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Vogtland / Goltzschtal)
V
1. SV 1912 Grunbach 14 10 1 3 50 — 21 21
2. SpVgg Falkenstein 14 10 0 4 46 — 20 20
3. Teutonia Netzschkau 14 8 1 5 52 — 34 17
4. Sturm Reichenbach 14 6 2 6 27 — 43 14
5. FC Reichenbach 14 6 0 8 19 — 20 12
6. VfB Lengenfeld 14 5 2 7 20 — 31 12
7. VfB Auerbach 14 4 2 8 18 — 34 10
8. VfB Rodewisch 14 2 2 10 23 — 52 6

Vogtland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Vogtland / Vogtland)
V
1. Vogtland Plauen 16 14 1 1 69 — 20 29
2. SuBC Plauen 16 13 1 2 59 — 24 27
3. VfB Plauen 16 7 3 6 41 — 31 17
4. VfR Plauen 16 7 2 7 45 — 48 16
5. Konkordia Plauen 16 5 3 8 31 — 39 13
6. BC Elsterberg 16 5 3 8 36 — 48 13
7. SC Markneukirchen 16 5 3 8 34 — 46 13
8. Merkur Oelsnitz 16 4 2 10 19 — 40 10
9. SpVgg Plauen 16 2 2 12 22 — 60 6

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Vogtland Plauen SV 1912 Grunbach 2-1 (prat.)
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Vogtland)
V
1. Vogtland Plauen 1 1 0 0 2 — 1 2
2. SV 1912 Grunbach 1 0 0 1 1 — 2 0

Wartburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Wartburg)
V
1. Preussen Langensalza 18 15 0 3 87 — 22 30
2. Borussia Eisenach 18 11 2 5 36 — 28 24
3. VfB Muhlhausen 18 9 3 6 26 — 28 21
4. SV Gotha 18 8 3 7 36 — 31 19
5. SV Muhlhausen 18 7 4 7 33 — 24 18
6. SV Schlotheim 18 6 4 8 31 — 40 16
7. Wacker Gotha 18 5 3 10 34 — 54 13
8. SVgg Eisenach 18 5 1 12 33 — 34 11
9. BSC Ruhla 18 6 2 10 29 — 65 14
10. Meteor Waltershausen 18 5 4 9 29 — 48 14

Westsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westsachsen)
V
1. SC Planitz 18 13 2 3 84 — 38 28 1–2
2. SVgg Meerane 18 13 2 3 66 — 33 28 1–2
3. FC Zwickau 18 11 2 5 59 — 45 24
4. SC Zwickau 18 11 1 6 71 — 39 23
5. VfL Zwickau 18 10 2 6 53 — 44 22
6. VfB Glauchau 18 9 0 9 54 — 44 18
7. VfTuB Werdau 18 6 2 10 34 — 45 14
8. VfL Lichtenstein 18 5 0 13 29 — 87 10
9. SVgg Crimmitschau 18 4 0 14 42 — 71 8
10. PSV Zwickau 18 2 1 15 28 — 74 5
Dėl 1-osios vietos SC Planitz SVgg Meerane 3-2

Westthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westthüringen)
V
1. SpVgg Zella-Mehlis 18 17 0 1 84 — 24 34
2. Gelb-Rot Meiningen 18 13 1 4 60 — 22 27
3. Union Zella-Mehlis 18 11 2 5 56 — 41 24
4. TuS Steinbach-Hallenberg 18 8 1 9 46 — 56 17
5. SC Wasungen 18 7 1 10 39 — 53 15
6. VfL Meiningen 18 5 4 9 37 — 45 14
7. SV Schmalkalden 18 6 2 10 40 — 54 14
8. Wacker Bad Salzungen 18 5 2 11 37 — 51 12
9. FC Barchfeld-Werra 18 5 2 11 35 — 52 12
10. SC Schleusingen 18 5 1 12 38 — 74 11

Finalas

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Budissa Bautzen 1                                  
SC Dresden 11                                
          SC Dresden 6                        
        Vogtland Plauen 3                        
Vogtland Plauen 10                                  
Saxonia Bernsbach 1                              
                    SC Dresden +            
                               
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                                 
                                SC Dresden 3  
                              SC Planitz 1  
SC Planitz 4                                  
TV Theuma 0                                
          SC Planitz +                        
                                 
                                   
                               
                    SC Planitz 4            
                  Wacker Halle 1            
Wacker Nordhausen 0                                  
Wacker Halle 6                                
          Wacker Halle 5                        
        Wacker Bernburg 1                        
Wacker Bernburg 3                                  
Germania Halberstadt 0                                  
                                       
                                     
Preussen Langensalza 6                                  
Olympia Duderstadt 1                                
          Preussen Langensalza 4                        
        SC Stadtilm 0                        
SC Stadtilm 2                                  
SpVgg Zella-Mehlis 1 prat.                              
                    Preussen Langensalza 5            
                  Fortuna Magdeburg 1            
BC Stendal 1                                  
Fortuna Magdeburg 4                                
          Fortuna Magdeburg 3                        
        PSV Chemnitz 2                        
PSV Chemnitz 11                                  
Germania Dresden 1                                
                                Preussen Langensalza 4  
                              SV Jena 2  
VfL Neustadt 1                                  
Thuringen Weida 2                                
          Thuringen Weida 3                        
        SF Leipzig 2 prat.                        
                                   
                               
                    Thuringen Weida 0            
                  SV Jena 1            
SV Naumburg 3                                  
SV Jena 5                                
          SV Jena 1                        
        VfL Bitterfeld 0                        
                                   
                                   
                                       
              Finalas            
                                       
              1931-03-29            
              SC Dresden Preussen Langensalza            
             
Generic football.png
6
Generic football.png
0
           
                         
                                       


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland)
V
1. SC Dresden
2. Preussen Langensalza
3. SC Planitz
3. SV Jena
5. Wacker Halle
5. Fortuna Magdeburg
5. Thuringen Weida
8. Vogtland Plauen
8. Wacker Bernburg
8. SC Stadtilm
8. PSV Chemnitz
8. Sportfreunde Leipzig
8. VfL Bitterfeld
13. Budissa Bautzen
13. Saxonia Bernsbach
13. TV Theuma
13. Wacker Nordhausen
13. Germania Halberstadt
13. Olympia Duderstadt
13. SpVgg Zella-Mehlis
13. BC Stendal
13. Germania Dresden
13. VfL Neustadt
13. SV Naumburg

Norddeutschland

Groß Hamburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Groß Hamburg)
V
1. SV Hamburg 18 13 1 4 58 — 22 27
2. Union Altona 18 10 2 6 45 — 41 22
3. VfL Altona 18 9 3 6 54 — 45 21
4. Victoria Hamburg 18 7 6 5 50 — 40 20
5. FC Sankt Pauli 18 8 2 8 38 — 42 18 5–6
6. TV Eimsbuttel 18 7 4 7 67 — 61 18 5–6
7. SV Sankt Pauli 18 7 3 8 41 — 43 17
8. Sankt Georg Hamburg 18 8 1 9 33 — 39 17
9. Polizei Hamburg 18 7 2 9 48 — 48 16
10. Unitas Hamburg 18 2 0 16 20 — 73 4
Dėl 5-osios vietos FC Sankt Pauli TV Eimsbuttel 4-3

Lübeck-Mecklenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Lübeck-Mecklenburg)
V
1. Phonix Lubeck 14 12 0 2 68 — 11 24
2. Polizei Lubeck 14 9 1 4 53 — 31 19
3. SV Oldesloe 14 6 1 7 24 — 40 13
4. SC Rostock 14 6 0 8 36 — 45 12
5. VfL Schwerin 14 6 0 8 33 — 42 12
6. SV 1913 Lubeck 14 5 2 7 36 — 50 12
7. VfR Lubeck 14 5 2 7 17 — 35 12
8. FC Schwerin 14 4 0 10 26 — 39 8

Nordhannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Nordhannover)
V
1. SV Harburg 14 9 3 2 42 — 22 21
2. Viktoria Wilhelmsburg 14 8 4 2 47 — 20 20
3. FV Wilhelmsburg 14 7 3 4 29 — 22 17
4. VfR Harburg 14 7 2 5 50 — 34 16
5. Borussia Harburg 14 5 3 6 35 — 37 13
6. SC Uelzen 14 3 3 8 25 — 51 9
7. Eintracht Luneburg 14 3 2 9 12 — 30 8
8. Wacker Harburg-Wilstorf 14 3 2 9 27 — 51 8

Schleswig-Holstein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Schleswig-Holstein)
V
1. Holstein Kiel 14 13 1 0 83 — 18 27
2. Borussia Gaarden 14 9 3 2 46 — 28 21
3. Union-Teutonia Kiel 14 6 1 7 43 — 47 13
4. Olympia Neumunster 14 5 2 7 38 — 34 12
5. BV Rendsburg 14 5 2 7 35 — 49 12
6. Kilia Kiel 14 4 3 7 36 — 39 11
7. Eintracht Flensburg 14 4 1 9 22 — 63 9
8. VfR Neumunster 14 3 1 10 29 — 54 7

Südhannover-Braunschweig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Südhannover-Braunschweig)
V
1. Arminia Hannover 16 14 1 1 79 — 26 29
2. Eintracht Braunschweig 16 11 2 3 53 — 28 24
3. RSV Hildesheim 16 9 1 6 47 — 48 19
4. Leu Braunschweig 16 7 2 7 41 — 41 16
5. SV Hannover 16 6 1 9 38 — 45 13
6. VfB Braunschweig 16 5 2 9 35 — 47 12
7. SpVgg Hannover 16 5 1 10 34 — 50 11
8. VfB Peine 16 5 1 10 21 — 46 11
9. Werder Hannover 16 4 1 11 37 — 54 9

Weser-Jade

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Weser-Jade)
V
1. SV Bremen 14 10 2 2 51 — 24 22
2. Werder Bremen 14 8 2 4 41 — 21 18
3. Komet Bremen 14 6 4 4 30 — 29 16
4. Union Bremen 14 6 3 5 37 — 33 15
5. Schutzpolizei Bremen 14 5 3 6 36 — 46 13
6. SF Bremen 14 4 3 7 21 — 29 11
7. SuS Delmenhorst 14 3 3 8 21 — 32 9
8. Germania Leer 14 3 2 9 24 — 47 8

Finalas

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
FC Sankt Pauli Phonix Lubeck 1-6
VfL Altona Werder Bremen 3-2 (prat.)
RSV Hildesheim SV Hamburg 2-3
SV Harburg Victoria Hamburg 6-4
Polizei Lubeck Arminia Hannover 0-2
SV Bremen Borussia Gaarden 1-0 (prat.)
Eintracht Braunschweig Union Altona 0-2
Holstein Kiel Leu Braunschweig 10-4
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
9. FC Sankt Pauli
9. Werder Bremen
9. RSV Hildesheim
9. Victoria Hamburg
9. Polizei Lubeck
9. Borussia Gaarden
9. Eintracht Braunschweig
9. Leu Braunschweig

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Phonix Lubeck Holstein Kiel 1-2
Union Altona SV Bremen 1-2
SV Hamburg SV Harburg 9-1
Arminia Hannover VfL Altona 3-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
5. Phonix Lubeck
5. Union Altona
5. SV Harburg
5. VfL Altona

III etapas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. SV Hamburg 3 3 0 0 16 — 1 6
2. Holstein Kiel 3 2 0 1 10 — 8 4
3. Arminia Hannover 3 1 0 2 5 — 12 2
4. SV Bremen 3 0 0 3 3 — 13 0

Süddeutschland

Baden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Baden)
V
1. FV Karlsruhe 14 13 0 1 64 — 21 26
2. Phonix-Alemannia Karlsruhe 14 6 3 5 29 — 24 15
3. FV Rastatt 14 6 1 7 29 — 29 13 3–5
4. SpVgg Schramberg 14 6 1 7 30 — 29 13 3–5
5. FC Villingen 14 5 3 6 21 — 30 13 3–5
6. VfB Karlsruhe 14 5 2 7 20 — 29 12
7. SC Freiburg 14 4 3 7 19 — 35 11
8. FC Freiburg 14 4 1 9 28 — 43 9

Papildomas turnyras

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
3. FV Rastatt 2 2 0 0 3 — 0 4
4. SpVgg Schramberg 2 0 0 1 0 — 1 0
5. FC Villingen 2 0 0 2 0 — 2 0

Hessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Hessen)
V
1. Wormatia Worms 14 10 2 2 45 — 12 22
2. VfL Neu-Isenburg 14 8 1 5 30 — 20 17
3. SV Wiesbaden 14 7 2 5 27 — 18 16
4. Alemannia Worms 14 6 1 7 26 — 26 13
5. FSV Mainz 14 4 5 5 27 — 30 13
6. Viktoria Urberach 14 5 2 7 24 — 43 12
7. FC Langen 14 3 4 7 17 — 29 10
8. SV Darmstadt 14 1 5 8 13 — 31 7

Main

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Main)
V
1. Eintracht Frankfurt 14 10 3 1 51 — 13 23
2. Rot-Weiss Frankfurt 14 8 2 4 35 — 25 18
3. Union Niederrad 14 6 5 3 41 — 22 17
4. Kickers Offenbach 14 6 4 4 29 — 21 16
5. FSV Frankfurt 14 5 4 5 19 — 16 14
6. FC Hanau 14 3 5 6 21 — 35 11
7. Germania Bieber 14 4 3 7 14 — 34 11
8. SVgg Fechenheim 14 1 0 13 14 — 58 2

Nordbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Nordbayern)
V
1. SpVgg Furth 14 13 1 0 50 — 13 27
2. FC Nurnberg 14 9 2 3 50 — 14 20
3. VfR Furth 14 4 5 5 18 — 25 13
4. Bayern Hof 14 5 3 6 20 — 28 13
5. FV Wurzburg 14 4 4 6 22 — 29 12
6. ASV Nurnberg 14 3 4 7 27 — 36 10
7. Kickers Wurzburg 14 3 4 7 24 — 41 10
8. FC Bayreuth 14 2 3 9 14 — 39 7

Rhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Rhein)
V
1. SV Waldhof 14 9 2 3 40 — 19 20 1–2
2. Phonix Ludwigshafen 14 9 2 3 33 — 19 20 1–2
3. VfL Neckarau 14 8 3 3 36 — 27 19
4. SpVgg Mundenheim 14 6 4 4 27 — 20 14
5. Lindenhof Mannheim 14 4 5 5 22 — 31 13
6. VfR Mannheim 14 5 1 8 35 — 28 11
7. SpVgg Sandhofen 14 3 2 9 23 — 35 10
8. FG Kirchheim 14 2 1 11 18 — 55 5
Dėl 1-osios vietos SV Waldhof Phonix Ludwigshafen 1-0

Saar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Saar)
V
1. FK Pirmasens 14 11 2 1 48 — 20 24
2. FV Saarbrucken 14 6 5 3 30 — 22 17
3. FC Idar 14 7 2 5 44 — 29 16 3–4
4. Borussia Neunkirchen 14 7 3 4 35 — 29 17 3–4
5. Saar Saarbrucken 14 3 5 6 31 — 44 11
6. Sportfreunde Saarbrucken 14 4 2 8 31 — 39 10
7. VfR Pirmasens 14 4 2 8 21 — 36 10
8. VfB Dillingen 14 2 3 9 20 — 41 7
Dėl 3-osios vietos FC Idar Borussia Neunkirchen 3-2

Südbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Südbayern)
V
1. Bayern Munchen 14 11 3 0 55 — 27 23
2. TSV Munchen 14 9 0 5 54 — 22 19
3. Schwaben Augsburg 14 8 2 4 32 — 24 18
4. Jahn Regensburg 14 7 2 5 35 — 25 16
5. Teutonia Munchen 14 4 2 8 28 — 53 11
6. Wacker Munchen 14 4 1 9 23 — 36 11
7. DSV Munchen 14 3 2 9 16 — 29 8
8. VfB Ingolstadt-Ringsee 14 4 0 10 34 — 61 6

Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Württemberg)
V
1. Union Bockingen 14 10 1 3 30 — 18 21
2. Kickers Stuttgart 14 8 3 3 28 — 18 19 2–4
3. FC Pforzheim 14 8 3 3 41 — 22 19 2–4
4. VfB Stuttgart 14 8 3 3 35 — 16 19 2–4
5. Germania Brotzingen 14 4 3 7 21 — 27 11
6. FC Birkenfeld 14 2 5 7 18 — 26 9
7. FV Zuffenhausen 14 4 1 9 17 — 50 9
8. VfR Heilbronn 14 2 1 11 22 — 35 5

Papildomas turnyras

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
FC Pforzheim VfB Stuttgart 3-2
VfB Stuttgart Kickers Stuttgart 1-6

Finalas

I finalas

Varžėsi zonų čempionai.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. SpVgg Furth 14 8 5 1 36 — 17 21
2. Eintracht Frankfurt 14 9 2 3 32 — 20 20
3. Bayern Munchen 14 9 1 4 44 — 25 19
4. SV Waldhof 14 5 3 6 33 — 31 13
5. FV Karlsruhe 14 4 5 5 26 — 29 13
6. FK Pirmasens 14 3 4 7 30 — 42 10
7. Wormatia Worms 14 3 3 8 32 — 41 9
8. Union Bockingen 14 2 3 9 25 — 53 7

II finalas

Varžėsi zonų vicečempionai ir prizininkai.

Nordwest
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
10. Phonix Ludwigshafen 14 7 5 2 32 — 19 19 1–2
11. VfL Neu-Isenburg 14 8 3 3 29 — 19 19 1–2
13. Rot-Weiss Frankfurt 14 7 4 3 34 — 28 18 3
15. FV Saarbrucken 14 6 3 5 30 — 30 15 4
17. Union Niederrad 14 5 3 6 34 — 32 13 5
19. VfL Neckarau 14 4 3 7 33 — 35 11 6
21. FC Idar 14 4 1 9 29 — 51 9 7
23. SV Wiesbaden 14 3 2 9 20 — 27 8 8
Dėl 1-osios vietos Phonix Ludwigshafen VfL Neu-Isenburg 4-1
Südost
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
9. TSV Munchen 14 13 0 1 70 — 21 26 1
11. FC Nurnberg 14 9 2 3 46 — 13 20 2
13. Schwaben Augsburg 14 9 0 5 45 — 42 18 3
15. FC Pforzheim 14 7 2 5 41 — 32 16 4
17. Kickers Stuttgart 14 8 0 6 35 — 29 16 5
19. VfR Furth 14 3 2 9 32 — 45 8 6
21. FV Rastatt 14 2 2 10 22 — 55 6 7
23. Phonix-Alemannia Karlsruhe 14 1 0 13 11 — 65 2 8
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
TSV Munchen Phonix Ludwigshafen 3-3 (prat.) 2-1

Südostdeutschland

Bergland

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Bergland / Ost)
V
1. VfB Langenbielau 10 7 3 0 42 — 13 17
2. Preussen Schweidnitz 10 5 2 3 23 — 15 12
3. Hertha Munsterberg 10 5 2 3 19 — 21 12
4. SpVgg Reichenbach 10 4 1 5 27 — 27 9
5. VSF Strehlen 10 3 3 4 23 — 32 9
6. Preussen Glatz 10 0 1 9 11 — 37 1

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Bergland / West)
V
1. SV Waldenburg 10 7 2 1 40 — 10 16
2. STC Hirschberg 10 6 2 2 17 — 16 14
3. VfR Schweidnitz 10 6 1 3 35 — 20 13
4. Preussen Waldenburg-Altwasser 10 5 0 5 34 — 26 10
5. Richthofen Schweidnitz 10 2 1 7 15 — 39 5
6. Silesia Freiburg 10 1 0 9 12 — 42 2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SV Waldenburg VfB Langenbielau 4-0 3-2

Mittelschlesien

Breslau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Breslau)
V
2. FV Breslau 14 10 2 2 62 — 23 22 1
1. SC Breslau 14 10 1 3 62 — 20 21 2
3. VSF Breslau 14 8 3 3 46 — 30 19
4. VfB Breslau 14 7 0 7 29 — 27 14
5. Vorwarts Breslau 14 5 3 6 35 — 33 13
6. Hertha Breslau 14 4 4 6 29 — 40 12
7. Komet Breslau 14 3 0 11 23 — 59 6
8. VfR Breslau 14 2 1 11 23 — 77 5
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SC Breslau FV Breslau 3-2 1-1

Provinz

Brieg
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Brieg)
V
1. Sportfreunde Ohlau 10 7 1 2 19 — 18 15
2. Brega Brieg 10 7 0 3 24 — 12 14
3. SpVgg Brieg 10 7 0 3 31 — 20 14
4. Preussen Brieg 10 5 1 4 20 — 21 11
5. VfB Lowen 10 3 0 7 10 — 33 6
6. Schill Ohlau 10 0 0 10 0 — 0 0
Obernigk-Trachenberg
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Obernigk-Trachenberg)
V
1. SV Trachenberg 4 3 0 1 22 — 6 6
2. SC Obernigk 4 2 1 1 20 — 5 5
3. SV Gellendorf Stroppen 3 1 0 2 3 — 29 2
4. Gut Heil Prausnitz 3 0 1 2 3 — 8 1
Oels-Namslau
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Oels-Namslau)
V
1. Reichsbahn Schlesien Oels 13 10 2 1 58 — 16 22
2. SVgg Oels 14 8 4 2 25 — 18 20
3. VfR Oels 14 6 3 5 38 — 27 15
4. SC Oels 14 5 5 4 23 — 20 15
5. Preussen Namslau 14 5 4 5 19 — 35 14
6. Sportfreunde Bernstadt 13 5 1 7 27 — 38 11
7. Preussen Konstadt 14 4 0 10 22 — 35 8
8. Preussen Festenberg 14 1 3 10 31 — 54 5
I finalas
Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
RS Oels 12          
SV Trachenberg 3            
         
          RS Oels SF Ohlau
         
Generic football.png
7
Generic football.png
2
         
               
SF Bernstadt 2            
SF Ohlau 3            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien)
V
1. Reichsbahn Schlesien Oels
2. Sportfreunde Ohlau
3. SV Trachenberg
3. Sportfreunde Bernstadt
II finalas
Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
FV Breslau +          
           
         
          FV Breslau RS Oels
         
Generic football.png
(pergalė)
Generic football.png
         
               
RS Oels 4            
SpVgg Brieg 1            
                 


Niederlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederlausitz)
V
1. Viktoria Forst 14 11 0 3 63 — 19 22
2. FV Cottbus 14 8 3 3 38 — 29 19
3. SV Hoyerswerda 14 7 2 5 32 — 31 16
4. Brandenburg Cottbus 14 6 2 6 42 — 41 14
5. Askania Forst 14 5 2 7 31 — 31 12
6. Deutschland Forst 14 4 4 6 26 — 41 12
7. Wacker Strobitz 14 2 5 7 19 — 40 9
8. VfB Weisswasser 14 3 2 9 19 — 38 8

Niederschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederschlesien)
V
1. VfB Liegnitz 14 10 1 3 43 — 13 21
2. Preussen Glogau 14 9 0 5 51 — 25 18
3. Blitz Liegnitz 14 5 4 5 33 — 33 14
4. Schlesien Haynau 14 6 2 6 35 — 36 14
5. VSF Grunberg 14 5 3 6 28 — 30 13
6. SC Jauer 14 6 1 7 37 — 42 13
7. SpVgg Liegnitz 14 5 0 9 21 — 43 10
8. DSC Neusalz 14 3 3 8 25 — 51 9

Oberlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberlausitz)
V
1. Gelb-Weiss Gorlitz 14 11 2 1 48 — 17 24
2. STC Gorlitz 14 9 3 2 47 — 24 21
3. SC Halbau 14 10 0 4 43 — 22 20
4. SV Lauban 14 9 2 3 42 — 27 20
5. SV Sagan 14 5 2 7 32 — 32 12
6. SC Kunzendorf 14 2 3 9 15 — 35 7
7. Sportfreunde Seifersdorf 14 2 1 11 19 — 47 5
8. VfB Sorau 14 1 1 12 13 — 55 3

Oberschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien)
V
1. Preussen Zaborze 14 9 4 1 34 — 18 22
2. SuSV Beuthen 14 10 0 4 67 — 32 20
3. SVgg Ratibor 14 7 2 5 36 — 27 16
4. Vorwarts-Rasensport Gleiwitz 14 7 1 6 37 — 31 15
5. VfB Gleiwitz 14 6 1 7 35 — 39 13
6. Deichsel Zaborze 14 3 4 7 25 — 43 10
7. VSF Oppeln 14 3 4 7 22 — 45 10
8. Delbruckschachte Zaborze 14 2 2 10 20 — 41 6

I finalas

Kreis 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland)
V
1. VfB Liegnitz 10 9 0 1 46 — 13 18 1
4. Gelb-Weiss Gorlitz 10 8 0 2 33 — 24 16 2
5. STC Gorlitz 9 4 0 5 29 — 24 8 3
7. VfB Langenbielau 10 4 0 6 27 — 38 8 4
9. Preussen Glogau 9 3 0 6 17 — 36 6 5
11. SV Waldenburg 10 1 0 9 21 — 38 2 6

Kreis 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland)
V
3. SuSV Beuthen 9 5 2 2 27 — 13 12 1
2. FV Breslau 10 4 3 3 23 — 22 11 2–3
5. SC Breslau 10 4 3 3 14 — 15 11 2–3
7. Preussen Zaborze 10 3 3 4 24 — 16 9 4
9. FV Cottbus 10 3 2 5 10 — 26 8 5
11. Viktoria Forst 9 3 1 5 18 — 24 7 6
Dėl 2-osios vietos FV Breslau SC Breslau 6-3

II finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
FV Breslau VfB Liegnitz 2-0 0-1 0-0 (burt.)

Burtų keliu (metant monetą) laimėjo VfB Liegnitz.

Westdeutschland

Bergisch-Mark

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bergisch-Mark 1)
V
1. Fortuna Dusseldorf 18 15 1 2 56 — 14 31
2. VfL Benrath 18 13 2 3 65 — 25 28
3. TuRU Dusseldorf 18 12 2 4 47 — 34 26
4. SpVgg Ratingen 18 6 7 5 37 — 35 19
5. SuS Oberkassel 18 5 6 7 29 — 36 16
6. TSV Eller 18 6 2 10 36 — 56 14
7. SC Dusseldorf 18 5 3 10 26 — 38 13
8. Viktoria Dusseldorf 18 5 2 11 31 — 54 12
9. VfR Gerresheim 18 4 3 11 33 — 43 11
10. BV Dusseldorf 18 3 4 11 21 — 46 10

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bergisch-Mark 2)
V
1. Schwarz-Weiss Barmen 16 12 1 3 48 — 22 25
2. SV Barmen 16 9 1 6 56 — 39 19
3. Germania Elberfeld 16 8 2 6 38 — 37 18
4. SVgg Solingen-Grafrath 16 8 1 7 29 — 32 17
5. FC Schwelm 16 7 2 7 34 — 34 16
6. VfR Ohligs 16 6 4 6 27 — 32 16
7. SC Sonnborn 16 6 2 8 36 — 34 14
8. FC Solingen 16 3 4 9 24 — 44 10
9. SV Elberfeld 16 3 3 10 27 — 45 9

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SW Barmen Fortuna Dusseldorf 0-3 0-8

Hessen-Hannover

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hessen-Hannover / Nord)
V
1. CSC Kassel 14 11 2 1 69 — 24 24
2. Kurhessen Kassel 14 8 2 4 53 — 26 18
3. FC Grossalmerode 14 7 4 3 25 — 26 18
4. SC Gottingen 14 7 2 5 53 — 23 16
5. Hessen 1909 Kassel 14 7 1 6 35 — 35 15
6. FV Einbeck 14 4 1 9 23 — 49 9
7. SpVgg Gottingen 14 3 2 9 23 — 52 8
8. FC Grone 14 1 2 11 19 — 65 4

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hessen-Hannover / Süd)
V
1. Borussia Fulda 16 11 1 4 46 — 18 23 1–2
2. Sport Cassel 16 10 3 3 46 — 24 23 1–2
3. Kurhessen Marburg 16 10 2 4 47 — 36 22
4. Hessen Bad Hersfeld 16 5 5 6 26 — 36 15
5. SV Kassel 16 6 2 8 44 — 37 14
6. Hermannia Kassel 16 5 4 7 38 — 42 14
7. VfB 1900 Giessen 16 6 2 8 27 — 43 14
8. Germania Fulda 16 6 1 9 19 — 34 13
9. FSV Ockershausen 16 2 2 12 20 — 43 6
Dėl 1-osios vietos Borussia Fulda Sport Cassel 5-0

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Borussia Fulda CSC Cassel 0-1 0-3

Mittelrhein

Gruppe 1 (Rechtsrhein)

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Mittelrhein 1)
V
1. FV Neuendorf 14 11 1 2 66 — 24 23
2. SC Koblenz 14 8 2 4 31 — 20 18
3. FV Engers 14 7 2 5 41 — 42 16
4. Germania Metternich 14 5 4 5 29 — 38 14
5. SV Elz 14 6 2 6 26 — 36 14
6. VfR Limburg 14 5 3 6 27 — 24 13
7. SV Niederlahnstein 14 3 3 8 20 — 31 9
8. SC Oberlahnstein 14 0 5 9 23 — 48 5

Gruppe 2 (Linksrhein)

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Mittelrhein 2)
V
1. TuS Mayen 12 10 1 1 28 — 14 21
2. VfB Lutzel 12 8 1 3 42 — 17 17
3. SC Bad Neuenahr 12 6 1 5 32 — 24 13
4. SVgg Andernach 12 5 1 6 27 — 30 11
5. SC Neuwied 12 4 2 6 29 — 28 10
6. Preussen Koblenz 12 2 2 8 17 — 35 6
7. Fortuna Kottenheim 12 2 2 8 13 — 40 6

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FV Neuendorf TuS Mayen 4-3 3-2

Niederrhein

Gruppe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein A)
V
1. SpV Meiderich 16 14 1 1 65 — 19 29
2. SpV Homberg 16 11 2 3 43 — 18 24
3. Union Krefeld 16 10 1 5 30 — 21 21
4. FV Duisburg 16 7 3 6 24 — 30 17
5. SpVgg Oberhausen-Styrum 16 8 0 8 53 — 31 16
6. TSV Duisburg 16 5 2 9 21 — 35 12
7. SpV Kaldenkirchen 16 3 4 9 26 — 57 10
8. VfB Speldorf 16 3 3 10 18 — 44 9
9. Grafschafter Moers 16 1 4 11 22 — 47 6

Gruppe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein B)
V
1. SpVgg Sterkrade 14 11 0 3 53 — 25 22
2. SpV Hamborn 14 8 0 6 45 — 35 16
3. SpV Duisburg 14 6 3 5 37 — 30 15
4. VfvB Ruhrort 14 6 3 5 35 — 29 15
5. Preussen Krefeld 14 7 1 6 29 — 27 15
6. SVgg Meiderich 14 5 3 6 24 — 25 13
7. VfR Oberhausen 14 3 4 7 27 — 39 10
8. TuRV Duisburg 14 2 2 10 16 — 56 6

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SpV Meiderich SpVgg Sterkrade 5-1 5-5

Rhein

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein 1)
V
1. SpV Rheydt 20 15 3 2 77 — 37 33
2. BC Koln 20 12 5 3 70 — 31 29
3. SpVgg Sulz 20 11 3 6 64 — 36 25
4. Grun-Weiss Viersen 20 10 3 7 47 — 42 23
5. FV Bonn 20 9 2 9 48 — 55 20
6. SC Munchen-Gladbach 20 7 3 10 43 — 41 17
7. TuRa Bonn 20 7 3 10 42 — 55 17
8. SpV Wickrath 20 7 1 12 43 — 62 15
9. CfR Koln 20 6 2 12 45 — 50 14
10. SV Vingst 20 5 4 11 31 — 52 14
11. SV Troisdorf 20 6 1 13 33 — 82 13

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein 2)
V
1. Alemannia Aachen 20 15 3 2 72 — 20 33
2. SpVgg Odenkirchen 20 12 3 5 59 — 48 27 2–3
3. SV Mulheim 20 13 1 6 73 — 41 27 2–3
4. Rhenania Koln-Ehrenfelder 20 11 2 7 44 — 41 24
5. Viktoria Rheydt 20 10 2 8 45 — 45 22
6. Blau-Weiss Koln 20 8 3 9 38 — 37 19
7. VfR Koln 20 8 2 10 49 — 44 18
8. Borussia Munchen-Gladbach 20 6 4 10 31 — 51 16
9. SC Duren 20 4 5 11 25 — 42 13
10. SV Waldhausen 20 5 2 13 28 — 65 12
11. SV Bergisch Gladbach 20 2 5 13 27 — 57 9
Dėl 2-osios vietos SpVgg Odenkirchen SV Mulheim 6-5

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Alemannia Aachen SpV Rheydt 3-2

Ruhr

Gruppe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr A)
V
1. Germania Bochum 16 13 1 2 34 — 16 27 1–2
2. Westfalia Herne 16 13 1 2 57 — 37 27 1–2
3. Alemannia 1897 Dortmund 16 8 2 6 41 — 34 18
4. MBV Linden 16 7 2 7 50 — 37 16
5. Sportfreunde Essen 16 6 3 7 23 — 29 15
6. FC Gelsenkirchen-Schalke 16 6 1 9 30 — 25 13
7. SuS Schalke 16 6 1 9 36 — 35 13
8. SV Essen 16 3 3 10 33 — 51 9
9. STV Horst-Emscher 16 3 0 13 23 — 63 6
Dėl 1-osios vietos Germania Bochum Westfalia Herne 2-1

Gruppe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr B)
V
1. Union Gelsenkirchen 18 12 2 4 44 — 24 26 1–2
2. Schwarz-Weiss Essen 18 11 4 3 43 — 22 26 1–2
3. SC Gelsenkirchen 18 9 3 6 37 — 29 21
4. BV Altenessen 18 9 2 7 43 — 40 20
5. Germania Herne 18 8 4 6 39 — 42 20
6. Rot-Weiss Essen 18 9 1 8 45 — 40 19
7. STV Werne 18 8 2 8 45 — 43 18
8. Sportfreunde Dortmund 18 7 1 10 42 — 54 15
9. SV Castrop 18 3 4 11 35 — 46 10
10. TuS Bochum 18 2 1 15 29 — 62 5
Dėl 1-osios vietos Union Gelsenkirchen SW Essen 3-2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Union Gelsenkirchen Germania Bochum 4-0

Südwestfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Südwestfalen)
V
1. SuS Husten 18 17 0 1 90 — 18 34
2. TuRV Hagen 18 13 1 4 35 — 26 27
3. VfB Weidenau 18 8 3 7 46 — 44 19
4. Sportfreunde Siegen 18 7 4 7 41 — 45 18
5. SpVgg Hagen 18 8 1 9 34 — 35 17
6. SuS 1908 Gevelsberg 18 7 2 9 42 — 56 16
7. Jahn Werdohl 18 7 1 10 31 — 38 15
8. SC Hanager 18 7 0 11 47 — 50 14
9. SC Lichtenplatz 18 5 3 10 30 — 42 13
10. Germania Mudersbach 18 3 1 14 36 — 78 7

Westfalen

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen / Ost)
V
1. VfB Bielefeld 18 13 4 1 66 — 24 30
2. Arminia Bielefeld 18 11 4 3 50 — 23 26
3. SpVgg Hamm 18 11 0 7 41 — 28 22
4. Teutonia Lippstadt 18 9 2 7 27 — 24 20
5. SuSpV Ahlen 18 8 3 7 38 — 33 19
6. SC Unna 18 6 4 8 30 — 41 16
7. VfJ Paderborn 18 7 2 9 29 — 43 16
8. SpVgg Bielefeld 18 6 2 10 27 — 37 14
9. Union Herford 18 4 2 12 32 — 56 10
10. Westfalia Ahlen 18 3 1 14 16 — 47 7

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen / West)
V
1. Borussia Rheine 16 11 4 1 51 — 25 26
2. SpVgg Herten 16 11 3 2 45 — 20 25
3. Viktoria Recklinghausen 16 8 1 7 29 — 30 17
4. Preussen Munster 16 7 2 7 22 — 23 16
5. Union Recklinghausen 16 6 3 7 29 — 32 15
6. Westfalia Scherlebeck 16 5 3 8 31 — 35 13
7. SC Munster 16 5 2 9 29 — 40 12
8. Sparta Nordhorn 16 4 2 10 33 — 40 10
9. VfL Osnabruck 16 4 2 10 28 — 52 10

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Borussia Rheine VfB Bielefeld 3-3 0-0

Finalas

I finalas

Kovojo zonų čempionai.

Nord
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. VfB Bielefeld 3 2 1 0 9 — 4 5
2. SpV Meiderich 3 1 1 1 4 — 3 3
5. SuS Husten 3 1 0 2 3 — 6 2 3
7. Union Gelsenkirchen 3 1 0 2 3 — 6 2 4
Süd
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. Fortuna Dusseldorf 3 3 0 0 11 — 4 6
2. Alemannia Aachen 3 1 0 2 7 — 6 2 2–4
5. CSC Kassel 3 1 0 2 5 — 11 2 2–4
7. FV Neuendorf 3 1 0 2 6 — 8 2 2–4
Papildomas turnyras
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
2. Alemannia Aachen 2 2 0 0 7 — 2 4
3. CSC Kassel 2 1 0 1 7 — 6 2
4. FV Neuendorf 2 0 0 2 3 — 9 0
Finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. Fortuna Dusseldorf 3 2 1 0 10 — 3 5
2. VfB Bielefeld 3 1 2 0 9 — 6 4
3. SpV Meiderich 3 1 1 1 4 — 6 3
4. Alemannia Aachen 3 0 0 3 2 — 10 0

II finalas

Kovojo zonų vicečempionai.


Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
TuS Mayen 1              
SW Barmen 4          
          SW Barmen 6  
        Borussia Rheine 2  
Borussia Rheine 4              
Germania Bochum 2              
                   
                 
Borussia Fulda 1              
SpV Rheydt 2 prat.          
          SpV Rheydt 7  
        SpVgg Sterkrade 1  
SpVgg Sterkrade 2              
TuRV Hagen 1 prat.              
                   
    Finalas  
                   
     
    SW Barmen SpV Rheydt  
   
Generic football.png
2
Generic football.png
0
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
9. Schwarz-Weiss Barmen
10. SpV Rheydt
11. Borussia Rheine
11. SpVgg Sterkrade
13. TuS Mayen
13. Germania Bochum
13. Borussia Fulda
13. TuRV Hagen

Papildoma vieta

Dėl papildomos vietos Vokietijos pirmenybių finaliniame turnyre kovojo I finalo trečiosios vietos laimėtojas su II finalo nugalėtoju.

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SpV Meiderich SW Barmen 4-2

Finalas

Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                             
                           
VfB Bielefeld 2                        
Hertha Berlin 5                      
          Hertha Berlin 3              
        SpVgg Furth 1              
SpVgg Leipzig 0                        
SpVgg Furth 3                    
                    Hertha Berlin 3  
                  SV Hamburg 2 prat.  
SuSV Beuthen 0                        
SV Hamburg 2                      
          SV Hamburg 2              
        Eintracht Frankfurt 0              
Fortuna Dusseldorf 2                        
Eintracht Frankfurt 3 prat.                        
                             
                           
TSV Munchen 4                        
SpV Meiderich 1                      
          TSV Munchen 1              
        Tennis Borussia Berlin 0              
Tennis Borussia Berlin 6                        
VfB Liegnitz 1                    
                    TSV Munchen 2  
                  Holstein Kiel 0  
VfB Konigsberg 1                        
SC Dresden 8                      
          SC Dresden 3              
        Holstein Kiel 4              
Holstein Kiel 3                        
Prussia-Samland Konigsberg 2                        
                             
              Finalas  
                             
              1931-06-14 Mungersdorfer Stadion, Kelnas  
              Hertha Berlin TSV Munchen  
             
Generic football.png
3
Generic football.png
2
 
               
                             


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hertha Berlin
2. TSV Munchen
3. SV Hamburg
3. Holstein Kiel
5. SpVgg Furth
5. Eintracht Frankfurt
5. Tennis Borussia Berlin
5. SC Dresden
9. VfB Bielefeld
9. SpVgg Leipzig
9. SuSV Beuthen
9. Fortuna Dusseldorf
9. SpV Meiderich
9. VfB Liegnitz
9. VfB Konigsberg
9. Prussia-Samland Konigsberg

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
  • CD
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai