Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1929–1930 m.: Skirtumas tarp puslapio versijų

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
(clean up)
(Balten)
(nerodoma viena tarpinė versija, sukurta to paties naudotojo)
11 eilutė: 11 eilutė:
  
 
==Balten==
 
==Balten==
 +
* https://de.wikipedia.org/wiki/Baltische_Fußballmeisterschaft_1929/30
 +
 
===Grenzmark===
 
===Grenzmark===
 
====Danzig====
 
====Danzig====
 
{{fg1|Balten / Grenzmark / Danzig}}
 
{{fg1|Balten / Grenzmark / Danzig}}
{{fg8|1|VfL Danzig|5|4|1|0|8|3|15}}
+
{{fg8|1|BuEV Danzig|5|4|1|0|18|6|9}}
{{fg8|2|Schutzpolizei Danzig|5|3|1|1|6|3|15}}
+
{{fg8|2|Schutzpolizei Danzig|5|3|1|1|14|6|7}}
{{fg4|3|SV Neufahrwasser|5|2|1|2|6|4|12}}
+
{{fg4|3|Neufahrwasser Danzig|5|2|1|2|5|4|5}}
{{fg4|4|Gedania Danzig|5|1|2|2|0|7|11}}
+
{{fg4|4|Gedania Danzig|5|1|2|2|5|4|4}}
{{fg4|5|Hansa Danzig|5|1|1|3|3|5|7}}
+
{{fg4|5|Hansa Danzig|5|1|1|3|5|16|3}}
{{fg4|6|SC Danzig|5|1|0|4|3|4|0}}
+
{{fg4|6|SC Danzig|5|1|0|4|8|19|2}}
 +
|}
 +
 
 +
====Stolp====
 +
 
 +
Pirmenybės vyko 1929 m. rudenį. Pavasario pirmenybes laimėjo taip pat „Viktoria“.
 +
 
 +
{{fg1|Balten / Grenzmark / Stolp}}
 +
{{fg8|1|Viktoria Stolp|4|4|0|0|27|2|8}}
 +
{{fg4|2|Germania Stolp|3|2|0|1|9|10|4}}
 +
{{fg4|3|Fortuna Stolp|4|2|0|2|9|15|4}}
 +
{{fg4|4|Sturm Lauenburg|2|0|0|2|2|9|0}}
 +
{{fg4|5|Pfeil Lauenburg|3|0|0|3|1|12|0}}
 
|}
 
|}
  
====Elbing====
+
====Westpreußen====
{{fg1|Balten / Grenzmark / Elbing}}
+
=====Abteilung A=====
{{fg8|1|SV Elbing}}
+
{{fg1|Balten / Grenzmark / Westpreußen A}}
 +
{{fg8|1|Viktoria Elbing|5|5|0|0|27|3|10}}
 +
{{fg8|2|SV Elbing|5|4|0|1|10|5|8}}
 +
{{fg4|3|SV Marienwerder|5|1|0|4|5|12|2}}
 +
{{fg4|4|SV Marienburg|5|0|0|5|7|29|0}}
 
|}
 
|}
  
====Stolp====
+
=====Abteilung B=====
{{fg1|Balten / Grenzmark / Stolp}}
+
{{fg1|Balten / Grenzmark / Westpreußen B}}
{{fg8|1|Viktoria Stolp}}
+
{{fg8|1|Hansa Elbing|5|4|0|1|28|11|8}}
 +
{{fg8|2|PSV Elbing|5|4|0|1|17|12|8}}
 +
{{fg4|3|VfB Deutsch Eylau|4|0|1|3|10|14|1}}
 +
{{fg4|4|Hochmeister Marienburg|4|0|1|3|7|25|1}}
 +
|}
 +
 
 +
=====Finalas=====
 +
{{fg1|Balten / Grenzmark / Westpreußen}}
 +
{{fg8|1|SV Elbing|6|5|1|0|15|7|11}}
 +
{{fg4|2|Hansa Elbing|6|3|1|2|12|14|7}}
 +
{{fg4|3|Viktoria Elbing|6|2|0|4|11|13|4}}
 +
{{fg4|4|PSV Elbing|6|1|0|5|7|11|2}}
 
|}
 
|}
  
 
====Finalas====
 
====Finalas====
 
{{fg1|Balten / Grenzmark}}
 
{{fg1|Balten / Grenzmark}}
{{fg8|1|Schutzpolizei Danzig|6|5|0|1|13|7|10}}
+
{{fg8|1|Schutzpolizei Danzig|6|5|0|1|16|8|10}}
{{fg8|2|Viktoria Stolp|6|4|1|1|27|11|9}}
+
{{fg8|2|Viktoria Stolp|6|4|1|1|28|14|9}}
{{fg4|3|VfL Danzig|6|1|1|4|12|15|3}}
+
{{fg4|3|BuEV Danzig|6|1|1|4|12|15|3}}
 
{{fg4|4|SV Elbing|6|1|0|5|6|25|2}}
 
{{fg4|4|SV Elbing|6|1|0|5|6|25|2}}
 
|}
 
|}
52 eilutė: 81 eilutė:
  
 
===Pommern===
 
===Pommern===
 +
====Gollnow====
 +
{{fg1|Balten / Pommern / Gollnow}}
 +
{{fg8|1|PSV Treptow|10|8|1|1|28|12|17||1–2}}
 +
{{fg4|2|Mackensen Greifenberg|11|7|1|3|37|25|15||1–2}}
 +
{{fg4|3|SC Naugard|10|8|0|2|39|19|16}}
 +
{{fg4|4|Blucher Gollnow|12|5|0|7|20|16|10}}
 +
{{fg4|5|Preussen Gollnow|13|4|2|7|28|31|10}}
 +
{{fg4|6|SC Daber|12|3|0|9|9|39|6}}
 +
{{fg4|7|SC Regenwalde|10|5|0|5|13|18|10}}
 +
{{fg4|8|Blucher-2 Gollnow|12|4|0|8|12|10|8}}
 +
{{fg4|9|SC Treptow|8|0|0|8|4|20|0}}
 +
|}
 +
{{prung1|1|PSV Treptow|Mackensen Greifenberg|3-2}}
 +
 
====Köslin====
 
====Köslin====
 
{{fg1|Balten / Pommern / Köslin}}
 
{{fg1|Balten / Pommern / Köslin}}
{{fg8|1|Preussen Koslin}}
+
{{fg8|1|Preussen Koslin|8|6|1|1|27|16|13}}
 +
{{fg4|2|Hubertus Kolberg|8|6|0|2|34|12|12}}
 +
{{fg4|3|SV Kolberg|8|3|1|4|22|24|7}}
 +
{{fg4|4|Viktoria Kolberg|8|3|0|5|19|33|6}}
 +
{{fg4|5|Phonix Koslin|8|1|0|7|8|25|2}}
 
|}
 
|}
  
====Schwerin====
+
=====Pereinamosios rungtynės=====
{{fg1|Balten / Pommern / Schwerin}}
+
{{rung2}}
{{fg8|1|Graf Schwerin Greifswald}}
+
{{r2|Phonix Koslin|SV Schivelbein|1-6|2-2}}
 
|}
 
|}
  
====Stettin-Stargard====
+
====Schneidemühl====
=====Gruppe A=====
+
{{fg1|Balten / Pommern / Schneidemühl}}
{{fg1|Balten / Pommern / Stettin-Stargard A}}
+
{{fg8|1|Graf Schwerin Deutsch Krone|14|11|2|1|42|16|24}}
{{fg8|1|VfB Stettin|8|6|1|1|20|8|13}}
+
{{fg4|2|Viktoria Schneidemuhl|14|10|3|1|53|17|23}}
 +
{{fg4|3|Germania Schneidemuhl|14|7|0|7|28|41|14}}
 +
{{fg4|4|Germania Neustettin|14|5|3|6|40|28|13}}
 +
{{fg4|5|Erika Schneidemuhl|14|5|2|7|25|29|12}}
 +
{{fg4|6|PSV Schneidemuhl|14|5|1|8|21|47|11}}
 +
{{fg4|7|SV Deutsch Krone|14|3|3|8|15|26|9}}
 +
{{fg4|8|Hertha Schneidemuhl|14|3|0|11|18|38|6}}
 +
|}
 +
 
 +
====Stettin====
 +
=====Abteilung A=====
 +
{{fg1|Balten / Pommern / Stettin A}}
 +
{{fg8|1|VfB Stettin|8|6|1|1|21|8|13}}
 
{{fg8|2|Viktoria Stargard|8|6|0|2|16|8|12}}
 
{{fg8|2|Viktoria Stargard|8|6|0|2|16|8|12}}
 
{{fg4|3|Preussen Stettin|8|5|0|3|16|11|10}}
 
{{fg4|3|Preussen Stettin|8|5|0|3|16|11|10}}
{{fg4|4|Blucher Stettin|8|1|1|6|9|23|3}}
+
{{fg4|4|Blucher Stettin|8|1|1|6|9|24|3}}
 
{{fg4|5|Greif Stettin|8|1|0|7|8|19|2}}
 
{{fg4|5|Greif Stettin|8|1|0|7|8|19|2}}
 
|}
 
|}
  
=====Gruppe B=====
+
=====Abteilung B=====
{{fg1|Balten / Pommern / Stettin-Stargard B}}
+
{{fg1|Balten / Pommern / Stettin B}}
{{fg8|1|Titania Stettin|8|6|1|1|36|7|13}}
+
{{fg8|1|Titania Stettin|8|6|1|1|36|7|13||1–2}}
{{fg8|2|Comet Stettin|8|6|1|1|30|12|12}}
+
{{fg8|2|Comet Stettin|8|6|1|1|30|12|13||1–2}}
{{fg4|3|SC Stettin|8|4|0|4|13|20|10}}
+
{{fg4|3|SC Stettin|8|4|0|4|20|21|8}}
{{fg4|4|Rasenfreunde Stettin|8|2|0|6|8|25|3}}
+
{{fg4|4|Rasenfreunde Stettin|8|2|0|6|8|32|4}}
{{fg4|5|SC Stargard|8|1|0|7|13|36|2}}
+
{{fg4|5|SC Stargard|8|1|0|7|14|36|2}}
 
|}
 
|}
 +
{{prung1|1|Titania Stettin|Comet Stettin|10-2}}
  
 
=====Finalas=====
 
=====Finalas=====
 
{{fg1|Balten / Pommern / Stettin}}
 
{{fg1|Balten / Pommern / Stettin}}
{{fg8|1|Titania Stettin|8|6|1|1|36|7|13}}
+
{{fg8|1|Titania Stettin|6|5|1|0|36|4|11}}
{{fg8|2|VfB Stettin|8|6|1|1|30|12|12}}
+
{{fg8|2|VfB Stettin|6|3|1|2|11|9|7}}
{{fg8|3|Comet Stettin|8|4|0|4|13|20|10}}
+
{{fg8|3|Comet Stettin|6|3|0|3|19|23|6}}
{{fg8|4|Viktoria Stargard|8|2|0|6|8|25|3}}
+
{{fg8|4|Viktoria Stargard|6|0|0|6|0|30|0}}
 
|}
 
|}
  
====Stralsund====
+
====Vorpommern-Rügen====
{{fg1|Balten / Pommern / Stralsund}}
+
{{fg1|Balten / Pommern / Vorpommern-Rügen}}
{{fg8|1|SV Stralsund}}
+
{{fg4|1|SC Greifswald|12|8|2|2|27|17|18}}
 +
{{fg8|2|SV Stralsund|10|7|3|0|32|11|17}}
 +
{{fg4|3|Preussen Greifswald|9|4|1|4|16|21|9}}
 +
{{fg4|4|SC Sassnitz|8|2|1|5|20|18|5}}
 +
{{fg4|5|Viktoria Stralsund|8|2|1|5|13|20|5}}
 +
{{fg4|6|Germania Stralsund|6|2|0|4|7|15|4}}
 +
{{fg4|7|Concordia Stralsund|7|2|0|5|12|23|4}}
 +
{{fg4|8|VfL Anklam|2|0|0|2|0|2|0}}
 
|}
 
|}
  
====Treptow====
+
=====Pereinamosios rungtynės=====
{{fg1|Balten / Pommern / Treptow}}
+
{{rung1}}
{{fg8|1|PSV Treptow}}
+
{{r2|VfL Anklam|VfL Binz|1-6}}
 
|}
 
|}
  
 
====Finalas====
 
====Finalas====
 
{{plast8
 
{{plast8
|Graf Schwerin Greifswald|Titania Stettin|1|3||||
+
|Graf Schwerin Deutsch Krone|Titania Stettin|1|3||||
 
|PSV Treptow|Comet Stettin|1|2||||
 
|PSV Treptow|Comet Stettin|1|2||||
 
|SV Stralsund|VfB Stettin|0|5||||
 
|SV Stralsund|VfB Stettin|0|5||||
107 eilutė: 174 eilutė:
 
|Titania Stettin|Comet Stettin|8|2||||
 
|Titania Stettin|Comet Stettin|8|2||||
 
|VfB Stettin|Viktoria Stargard|4|1||||
 
|VfB Stettin|Viktoria Stargard|4|1||||
||||Titania Stettin|VfB Stettin|3|2|||||
+
|1929-12-15|[[Ščecinas]]||Titania Stettin|VfB Stettin|3|2|||||
||||4|1|
+
|1929-12-22|[[Ščecinas]]||4|1|
 
}}
 
}}
  
116 eilutė: 183 eilutė:
 
{{fg4|3|Comet Stettin}}
 
{{fg4|3|Comet Stettin}}
 
{{fg4|3|Viktoria Stargard}}
 
{{fg4|3|Viktoria Stargard}}
{{fg4|5|Graf Schwerin Greifswald}}
+
{{fg4|5|Graf Schwerin Deutsch Krone}}
 
{{fg4|5|PSV Treptow}}
 
{{fg4|5|PSV Treptow}}
 
{{fg4|5|SV Stralsund}}
 
{{fg4|5|SV Stralsund}}
134 eilutė: 201 eilutė:
 
====II etapas====
 
====II etapas====
 
{{rung1}}
 
{{rung1}}
{{r1|VfB Stettin|SpVgg Memel|2-1}}
+
{{r2|SpVgg Memel|VfB Stettin|1-2}}
 
|}
 
|}
  
143 eilutė: 210 eilutė:
 
====III etapas====
 
====III etapas====
 
{{fg1|Balten}}
 
{{fg1|Balten}}
{{fg4|1|VfB Konigsberg|6|5|0|1|20|5|10||1}}
+
{{fg4|1|VfB Konigsberg|6|5|0|1|20|5|10}}
 
{{fg4|2|Titania Stettin|6|3|0|3|11|13|6||2–3}}
 
{{fg4|2|Titania Stettin|6|3|0|3|11|13|6||2–3}}
{{fg4|2–3|VfB Stettin|6|3|0|3|19|13|6}}
+
{{fg4|3|VfB Stettin|6|3|0|3|19|13|6||2–3}}
 
{{fg4|4|Schutzpolizei Danzig|6|1|0|5|6|25|2}}
 
{{fg4|4|Schutzpolizei Danzig|6|1|0|5|6|25|2}}
 
|}
 
|}
358 eilutė: 425 eilutė:
 
{{fg4|9|SV Roderau|17|9|1|7|44|52|19}}
 
{{fg4|9|SV Roderau|17|9|1|7|44|52|19}}
 
{{fg4|10|Sportlust Riesa|18|9|1|8|54|51|19}}
 
{{fg4|10|Sportlust Riesa|18|9|1|8|54|51|19}}
 +
|}
 +
 +
===Nordthüringen===
 +
{{fg1|Mitteldeutschland / Nordthüringen}}
 +
{{fg8|1|SpVgg Erfurt|18|13|3|2|72|25|29}}
 +
{{fg4|2|VfB Erfurt|18|12|2|4|48|36|26}}
 +
{{fg4|3|SC Erfurt|18|11|3|4|41|17|25}}
 +
{{fg4|4|SC Stadtilm|18|11|3|4|63|27|25}}
 +
{{fg4|5|Germania Ilmenau|18|8|3|7|51|45|19}}
 +
{{fg4|6|Sportring Erfurt|18|7|2|9|25|44|16}}
 +
{{fg4|7|Schwarz-Weiss Erfurt|18|6|0|12|36|46|12}}
 +
{{fg4|8|SV Arnstadt|18|4|3|11|33|50|11}}
 +
{{fg4|9|TSG Gispersleben|18|4|2|12|28|63|10}}
 +
{{fg4|10|BC Arnstadt|18|2|3|13|30|74|7}}
 
|}
 
|}
  
372 eilutė: 453 eilutė:
 
{{fg4|9|Olympia-Germania Leipzig|18|4|2|12|39|59|10}}
 
{{fg4|9|Olympia-Germania Leipzig|18|4|2|12|39|59|10}}
 
{{fg4|10|Viktoria Leipzig|18|2|2|14|17|54|6}}
 
{{fg4|10|Viktoria Leipzig|18|2|2|14|17|54|6}}
|}
 
 
===Nordthüringen===
 
{{fg1|Mitteldeutschland / Nordthüringen}}
 
{{fg8|1|SpVgg Erfurt|18|13|3|2|72|25|29}}
 
{{fg4|2|VfB Erfurt|18|12|2|4|48|36|26}}
 
{{fg4|3|SC Erfurt|18|11|3|4|41|17|25}}
 
{{fg4|4|SC Stadtilm|18|11|3|4|63|27|25}}
 
{{fg4|5|Germania Ilmenau|18|8|3|7|51|45|19}}
 
{{fg4|6|Sportring Erfurt|18|7|2|9|25|44|16}}
 
{{fg4|7|Schwarz-Weiss Erfurt|18|6|0|12|36|46|12}}
 
{{fg4|8|SV Arnstadt|18|4|3|11|33|50|11}}
 
{{fg4|9|TSG Gispersleben|18|4|2|12|28|63|10}}
 
{{fg4|10|BC Arnstadt|18|2|3|13|30|74|7}}
 
 
|}
 
|}
  
586 eilutė: 653 eilutė:
 
|SC Dresden|SpVgg Erfurt|5|2||||
 
|SC Dresden|SpVgg Erfurt|5|2||||
 
|Sturm Chemnitz|VfB Leipzig|3|4|ex|||
 
|Sturm Chemnitz|VfB Leipzig|3|4|ex|||
||||SC Dresden|VfB Leipzig|2|1|
+
|1930-05-04|||SC Dresden|VfB Leipzig|2|1|
 
}}
 
}}
  
755 eilutė: 822 eilutė:
 
{{fg4|7|SC Freiburg|14|3|2|9|23|38|8}}
 
{{fg4|7|SC Freiburg|14|3|2|9|23|38|8}}
 
{{fg4|8|SpVgg Freiburg|14|2|2|10|16|57|6}}
 
{{fg4|8|SpVgg Freiburg|14|2|2|10|16|57|6}}
 +
|}
 +
 +
===Hessen===
 +
{{fg1|Süddeutschland / Hessen}}
 +
{{fg8|1|Wormatia Worms|14|11|1|2|39|13|23}}
 +
{{fg8|2|SV Wiesbaden|14|8|1|5|33|21|17}}
 +
{{fg8|3|VfL Neu-Isenburg|14|7|3|4|35|22|17}}
 +
{{fg4|4|FSV Mainz|14|7|0|7|29|32|14}}
 +
{{fg4|5|Alemannia Worms|14|5|2|7|23|24|12}}
 +
{{fg4|6|FC Langen|14|4|2|8|21|43|10}}
 +
{{fg4|7|SV Darmstadt|14|4|2|8|23|34|10}}
 +
{{fg4|8|Hassia Bingen|14|3|3|8|15|29|9}}
 
|}
 
|}
  
773 eilutė: 852 eilutė:
 
{{r1|RW Frankfurt|FSV Frankfurt|1-1 (prat.)|2-0}}
 
{{r1|RW Frankfurt|FSV Frankfurt|1-1 (prat.)|2-0}}
 
{{r1|FSV Frankfurt|Union Niederrad|4-3|×}}
 
{{r1|FSV Frankfurt|Union Niederrad|4-3|×}}
|}
 
 
===Hessen===
 
{{fg1|Süddeutschland / Hessen}}
 
{{fg8|1|Wormatia Worms|14|11|1|2|39|13|23}}
 
{{fg8|2|SV Wiesbaden|14|8|1|5|33|21|17}}
 
{{fg8|3|VfL Neu-Isenburg|14|7|3|4|35|22|17}}
 
{{fg4|4|FSV Mainz|14|7|0|7|29|32|14}}
 
{{fg4|5|Alemannia Worms|14|5|2|7|23|24|12}}
 
{{fg4|6|FC Langen|14|4|2|8|21|43|10}}
 
{{fg4|7|SV Darmstadt|14|4|2|8|23|34|10}}
 
{{fg4|8|Hassia Bingen|14|3|3|8|15|29|9}}
 
 
|}
 
|}
  
927 eilutė: 994 eilutė:
 
{{rung3}}
 
{{rung3}}
 
{{r1|VfR Schweidnitz|Preussen Schweidnitz|7-1|0-2|3-0}}
 
{{r1|VfR Schweidnitz|Preussen Schweidnitz|7-1|0-2|3-0}}
|}
 
 
{{fg0|Südostdeutschland / Bergland}}
 
{{fg8|1|VfR Schweidnitz}}
 
{{fg8|2|Preussen Schweidnitz}}
 
 
|}
 
|}
  
1 204 eilutė: 1 266 eilutė:
 
{{rung2}}
 
{{rung2}}
 
{{r1|SuS Husten|TuRV Hagen|3-3|3-0}}
 
{{r1|SuS Husten|TuRV Hagen|3-3|3-0}}
|}
 
 
{{fg0|Westdeutschland / Südwestfalen}}
 
{{fg8|1|SuS Husten}}
 
{{fg8|2|TuRV Hagen}}
 
 
|}
 
|}
  
1 287 eilutė: 1 344 eilutė:
 
==Finalas==
 
==Finalas==
 
{{plast16
 
{{plast16
 +
|Titania Stettin|SpVgg Sulz|2|4||||
 
|Hertha Berlin|SuSV Beuthen|3|2||||
 
|Hertha Berlin|SuSV Beuthen|3|2||||
|Titania Stettin|SpVgg Sulz|2|4||||
 
 
|VSF Breslau|FC Nurnberg|0|7||||
 
|VSF Breslau|FC Nurnberg|0|7||||
 
|Schalke Gelsenkirchen|Arminia Hannover|6|2||||
 
|Schalke Gelsenkirchen|Arminia Hannover|6|2||||
1 296 eilutė: 1 353 eilutė:
 
|SpVgg Furth|Tennis Borussia Berlin|4|1||||
 
|SpVgg Furth|Tennis Borussia Berlin|4|1||||
 
<!--Ketvirtfinalis-->
 
<!--Ketvirtfinalis-->
|Hertha Berlin|SpVgg Sulz|1-1|1-8|ex1|||
+
|SpVgg Sulz|Hertha Berlin|1-1|8-1|ex1|||
 
|FC Nurnberg|Schalke Gelsenkirchen|6|2||||
 
|FC Nurnberg|Schalke Gelsenkirchen|6|2||||
 
|Holstein Kiel|Eintracht Frankfurt|4|2||||
 
|Holstein Kiel|Eintracht Frankfurt|4|2||||
1 302 eilutė: 1 359 eilutė:
 
|Hertha Berlin|FC Nurnberg|6|3||||
 
|Hertha Berlin|FC Nurnberg|6|3||||
 
|Holstein Kiel|SC Dresden|2|0||||
 
|Holstein Kiel|SC Dresden|2|0||||
|1930-06-22|[[Diuseldorfas]]||Hertha Berlin|Holstein Kiel|5|4|
+
|1930-06-22|[[Rheinstadion, Diuseldorfas]]||Hertha Berlin|Holstein Kiel|5|4|
 
}}
 
}}
  

11:47, 16 sausio 2020 versija

Wikipedia  
1929–1930 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1929–1930 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1920-21/frg-1929-30/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#30
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=22


Turinys

Balten

Grenzmark

Danzig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Danzig)
V
1. BuEV Danzig 5 4 1 0 18 — 6 9
2. Schutzpolizei Danzig 5 3 1 1 14 — 6 7
3. Neufahrwasser Danzig 5 2 1 2 5 — 4 5
4. Gedania Danzig 5 1 2 2 5 — 4 4
5. Hansa Danzig 5 1 1 3 5 — 16 3
6. SC Danzig 5 1 0 4 8 — 19 2

Stolp

Pirmenybės vyko 1929 m. rudenį. Pavasario pirmenybes laimėjo taip pat „Viktoria“.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Stolp)
V
1. Viktoria Stolp 4 4 0 0 27 — 2 8
2. Germania Stolp 3 2 0 1 9 — 10 4
3. Fortuna Stolp 4 2 0 2 9 — 15 4
4. Sturm Lauenburg 2 0 0 2 2 — 9 0
5. Pfeil Lauenburg 3 0 0 3 1 — 12 0

Westpreußen

Abteilung A
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Westpreußen A)
V
1. Viktoria Elbing 5 5 0 0 27 — 3 10
2. SV Elbing 5 4 0 1 10 — 5 8
3. SV Marienwerder 5 1 0 4 5 — 12 2
4. SV Marienburg 5 0 0 5 7 — 29 0
Abteilung B
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Westpreußen B)
V
1. Hansa Elbing 5 4 0 1 28 — 11 8
2. PSV Elbing 5 4 0 1 17 — 12 8
3. VfB Deutsch Eylau 4 0 1 3 10 — 14 1
4. Hochmeister Marienburg 4 0 1 3 7 — 25 1
Finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark / Westpreußen)
V
1. SV Elbing 6 5 1 0 15 — 7 11
2. Hansa Elbing 6 3 1 2 12 — 14 7
3. Viktoria Elbing 6 2 0 4 11 — 13 4
4. PSV Elbing 6 1 0 5 7 — 11 2

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Grenzmark)
V
1. Schutzpolizei Danzig 6 5 0 1 16 — 8 10
2. Viktoria Stolp 6 4 1 1 28 — 14 9
3. BuEV Danzig 6 1 1 4 12 — 15 3
4. SV Elbing 6 1 0 5 6 — 25 2

Ostpreußen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen)
V
1. VfB Konigsberg 10 7 1 2 41 — 10 15 1–2
2. SpVgg Memel 10 6 3 1 36 — 13 15 1–2
3. Prussia Samland Konigsberg 10 6 0 4 24 — 17 12
4. SV Insterburg 10 4 3 3 26 — 26 11
5. Hindenburg Allenstein 10 3 1 6 27 — 38 7
6. Viktoria Allenstein 10 0 0 10 9 — 59 0
Dėl 1-osios vietos VfB Konigsberg SpVgg Memel 4-3 2-3 3-0

Pommern

Gollnow

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Gollnow)
V
1. PSV Treptow 10 8 1 1 28 — 12 17 1–2
2. Mackensen Greifenberg 11 7 1 3 37 — 25 15 1–2
3. SC Naugard 10 8 0 2 39 — 19 16
4. Blucher Gollnow 12 5 0 7 20 — 16 10
5. Preussen Gollnow 13 4 2 7 28 — 31 10
6. SC Daber 12 3 0 9 9 — 39 6
7. SC Regenwalde 10 5 0 5 13 — 18 10
8. Blucher-2 Gollnow 12 4 0 8 12 — 10 8
9. SC Treptow 8 0 0 8 4 — 20 0
Dėl 1-osios vietos PSV Treptow Mackensen Greifenberg 3-2

Köslin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Köslin)
V
1. Preussen Koslin 8 6 1 1 27 — 16 13
2. Hubertus Kolberg 8 6 0 2 34 — 12 12
3. SV Kolberg 8 3 1 4 22 — 24 7
4. Viktoria Kolberg 8 3 0 5 19 — 33 6
5. Phonix Koslin 8 1 0 7 8 — 25 2
Pereinamosios rungtynės
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Phonix Koslin SV Schivelbein 1-6 2-2

Schneidemühl

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Schneidemühl)
V
1. Graf Schwerin Deutsch Krone 14 11 2 1 42 — 16 24
2. Viktoria Schneidemuhl 14 10 3 1 53 — 17 23
3. Germania Schneidemuhl 14 7 0 7 28 — 41 14
4. Germania Neustettin 14 5 3 6 40 — 28 13
5. Erika Schneidemuhl 14 5 2 7 25 — 29 12
6. PSV Schneidemuhl 14 5 1 8 21 — 47 11
7. SV Deutsch Krone 14 3 3 8 15 — 26 9
8. Hertha Schneidemuhl 14 3 0 11 18 — 38 6

Stettin

Abteilung A
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Stettin A)
V
1. VfB Stettin 8 6 1 1 21 — 8 13
2. Viktoria Stargard 8 6 0 2 16 — 8 12
3. Preussen Stettin 8 5 0 3 16 — 11 10
4. Blucher Stettin 8 1 1 6 9 — 24 3
5. Greif Stettin 8 1 0 7 8 — 19 2
Abteilung B
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Stettin B)
V
1. Titania Stettin 8 6 1 1 36 — 7 13 1–2
2. Comet Stettin 8 6 1 1 30 — 12 13 1–2
3. SC Stettin 8 4 0 4 20 — 21 8
4. Rasenfreunde Stettin 8 2 0 6 8 — 32 4
5. SC Stargard 8 1 0 7 14 — 36 2
Dėl 1-osios vietos Titania Stettin Comet Stettin 10-2
Finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Stettin)
V
1. Titania Stettin 6 5 1 0 36 — 4 11
2. VfB Stettin 6 3 1 2 11 — 9 7
3. Comet Stettin 6 3 0 3 19 — 23 6
4. Viktoria Stargard 6 0 0 6 0 — 30 0

Vorpommern-Rügen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Vorpommern-Rügen)
V
1. SC Greifswald 12 8 2 2 27 — 17 18
2. SV Stralsund 10 7 3 0 32 — 11 17
3. Preussen Greifswald 9 4 1 4 16 — 21 9
4. SC Sassnitz 8 2 1 5 20 — 18 5
5. Viktoria Stralsund 8 2 1 5 13 — 20 5
6. Germania Stralsund 6 2 0 4 7 — 15 4
7. Concordia Stralsund 7 2 0 5 12 — 23 4
8. VfL Anklam 2 0 0 2 0 — 2 0
Pereinamosios rungtynės
Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
VfL Anklam VfL Binz 1-6

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Graf Schwerin Deutsch Krone 1              
Titania Stettin 3          
          Titania Stettin 8  
        Comet Stettin 2  
PSV Treptow 1              
Comet Stettin 2              
                   
                 
SV Stralsund 0              
VfB Stettin 5          
          VfB Stettin 4  
        Viktoria Stargard 1  
Preussen Koslin 1              
Viktoria Stargard 3              
                   
    Finalas  
                   
    1929-12-15 Ščecinas  
    Titania Stettin VfB Stettin  
   
Generic football.png
3
Generic football.png
2
 
     
    1929-12-22 Ščecinas  
   
Generic football.png
4
Generic football.png
1
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern)
V
1. Titania Stettin
2. VfB Stettin
3. Comet Stettin
3. Viktoria Stargard
5. Graf Schwerin Deutsch Krone
5. PSV Treptow
5. SV Stralsund
5. Preussen Koslin

Finalas

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
VfB Stettin Viktoria Stolp 7-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten)
V
6. Viktoria Stolp

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SpVgg Memel VfB Stettin 1-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten)
V
5. SpVgg Memel

III etapas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten)
V
1. VfB Konigsberg 6 5 0 1 20 — 5 10
2. Titania Stettin 6 3 0 3 11 — 13 6 2–3
3. VfB Stettin 6 3 0 3 19 — 13 6 2–3
4. Schutzpolizei Danzig 6 1 0 5 6 — 25 2
Dėl 2-osios vietos Titania Stettin VfB Stettin 4-0

Berlin-Brandenburg

Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg A)
V
1. Hertha Berlin 18 16 1 1 103 — 29 33
2. SV Berlin 18 13 2 3 83 — 41 28
3. PSV Berlin 18 10 1 7 47 — 39 21
4. SV Spandau 18 8 5 5 40 — 33 21
5. Norden-Nordwest Berlin 18 10 0 8 49 — 49 20
6. Halley-Concordia Reinickendorf 18 5 4 9 41 — 62 14
7. Sudstern Neukolln 18 5 3 10 29 — 51 13
8. Kickers Berlin 18 4 4 10 34 — 66 12
9. FC Neukolln 18 3 3 12 32 — 58 9
10. BV Luckenwalde 18 3 3 12 24 — 54 9

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg B)
V
1. Tennis Borussia Berlin 18 13 3 2 64 — 30 29
2. Viktoria Berlin 18 12 4 2 52 — 27 28
3. Minerva Berlin 18 11 5 2 63 — 33 27
4. Wacker Tegel 18 12 1 5 64 — 47 25
5. FC Weissensee 18 7 4 7 38 — 40 18
6. Union Oberschoneweide 18 5 5 8 38 — 38 15
7. Preussen Berlin 18 5 4 9 37 — 49 14
8. Sport-Union Potsdam 18 4 3 11 30 — 54 11
9. BC Adlershof 18 4 2 12 37 — 49 10
10. BFC Wedding 18 1 1 16 20 — 76 3

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Hertha Berlin Tennis Borussia Berlin 3-1 2-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg)
V
1. Hertha Berlin
2. Tennis Borussia Berlin

Mitteldeutschland

Altmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Altmark)
V
1. Viktoria Stendal 18 15 1 2 77 — 25 31
2. Hertha Wittenberge 18 13 2 3 67 — 35 28
3. BC Stendal 18 12 1 5 52 — 27 25
4. Siegfried Wahrburg 18 8 6 4 70 — 45 22
5. Saxonia Tangermunde 18 9 3 6 59 — 41 21
6. VfL Gardelegen 18 7 2 9 57 — 60 16
7. SpV Eichstedt-Goldbeck 18 6 1 11 25 — 45 13
8. SV Wittenberge 18 4 3 11 38 — 50 11
9. Germania Tangerhutte 18 3 5 10 39 — 86 11
10. Minerva Wittenberge 18 0 2 16 34 — 104 2

Anhalt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Anhalt)
V
1. Wacker Bernburg 18 11 3 4 40 — 27 25
2. Viktoria Zerbst 18 10 4 4 48 — 33 24
3. SpVgg Dessau 18 10 2 6 55 — 31 22
4. SV Bernburg 18 10 2 6 37 — 29 22
5. SV Kothen 18 8 2 8 49 — 42 18
6. SC Kothen 18 6 4 8 32 — 43 16
7. SV Dessau 18 7 1 10 36 — 49 15
8. Germania Kothen 18 6 2 10 37 — 47 14
9. SC Zerbst 18 7 0 11 35 — 49 14
10. Viktoria Gusten 18 4 2 12 33 — 52 10

Eichsfeld

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Eichsfeld)
V
1. VfL Duderstadt 16 15 0 1 84 — 21 30
2. SC Heiligenstadt 16 8 3 5 36 — 38 19
3. Wacker Heiligenstadt 15 9 0 6 25 — 23 18
4. SC Leinefelde 14 7 2 5 37 — 30 16
5. Konkordia Beuren 16 7 2 7 39 — 36 16
6. Viktoria Kirchworbis 15 6 1 8 33 — 42 13
7. FC Brochthausen 15 6 0 9 40 — 41 12
8. VfR Dingelstedt 15 4 3 8 36 — 41 11
9. VfB Worbis 16 1 1 14 15 — 73 3

Elbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Elbe)
V
1. Fortuna Magdeburg 20 16 1 3 66 — 35 33
2. Cricket Viktoria Magdeburg 20 14 1 5 60 — 26 29
3. Preussen Magdeburg 20 10 5 5 36 — 28 25
4. Feuerwehr Magdeburg 20 9 3 8 52 — 46 21
5. SuS Magdeburg 20 8 4 8 42 — 43 20
6. Viktoria Magdeburg 20 7 5 8 40 — 39 19
7. SC Magdeburg 20 8 3 9 45 — 50 19
8. VfL Neuhaldensleben 20 6 3 11 29 — 48 15
9. SV Stassfurt 20 5 3 12 33 — 48 13
10. VfB Schonebeck 20 5 3 12 39 — 59 13
11. Germania 1898 Magdeburg 20 6 1 13 37 — 57 13

Elbe-Elster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Elbe-Elster)
V
1. VfB Herzberg 14 10 3 1 39 — 19 23
2. Vorwarts Falkenberg 14 9 1 4 37 — 26 19
3. Preussen Biehla 14 8 0 6 49 — 28 16
4. VfB Hohenleipisch 14 7 1 6 37 — 37 15
5. SpVgg Bockwitz 14 5 3 6 30 — 33 13
6. Sportfreunde Torgau 14 4 2 8 26 — 47 10
7. Hartenfels Torgau 14 4 1 9 19 — 33 9
8. Fortuna Muckenberg 14 3 1 10 22 — 36 7

Erzgebirge

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Erzgebirge)
V
1. Viktoria Lauter 14 10 1 3 50 — 22 21
2. Saxonia Bernsbach 14 9 0 5 47 — 36 18
3. VfB Aue-Zelle 14 7 1 6 39 — 36 15
4. Tanne Thalheim 14 7 0 7 36 — 33 14
5. VfR Auernhammer 14 6 1 7 33 — 34 13
6. VfB Zwonitz 14 6 1 7 28 — 39 13
7. Sturm Beierfeld 14 4 4 6 32 — 33 12
8. Olympia Grunhain 14 2 2 10 16 — 48 6

Goltzschtal

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Goltzschtal)
V
1. SpVgg Falkenstein 14 12 1 1 59 — 14 25
2. SV 1912 Grunbach 14 10 2 2 53 — 26 22
3. Teutonia Netzschkau 14 10 0 4 38 — 29 20
4. FC Reichenbach 14 5 2 7 18 — 27 12
5. VfB Auerbach 14 3 5 6 17 — 26 11
6. VfB Lengenfeld 14 4 1 9 20 — 38 9
7. Sturm Reichenbach 14 2 3 9 20 — 36 7
8. Sturm Rebesgrun 14 3 0 11 29 — 58 6

Harz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Harz)
V
1. Germania Halberstadt 18 15 0 3 83 — 21 30
2. Mars Quedlinburg 18 10 2 6 47 — 42 22
3. Askania Aschersleben 18 8 2 8 63 — 66 18
4. SpVgg Thale 18 8 2 8 54 — 58 18
5. Preussen Halberstadt 18 8 2 8 38 — 54 18
6. Germania Wernigerode 18 7 3 8 57 — 49 17
7. SV Quedlinburg 18 6 5 7 41 — 52 17
8. SpVgg Aschersleben 18 8 0 10 46 — 55 16
9. VfL Halberstadt 18 6 2 10 34 — 41 14
10. SC Halberstadt 18 3 4 11 36 — 61 10

Jeetze

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Jeetze)
V
1. VfB Klotze 10 9 0 1 62 — 24 18
2. SV Wustrow 10 6 2 2 28 — 11 14
3. Eintracht Salzwedel 10 5 2 3 33 — 28 12
4. SV Schwiesau 10 3 0 7 20 — 36 6
5. TSV Immekath 10 2 2 6 15 — 36 6
6. Blucher Barnebeck 10 2 0 8 19 — 42 4

Kyffhäuser

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Kyffhäuser)
V
1. Wacker Nordhausen 14 8 4 2 37 — 22 20
2. Preussen Nordhausen 14 8 3 3 48 — 29 19
3. VfB Eisleben 14 8 3 3 35 — 25 19
4. BSC Sangerhausen 14 5 5 4 35 — 31 15
5. Merkur Volkstedt 14 6 1 7 36 — 44 13
6. SpVgg Eisleben 14 4 4 6 29 — 29 12
7. SpVgg Helbra 14 2 3 9 28 — 41 7
8. VfB Sangerhausen 14 3 1 10 19 — 46 7

Mittelsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mittelsachsen)
V
1. Sturm Chemnitz 18 15 0 3 75 — 29 30
2. PSV Chemnitz 18 14 0 4 102 — 39 28
3. BC Chemnitz 18 10 2 6 72 — 36 22
4. Preussen Chemnitz 18 10 2 6 56 — 44 22
5. Teutonia Chemnitz 18 9 1 8 40 — 55 19
6. National Chemnitz 18 6 2 10 34 — 47 14
7. SC Limbach 18 5 3 10 38 — 64 13
8. SC Harthau 18 6 0 12 35 — 64 12
9. Hellas-Germania Mittweida 18 4 2 12 38 — 80 10
10. Wacker Chemnitz 18 3 2 13 31 — 63 8

Mulde

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mulde)
V
1. VfL Bitterfeld 18 13 5 0 70 — 20 31
2. Preussen Greppin 18 11 4 3 60 — 31 26
3. VfR Piesteritz 18 11 4 3 53 — 47 26
4. SV Holzweissig 18 8 2 8 56 — 42 18
5. SVgg Wittenberg 18 8 2 8 40 — 39 18
6. VfB Zscherndorf 18 6 3 9 40 — 45 15
7. Viktoria Wittenberg 18 7 1 10 39 — 55 15
8. VfL Wolfen 18 5 2 11 38 — 42 12
9. Union Sandersdorf 18 4 4 10 35 — 54 12
10. Friesen Bitterfeld 18 3 1 14 26 — 82 7

Nordsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordsachsen)
V
1. SV Riesa 18 15 1 2 89 — 35 31
2. SV Groditz 18 8 1 9 50 — 52 17
3. SC Dobeln 18 10 1 7 61 — 44 21
4. BC Hartha 18 7 3 8 38 — 46 17
5. FC Rosswein 18 7 2 9 58 — 48 16
6. FC Geringswalde 17 5 0 12 40 — 60 10
7. VfB Rochlitz 18 8 0 10 51 — 65 16
8. SpVgg Waldheim 18 6 0 12 37 — 69 12
9. SV Roderau 17 9 1 7 44 — 52 19
10. Sportlust Riesa 18 9 1 8 54 — 51 19

Nordthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordthüringen)
V
1. SpVgg Erfurt 18 13 3 2 72 — 25 29
2. VfB Erfurt 18 12 2 4 48 — 36 26
3. SC Erfurt 18 11 3 4 41 — 17 25
4. SC Stadtilm 18 11 3 4 63 — 27 25
5. Germania Ilmenau 18 8 3 7 51 — 45 19
6. Sportring Erfurt 18 7 2 9 25 — 44 16
7. Schwarz-Weiss Erfurt 18 6 0 12 36 — 46 12
8. SV Arnstadt 18 4 3 11 33 — 50 11
9. TSG Gispersleben 18 4 2 12 28 — 63 10
10. BC Arnstadt 18 2 3 13 30 — 74 7

Nordwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordwestsachsen)
V
1. VfB Leipzig 18 13 3 2 54 — 16 29
2. Wacker Leipzig 18 10 5 3 58 — 33 25
3. Fortuna Leipzig 18 10 3 5 37 — 27 23
4. Sportfreunde Leipzig 18 8 4 6 49 — 41 20
5. Eintracht Leipzig 18 8 2 8 48 — 43 18
6. Sportfreunde Markranstadt 18 8 2 8 41 — 39 18
7. SpVgg Leipzig-Lindenau 18 8 2 8 33 — 40 18
8. VfTuB Leipzig 18 6 1 11 29 — 53 13
9. Olympia-Germania Leipzig 18 4 2 12 39 — 59 10
10. Viktoria Leipzig 18 2 2 14 17 — 54 6

Obererzgebirge

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Obererzgebirge)
V
1. VfB Annaberg 16 14 0 2 75 — 26 28
2. DSC Weipert 16 11 1 4 59 — 33 23
3. VfB Geyer 16 10 2 4 63 — 24 22
4. BC Jahnsbach 16 10 1 5 69 — 31 21
5. VfR Elterlein 16 5 3 8 25 — 40 13
6. BV Thum 16 5 2 9 43 — 78 12
7. TuSV Barenstein 16 5 1 10 32 — 58 11
8. BC Ehrenfriedersdorf 16 5 0 11 33 — 47 10
9. VfR Buchholz 16 2 0 14 15 — 77 4

Oberlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Oberlausitz)
V
1. BC Zittau 16 13 1 2 74 — 24 27
2. Sportlust Zittau 16 11 2 3 58 — 36 24
3. Sportlust Neugersdorf 16 10 2 4 72 — 49 22
4. Budissa Bautzen 16 6 4 6 44 — 37 16
5. SpVgg Bautzen 16 6 2 8 41 — 47 14
6. SV Lobau 16 5 1 10 28 — 42 11
7. BC Reichenau 16 4 2 10 34 — 64 10
8. SV Bischofswerda 16 4 2 10 41 — 74 10
9. BC Ostritz 16 3 4 9 44 — 63 10

Osterland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Osterland)
V
1. FC Greiz 18 14 1 3 59 — 33 29
2. Wacker Gera 18 11 1 6 77 — 43 23
3. SpVgg Gera 18 10 3 5 43 — 25 23
4. VfB Possneck 18 10 1 7 42 — 35 21
5. SpVgg Neustadt-Orla 18 8 3 7 37 — 39 19
6. PSV Gera 18 8 2 8 57 — 51 18
7. Thuringen Weida 18 6 4 8 39 — 48 16
8. SV Schmolln 18 5 4 9 34 — 53 14
9. Concordia Gera-Reuss 18 3 4 11 34 — 65 10
10. SC Gera-Rubitz 18 2 3 13 29 — 59 7

Ostsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostsachsen)
V
1. SC Dresden 18 15 3 0 85 — 15 33
2. Guts Muts Dresden 18 15 1 2 57 — 21 31
3. Brandenburg Dresden 18 9 4 5 50 — 34 22
4. SG 1893 Dresden 18 6 5 7 32 — 42 17
5. FR Dresden 18 5 4 9 37 — 36 14
6. SV Dresden 18 6 2 10 27 — 49 14
7. SV Meissen 18 5 3 10 35 — 42 13
8. SpVgg Dresden 18 6 1 11 25 — 48 13
9. Dresdensia Dresden 18 6 1 11 28 — 55 13
10. VfB Dresden 18 3 4 11 33 — 67 10

Ostthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostthüringen)
V
1. SC Apolda 18 16 0 2 81 — 24 32
2. SV Jena 18 13 1 4 53 — 21 27
3. VfL Saalfeld 18 10 3 5 50 — 46 23
4. VfB Apolda 18 9 3 6 41 — 31 21
5. Richthofen Weimar 18 8 2 8 33 — 47 18
6. VfB Rudolstadt 18 6 3 9 34 — 42 15
7. SV Kahla 18 6 2 10 48 — 52 14
8. Vimaria Weimar 18 5 4 9 23 — 39 14
9. SC Weimar 18 4 2 12 21 — 55 10
10. SpVgg Jena 18 3 0 15 24 — 51 6

Saale

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale)
V
1. Borussia Halle 18 14 3 1 88 — 22 31
2. Sportfreunde Halle 18 12 2 4 66 — 44 26
3. Wacker Halle 18 11 3 4 74 — 42 25
4. SV Merseburg 18 11 2 5 56 — 40 24
5. VfL Halle 18 7 3 8 35 — 45 17
6. SV Halle 18 7 1 10 32 — 54 15
7. VfL Merseburg 18 5 4 9 33 — 40 14
8. Favorit Halle 18 6 2 10 32 — 52 14
9. SV Kayna 18 4 2 12 23 — 48 10
10. FC Ammendorf 18 1 2 15 21 — 73 4

Saale-Elster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale-Elster)
V
1. Schwarz-Gelb Weissenfels 18 9 4 5 38 — 25 22
2. SVgg Naumburg 18 8 5 5 50 — 31 21
3. SC Grana-Zeitz 18 7 7 4 37 — 30 21
4. SVgg Zeitz 18 8 5 5 42 — 36 21
5. SVgg Teuchern 18 8 4 6 43 — 38 20
6. SC Weissenfels 18 7 4 7 33 — 33 18
7. TuRV Weissenfels 18 6 5 7 37 — 42 17
8. BC Zeitz 18 6 4 8 37 — 50 16
9. Blau-Gelb Weissenfels 18 4 7 7 30 — 36 15
10. BC Naumburg 18 4 1 13 28 — 54 9

Südthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Südthüringen)
V
1. SV Steinach 20 14 3 3 52 — 36 31 1–2
2. VfB Coburg 20 14 3 3 59 — 31 31 1–2
3. FC Lauscha 20 13 4 3 43 — 20 30
4. VfL Neustadt-Coburg 20 12 0 8 56 — 26 24
5. SC Oberlind 20 9 3 8 45 — 42 21
6. FC Koppelsdorf 20 7 3 10 40 — 45 17
7. Viktoria Coburg 20 7 2 11 46 — 74 16
8. SC Sonneberg 20 6 3 11 38 — 48 15
9. SVgg Neuhaus-Igelshieb 20 5 5 10 32 — 41 15
10. Sportring Sonneberg 20 5 4 11 24 — 40 14
11. SC Mengersgereuth 20 2 2 16 33 — 65 6
Dėl 1-osios vietos SV Steinach VfB Coburg 1-0

Vogtland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Vogtland)
V
1. Vogtland Plauen 16 13 2 1 55 — 17 28
2. SuBC Plauen 16 11 4 1 58 — 22 26
3. VfB Plauen 16 9 2 5 33 — 28 20
4. SC Markneukirchen 16 8 2 6 39 — 35 18
5. Konkordia Plauen 16 7 1 8 49 — 43 15
6. BC Elsterberg 16 6 2 8 40 — 44 14
7. SpVgg Plauen 16 4 0 12 27 — 53 8
8. VfR Plauen 16 3 2 11 26 — 58 8
9. Merkur Oelsnitz 16 2 3 11 32 — 59 7

Wartburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Wartburg)
V
1. Preussen Langensalza 16 14 2 0 76 — 21 30
2. Borussia Eisenach 16 11 2 3 45 — 26 24
3. VfB Muhlhausen 16 8 3 5 37 — 27 19
4. Wacker Gotha 16 7 1 8 32 — 43 15
5. SpVgg Schlotheim 16 7 0 9 37 — 49 14
6. SVgg Eisenach 16 5 3 8 25 — 38 13
7. SV Gotha 16 3 5 8 35 — 43 11
8. SVgg Muhlhausen 16 2 5 9 27 — 44 9
9. Meteor Muhlhausen 16 4 1 11 25 — 48 9

Westsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westsachsen)
V
1. SVgg Meerane 18 15 1 2 43 — 19 31
2. VfL Zwickau 18 12 3 3 84 — 33 27
3. VfB Glauchau 18 10 1 7 49 — 37 21
4. SC Planitz 18 10 0 8 132 — 46 20
5. SC Zwickau 18 8 4 6 46 — 39 20
6. FC Zwickau 18 9 1 8 59 — 47 19
7. VfL Lichtenstein 18 4 4 10 27 — 53 12
8. VfTuB Werdau 18 4 3 11 31 — 53 11
9. SVgg Crimmitschau 18 4 2 12 32 — 80 10
10. VfL Schneeberg 18 3 3 12 40 — 136 9

Westthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westthüringen)
V
1. Union Zella-Mehlis 14 11 2 1 50 — 19 24
2. SpVgg Zella-Mehlis 14 9 2 3 65 — 26 20
3. Gelb-Rot Meiningen 14 9 2 3 46 — 20 20
4. VfL Meiningen 14 5 3 6 25 — 33 13
5. TuS Steinbach-Hallenberg 14 5 1 8 28 — 30 11
6. SV Schmalkalden 14 5 0 9 25 — 37 10
7. Wacker Salzungen 14 5 0 9 27 — 43 10
8. Edelweiss Viernau 14 2 0 12 13 — 71 4

Finalas

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Fortuna Magdeburg 13                                  
VfB Klotze 1                                
          Fortuna Magdeburg 5                        
        SV Riesa 2                        
SV Riesa 9                                  
VfB Herzberg 2                              
                    Fortuna Magdeburg 0            
                  SC Dresden 6            
SC Dresden +                                  
                                 
          SC Dresden 3                        
        VfL Bitterfeld 0                        
VfL Bitterfeld 3                                  
Germania Halberstadt 2                                
                                SC Dresden 5  
                              SpVgg Erfurt 2  
Wacker Nordhausen 2                                  
VfL Duderstadt 0                                
          Wacker Nordhausen 0                        
        SpVgg Erfurt 1                        
SpVgg Erfurt +                                  
                               
                    SpVgg Erfurt 1            
                  Borussia Halle 0            
Borussia Halle +                                  
                                 
          Borussia Halle 3                        
        SpVgg Falkenstein 1                        
SpVgg Falkenstein 5                                  
Viktoria Lauter 2                                  
                                       
                                     
Vogtland Plauen +                                  
                                 
          Vogtland Plauen 1                        
        SV Steinach 2                        
SV Steinach 4                                  
Union Zella-Mehlis 1                              
                    SV Steinach 2            
                  Sturm Chemnitz 3            
BC Zittau 2                                  
Sturm Chemnitz 5                                
          Sturm Chemnitz 3                        
        Wacker Bernburg 1                        
Wacker Bernburg 6                                  
Viktoria Stendal 2                                
                                Sturm Chemnitz 3  
                              VfB Leipzig 4 prat.  
VfB Annaberg 1                                  
SVgg Meerane 6                                
          SVgg Meerane 0                        
        VfB Leipzig 1                        
VfB Leipzig +                                  
                               
                    VfB Leipzig 3            
                  SC Apolda 1            
SC Apolda 4                                  
Schwarz-Gelb Weissenfels 2                                
          SC Apolda 1                        
        Preussen Langensalza 0 prat.                        
FC Greiz 2                                  
Preussen Langensalza 7                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              1930-05-04            
              SC Dresden VfB Leipzig            
             
Generic football.png
2
Generic football.png
1
           
                         
                                       


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland)
V
1. SC Dresden
2. VfB Leipzig
3. SpVgg Erfurt
3. Sturm Chemnitz
5. Fortuna Magdeburg
5. Borussia Halle
5. SV Steinach
5. SC Apolda
9. SV Riesa
9. VfL Bitterfeld
9. Wacker Nordhausen
9. SpVgg Falkenstein
9. Vogtland Plauen
9. Wacker Bernburg
9. SVgg Meerane
9. Preussen Langensalza
17. VfB Klotze
17. VfB Herzberg
17. Germania Halberstadt
17. VfL Duderstadt
17. Viktoria Lauter
17. Union Zella-Mehlis
17. BC Zittau
17. Viktoria Stendal
17. VfB Annaberg
17. Schwarz-Gelb Weissenfels
17. FC Greiz

Norddeutschland

Groß Hamburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Groß Hamburg)
V
1. SV Hamburg 18 16 1 1 70 — 20 33
2. Polizei Hamburg 18 10 4 4 51 — 37 24
3. Union Altona 18 9 4 5 41 — 39 22
4. TV Eimsbuttel 18 9 2 7 44 — 38 20
5. VfL Altona 18 9 2 7 50 — 45 20
6. Victoria Hamburg 18 7 2 9 39 — 47 16
7. Unitas Hamburg 18 5 3 10 42 — 55 13
8. SV Sankt Pauli 18 5 3 10 44 — 60 13
9. SV Ottensen 18 5 0 13 33 — 54 10
10. FK Rothenburgsort 18 3 3 12 28 — 47 9

Lübeck-Mecklenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Lübeck-Mecklenburg)
V
1. Phonix Lubeck 14 13 1 0 73 — 9 27
2. VfL Schwerin 14 9 2 3 41 — 27 20
3. FC Schwerin 14 5 3 6 25 — 31 13
4. SV 1913 Lubeck 14 4 4 6 35 — 34 12
5. SV Oldesloe 14 5 2 7 15 — 36 12
6. Germania Wismar 14 5 1 8 29 — 37 11
7. VfR Lubeck 14 5 1 8 27 — 53 11
8. SC Rostock 14 3 0 11 25 — 43 6

Nordhannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Nordhannover)
V
1. FV Wilhelmsburg 14 10 3 1 61 — 18 23 1–2
2. Viktoria Wilhelmsburg 14 11 1 2 48 — 22 23 1–2
3. Borussia Harburg 14 6 5 3 42 — 21 17
4. SV Harburg 14 5 4 5 29 — 30 14
5. Eintracht Luneburg 14 4 4 6 31 — 42 12
6. VfR Harburg 14 5 1 8 35 — 46 11
7. SC Uelzen 14 1 5 8 32 — 62 7
8. Viktoria Harburg 14 1 3 10 20 — 57 5
Dėl 1-osios vietos FV Wilhelmsburg Viktoria Wilhelmsburg 2-2 3-2

Schleswig-Holstein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Schleswig-Holstein)
V
1. Holstein Kiel 14 12 1 1 74 — 14 25
2. Borussia Gaarden 14 8 2 4 43 — 26 18
3. Olympia Neumunster 14 7 1 6 27 — 29 15
4. VfR Neumunster 14 7 0 7 22 — 36 14
5. Kilia Kiel 14 5 3 6 37 — 34 13
6. Eintracht Flensburg 14 6 0 8 21 — 36 12
7. Union-Teutonia Kiel 14 4 3 7 27 — 43 11
8. BV Gaarden 14 1 2 11 23 — 56 4

Südhannover-Braunschweig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Südhannover-Braunschweig)
V
1. SV Hannover 18 15 3 0 75 — 31 33
2. Arminia Hannover 18 13 2 3 61 — 24 28
3. SpVgg Hannover 18 9 4 5 55 — 44 22
4. VfB Braunschweig 18 8 5 5 46 — 39 21
5. Eintracht Braunschweig 18 9 2 7 55 — 36 20
6. Werder Hannover 18 8 1 9 49 — 58 17
7. Leu Braunschweig 18 7 1 10 37 — 54 15
8. VfB Peine 18 5 3 10 38 — 35 13
9. Konkordia Hildesheim 18 2 4 12 31 — 68 8
10. SC Goslar 18 0 3 15 25 — 83 3

Weser-Jade

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Weser-Jade)
V
1. SV Bremen 14 10 1 3 40 — 26 21
2. Sportfreunde Bremen 14 8 2 4 40 — 21 18
3. SuS Delmenhorst 14 7 2 5 31 — 29 16
4. Werder Bremen 14 6 1 7 35 — 35 13
5. Union Bremen 14 6 1 7 28 — 36 13
6. Komet Bremen 14 5 2 7 36 — 40 12
7. Schutzpolizei Bremen 14 5 0 9 21 — 38 10
8. SV 1906 Wilhelmshaven 14 4 1 9 31 — 37 9

Finalas

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Borussia Gaarden VfL Altona 2-4
SF Bremen Arminia Hannover 0-2
Union Altona VfL Schwerin 7-1
SV Hamburg VfB Braunschweig 13-1
SV Hannover TV Eimsbuttel 5-2
Phonix Lubeck SV Bremen 5-1
SpVgg Hannover Polizei Hamburg 6-2
FV Wilhelmsburg Holstein Kiel 4-8
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
9. Borussia Gaarden
9. Sportfreunde Bremen
9. VfL Schwerin
9. VfB Braunschweig
9. TV Eimsbuttel
9. SV Bremen
9. Polizei Hamburg
9. FV Wilhelmsburg

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
FC Altona SV Hannover 2-3 (prat.)
Arminia Hannover Union Altona 3-2
Holstein Kiel SpVgg Hannover 8-0
Phonix Lubeck SV Hamburg 2-5
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
5. FC Altona
5. Union Altona
5. SpVgg Hannover
5. Phonix Lubeck

III etapas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. Holstein Kiel 3 2 1 0 13 — 6 5
2. Arminia Hannover 3 2 0 1 12 — 8 4
3. SV Hannover 3 1 0 2 3 — 9 2
4. SV Hamburg 3 0 1 2 2 — 7 1

Süddeutschland

Baden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Baden)
V
1. FC Freiburg 14 10 2 2 44 — 16 22
2. FV Karlsruhe 14 10 2 2 60 — 28 22
3. Phonix-Alemannia Karlsruhe 14 7 3 4 32 — 29 17
4. FC Villingen 14 4 6 4 24 — 27 14
5. SpVgg Schramberg 14 6 0 8 30 — 28 12
6. FV Rastatt 14 5 1 8 28 — 34 11
7. SC Freiburg 14 3 2 9 23 — 38 8
8. SpVgg Freiburg 14 2 2 10 16 — 57 6

Hessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Hessen)
V
1. Wormatia Worms 14 11 1 2 39 — 13 23
2. SV Wiesbaden 14 8 1 5 33 — 21 17
3. VfL Neu-Isenburg 14 7 3 4 35 — 22 17
4. FSV Mainz 14 7 0 7 29 — 32 14
5. Alemannia Worms 14 5 2 7 23 — 24 12
6. FC Langen 14 4 2 8 21 — 43 10
7. SV Darmstadt 14 4 2 8 23 — 34 10
8. Hassia Bingen 14 3 3 8 15 — 29 9

Main

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Main)
V
1. Eintracht Frankfurt 14 10 3 1 33 — 12 23
2. Rot-Weiss Frankfurt 14 7 2 5 26 — 17 16 2–4
3. FSV Frankfurt 14 8 0 6 29 — 22 16 2–4
2–4. Union Niederrad 14 6 4 4 35 — 26 16
5. Kickers Offenbach 14 6 3 5 30 — 26 15
6. Germania Bieber 14 5 3 6 23 — 25 13
7. FC Hanau 14 4 1 9 27 — 40 9
8. SpVgg Griesheim 14 1 2 11 20 — 55 4

Papildomos rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
RW Frankfurt FSV Frankfurt 1-1 (prat.) 2-0
FSV Frankfurt Union Niederrad 4-3 ×

Nordbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Nordbayern)
V
1. SpVgg Furth 14 11 2 1 56 — 12 24
2. FC Nurnberg 14 10 2 2 33 — 14 22
3. ASV Nurnberg 14 8 1 5 37 — 23 17
4. Bayern Hof 14 5 5 4 25 — 24 15
5. FV Wurzburg 14 6 2 6 30 — 31 14
6. VfR Furth 14 3 2 9 19 — 38 8
7. FC Bayreuth 14 3 2 9 23 — 43 8
8. SpVgg Hof 14 2 0 12 20 — 58 4

Rhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Rhein)
V
1. SV Waldhof 14 10 2 2 42 — 22 22
2. VfL Neckarau 14 10 1 3 40 — 21 21
3. Phonix Ludwigshafen 14 7 4 3 35 — 20 18
4. VfR Mannheim 14 6 2 6 24 — 22 14
5. SpVgg Sandhofen 14 5 2 7 28 — 28 12
6. SpVgg Mundenheim 14 3 4 7 29 — 34 10
7. Lindenhof Mannheim 14 5 0 9 27 — 44 10
8. FG Rohrbach 14 1 3 10 17 — 51 5

Saar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Saar)
V
1. FK Pirmasens 14 11 0 3 50 — 18 22
2. Sportfreunde Saarbrucken 14 7 2 5 30 — 29 16
3. FV Saarbrucken 14 6 2 6 30 — 23 14 3–5
4. VfR Pirmasens 14 5 4 5 25 — 41 14 3–5
5. Borussia Neunkirchen 14 6 2 6 35 — 29 14 3–5
6. Saar Saarbrucken 14 4 5 5 29 — 30 13
7. FC Idar 14 4 3 7 27 — 29 11
8. VfR Kaiserslautern 14 2 4 8 21 — 48 8

Papildomos rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
VfR Pirmasens Borussia Neunkirchen 3-1
FV Saarbrucken VfR Pirmasens 1-0

Südbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Südbayern)
V
1. Bayern Munchen 14 11 2 1 61 — 22 24
2. Jahn Regensburg 14 7 2 5 32 — 26 16
3. TSV Munchen 14 6 3 5 37 — 31 15
4. Wacker Munchen 14 6 2 6 22 — 26 14
5. DSV Munchen 14 6 0 8 27 — 31 12
6. Schwaben Augsburg 14 4 4 6 26 — 31 12
7. Teutonia Munchen 14 4 3 7 31 — 45 11
8. FV Ulm 14 3 2 9 17 — 41 8

Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Württemberg)
V
1. VfB Stuttgart 14 10 0 4 36 — 21 20
2. VfR Heilbronn 14 7 3 4 28 — 26 17
3. Union Bockingen 14 7 3 4 22 — 23 17
4. Germania Brotzingen 14 6 2 6 26 — 26 14
5. FC Pforzheim 14 4 5 5 31 — 22 13
6. Kickers Stuttgart 14 6 1 7 22 — 22 13
7. FC Birkenfeld 14 4 3 7 31 — 38 11
8. Sportfreunde Stuttgart 14 2 3 9 21 — 39 7

Finalas

I finalas

Kovojo zonų čempionai.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. Eintracht Frankfurt 14 11 2 1 45 — 26 24
2. SpVgg Furth 14 8 1 5 45 — 20 17
3. Bayern Munchen 14 8 0 6 55 — 30 16
4. FK Pirmasens 14 7 2 5 35 — 44 16
5. VfB Stuttgart 14 6 2 6 42 — 39 14
6. SV Waldhof 14 4 2 8 31 — 38 10
7. Wormatia Worms 14 5 0 9 23 — 39 10
8. FC Freiburg 14 2 1 11 29 — 69 5

II finalas

Kovojo zonų prizininkai.

Nord-West
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
10. FSV Frankfurt 14 8 4 2 28 — 13 20 1
11. Phonix Ludwigshafen 14 8 2 4 26 — 16 18 2
13. SV Wiesbaden 14 8 2 4 23 — 17 18 3
15. Sportfreunde Saarbrucken 14 4 5 5 23 — 29 13 4
17. VfL Neu-Isenburg 14 6 1 7 21 — 27 13 5
19. Rot-Weiss Frankfurt 14 4 3 7 11 — 17 11 6
21. VfL Neckarau 14 3 4 7 21 — 28 10 7
23. FV Saarbrucken 14 3 3 8 17 — 23 9 8
Süd-Ost
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
9. FC Nurnberg 14 12 1 1 55 — 17 25 1
11. TSV Munchen 14 10 0 4 44 — 18 20 2
13. VfR Heilbronn 14 8 1 5 36 — 35 17 3
15. FV Karlsruhe 14 7 2 5 31 — 21 16 4
17. ASV Nurnberg 14 5 1 8 29 — 38 11 5
19. Jahn Regensburg 14 4 1 9 20 — 37 9 6
21. Phonix-Alemannia Karlsruhe 14 4 1 9 26 — 54 9 7
23. Union Bockingen 14 2 1 11 26 — 47 5 8
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
FC Nurnberg FSV Frankfurt 1-0

Südostdeutschland

Bergland

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Bergland / Ost)
V
1. VfR Schweidnitz 10 8 1 1 23 — 8 17
2. VSF Strehlen 10 5 2 3 22 — 24 12
3. Hertha Munsterberg 10 6 0 4 19 — 21 12
4. VfB Langenbielau 10 5 0 5 15 — 18 10
5. SpVgg Reichenbach 10 3 1 6 13 — 21 7
6. Preussen Glatz 10 1 0 9 21 — 21 2

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Bergland / West)
V
1. Preussen Schweidnitz 10 6 2 2 20 — 14 14
2. SV Waldenburg 10 5 1 4 29 — 17 11
3. Preussen Waldenburg-Altwasser 10 4 3 3 32 — 28 11
4. Silesia Freiburg 10 5 1 4 27 — 25 11
5. STC Hirschberg 10 3 1 6 20 — 27 7
6. Richthofen Schweidnitz 10 2 2 6 17 — 34 6

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
VfR Schweidnitz Preussen Schweidnitz 7-1 0-2 3-0

Mittelschlesien

Breslau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Breslau)
V
1. SC Breslau 14 10 3 1 39 — 17 23
2. Stern Breslau 14 10 1 3 42 — 24 21
3. VSF Breslau 14 9 2 3 34 — 25 20
4. VfB Breslau 14 8 1 5 42 — 26 17
5. Vorwarts Breslau 14 4 3 7 25 — 32 11
6. Komet Breslau 14 3 2 9 23 — 33 8
7. VfR Breslau 14 2 3 9 25 — 47 7
8. Schlesien-Rapid Breslau 14 2 1 11 20 — 46 5

Brieg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Brieg)
V
1. Brega Brieg 12 8 3 1 38 — 14 19
2. SpVgg Brieg 11 7 3 1 33 — 12 17
3. Preussen Brieg 10 6 1 3 12 — 14 13
4. SpVgg Ohlau 9 5 0 4 12 — 25 10
5. Sportfreunde Ohlau 10 4 0 6 28 — 29 8
6. VfB Lowen 8 2 1 5 18 — 32 5
7. Reichsbahn Schlesien Brieg 12 0 0 12 5 — 20 0

Obernigk-Trachenberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Obernigk-Trachenberg)
V
1. SV Trachenberg
2. SC Obernigk

Oels-Namslau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Oels-Namslau)
V
1. Reichsbahn Schlesien Oels 13 13 0 0 70 — 15 26
2. Preussen Festenberg 14 9 1 4 34 — 33 19
3. VfR Oels 14 8 1 5 29 — 26 17
4. SVgg Oels 13 4 4 5 23 — 34 12
5. SC Oels 13 5 1 7 28 — 27 11
6. Sportfreunde Bernstadt 14 3 4 7 34 — 46 10
7. Preussen Namslau 14 2 3 9 21 — 46 7
8. Preussen Konstadt 13 2 2 9 21 — 33 6

Finalas

I finalas
Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
SV Trachenberg 1              
SC Breslau 9          
          SC Breslau +  
           
               
               
                   
                 
RS Oels +              
           
          RS Oels 4  
        Brega Brieg 1  
Brega Brieg 7              
SF Bernstadt 5              
                   
    Finalas  
                   
     
    SC Breslau RS Oels  
   
Generic football.png
11
Generic football.png
0
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien)
V
1. SC Breslau
2. Reichsbahn Schlesien Oels
3. Brega Brieg
4. SV Trachenberg
4. Sportfreunde Bernstadt
II finalas
Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
               
           
          VSF Breslau 5  
        VfB Breslau 2  
               
               
                   
                 
               
           
          Stern Breslau 3  
        Preussen Festenberg 5  
Preussen Festenberg 2              
Preussen Namslau 1 prat.              
                   
    Finalas  
                   
     
    VSF Breslau Stern Breslau  
   
Generic football.png
2
Generic football.png
0
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien)
V
6. VSF Breslau
7. Stern Breslau
8. VfB Breslau
8. Preussen Festenberg
10. Preussen Namslau

Niederlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederlausitz)
V
1. Viktoria Forst 14 10 2 2 58 — 18 22
2. FV Cottbus 14 10 0 4 56 — 29 20
3. Brandenburg Cottbus 14 7 2 5 34 — 32 16
4. Wacker Strobitz 14 5 5 4 34 — 22 15
5. Askania Forst 14 6 2 6 42 — 28 14
6. Deutschland Forst 14 5 3 6 39 — 30 13
7. VfB Weisswasser 14 5 0 9 20 — 48 10
8. Union Cottbus 14 1 0 13 15 — 91 2

Niederschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niedersachsen)
V
1. VfB Liegnitz 14 10 3 1 64 — 24 23
2. Preussen Glogau 14 11 0 3 61 — 33 22
3. SpVgg Liegnitz 14 8 1 5 45 — 33 17
4. Blitz Liegnitz 14 6 4 4 28 — 24 16
5. SC Jauer 14 5 2 7 40 — 42 12
6. VSF Grunberg 14 4 1 9 30 — 36 9
7. DSC Neusalz 14 3 1 10 24 — 59 7
8. Preussen Wohlau 14 3 0 11 23 — 64 6

Oberlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberlausitz)
V
1. SV Lauban 14 12 0 2 49 — 26 24
2. STC Gorlitz 14 9 0 5 44 — 20 18
3. SC Halbau 14 7 3 4 29 — 19 17
4. Gelb-Weiss Gorlitz 14 6 1 7 31 — 30 13
5. Sportfreunde Seifersdorf 14 4 4 6 41 — 48 12
6. SV Sagan 14 5 2 7 17 — 23 12
7. VfB Sorau 14 4 3 7 32 — 49 11
8. SC Kunzendorf 14 2 1 11 20 — 48 5

Oberschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien)
V
1. Preussen Hindenburg 14 11 2 1 42 — 12 24
2. SuSV Beuthen 14 9 3 2 52 — 22 21
3. Vorwarts-Rasensport Gleiwitz 14 9 1 4 43 — 26 19
4. Deichsel Hindenburg 14 9 1 4 33 — 30 19
5. Delbruckschachte Hindenburg 14 3 4 7 18 — 43 10
6. VfB Gleiwitz 14 3 2 9 24 — 35 8
7. VSF Oppeln 14 2 3 9 23 — 34 7
8. Preussen Ratibor 14 2 0 12 15 — 48 4

Finalas

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland)
V
1. SuSV Beuthen 10 7 2 1 35 — 9 16
2. VSF Breslau 10 5 2 3 13 — 19 12
3. Preussen Hindenburg 10 5 1 4 18 — 16 11
4. Viktoria Forst 10 4 0 6 21 — 22 8
5. SC Breslau 10 2 3 5 17 — 22 7
6. FV Cottbus 10 2 2 6 11 — 27 6

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland)
V
7. STC Gorlitz 10 7 2 1 28 — 8 16
8. VfB Liegnitz 10 7 1 2 39 — 16 15
9. Preussen Glogau 10 5 1 4 25 — 21 11
10. VfR Schweidnitz 10 4 0 6 23 — 34 8
11. SV Lauban 10 2 1 7 19 — 31 5
12. Preussen Schweidnitz 10 2 1 7 10 — 34 5

Papildoma vieta

Dėl papildomos vietos finaliniame Vokietijos pirmenybių turnyre kovojo I finalo antrosios vietos ir II finalo pirmosios vietos laimėtojai.

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
STC Gorlitz VSF Breslau 1-2 1-3

Westdeutschland

Bergisch-Mark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bergisch-Mark)
V
1. VfL Benrath 18 14 3 1 68 — 20 31
2. Fortuna Dusseldorf 18 14 2 2 56 — 18 30
3. SV Barmen 18 9 2 7 43 — 39 20
4. TuRU Dusseldorf 18 8 3 7 47 — 50 19
5. SpVgg Ratingen 18 7 3 8 33 — 41 17
6. BV Dusseldorf 18 5 5 8 28 — 37 15
7. SV Elberfeld 18 4 6 8 25 — 35 14
8. TSV Eller 18 5 3 10 46 — 39 13
9. SC Dusseldorf 18 3 6 9 25 — 51 12
10. Schwarz-Weiss Barmen 18 3 3 12 29 — 70 9

Hessen-Hannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hessen-Hannover)
V
1. CSC Kassel 14 11 1 2 42 — 25 23
2. SV Kassel 14 8 2 4 39 — 25 18 2–3
3. Borussia Fulda 14 8 2 4 46 — 25 18 2–3
4. Kurhessen Kassel 14 8 1 5 37 — 27 17
5. Hermannia Kassel 14 4 4 6 29 — 31 12
6. Kurhessen Marburg 14 4 2 8 22 — 40 10
7. SC Gottingen 14 3 3 8 22 — 38 9
8. Hessen 1909 Kassel 14 0 5 9 18 — 44 5
Dėl 2-osios vietos Borussia Fulda SV Kassel 2-4 2-3

Mittelrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Mittelrhein)
V
1. FV Neuendorf 16 11 4 1 54 — 17 26
2. VfB Lutzel 16 9 3 4 42 — 31 21
3. SVgg Andernach 16 7 6 3 43 — 30 20
4. TuS Mayen 16 8 4 4 37 — 31 20
5. SV Elz 16 5 6 5 23 — 42 16
6. FV Engers 16 6 1 9 44 — 47 13
7. SC Koblenz 16 5 2 9 31 — 25 12
8. SC Bad Neuenahr 16 4 3 9 15 — 33 11
9. SC Neuwied 16 1 3 12 27 — 60 5

Niederrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein)
V
1. SV Homberg 16 12 2 2 61 — 27 26
2. Preussen Krefeld 16 10 2 4 54 — 29 22
3. SpV Meiderich 16 10 1 5 42 — 26 21
4. SpV Duisburg 16 9 2 5 40 — 31 20
5. FV Duisburg 16 6 5 5 33 — 32 17
6. VfvB Ruhrort 16 7 1 8 42 — 43 15
7. TSV Duisburg 16 3 4 9 25 — 50 10
8. SVgg Meiderich 16 3 3 10 24 — 46 9
9. SpVgg Oberhausen-Styrum 16 1 2 13 21 — 58 4

Rhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein)
V
1. SpVgg Sulz 24 17 2 5 78 — 40 36
2. SC Munchen-Gladbach 24 15 3 6 48 — 37 33
3. Alemannia Aachen 24 13 5 6 61 — 38 31
4. Borussia Munchen-Gladbach 24 12 6 6 68 — 50 30
5. SpV Rheydt 24 12 3 9 66 — 54 27
6. FV Bonn 24 12 3 9 60 — 51 27
7. VfR Koln 24 12 3 9 55 — 60 27
8. BC Koln 24 8 7 9 55 — 56 23
9. SV Mulheim 24 8 5 11 64 — 65 21
10. TuRa Bonn 24 8 2 14 52 — 64 18
11. SC Duren 24 6 4 14 46 — 66 16
12. Blau-Weiss Koln 24 4 5 15 37 — 65 13
13. Viktoria Rheydt 24 5 0 19 33 — 77 10

Ruhr

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr)
V
1. FC Gelsenkirchen-Schalke 18 16 0 2 83 — 23 32
2. Schwarz-Weiss Essen 18 13 1 4 61 — 32 27
3. MBV Linden 18 10 3 5 40 — 39 23
4. SuS Schalke 18 9 3 6 39 — 33 21
5. BV Altenessen 18 8 1 9 41 — 46 17
6. Germania Bochum 18 5 5 8 40 — 49 15
7. Alemannia 1897 Dortmund 18 5 3 10 35 — 47 13
8. SV Castrop 18 5 2 11 38 — 49 12
9. SV Essen 18 6 0 12 35 — 56 12
10. STV Horst-Emscher 18 4 0 14 38 — 76 8

Südwestfalen

Sauerland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Südwestfalen / Sauerland)
V
1. TuRV Hagen 12 10 0 2 47 — 13 20
2. SpVgg Hagen 12 7 1 4 30 — 25 15
3. SuS 1908 Gevelsberg 12 7 1 4 21 — 19 15
4. SC Lichtenplatz 12 7 0 5 33 — 24 14
5. SC Hagen 12 3 3 6 21 — 30 9
6. SV Hemer 12 4 0 8 18 — 34 8
7. SV Herdecke 12 1 1 10 13 — 38 3

Sigerland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Südwestfalen / Sigerland)
V
1. SuS Husten 12 10 1 1 67 — 18 21
2. Jahn Werdohl 12 7 1 4 33 — 26 15
3. VfB Weidenau 12 6 1 5 43 — 25 13
4. Sportfreunde Siegen 12 5 2 5 24 — 31 12
5. Germania Mudersbach 12 4 1 7 39 — 38 9
6. VfR Siegen 12 3 2 7 24 — 54 8
7. VfJ Betzdorf 12 3 0 9 22 — 60 6

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SuS Husten TuRV Hagen 3-3 3-0

Westfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen)
V
1. VfB Bielefeld 14 11 2 1 34 — 13 24
2. Borussia Rheine 14 9 1 4 45 — 28 19
3. VfL Osnabruck 14 7 3 4 34 — 23 17
4. SpVgg Hamm 14 7 3 4 29 — 28 17
5. Arminia Bielefeld 14 4 4 6 26 — 33 12
6. Teutonia Lippstadt 14 4 1 9 15 — 40 9
7. Sparta Nordhorn 14 2 4 8 36 — 39 8
8. SpVgg Herten 14 2 2 10 21 — 36 6

Finalas

I finalas

Kovojo zonų čempionai.

Nord
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. FC Gelsenkirchen-Schalke 3 3 0 0 12 — 3 6
2. SpV Homberg 3 2 0 1 9 — 9 4
5. VfB Bielefeld 3 1 0 2 5 — 7 2 3
7. SuS Husten 3 0 0 3 4 — 11 0 4
Süd
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. SpVgg Sulz 3 3 0 0 10 — 2 6
2. VfL Benrath 3 2 0 1 10 — 9 4
5. CSC Kassel 3 1 0 2 6 — 7 2 3
7. FV Neuendorf 3 0 0 3 2 — 10 0 4
Finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. FC Gelsenkirchen-Schalke 3 3 0 0 11 — 5 6
2. VfL Benrath 3 2 0 1 9 — 4 4
3. SpVgg Sulz 3 1 0 2 7 — 11 2
4. SV Homberg 3 0 0 3 7 — 14 0

II finalas

Kovojo zonų vicečempionai.


Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Fortuna Dusseldorf 3              
VfB Lutzel 1          
          Fortuna Dusseldorf 4  
        Borussia Rheine 1  
Borussia Rheine 3              
SW Essen 2              
                   
                 
Preussen Krefeld 2              
TuRV Hagen 1 prat.          
          Preussen Krefeld 3  
        SC Munchen-Gladbach 2 prat.  
SC Munchen-Gladbach 3              
SV Kassel 2              
                   
    Finalas  
                   
     
    Fortuna Dusseldorf Preussen Krefeld  
   
Generic football.png
3
Generic football.png
1
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
9. Fortuna Dusseldorf
10. Preussen Krefeld
11. Borussia Rheine
11. SC Munchen-Gladbach
13. VfB Lutzel
13. Schwarz-Weiss Essen
13. TuRV Hagen
13. SV Kassel

Papildoma vieta

Dėl papildomos vietos Vokietijos finaliniame turnyre kovojo I finalo trečiosios vietos laimėtojas su II finalo nugalėtoju.

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SpVgg Sulz Fortuna Dusseldorf 4-2 (prat.)

Finalas

Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                             
                           
Titania Stettin 2                        
SpVgg Sulz 4                      
          SpVgg Sulz 1-1 prat.              
        Hertha Berlin 8-1              
Hertha Berlin 3                        
SuSV Beuthen 2                    
                    Hertha Berlin 6  
                  FC Nurnberg 3  
VSF Breslau 0                        
FC Nurnberg 7                      
          FC Nurnberg 6              
        Schalke Gelsenkirchen 2              
Schalke Gelsenkirchen 6                        
Arminia Hannover 2                        
                             
                           
Holstein Kiel 4                        
VfB Leipzig 3                      
          Holstein Kiel 4              
        Eintracht Frankfurt 2              
Eintracht Frankfurt 1                        
VfL Benrath 0                    
                    Holstein Kiel 2  
                  SC Dresden 0  
SC Dresden 8                        
VfB Konigsberg 1                      
          SC Dresden 5              
        SpVgg Furth 4 prat.              
SpVgg Furth 4                        
Tennis Borussia Berlin 1                        
                             
              Finalas  
                             
              1930-06-22 Rheinstadion, Diuseldorfas  
              Hertha Berlin Holstein Kiel  
             
Generic football.png
5
Generic football.png
4
 
               
                             


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hertha Berlin
2. Holstein Kiel
3. SC Dresden
3. FC Nurnberg
5. SpVgg Sulz
5. Schalke Gelsenkirchen
5. Eintracht Frankfurt
5. SpVgg Furth
9. SuSV Beuthen
9. Titania Stettin
9. VSF Breslau
9. Arminia Hannover
9. VfB Leipzig
9. VfL Benrath
9. VfB Konigsberg
9. Tennis Borussia Berlin

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
  • CD
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai