Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1928–1929 m.: Skirtumas tarp puslapio versijų

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
(Pommern)
(nerodoma viena tarpinė versija, sukurta to paties naudotojo)
15 eilutė: 15 eilutė:
 
===Danzig===
 
===Danzig===
 
{{fg1|Balten / Danzig}}
 
{{fg1|Balten / Danzig}}
{{fg8|1|Neufahrwasser Danzig|10||||9|6|18}}
+
{{fg8|1|Neufahrwasser Danzig|10|8|2|0|27|9|18}}
{{fg4|2|SC Danzig|10||||5|2|10}}
+
{{fg4|2|SC Danzig|10|4|2|4|16|18|10}}
{{fg4|3|Hansa Danzig|10||||12|8|10}}
+
{{fg4|3|Schutzpolizei Danzig|10|4|1|5|14|23|9}}
{{fg4|4|Schutzpolizei Danzig|10||||5|13|9}}
+
{{fg4|4|Hansa Danzig|10|3|2|5|17|26|8}}
{{fg4|5|VfL Danzig|10||||8|8|7}}
+
{{fg4|5|BuEV Danzig|10|2|3|5|21|16|7}}
{{fg4|6|Preussen Danzig|10||||6|8|6}}
+
{{fg4|6|Preussen Danzig|10|1|4|5|12|15|6}}
 
{{fg4|7|Ostmark Danzig||||||||pasitraukė}}
 
{{fg4|7|Ostmark Danzig||||||||pasitraukė}}
 
{{fg4|8|Gedania Danzig||||||||pasitraukė}}
 
{{fg4|8|Gedania Danzig||||||||pasitraukė}}
29 eilutė: 29 eilutė:
 
{{fg8|1|VfB Konigsberg|10|7|2|1|49|16|16||1–2}}
 
{{fg8|1|VfB Konigsberg|10|7|2|1|49|16|16||1–2}}
 
{{fg8|2|SpVgg Memel|10|7|2|1|27|13|16||1–2}}
 
{{fg8|2|SpVgg Memel|10|7|2|1|27|13|16||1–2}}
{{fg4|3|Prussia Samland Konigsberg|10|5|0|5|43|23|10}}
+
{{fg4|3|Prussia-Samland Konigsberg|10|5|0|5|43|23|10}}
 
{{fg4|4|SV Insterburg|10|4|1|5|22|31|9}}
 
{{fg4|4|SV Insterburg|10|4|1|5|22|31|9}}
{{fg4|5|Viktoria Allenstein|10|4|1|5|17|35|6}}
+
{{fg4|5|Viktoria Allenstein|10|4|1|5|17|35|9}}
{{fg4|6|Preussen Insterburg|10|0|0|10|13|53|3}}
+
{{fg4|6|Preussen Insterburg|10|0|0|10|13|53|0}}
 
|}
 
|}
 
{{prung1|1|VfB Konigsberg|SpVgg Memel|4-0}}
 
{{prung1|1|VfB Konigsberg|SpVgg Memel|4-0}}
 +
 +
====Pereinamasis turnyras====
 +
{{fg1}}
 +
{{fg8|1|Hindenburg Allenstein|3|2|0|1|15|6|4||1–2}}
 +
{{fg8|2|Lituania Tilsit|3|2|0|1|10|10|4||1–2}}
 +
{{fg8|3|Preussen Insterburg|3|1|0|2|8|9|2}}
 +
{{fg8|4|SV Rastenburg|3|1|0|2|3|11|2}}
 +
|}
 +
{{prung1|1|Hindenburg Allenstein|Lituania Tilsit|+:–}}
 +
 +
„Lituania“ komanda į papildomas rungtynes neatvyko.
  
 
===Pommern===
 
===Pommern===
 +
====Gollnow====
 +
{{fg1|Balten / Pommern / Gollnow}}
 +
{{fg8|1|SC Naugard|10|8|1|1|29|9|17}}
 +
{{fg4|2|Blucher Gollnow|11|8|0|3|34|15|16}}
 +
{{fg4|3|Mackensen Greifenberg|11|6|1|4|24|17|13}}
 +
{{fg4|4|Preussen Gollnow|12|6|2|4|28|31|14}}
 +
{{fg4|5|Blucher-2 Gollnow|10|4|2|4|12|18|10}}
 +
{{fg4|6|SC Daber|8|2|1|5|3|32|5}}
 +
{{fg4|7|SC Regenwalde|11|2|1|8|8|12|5|pašalintas dėl 2 neatvykimų į rungtynes}}
 +
{{fg4|8|SC Treptow|7|0|0|7|0|4|0|pasitraukė po I rato}}
 +
|}
 +
 
====Köslin====
 
====Köslin====
 
{{fg1|Balten / Pommern / Köslin}}
 
{{fg1|Balten / Pommern / Köslin}}
{{fg8|1|Preussen Koslin}}
+
{{fg8|1|Preussen Koslin|8|5|2|1|21|8|12}}
 +
{{fg4|2|SV Kolberg|8|3|4|1|20|13|10}}
 +
{{fg4|3|Viktoria Kolberg|8|2|3|3|10|17|7}}
 +
{{fg4|4|Phonix Koslin|8|1|4|3|8|19|6}}
 +
{{fg4|5|SV Schivelbein|8|2|1|5|14|16|5}}
 
|}
 
|}
  
====Naugard====
+
=====Pereinamosios rungtynės=====
{{fg1|Balten / Pommern / Naugard}}
+
{{rung2}}
{{fg8|1|SC Naugard}}
+
{{r2|SV Schivelbein|Hubertus Kolberg|2-4|2-2}}
 
|}
 
|}
  
 
====Pasewalk====
 
====Pasewalk====
 
{{fg1|Balten / Pommern / Pasewalk}}
 
{{fg1|Balten / Pommern / Pasewalk}}
{{fg8|1|SC Pasewalk}}
+
{{fg8|1|SC Pasewalk|6|5|0|1|||10}}
 +
{{fg4|2|SC Uckermunde|6|3|1|2|||7}}
 +
{{fg4|3|VfB Torgelow|6|2|1|3|||5}}
 +
{{fg4|4|Preussen Strasburg|6|0|2|4|||2}}
 +
{{fg4|5|Mars Pasewalk|0|0|0|0|0|0|0|pasitraukė}}
 
|}
 
|}
  
 
====Schneidemühl====
 
====Schneidemühl====
 
{{fg1|Balten / Pommern / Schneidemühl}}
 
{{fg1|Balten / Pommern / Schneidemühl}}
{{fg8|1|Viktoria Schneidemuhl}}
+
{{fg8|1|Viktoria Schneidemuhl|10|9|0|1|57|6|18}}
 +
{{fg4|2|SV Deutsch Krone|10|7|1|2|18|13|15}}
 +
{{fg4|3|Hertha Schneidemuhl|9|5|0|4|19|18|10}}
 +
{{fg4|4|Erika Schneidemuhl|10|4|0|6|16|32|8}}
 +
{{fg4|5|Germania Neustettin|9|2|1|6|12|22|5}}
 +
{{fg4|6|PSV Schneidemuhl|8|0|0|8|12|43|0}}
 +
{{fg4|7|Graf Schwerin Deutsch Krone|0|0|0|0|0|0|0|pasitraukė 1928 m. birželį}}
 
|}
 
|}
  
====Stettin-Stargard====
+
====Stettin====
{{fg1|Balten / Pommern / Stettin-Stargard}}
+
{{fg1|Balten / Pommern / Stettin}}
{{fg8|1|VfB Stettin|12|9|3|0|21|8|21}}
+
{{fg8|1|VfB Stettin|12|9|3|0|46|15|21}}
{{fg8|2|Titania Stettin|12|8|2|2|14|7|18}}
+
{{fg8|2|Titania Stettin|12|8|2|2|33|8|18}}
{{fg8|3|Preussen Stettin|12|7|2|3|16|17|16}}
+
{{fg8|3|Preussen Stettin|12|7|2|3|24|19|16}}
{{fg4|4|SC Stettin|12|6|0|6|17|7|12}}
+
{{fg4|4|SC Stettin|12|6|0|6|31|24|12}}
{{fg4|5|Blucher Stettin|12|3|1|8|5|13|7}}
+
{{fg4|5|Blucher Stettin|12|3|1|8|9|39|7}}
{{fg4|6|SC Stargard|12|2|2|8|10|21|6}}
+
{{fg4|6|SC Stargard|12|2|2|8|15|31|6}}
{{fg4|7|Rasenfreunde Stettin|12|2|0|10|2|12|4}}
+
{{fg4|7|Rasenfreunde Stettin|12|2|0|10|14|36|4}}
 +
|}
 +
 
 +
=====Pereinamasis turnyras=====
 +
{{fg1}}
 +
{{fg8|1|Comet Stettin|4|3|0|1|16|7|6}}
 +
{{fg8|2|Fussballring Stettin|4|2|0|2|14|14|4}}
 +
{{fg8|3|SC Pasewalk|4|1|0|3|9|18|2}}
 
|}
 
|}
  
 
====Stolp====
 
====Stolp====
 
{{fg1|Balten / Pommern / Stolp}}
 
{{fg1|Balten / Pommern / Stolp}}
{{fg8|1|Viktoria Stolp}}
+
{{fg8|1|Viktoria Stolp|8|6|2|0|||14}}
 +
{{fg4|2|Sturm Lauenburg|8|5|0|3|||10}}
 +
{{fg4|3|Germania Stolp|8|3|2|3|||8}}
 +
{{fg4|4|Pfeil Lauenburg|8|2|2|4|||6}}
 +
{{fg4|5|SV Butow|8|1|0|7|||2}}
 +
|}
 +
 
 +
====Vorpommern-Rügen====
 +
=====Ost=====
 +
 
 +
Negalutinė lentelė:
 +
 
 +
{{fg1|Balten / Pommern / Vorpommern-Rügen / Ost}}
 +
{{fg4|1|Preussen Greifswald|4|4|0|0|||8}}
 +
{{fg4|2|VfL Anklam|5|2|0|3|||4}}
 +
{{fg8|3|SC Swinemunde|3|1|1|1|||3}}
 +
{{fg4|4|Ostsee Swinemunde|3|1|1|1|||3}}
 +
{{fg4|5|ASC Greifswald|3|0|0|3|||0}}
 
|}
 
|}
  
====Stralsund====
+
=====West=====
{{fg1|Balten / Pommern / Stralsund}}
+
{{fg1|Balten / Pommern / Vorpommern-Rügen / West}}
{{fg8|1|SV Stralsund}}
+
{{fg8|1|SV Stralsund|9|7|0|2|||14||1–2}}
 +
{{fg4|2|SC Sassnitz|8|7|0|1|||14||1–2}}
 +
{{fg4|3|SC Greifswald|9|5|0|4|||10}}
 +
{{fg4|4|Viktoria Stralsund|8|4|0|4|||8}}
 +
{{fg4|5|Germania Stralsund|10|4|0|6|||8}}
 +
{{fg4|6|Concordia Stralsund|10|0|0|10|||0}}
 +
|}
 +
{{prung1|1|SV Stralsund|SC Sassnitz|4-3 (prat.)}}
 +
 
 +
=====Finalas=====
 +
{{rung1}}
 +
{{r1|SV Stralsund|SC Swinemunde|4-1}}
 
|}
 
|}
  
====Swinemünde====
+
{{fg0|Balten / Pommern / Vorpommern-Rügen}}
{{fg1|Balten / Pommern / Swinemünde}}
+
{{fg8|1|SV Stralsund}}
{{fg8|1|SC Swinemunde}}
+
{{fg4|2|SC Swinemunde}}
 
|}
 
|}
  
86 eilutė: 158 eilutė:
 
=====I etapas=====
 
=====I etapas=====
 
{{rung1}}
 
{{rung1}}
{{r1|SV Stralsund|SC Swinemunde|4-1}}
 
 
{{r1|Viktoria Stolp|Preussen Koslin|3-1}}
 
{{r1|Viktoria Stolp|Preussen Koslin|3-1}}
{{r1|VfB Stettin|SC Naugard|3-2}}
+
{{r2|SC Naugard|VfB Stettin|2-3}}
 
{{r1|Titania Stettin|Viktoria Schneidemuhl|5-1}}
 
{{r1|Titania Stettin|Viktoria Schneidemuhl|5-1}}
{{r1|Preussen Stettin|SC Pasewalk|7-0}}
+
{{r2|SC Pasewalk|Preussen Stettin|0-7}}
 
|}
 
|}
  
 
{{fg0|Balten / Pommern}}
 
{{fg0|Balten / Pommern}}
{{fg4|6|SC Swinemunde}}
 
 
{{fg4|6|Preussen Koslin}}
 
{{fg4|6|Preussen Koslin}}
 
{{fg4|6|SC Naugard}}
 
{{fg4|6|SC Naugard}}
105 eilutė: 175 eilutė:
 
{{r2|SV Stralsund|Titania Stettin|1-6}}
 
{{r2|SV Stralsund|Titania Stettin|1-6}}
 
{{r2|Viktoria Stolp|Preussen Stettin|1-3}}
 
{{r2|Viktoria Stolp|Preussen Stettin|1-3}}
 +
{{r1|VfB Stettin|---|be kovos}}
 
|}
 
|}
  
124 eilutė: 195 eilutė:
 
{{fg4|2|Titania Stettin|6|4|0|2|11|11|8||1–2}}
 
{{fg4|2|Titania Stettin|6|4|0|2|11|11|8||1–2}}
 
{{fg4|3|SpVgg Memel|6|3|0|3|13|13|6}}
 
{{fg4|3|SpVgg Memel|6|3|0|3|13|13|6}}
{{fg4|4|VfB Stettin|4|1|0|3|4|9|2}}
+
{{fg4|4|VfB Stettin|4|1|0|3|5|9|2}}
{{fg4|5|Neufahrwasser Danzig|4|1|0|3|5|17|2}}
+
{{fg4|5|Neufahrwasser Danzig|4|1|0|3|5|18|2}}
 
|}
 
|}
 
{{prung1|1|VfB Konigsberg|Titania Stettin|9-1}}
 
{{prung1|1|VfB Konigsberg|Titania Stettin|9-1}}

10:21, 16 sausio 2020 versija

Wikipedia  
1928–1929 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1928–1929 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 1928–1929 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1920-21/frg-1928-29/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#29
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=21


Turinys

Balten

Danzig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Danzig)
V
1. Neufahrwasser Danzig 10 8 2 0 27 — 9 18
2. SC Danzig 10 4 2 4 16 — 18 10
3. Schutzpolizei Danzig 10 4 1 5 14 — 23 9
4. Hansa Danzig 10 3 2 5 17 — 26 8
5. BuEV Danzig 10 2 3 5 21 — 16 7
6. Preussen Danzig 10 1 4 5 12 — 15 6
7. Ostmark Danzig pasitraukė
8. Gedania Danzig pasitraukė

Ostpreußen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen)
V
1. VfB Konigsberg 10 7 2 1 49 — 16 16 1–2
2. SpVgg Memel 10 7 2 1 27 — 13 16 1–2
3. Prussia-Samland Konigsberg 10 5 0 5 43 — 23 10
4. SV Insterburg 10 4 1 5 22 — 31 9
5. Viktoria Allenstein 10 4 1 5 17 — 35 9
6. Preussen Insterburg 10 0 0 10 13 — 53 0
Dėl 1-osios vietos VfB Konigsberg SpVgg Memel 4-0

Pereinamasis turnyras

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hindenburg Allenstein 3 2 0 1 15 — 6 4 1–2
2. Lituania Tilsit 3 2 0 1 10 — 10 4 1–2
3. Preussen Insterburg 3 1 0 2 8 — 9 2
4. SV Rastenburg 3 1 0 2 3 — 11 2
Dėl 1-osios vietos Hindenburg Allenstein Lituania Tilsit +:–

„Lituania“ komanda į papildomas rungtynes neatvyko.

Pommern

Gollnow

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Gollnow)
V
1. SC Naugard 10 8 1 1 29 — 9 17
2. Blucher Gollnow 11 8 0 3 34 — 15 16
3. Mackensen Greifenberg 11 6 1 4 24 — 17 13
4. Preussen Gollnow 12 6 2 4 28 — 31 14
5. Blucher-2 Gollnow 10 4 2 4 12 — 18 10
6. SC Daber 8 2 1 5 3 — 32 5
7. SC Regenwalde 11 2 1 8 8 — 12 5 pašalintas dėl 2 neatvykimų į rungtynes
8. SC Treptow 7 0 0 7 0 — 4 0 pasitraukė po I rato

Köslin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Köslin)
V
1. Preussen Koslin 8 5 2 1 21 — 8 12
2. SV Kolberg 8 3 4 1 20 — 13 10
3. Viktoria Kolberg 8 2 3 3 10 — 17 7
4. Phonix Koslin 8 1 4 3 8 — 19 6
5. SV Schivelbein 8 2 1 5 14 — 16 5
Pereinamosios rungtynės
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SV Schivelbein Hubertus Kolberg 2-4 2-2

Pasewalk

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Pasewalk)
V
1. SC Pasewalk 6 5 0 1 10
2. SC Uckermunde 6 3 1 2 7
3. VfB Torgelow 6 2 1 3 5
4. Preussen Strasburg 6 0 2 4 2
5. Mars Pasewalk 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė

Schneidemühl

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Schneidemühl)
V
1. Viktoria Schneidemuhl 10 9 0 1 57 — 6 18
2. SV Deutsch Krone 10 7 1 2 18 — 13 15
3. Hertha Schneidemuhl 9 5 0 4 19 — 18 10
4. Erika Schneidemuhl 10 4 0 6 16 — 32 8
5. Germania Neustettin 9 2 1 6 12 — 22 5
6. PSV Schneidemuhl 8 0 0 8 12 — 43 0
7. Graf Schwerin Deutsch Krone 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė 1928 m. birželį

Stettin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Stettin)
V
1. VfB Stettin 12 9 3 0 46 — 15 21
2. Titania Stettin 12 8 2 2 33 — 8 18
3. Preussen Stettin 12 7 2 3 24 — 19 16
4. SC Stettin 12 6 0 6 31 — 24 12
5. Blucher Stettin 12 3 1 8 9 — 39 7
6. SC Stargard 12 2 2 8 15 — 31 6
7. Rasenfreunde Stettin 12 2 0 10 14 — 36 4
Pereinamasis turnyras
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Comet Stettin 4 3 0 1 16 — 7 6
2. Fussballring Stettin 4 2 0 2 14 — 14 4
3. SC Pasewalk 4 1 0 3 9 — 18 2

Stolp

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Stolp)
V
1. Viktoria Stolp 8 6 2 0 14
2. Sturm Lauenburg 8 5 0 3 10
3. Germania Stolp 8 3 2 3 8
4. Pfeil Lauenburg 8 2 2 4 6
5. SV Butow 8 1 0 7 2

Vorpommern-Rügen

Ost

Negalutinė lentelė:

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Vorpommern-Rügen / Ost)
V
1. Preussen Greifswald 4 4 0 0 8
2. VfL Anklam 5 2 0 3 4
3. SC Swinemunde 3 1 1 1 3
4. Ostsee Swinemunde 3 1 1 1 3
5. ASC Greifswald 3 0 0 3 0
West
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Vorpommern-Rügen / West)
V
1. SV Stralsund 9 7 0 2 14 1–2
2. SC Sassnitz 8 7 0 1 14 1–2
3. SC Greifswald 9 5 0 4 10
4. Viktoria Stralsund 8 4 0 4 8
5. Germania Stralsund 10 4 0 6 8
6. Concordia Stralsund 10 0 0 10 0
Dėl 1-osios vietos SV Stralsund SC Sassnitz 4-3 (prat.)
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SV Stralsund SC Swinemunde 4-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Vorpommern-Rügen)
V
1. SV Stralsund
2. SC Swinemunde

Finalas

I etapas
Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Viktoria Stolp Preussen Koslin 3-1
SC Naugard VfB Stettin 2-3
Titania Stettin Viktoria Schneidemuhl 5-1
SC Pasewalk Preussen Stettin 0-7
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern)
V
6. Preussen Koslin
6. SC Naugard
6. Viktoria Schneidemuhl
6. SC Pasewalk
II etapas
Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SV Stralsund Titania Stettin 1-6
Viktoria Stolp Preussen Stettin 1-3
VfB Stettin --- be kovos
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern)
V
4. SV Stralsund
4. Viktoria Stolp
III etapas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern)
V
1. VfB Stettin 3 2 1 0 10 — 4 5
2. Titania Stettin 2 1 1 0 6 — 3 3
3. Preussen Stettin 3 0 0 3 3 — 12 0

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten)
V
1. VfB Konigsberg 6 4 0 2 22 — 5 8 1–2
2. Titania Stettin 6 4 0 2 11 — 11 8 1–2
3. SpVgg Memel 6 3 0 3 13 — 13 6
4. VfB Stettin 4 1 0 3 5 — 9 2
5. Neufahrwasser Danzig 4 1 0 3 5 — 18 2
Dėl 1-osios vietos VfB Konigsberg Titania Stettin 9-1

Berlin-Brandenburg

Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg A)
V
1. Hertha Berlin 18 14 2 2 86 — 27 30
2. Wacker Tegel 18 12 0 6 58 — 47 24
3. Norden-Nordwest Berlin 18 9 4 5 50 — 38 22
4. Minerva Berlin 18 9 2 7 65 — 46 20
5. FC Neukolln 18 8 1 9 44 — 54 17
6. Sudstern Neukolln 18 6 3 9 51 — 56 15
7. BC Adlershof 18 7 1 10 50 — 55 15
8. Kickers Berlin 18 4 7 7 38 — 43 15
9. Alemannia Berlin 18 7 1 10 25 — 53 15
10. Tasmania Neukolln 18 2 3 13 24 — 72 7

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg B)
V
1. Tennis Borussia Berlin 18 14 2 2 63 — 31 30
2. Viktoria Berlin 18 10 3 5 50 — 28 23
3. SV Berlin 18 9 5 4 66 — 46 23
4. SV Spandau 18 9 3 6 35 — 40 21
5. Union Oberschoneweide 18 9 2 7 51 — 40 20
6. Preussen Berlin 18 9 1 8 47 — 51 19
7. BV Luckenwalde 18 7 3 8 43 — 36 17
8. FC Weissensee 18 5 2 11 35 — 46 12
9. Alemannia Haselhorst 18 4 2 12 40 — 75 10
10. SC Charlottenburg 18 2 1 15 21 — 58 5

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
Hertha Berlin Tennis Borussia Berlin 1-0 1-2 5-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg)
V
1. Hertha Berlin
2. Tennis Borussia Berlin

Mitteldeutschland

Altmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Altmark)
V
1. Viktoria Stendal 17 15 1 1 103 — 20 31
2. Hertha Wittenberge 18 13 2 3 78 — 39 28
3. Saxonia Tangermunde 18 13 0 5 72 — 38 26
4. Siegfried Wahrburg 17 10 1 6 69 — 36 21
5. SuS Stendal 18 8 2 8 62 — 52 18
6. SV Wittenberge 18 7 2 9 41 — 60 16
7. VfL Gardelegen 18 5 3 10 48 — 44 13
8. SpV Eichstedt-Goldbeck 18 6 1 11 39 — 52 13
9. Minerva Wittenberge 18 5 0 13 34 — 105 10
10. Fortuna Tangermunde 18 1 0 17 12 — 112 2

Anhalt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Anhalt)
V
1. SV Kothen 20 12 6 2 86 — 50 30
2. Wacker Bernburg 20 11 3 6 66 — 35 25
3. Viktoria Zerbst 20 11 3 6 65 — 41 25
4. SC Kothen 20 9 7 4 54 — 38 25
5. SV Dessau 20 9 3 8 54 — 59 21
6. SV Bernburg 20 8 4 8 55 — 51 20
7. Germania Kothen 20 7 5 8 57 — 49 19
8. SpVgg Dessau 20 7 4 9 59 — 50 18
9. Viktoria Gusten 20 7 4 9 47 — 74 18
10. SC Zerbst 20 7 1 12 59 — 83 15
11. Germania Rosslau 20 1 2 17 33 — 105 4

Eichsfeld

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Eichsfeld)
V
1. VfL Duderstadt 14 11 2 1 64 — 14 24
2. SC Heiligenstadt 14 8 4 2 35 — 20 20
3. VfR Dingelstedt 14 6 3 5 42 — 38 15
4. Wacker Heiligenstadt 14 6 1 7 24 — 37 13
5. FC Brochthausen 14 5 2 7 39 — 24 12
6. SC Leinefelde 14 6 0 8 23 — 41 12
7. Viktoria Kirchworbis 14 3 3 8 29 — 47 9
8. VfB Worbis 14 3 1 10 21 — 56 7

Elbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Elbe)
V
1. Cricket-Viktoria Magdeburg 22 17 1 4 84 — 32 35
2. Preussen Magdeburg 22 17 0 5 68 — 43 34
3. Fortuna Magdeburg 22 13 4 5 79 — 41 30
4. SV Stassfurt 22 13 4 5 79 — 52 30
5. SC Magdeburg 22 13 2 7 81 — 63 28
6. SuS Magdeburg 22 8 7 7 48 — 58 23
7. Feuerwehr Magdeburg 22 9 2 11 67 — 51 20
8. Germania 1898 Magdeburg 22 8 4 10 56 — 60 20
9. Viktoria Magdeburg 22 7 5 10 57 — 46 19
10. VfB Schonebeck 22 7 2 13 52 — 72 16
11. Preussen Burg 22 2 3 17 46 — 105 7
12. VfB Stassfurt 22 1 0 21 26 — 120 2

Elbe-Elster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Elbe-Elster)
V
1. Preussen Biehla 14 11 1 2 57 — 20 23
2. SpVgg Bockwitz 14 9 2 3 37 — 23 20
3. VfB Herzberg 14 8 0 6 32 — 25 16
4. Fortuna Muckenberg 14 6 2 6 30 — 24 14
5. VfB Hohenleipisch 14 5 2 7 32 — 40 12
6. Hartenfels Torgau 14 5 0 9 18 — 36 10
7. Sportfreunde Torgau 14 4 1 9 25 — 41 9
8. Vorwarts Falkenberg 14 3 2 9 23 — 45 8

Erzgebirge

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Erzgebirge)
V
1. Viktoria Lauter 14 8 3 3 42 — 25 19 1–2
2. Tanne Thalheim 14 9 1 4 39 — 27 19 1–2
3. Sturm Beierfeld 14 9 0 5 35 — 32 18
4. Saxonia Bernsbach 14 7 1 6 43 — 29 15
5. Olympia Grunhain 14 6 0 8 36 — 31 12
6. VfR Auernhammer 14 4 2 8 25 — 37 10
7. VfB Zwonitz 14 5 0 9 18 — 35 10
8. BSC Eibenstock 14 4 1 9 25 — 47 9
Dėl 1-osios vietos Viktoria Lauter Tanne Thalheim 4-0

Goltzschtal

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Goltzschtal)
V
1. SpVgg Falkenstein 14 12 0 2 70 — 19 24
2. Sturm Reichenbach 14 11 1 2 38 — 25 23
3. Sturm Rebesgrun 14 7 2 5 63 — 45 16
4. VfB Auerbach 14 7 1 6 46 — 40 15
5. Teutonia Netzschkau 14 7 1 6 44 — 42 15
6. FC Reichenbach 14 2 3 9 24 — 41 7
7. VfB Lengenfeld 14 3 1 10 30 — 58 7
8. Sportlust Mylau 14 2 1 11 21 — 66 5

Harz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Harz)
V
1. Germania Halberstadt 20 13 3 4 84 — 30 29
2. VfL Halberstadt 20 12 3 5 74 — 40 27
3. Askania Aschersleben 20 11 1 8 79 — 61 23
4. SpVgg Thale 20 10 3 7 60 — 59 23
5. Preussen Halberstadt 20 9 4 7 54 — 42 22
6. SV Quedlinburg 20 10 2 8 68 — 56 22
7. Germania Wernigerode 20 9 3 8 71 — 55 21
8. Mars Quedlinburg 20 8 5 7 38 — 45 21
9. SC Halberstadt 20 7 4 9 45 — 67 18
10. Teutonia Aschersleben 20 2 3 15 37 — 92 7
11. Viktoria Wernigerode 20 3 1 16 31 — 94 7

Jeetze

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Jeetze)
V
1. VfB Klotze 10 8 0 2 46 — 18 16
2. Eintracht Salzwedel 10 7 1 2 56 — 17 15
3. FC Salzwedel 10 6 0 4 24 — 7 12
4. TSV Immekath 10 4 1 5 12 — 23 9
5. SV Wustrow 10 4 0 6 20 — 34 8
6. MTuSV Luchow 10 0 0 10 10 — 69 0
7. Blucher Barnebeck pasitraukė

Kyffhäuser

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Kyffhäuser)
V
1. Preussen Nordhausen 14 10 3 1 42 — 27 23
2. VfB Eisleben 14 11 0 3 47 — 19 22
3. Wacker Nordhausen 14 8 2 4 57 — 27 18
4. VfB Sangerhausen 14 6 1 7 37 — 40 13
5. SpVgg Eisleben 14 6 1 7 27 — 36 13
6. BSC Sangerhausen 14 3 2 9 28 — 34 8
7. SpVgg Helbra 14 3 2 9 25 — 46 8
8. SpVgg Leimbach-Mansfeld 14 2 3 9 20 — 54 7
9. Preussen Hettstedt pasitraukė

Mittelsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mittelsachsen)
V
1. BC Chemnitz 18 14 1 3 85 — 28 29
2. Sturm Chemnitz 18 12 1 5 57 — 45 25
3. National Chemnitz 18 10 3 5 56 — 49 23
4. PSV Chemnitz 18 10 2 6 73 — 51 22
5. Wacker Chemnitz 18 8 3 7 56 — 54 19
6. SC Harthau 18 6 3 9 32 — 57 15
7. Teutonia Chemnitz 18 6 1 11 42 — 58 13
8. Preussen Chemnitz 18 6 0 12 41 — 60 12
9. Hellas-Germania Mittweida 18 4 4 10 28 — 48 12
10. VfL Hohenstein-Ernstthal 18 5 0 13 43 — 63 10

Mulde

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mulde)
V
1. Preussen Greppin 18 14 4 0 64 — 23 32
2. VfL Bitterfeld 18 14 0 4 71 — 16 28
3. VfB Zscherndorf 18 10 2 6 47 — 29 22
4. VfL Wolfen 18 9 2 7 55 — 42 20
5. SVgg Wittenberg 18 8 4 6 44 — 43 20
6. Union Sandersdorf 18 8 0 10 28 — 52 16
7. VfR Piesteritz 18 7 1 10 35 — 43 15
8. SV Holzweissig 18 6 2 10 46 — 51 14
9. Friesen Bitterfeld 18 3 1 14 23 — 81 7
10. Griesheim-Elektron Bitterfeld 18 1 4 13 24 — 57 6

Nordsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordsachsen)
V
1. SV Riesa 18 16 1 1 93 — 19 33
2. FC Rosswein 18 13 0 5 69 — 41 26
3. VfB Rochlitz 18 11 4 3 72 — 46 26
4. SC Dobeln 18 8 4 6 60 — 47 20
5. SpVgg Waldheim 18 6 5 7 44 — 78 17
6. SV Roderau 18 6 4 8 46 — 49 16
7. BC Hartha 18 6 3 9 52 — 55 15
8. FC Geringswalde 18 5 2 11 44 — 69 12
9. SV Groditz 18 3 4 11 37 — 63 10
10. SV Nunchritz 18 2 1 15 29 — 79 5

Nordthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordthüringen)
V
1. SpVgg Erfurt 18 14 1 3 60 — 22 29
2. VfB Erfurt 18 13 2 3 64 — 28 28
3. BC Arnstadt 18 10 3 5 63 — 43 23
4. SC Erfurt 18 9 2 7 50 — 29 20
5. SC Stadtilm 18 8 3 7 49 — 48 19
6. Germania Ilmenau 18 6 3 9 43 — 51 15
7. Schwarz-Weiss Erfurt 18 6 2 10 39 — 60 14
8. Sportring Erfurt 18 5 3 10 33 — 69 13
9. SV Arnstadt 18 4 2 12 25 — 43 10
10. VfB Sommerda 18 2 5 11 31 — 64 9

Nordwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordwestsachsen)
V
1. Sportfreunde Leipzig 18 12 3 3 69 — 40 27
2. Fortuna Leipzig 18 12 2 4 53 — 20 26
3. Wacker Leipzig 18 11 2 5 63 — 32 24
4. Sportfreunde Markranstadt 18 9 1 8 48 — 53 19
5. VfB Leipzig 18 8 2 8 37 — 28 18
6. VfTuB Leipzig 18 7 1 10 42 — 54 15
7. Olympia-Germania Leipzig 18 6 3 9 35 — 46 15
8. SpVgg Leipzig-Lindenau 18 6 3 9 29 — 63 15
9. Victoria Leipzig 18 5 3 10 27 — 39 13
10. Arminia Leipzig 18 2 4 12 25 — 53 8

Oberezgebirge

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Obererzgebirge)
V
1. BC Jahnsbach 16 14 1 1 74 — 30 29
2. VfB Geyer 16 12 1 3 50 — 26 25
3. DSC Weipert 16 11 1 4 58 — 34 23
4. VfB Annaberg 16 8 1 7 58 — 41 17
5. VfB Thum 16 7 1 8 42 — 44 15
6. VfR Buchholz 16 6 1 9 37 — 62 13
7. BC Ehrenfriedersdorf 16 5 0 11 38 — 56 10
8. TuSV Barenstein 16 3 1 12 35 — 67 7
9. FC Cranzwall 16 2 1 13 32 — 64 5

Oberlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Oberlausitz)
V
1. BC Zittau 18 14 3 1 98 — 32 31
2. Sportlust Zittau 18 9 3 6 48 — 41 21
3. SV Bischofswerda 18 9 2 7 51 — 66 20
4. SC Grossrohrsdorf 18 8 3 7 60 — 43 19
5. Budissa Bautzen 18 8 3 7 54 — 46 19
6. Sportlust Neugersdorf 18 7 4 7 58 — 56 18
7. SV Lobau 18 6 4 8 37 — 46 16
8. BC Reichenau 18 7 2 9 44 — 71 16
9. BC Ostritz 18 6 0 12 52 — 65 12
10. VfB Sebnitz 18 3 2 13 27 — 63 8

Osterland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Osterland)
V
1. Wacker Gera 18 13 3 2 97 — 35 29
2. SpVgg Gera 18 12 4 2 57 — 25 28
3. VfB Possneck 18 9 2 7 66 — 43 20
4. Konkordia Gera-Reuss 18 10 0 8 65 — 52 20
5. SpVgg Neustadt-Orla 18 8 2 8 44 — 51 18
6. SV Schmolln 18 8 0 10 42 — 53 16
7. FC Greiz 18 6 3 9 39 — 53 15
8. PSV Gera 18 6 2 10 38 — 48 14
9. Thuringen Weida 18 5 3 10 33 — 58 13
10. VfB Ronneburg 18 3 1 14 26 — 89 7

Ostsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostsachsen)
V
1. SC Dresden 18 18 0 0 82 — 28 36
2. FR Dresden 18 12 2 4 40 — 24 26
3. Guts Muts Dresden 18 10 2 6 50 — 27 22
4. SpVgg Dresden 18 7 4 7 35 — 32 18
5. SV Meissen 18 4 7 7 43 — 49 15
6. Brandenburg Dresden 18 6 2 10 36 — 49 14
7. SV Dresden 18 5 4 9 23 — 39 14
8. Dresdensia Dresden 18 6 1 11 22 — 47 13
9. SG 1893 Dresden 18 5 2 11 37 — 45 12
10. Eintracht-Viktoria Dresden 18 3 4 11 30 — 58 10

Ostthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostthüringen)
V
1. SC Apolda 18 14 2 2 90 — 25 30
2. SV Jena 18 14 1 3 63 — 23 29
3. VfB Apolda 18 10 1 7 62 — 39 21
4. VfL Saalfeld 18 9 1 8 42 — 40 19
5. SV Kahla 18 7 3 8 47 — 44 17
6. SC Weimar 18 8 1 9 26 — 37 17
7. Richthofen Weimar 18 7 3 8 42 — 54 17
8. VfB Rudolstadt 17 6 3 8 47 — 59 15
9. Vimaria Weimar 18 3 3 12 25 — 53 9
10. SpVgg Jena 17 1 2 14 18 — 88 4

Saale

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale)
V
1. Wacker Halle 18 13 3 2 85 — 42 29 1–2
2. Borussia Halle 18 13 3 2 69 — 27 29 1–2
3. SV Merseburg 18 12 1 5 66 — 36 25
4. Favorit Halle 18 9 2 7 49 — 47 20
5. SV Halle 18 6 5 7 51 — 43 17
6. VfL Merseburg 18 7 3 8 56 — 48 17
7. Sportfreunde Halle 18 8 1 9 67 — 69 17
8. VfL Halle 18 7 1 10 38 — 51 15
9. FC Ammendorf 18 4 2 12 27 — 67 10
10. Eintracht Halle 18 0 1 17 29 — 107 1
Dėl 1-osios vietos Borussia Halle Wacker Halle 7-1

Rezultatas anuliuotas, „Wacker“ komandai įskaityta pergalė.

Saale-Elster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale-Elster)
V
1. SVgg Naumburg 18 14 1 3 73 — 31 29
2. TuRV Weissenfels 18 11 3 4 84 — 35 25
3. SC Grana-Zeitz 18 8 6 4 41 — 29 22
4. SVgg Teuchern 18 8 6 4 46 — 36 22
5. Schwarz-Gelb Weissenfels 18 9 3 6 68 — 42 21
6. SVgg Zeitz 18 8 4 6 47 — 46 20
7. BC Zeitz 18 8 2 8 51 — 62 18
8. SC Weissenfels 18 4 3 11 34 — 63 11
9. Blau-Gelb Weissenfels 18 1 4 13 25 — 67 6
10. BC Naumburg 18 2 2 14 27 — 85 6

Südthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Südthüringen)
V
1. VfB Coburg 18 15 1 2 72 — 22 31
2. SC Oberlind 18 14 1 3 60 — 21 29
3. FC Lauscha 18 12 2 4 54 — 25 26
4. SV Steinach 18 8 4 6 47 — 39 20
5. SC Sonneberg 18 5 7 6 33 — 45 17
6. SVgg Neuhaus-Igelshieb 18 5 5 8 24 — 32 15
7. SV Neustadt-Coburg 18 4 6 8 30 — 53 14
8. Frohlich Neustadt-Coburg 18 3 6 9 32 — 44 12
9. Sportring Sonneberg 18 3 4 11 21 — 46 10
10. FC Koppelsdorf 18 1 4 13 28 — 74 6

Vogtland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Vogtland)
V
1. SuBC Plauen 16 11 4 1 61 — 21 26
2. Vogtlandischer Plauen 16 11 3 2 58 — 18 25
3. VfB Plauen 16 9 2 5 38 — 32 20
4. SC Markneukirchen 16 7 3 6 42 — 42 17
5. Konkordia Plauen 16 6 4 6 39 — 34 16
6. BC Elsterberg 16 6 4 6 46 — 44 16
7. VfR Plauen 16 5 5 6 40 — 46 15
8. SpVgg Plauen 16 1 4 11 43 — 61 6
9. PSV Plauen 16 1 1 14 17 — 86 3

Wartburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Wartburg)
V
1. Preussen Langensalza 16 14 1 1 88 — 32 29
2. SV Gotha 16 13 0 3 60 — 25 26
3. Borussia Eisenach 16 8 3 5 51 — 32 19
4. Wacker Gotha 16 7 1 8 44 — 44 15
5. VfB Muhlhausen 16 6 3 7 43 — 47 15
6. SVgg Eisenach 16 6 2 8 37 — 44 14
7. Meteor Waltershausen 16 4 2 10 21 — 54 10
8. SVgg Muhlhausen 16 4 1 11 32 — 56 9
9. SpVgg Schlotheim 16 2 3 11 24 — 66 7

Westsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westsachsen)
V
1. SC Planitz 18 16 0 2 91 — 35 32
2. SVgg Meerane 18 15 0 3 59 — 28 30
3. VfL Zwickau 18 14 0 4 77 — 25 28
4. SC Zwickau 18 10 1 7 41 — 33 21
5. VfB Glauchau 18 9 2 7 60 — 36 20
6. VfL Schneeberg 18 6 0 12 56 — 72 12
7. FC Zwickau 18 5 2 11 27 — 46 12
8. VfTuB Werdau 18 6 0 12 33 — 63 12
9. SVgg Crimmitschau 18 3 1 14 29 — 73 7
10. SV Hartenstein 18 2 2 14 22 — 84 6

Westthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westthüringen)
V
1. Gelb-Rot Meiningen 14 11 0 3 48 — 24 22
2. SpVgg Zella-Mehlis 14 10 0 4 67 — 31 20
3. Wacker Salzungen 14 7 3 4 29 — 24 17
4. FC Zella-Mehlis 14 5 2 7 31 — 31 12
5. SV Schmalkalden 14 5 1 8 28 — 33 11
6. SC Zella-Mehlis 14 5 1 8 13 — 27 11
7. Edelweiss Viernau 14 4 2 8 12 — 41 10
8. VfL Meiningen 14 4 1 9 28 — 45 9

Finalas

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Viktoria Lauter 2                                  
SC Planitz 9                                
          SC Planitz +                        
                                 
                                   
                               
                    SC Planitz 0            
                  SC Dresden 4            
SC Dresden +                                  
                                 
          SC Dresden 5                        
        SuBC Plauen 0                        
SuBC Plauen 4                                  
BC Jahnsbach 1                                
                                SC Dresden 3  
                              VfB Coburg 2  
Preussen Greppin 4                                  
Wacker Halle 6 prat.                                
          Wacker Halle 2                        
        SpVgg Falkenstein 1 prat.                        
SpVgg Falkenstein +                                  
                               
                    Wacker Halle 1            
                  VfB Coburg 4            
Preussen Langensalza 11                                  
VfL Duderstadt 3                                
          Preussen Langensalza 2                        
        VfB Coburg 3                        
GR Meiningen 0                                  
VfB Coburg 4                                  
                                       
                                     
Preussen Nordhausen 4                                  
SpVgg Erfurt 7                                
          SpVgg Erfurt 1                        
        SC Apolda 2                        
SV Kothen 0                                  
SC Apolda 2                              
                    SC Apolda 2            
                  SF Leipzig 4            
BC Zittau 0                                  
SF Leipzig 5                                
          SF Leipzig 4                        
        SVgg Naumburg 0                        
SVgg Naumburg 4                                  
Preussen Biehla 2                                
                                SF Leipzig 1  
                              BC Chemnitz 7  
Wacker Gera +                                  
                                 
          Wacker Gera 2                        
        BC Chemnitz 3                        
BC Chemnitz 10                                  
SV Riesa 0                              
                    BC Chemnitz 6            
                  CV Magdeburg 3            
Germania Halberstadt 0                                  
CV Magdeburg 2                                
          CV Magdeburg 3                        
        Viktoria Stendal 2 prat.                        
Viktoria Stendal 9                                  
VfB Klotze 0                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              1929-05-12 Chemnicas            
              SC Dresden BC Chemnitz            
             
Generic football.png
3
Generic football.png
2
           
                         
                                       


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland)
V
1. SC Dresden
2. BC Chemnitz
3. VfB Coburg
3. Sportfreunde Leipzig
5. SC Planitz
5. Wacker Halle
5. SC Apolda
5. Cricket-Viktoria Magdeburg
9. SuBC Plauen
9. SpVgg Falkenstein
9. Preussen Langensalza
9. SpVgg Erfurt
9. SVgg Naumburg
9. Wacker Gera
9. Viktoria Stendal
16. Viktoria Lauter
16. BC Jahnsbach
16. Preussen Greppin
16. VfL Duderstadt
16. Gelb-Rot Meiningen
16. Preussen Nordhausen
16. SV Kothen
16. BC Zittau
16. Preussen Biehla
16. SV Riesa
16. Germania Halberstadt
16. VfB Klotze

Norddeutschland

Regionai

Hamburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Hamburg)
V
1. SV Hamburg
?. VfL Altona
?. SV Sankt Pauli
?. Union Altona
?. TV Eimsbuttel

Jade

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Jade)
V
1. Werder Bremen

Lübeck-Mecklenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Lübeck-Mecklenburg)
V
1. Phonix Lubeck
?. Komet Lubeck
?. VfL Schwerin

Nordhannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Nordhannover)
V
1. SV Harburg

Schleswig-Holstein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Schleswig-Holstein)
V
1. Olympia Neumunster
?. Holstein Kiel

Süd 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Süd 1)
V
1. Arminia Hannover
?. SV Hannover

Süd 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Süd 2)
V
1. SpVgg Hannover
?. VfB Peine

Weser

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Weser)
V
1. Komet Bremen

Runde der 10

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Zehnerliga)
V
1. SV Hamburg 9 8 1 0 50 — 16 17
2. Holstein Kiel 9 6 0 3 38 — 20 12
3. Union Altona 9 5 2 2 29 — 20 12
4. TV Eimsbuttel 9 6 0 3 31 — 31 12
5. VfL Altona 9 4 2 3 28 — 25 10
6. SV Sankt Pauli 9 5 0 4 37 — 37 10
7. Polizei Hamburg 9 2 2 5 26 — 34 6
8. SpVgg Ottensen 9 2 0 7 18 — 38 4
9. Sankt Georg Hamburg 9 2 0 7 17 — 38 4
10. Victoria Hamburg 9 1 1 7 25 — 40 3

Finalas

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
VfL Altona Komet Bremen 6-2
Arminia Hannover SV Harburg 3-2
Holstein Kiel SV Sankt Pauli 6-1
Olympia Neumunster SV Hamburg 2-4
TV Eimsbuttel SpVgg Hannover 2-3
VfB Peine Union Altona 0-3
VfL Schwerin SV Hannover 1-2
Werder Bremen Komet Lubeck 4-3 (prat.)
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
9. Komet Bremen
9. SV Harburg
9. SV Sankt Pauli
9. Olympia Neumunster
9. TV Eimsbuttel
9. VfB Peine
9. VfL Schwerin
9. Komet Lubeck

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
VfL Altona Arminia Hannover 3-1
SV Hamburg Union Altona 3-1
SpVgg Hannover Holstein Kiel 0-8
Werder Bremen SV Hannover 0-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
5. Arminia Hannover
5. Union Altona
5. SpVgg Hannover
5. Werder Bremen

III etapas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. SV Hamburg 3 2 0 1 7 — 5 4 1–3
2. Holstein Kiel 3 2 0 1 7 — 4 4 1–3
3. SV Hannover 3 2 0 1 7 — 3 4 1–3
4. VfL Altona 3 0 0 3 1 — 10 0
Papildomas turnyras
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Hamburg 2 2 0 0 10 — 2 4
2. Holstein Kiel 2 1 0 1 6 — 5 2
3. SV Hannover 2 0 0 2 1 — 10 0

Süddeutschland

Baden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Baden)
V
1. FV Karlsruhe 14 11 1 2 60 — 18 23
2. FC Freiburg 14 7 5 2 44 — 27 19
3. Phonix-Alemannia Karlsruhe 14 6 5 3 39 — 28 17
4. FC Villingen 14 6 3 5 26 — 29 15
5. SC Freiburg 14 7 1 6 28 — 32 15
6. FV Rastatt 14 5 1 8 30 — 40 11
7. SpVgg Freiburg 14 3 2 9 14 — 36 8
8. FV Offenburg 14 1 2 11 22 — 53 4

Hessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Hessen)
V
1. Wormatia Worms 16 15 0 1 59 — 14 30
2. FSV Mainz 16 12 0 4 46 — 17 24
3. VfL Neu-Isenburg 16 10 2 4 49 — 24 22
4. SV Wiesbaden 16 9 1 6 39 — 33 19
5. Alemannia Worms 16 8 1 7 34 — 33 17
6. Hassia Bingen 16 6 1 9 33 — 39 13
7. FC Langen 16 4 2 10 17 — 36 10
8. SG Arheilgen 16 2 1 13 24 — 52 5
9. SG Hoechst 16 2 0 14 17 — 70 4

Main

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Main)
V
1. Eintracht Frankfurt 18 12 3 3 56 — 29 27
2. FSV Frankfurt 18 12 1 5 72 — 25 25
3. Union Niederrad 18 12 1 5 47 — 26 25
4. Kickers Offenbach 18 9 5 4 34 — 30 23
5. FC Hanau 18 10 2 6 42 — 32 22
6. Rot-Weiss Frankfurt 18 9 1 8 34 — 26 19
7. Germania Bieber 18 8 3 7 37 — 27 19
8. SVgg Fechenheim 18 4 2 12 28 — 63 10
9. SpVgg Hanau 18 2 1 15 18 — 67 5
10. Viktoria Aschaffenburg 18 2 1 15 19 — 62 5

Nordbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Nordbayern)
V
1. FC Nurnberg 14 11 2 1 51 — 15 24 1–2
2. SpVgg Furth 14 11 2 1 56 — 10 24 1–2
3. ASV Nurnberg 14 7 2 5 29 — 20 16
4. VfR Furth 14 7 1 6 41 — 38 15
5. FV Wurzburg 14 4 5 5 27 — 30 13
6. Bayern Hof 14 3 2 9 20 — 41 8
7. FC Bayreuth 14 2 3 9 15 — 35 7
8. Franken Nurnberg 14 2 1 11 13 — 63 5
Dėl 1-osios vietos FC Nurnberg SpVgg Furth 4-3

Rhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Rhein)
V
1. VfL Neckarau 16 12 2 2 38 — 18 26
2. SV Waldhof 16 11 3 2 43 — 15 23
3. VfR Mannheim 16 9 4 3 36 — 26 22
4. SpVgg Sandhofen 16 8 2 6 37 — 34 18
5. Phonix Ludwigshafen 16 6 4 6 33 — 29 16
6. SpVgg Mundenheim 16 6 2 8 26 — 32 14
7. Lindenhof Mannheim 16 4 5 7 26 — 35 13
8. FG Ludwigshafen 16 3 4 9 19 — 30 10
9. Pfalz Ludwigshafen 16 0 0 16 12 — 51 2

Saar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Saar)
V
1. Borussia Neunkirchen 16 9 3 4 28 — 22 21
2. FC Idar 16 8 4 4 42 — 24 20 2–4
3. Saar Saarbrucken 16 9 2 5 35 — 28 20 2–4
4. FK Pirmasens 16 9 2 5 30 — 20 20 2–4
5. FV Saarbrucken 16 7 4 5 24 — 19 18
6. VfR Pirmasens 16 6 4 6 34 — 25 16
7. Sportfreunde Saarbrucken 16 7 2 7 29 — 23 14
8. SV Saarbrucken 16 4 1 11 19 — 40 11
9. FC Bad Kreuznach 16 0 4 12 9 — 49 4

Papildomas turnyras

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
FK Pirmasens Saar Saarbrucken 2-4 (prat.)
FC Idar FK Pirmasens 1-0

Südbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Südbayern)
V
1. Bayern Munchen 14 11 0 3 43 — 17 22
2. TSV Munchen 14 8 2 4 38 — 22 18 2–4
3. Schwaben Augsburg 14 8 2 4 44 — 25 18 2–4
4. Wacker Munchen 14 8 2 4 37 — 24 18 2–4
5. Jahn Regensburg 14 5 4 5 21 — 23 14
6. DSV Munchen 14 6 1 7 30 — 25 13
7. Teutonia Munchen 14 3 3 8 27 — 40 9
8. Schwaben Ulm 14 0 0 14 12 — 76 0

Papildomas turnyras

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Schwaben Augsburg Wacker Munchen 3-1
TSV Munchen Wacker Munchen 7-0

Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Württemberg)
V
1. Germania Brotzingen 14 9 5 0 29 — 13 23
2. Kickers Stuttgart 14 9 3 2 34 — 16 21
3. VfB Stuttgart 14 7 4 3 31 — 19 18
4. Union Bockingen 14 7 2 5 26 — 17 16
5. VfR Heilbronn 14 4 3 7 32 — 32 11
6. Sportfreunde Stuttgart 14 4 2 8 19 — 29 10
7. FC Birkenfeld 14 3 1 10 20 — 44 7
8. SC Stuttgart 14 2 2 10 15 — 36 6

Finalas

I finalas

Kovojo zonų čempionai.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. FC Nurnberg 14 12 1 1 52 — 7 25
2. Bayern Munchen 14 9 2 3 47 — 28 20
3. VfL Neckarau 14 5 5 4 30 — 28 15
4. Eintracht Frankfurt 14 7 1 6 27 — 26 15
5. FV Karlsruhe 14 3 7 4 24 — 25 13
6. Germania Brotzingen 14 3 5 6 17 — 29 11
7. Wormatia Worms 14 3 4 7 18 — 37 10
8. Borussia Neunkirchen 14 1 1 12 10 — 45 3

II finalas

Kovojo zonų prizininkai.

Nord
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
10. FSV Frankfurt 14 9 4 1 39 — 20 22 1
11. SV Waldhof 14 9 3 2 45 — 29 21 2
13. VfR Mannheim 14 6 3 5 39 — 31 15 3
15. FSV Mainz 14 5 4 5 32 — 35 14 4
17. Union Niederrad 14 5 2 7 34 — 36 12 5
19. Saar Saarbrucken 14 5 1 8 38 — 46 11 6
21. FC Idar 14 3 3 8 27 — 34 9 7
23. VfL Neu-Isenburg 14 3 2 9 15 — 38 8 8
Süd
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
9. SpVgg Furth 14 13 0 1 71 — 18 26 1
11. Schwaben Augsburg 14 10 0 4 41 — 33 20 2
13. TSV Munchen 14 6 3 5 41 — 41 15 3
15. Kickers Stuttgart 14 6 1 7 22 — 27 13 4
17. VfB Stuttgart 14 6 0 8 38 — 32 12 5
19. Phonix-Alemannia Karlsruhe 14 4 2 8 26 — 49 10 6
21. ASV Nurnberg 14 3 3 8 30 — 45 9 7
23. FC Freiburg 14 3 1 10 21 — 45 7 8
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SpVgg Furth FSV Frankfurt 2-0

Südostdeutschland

Bergland

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Bergland / Ost)
V
1. Preussen Glatz 10 8 0 2 26 — 11 16
2. VfB Langenbielau 10 6 2 2 26 — 12 14
3. VfR Schweidnitz 10 3 2 5 14 — 16 8
4. SpVgg Reichenbach 10 3 2 5 13 — 21 8
5. VSF Strehlen 10 4 0 6 13 — 32 8
6. Hertha Munsterberg 10 3 0 7 13 — 13 6

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Bergland / West)
V
1. Silesia Freiburg 10 6 1 3 33 — 21 13 1–2
2. Preussen Schweidnitz 10 6 1 3 23 — 23 13 1–2
3. SV Waldenburg 10 5 2 3 41 — 21 12
4. Preussen Waldenburg-Altwasser 10 6 0 4 35 — 32 12
5. Richthofen Schweidnitz 10 4 0 6 31 — 36 8
6. STC Hirschberg 10 1 0 9 19 — 49 2
Dėl 1-osios vietos Silesia Freiburg Preussen Schweidnitz 3-2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Silesia Freiburg Preussen Glatz 3-0 1-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Bergland)
V
1. Silesia Freiburg
2. Preussen Glatz

Mittelschlesien

Breslau

Kreis 1
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Breslau 1)
V
1. SC Breslau 10 8 2 0 42 — 8 18
2. Vorwarts Breslau 10 4 3 3 18 — 23 11 2–3
3. VfB Breslau 10 4 3 3 23 — 18 11 2–3
4. VfR Breslau 10 3 4 3 16 — 24 10
5. Hertha Breslau 10 2 4 4 12 — 15 8
6. Union Wacker Breslau 10 0 2 8 9 — 32 2
Dėl 2-osios vietos Vorwarts Breslau VfR Breslau 2-1
Kreis 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Breslau 2)
V
1. VSF Breslau 10 6 2 2 19 — 10 14 1–2
2. Komet Breslau 10 7 0 3 20 — 13 14 1–2
3. Schlesien-Rapid Breslau 10 5 2 3 19 — 15 12
4. Stern Breslau 10 5 0 5 17 — 22 10
5. Alemannia Breslau 10 3 1 6 19 — 19 7
6. Germania Breslau 10 1 1 8 11 — 26 3
Dėl 1-osios vietos VSF Breslau Komet Breslau 4-1
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SC Breslau VSF Breslau 4-2

Brieg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Brieg)
V
1. SpVgg Brieg 7 6 0 1 29 — 7 12
2. Sportfreunde Ohlau 7 3 1 3 17 — 23 7
3. Brega Brieg 5 2 1 2 16 — 12 5
4. SC Brieg 4 2 0 2 9 — 19 4
5. Preussen Brieg 7 1 0 6 11 — 21 2

Obernigk-Trachenberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Obernigk-Trachenberg)
V
1. SC Obernigk
2. Gut Heil Prausnitz
3. SV Trachenberg
4. VSF Schebitz

Oels-Namslau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Oels-Namslau)
V
1. SC Oels 16 12 3 1 64 — 26 27
2. Reichsbahn Schlesien Oels 16 9 4 3 36 — 18 22
3. VfR Oels 16 9 1 6 28 — 27 19
4. Preussen Festenberg 15 8 0 7 32 — 28 16
5. SVgg Oels 15 6 4 5 22 — 33 16
6. Preussen Namslau 16 7 2 7 25 — 25 16
7. Preussen Konstadt 15 6 1 8 32 — 32 13
8. Sportfreunde Bernstadt 15 2 2 11 27 — 55 6
9. FV Militsch 16 2 1 13 11 — 33 5

Finalas

I finalas

Kovojo zonų čempionai.


Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Preussen Konstadt +              
           
          Preussen Konstadt 1  
        SC Breslau 9  
SC Breslau +              
               
                   
                 
SC Oels 5              
SC Obernigk 2          
          SC Oels 1  
        SpVgg Brieg 0  
SpVgg Brieg +              
               
                   
    Finalas  
                   
     
    SC Breslau SC Oels  
   
Generic football.png
5
Generic football.png
1
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien)
V
1. SC Breslau
2. SC Oels
3. Preussen Konstadt
3. SpVgg Brieg
5. SC Obernigk
II finalas

Kovojo zonų vicečempionai ir prizininkai.


Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
               
           
          Vorwarts Breslau 0  
        Komet Breslau 1  
               
               
                   
                 
Brega Brieg 4              
Reichsbahn Schlesien Oels 2          
          Brega Brieg 4  
        VSF Breslau 3  
               
               
                   
    Finalas  
                   
     
    Komet Breslau Brega Brieg  
   
Generic football.png
1
Generic football.png
0
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien)
V
6. Komet Breslau
7. Brega Brieg
8. Vorwarts Breslau
8. VSF Breslau
10. Reichsbahn Schlesien Oels

Niederlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederlausitz)
V
1. FV Cottbus 14 11 0 3 34 — 28 22
2. Viktoria Forst 14 9 1 4 37 — 27 19
3. Brandenburg Cottbus 14 7 3 4 47 — 24 17
4. Askania Forst 14 7 3 4 38 — 27 17
5. Wacker Strobitz 14 7 1 6 41 — 37 15
6. Deutschland Forst 14 4 1 9 40 — 42 9
7. Union Cottbus 14 3 1 10 24 — 54 7
8. VfB Forst 14 1 4 9 19 — 41 6

Niederschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederschlesien)
V
1. VfB Liegnitz 16 14 2 0 68 — 11 30
2. Blitz Liegnitz 16 10 2 4 45 — 30 22
3. DSC Neusalz 16 9 3 4 47 — 35 21
4. Preussen Glogau 16 8 0 8 39 — 42 16
5. VSF Grunberg 16 7 2 7 37 — 40 16
6. SpVgg Liegnitz 16 6 2 8 31 — 37 14
7. Preussen Wohlau 16 5 1 10 25 — 60 11
8. SC Jauer 16 4 1 11 36 — 39 9
9. Blau-Weiss Zullichau 16 2 1 13 14 — 48 5

Oberlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberlausitz)
V
1. SV Sagan 14 10 2 2 36 — 19 22
2. STC Gorlitz 14 10 1 3 56 — 26 21
3. Gelb-Weiss Gorlitz 14 10 0 4 48 — 32 20
4. SC Halbau 14 5 1 8 34 — 31 11
5. VfB Sorau 14 4 3 7 25 — 36 11
6. Sportfreunde Seifersdorf 14 5 1 8 20 — 40 11
7. SV Lauban 14 4 2 8 33 — 46 10
8. VfB Bunzlau 14 3 0 11 25 — 47 6

Oberschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien)
V
1. SuSV Beuthen 14 11 2 1 55 — 13 24
2. Preussen Hindenburg 14 10 1 3 38 — 23 21 2–3
3. Vorwarts-Rasensport Gleiwitz 14 10 1 3 50 — 20 21 2–3
4. VfB Gleiwitz 14 6 3 5 31 — 23 15
5. Deichsel Hindenburg 14 6 2 6 29 — 37 14
6. VSF Oppeln 14 2 3 9 26 — 60 7
7. Preussen Ratibor 14 2 2 10 23 — 38 6
8. Delbruckschachte Hindenburg 14 1 2 11 18 — 56 4
Dėl 2-osios vietos Preussen Hindenburg VR Gleiwitz 5-3

Finalas

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SC Breslau Preussen Glatz 12-0
FV Cottbus SV Sagan 4-2
Komet Breslau Preussen Hindenburg 3-7
VfB Liegnitz SuSV Beuthen 0-5
STC Gorlitz Viktoria Forst 1-4

II etapas

I finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland)
V
1. Preussen Hindenburg 8 5 1 2 21 — 15 11
2. SC Breslau 8 5 0 3 24 — 15 10
3. Viktoria Forst 8 4 1 3 20 — 16 9
4. SuSV Beuthen 7 2 2 3 17 — 20 6
5. FV Cottbus 7 1 0 6 11 — 27 2
II finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland)
V
6. STC Gorlitz 8 6 1 1 33 — 15 13
7. Komet Breslau 8 5 1 2 26 — 16 11
8. VfB Liegnitz 7 3 1 3 25 — 25 7
9. SV Sagan 8 2 1 5 17 — 27 5
10. Preussen Glatz 7 0 2 5 8 — 26 2

Papildoma vieta

Dėl papildomos vietos Vokietijos finaliniame turnyre kovojo I finalo antroji komanda su II finalo pirmąja komanda.

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
STC Gorlitz SC Breslau 3-2 2-9 1-6

Westdeutschland

Bergisch-Mark

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bergisch-Mark 1)
V
1. Fortuna Dusseldorf 14 10 4 0 56 — 9 24
2. SV Barmen 14 7 2 5 39 — 34 16
3. SC Dusseldorf 14 6 3 5 30 — 42 15
4. TSV Eller 14 7 0 7 47 — 38 14
5. VfR Gerresheim 14 4 4 6 35 — 35 12
6. Viktoria Dusseldorf 14 5 2 7 31 — 50 12
7. FC Solingen 14 4 2 8 24 — 37 10
8. SVgg Solingen-Grafrath 14 3 3 8 20 — 37 9

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bergisch-Mark 2)
V
1. SV Elberfeld 14 8 2 4 32 — 20 18 1–2
2. SpVgg Ratingen 14 8 2 4 28 — 17 18 1–2
3. VfL Benrath 14 7 3 4 44 — 29 17
4. BV Dusseldorf 14 5 4 5 40 — 26 14
5. Schwarz-Weiss Barmen 14 5 4 5 38 — 33 14
6. TuRU Dusseldorf 14 5 4 5 29 — 26 14
7. SC Sonnborn 14 4 2 8 15 — 49 10
8. SG Langerfeld 14 2 3 9 19 — 45 7
Dėl 1-osios vietos SV Elberfeld SpVgg Ratingen 3-1

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Fortuna Dusseldorf SV Elberfeld 3-1 3-2

Hessen-Hannover

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hessen-Hannover / Nord)
V
1. CSC Kassel 10 8 0 2 40 — 13 16
2. Hessen 1909 Kassel 10 7 0 3 31 — 21 14
3. SC Gottingen 10 6 0 4 22 — 20 12
4. SV Kassel 10 5 0 5 31 — 32 10
5. TuRa Kassel 10 2 2 6 12 — 21 6
6. SuS Northeim 10 0 2 8 8 — 37 2

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hessen-Hannover / Süd)
V
1. Kurhessen Kassel 10 9 0 1 41 — 9 18
2. Borussia Fulda 10 8 1 1 52 — 12 17
3. Kurhessen Marburg 10 3 2 5 21 — 43 8
4. Hermannia Kassel 10 3 1 6 15 — 24 7
5. Germania Marburg 10 2 1 7 29 — 45 5
6. Sport Kassel 10 2 1 7 18 — 43 5

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
CSC Kassel Kurhessen Kassel 0-2 6-1 3-2

Mittelrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Mittelrhein)
V
1. FV Neuendorf 14 11 1 2 46 — 19 23
2. SpVgg Andernach 14 10 1 3 56 — 31 21
3. VfB Lutzel 14 9 2 3 54 — 35 20
4. FV Engers 14 7 0 7 38 — 43 14
5. SV Elz 14 5 2 7 32 — 37 12
6. SC Neuwied 14 5 0 9 38 — 37 10
7. SC Koblenz 14 4 2 8 32 — 36 10
8. Rheinland Mayen 14 1 0 13 14 — 72 2

Niederrhein

Gruppe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein A)
V
1. SpVgg Oberhausen-Styrum 14 10 1 3 47 — 24 21
2. SVgg Meiderich 14 6 5 3 27 — 16 17
3. SpV Duisburg 14 6 4 4 29 — 19 16
4. VfvB Ruhrort 14 6 3 5 29 — 22 15
5. TSV Duisburg 14 6 3 5 21 — 22 15
6. SpV Osterfeld 14 5 2 7 18 — 35 12
7. Union Crefeld 14 3 4 7 17 — 25 10
8. VfB Speldorf 14 1 4 9 13 — 38 6

Gruppe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein B)
V
1. SpV Meiderich 14 9 4 1 48 — 22 22
2. SpV Homberg 14 9 2 3 47 — 23 20
3. Preussen Crefeld 14 7 2 5 40 — 32 16
4. FV Duisburg 14 6 3 5 17 — 15 15
5. Union Hamborn 14 5 3 6 27 — 33 13
6. SC Sterkrade 14 5 1 8 25 — 33 11
7. SpV Rheinhausen 14 4 1 9 23 — 39 9
8. SpV Hamborn 14 2 2 10 21 — 51 6

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt. IV rungt.
SpV Meiderich SpVgg Oberhausen-Styrum 6-1 0-1 0-0 (prat.) 3-2 (prat.)

Rhein

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein 1)
V
1. SpVgg Sulz 24 18 1 5 82 — 23 37
2. SpV Rheydt 24 13 8 3 63 — 44 34
3. SC Munchen-Gladbach 24 13 3 8 63 — 33 29
4. SC Duren 24 11 6 7 61 — 44 28
5. FV Bonn 24 11 5 8 61 — 43 27
6. BC Koln 24 11 5 8 67 — 51 27
7. Blau-Weiss Koln 24 12 3 9 52 — 44 27
8. SVgg Alsdorf 24 10 5 9 59 — 62 25
9. FV Godesberg 24 8 5 11 49 — 69 21
10. Eintracht Munchen-Gladbach 24 8 3 13 33 — 54 19
11. SV Bergisch Gladbach 24 6 2 16 33 — 76 14
12. VfB Aachen 24 6 1 17 43 — 73 13
13. SpVgg Odenkirchen 24 5 1 18 30 — 80 11

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein 2)
V
1. Borussia Munchen-Gladbach 22 17 3 2 76 — 33 37
2. SV Mulheim 22 15 4 3 79 — 48 34
3. TuRa Bonn 22 13 3 6 53 — 44 29
4. VfR Koln 22 13 2 7 43 — 29 28
5. Alemannia Aachen 22 10 5 7 57 — 42 25
6. Viktoria Rheydt 22 11 1 10 37 — 45 23
7. VfJ Duren 22 8 4 10 45 — 49 20
8. CfR Koln 22 6 5 11 40 — 46 17
9. Rhenania Koln-Ehrenfelder 22 8 0 14 45 — 51 16
10. SpV Duren 22 5 6 11 40 — 53 16
11. SV Dohr 22 6 2 14 29 — 52 14
12. SC Aachen 22 1 3 18 27 — 79 5

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
SpVgg Sulz Borussia Munchen-Gladbach 1-0 1-4 0-1

Ruhr

Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr A)
V
1. Schwarz-Weiss Essen 16 10 5 1 37 — 14 25
2. MBV Linden 16 9 2 5 51 — 28 20
3. SV Essen 16 6 4 6 27 — 25 16
4. SuS Schalke 16 7 2 7 32 — 30 16
5. Alemannia 1897 Dortmund 16 6 4 6 30 — 32 16
6. Union Gelsenkirchen 16 6 3 7 31 — 31 15
7. SV Erle 16 5 4 7 21 — 31 14
8. Preussen Essen 16 5 1 10 19 — 38 11
9. Preussen Bochum 16 3 5 8 27 — 46 11

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr B)
V
1. Schalke Gelsenkirchen 16 13 1 2 54 — 19 27
2. Germania Bochum 16 9 2 5 48 — 40 20
3. SV Castrop 16 8 2 6 36 — 30 18
4. BV Altenessen 16 8 2 6 47 — 38 18
5. STV Horst-Emscher 16 7 3 6 40 — 35 17
6. SC Gelsenkirchen 16 7 3 6 40 — 39 17
7. Sportfreunde Essen 16 4 4 8 26 — 43 12
8. Germania Herne 16 2 4 10 23 — 46 8
9. SC 1895 Dortmund 16 3 1 12 22 — 46 7

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SW Essen Schalke Gelsenkirchen 0-0 1-2

Südwestfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Südwestfalen)
V
1. SuS Husten 14 11 1 2 65 — 21 23 1–2
2. VfB Weidenau 14 11 1 2 51 — 28 23 1–2
3. TuRV Hagen 14 9 2 3 41 — 20 20
4. Germania Mudersbach 14 6 2 6 41 — 50 14
5. Jahn Werdohl 14 6 1 7 37 — 30 13
6. SC Hagen 14 3 3 8 17 — 35 9
7. SC Lichtenplatz 14 1 3 10 23 — 55 5
8. SpVgg Hagen 14 2 1 11 11 — 47 5
Dėl 1-osios vietos SuS Husten VfB Weidenau 5-1

Westfalen

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen / Ost)
V
1. Arminia Bielefeld 14 8 4 2 28 — 13 20
2. SpVgg Hamm 14 8 2 4 30 — 21 18
3. Teutonia Lippstadt 14 9 0 5 30 — 32 18
4. VfB Bielefeld 14 8 1 5 49 — 24 17
5. SpVgg Bielefeld 14 6 4 4 26 — 19 16
6. FV Osnabruck 14 7 1 6 34 — 25 15
7. Union Herford 14 2 3 9 19 — 51 7
8. BV Hamm 14 0 1 13 11 — 42 1

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen / West)
V
1. SpVgg Herten 14 9 3 2 54 — 30 21
2. VfL Osnabruck 14 7 3 4 43 — 34 17
3. Sparta Nordhorn 14 6 3 5 37 — 32 15
4. Borussia Rheine 14 5 5 4 36 — 37 15
5. SC Munster 14 6 2 6 44 — 40 14
6. SV Greven 14 6 1 7 34 — 34 13
7. Westfalia Scherlebeck 14 4 5 5 31 — 35 13
8. SV Osnabruck 14 1 2 11 20 — 57 4

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Arminia Bielefeld SpVgg Herten 1-1 1-3

Finalas

I finalas

Kovojo zonų čempionai.

Nord
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. Schalke Gelsenkirchen 3 3 0 0 15 — 7 6
2. SpV Meiderich 3 2 0 1 5 — 3 4
5. SpVgg Herten 3 1 0 2 7 — 7 2 3
7. SuS Husten 3 0 0 3 2 — 12 0 4
Süd
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. Fortuna Dusseldorf 3 2 1 0 10 — 2 5
2. Borussia Munchen-Gladbach 3 1 2 0 9 — 6 4
5. FV Neuendorf 3 1 0 2 5 — 10 2 3
7. CSC Kassel 3 0 1 2 3 — 9 1 4
Finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. Schalke Gelsenkirchen 3 2 0 1 9 — 5 4 1–2
2. SpV Meiderich 3 2 0 1 9 — 8 4 1–2
3. Fortuna Dusseldorf 3 1 1 1 5 — 4 3
4. Borussia Munchen-Gladbach 3 0 1 2 2 — 8 1
Dėl 1-osios vietos Schalke Gelsenkirchen SpV Meiderich 2-1

II finalas

Kovojo zonų vicečempionai.


Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
SVgg Andernach 0              
SV Oberhausen 6          
          SV Oberhausen 0  
        SW Essen 2  
SW Essen 2-2 prat.              
VfB Weidenau 0-6              
                   
                 
Kurhessen Kassel 2-2 prat.              
SpVgg Sulz 1-2          
          Kurhessen Kassel 3  
        Arminia Bielefeld 1  
SV Elberfeld 1              
Arminia Bielefeld 4              
                   
    Finalas  
                   
     
    SW Essen Kurhessen Kassel  
   
Generic football.png
3
Generic football.png
2
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
9. Schwarz-Weiss Essen
10. Kurhessen Kassel
11. SV Oberhausen
11. Arminia Bielefeld
13. SVgg Andernach
13. VfB Weidenau
13. SpVgg Sulz
13. SV Elberfeld

Papildoma vieta

Dėl papildomos vietos Vokietijos finaliniame turnyre kovojo I finalo trečioji komanda su II finalo pirmąja komanda.

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Fortuna Dusseldorf SW Essen 1-0

Finalas

Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                             
                           
SpV Meiderich 2                        
SV Hamburg 3                      
          SV Hamburg 0              
        SpVgg Furth 2              
SpVgg Furth 5                        
Fortuna Dusseldorf 1                    
                    SpVgg Furth 6  
                  SC Breslau 1  
VfB Konigsberg 1                        
SC Breslau 2                      
          SC Breslau 4              
        Bayern Munchen 3 prat.              
Bayern Munchen 3                        
SC Dresden 0                        
                             
                           
Wacker Leipzig 1                        
Schalke Gelsenkirchen 5                      
          Schalke Gelsenkirchen 1              
        Hertha Berlin 4              
Preussen Hindenburg 1                        
Hertha Berlin 8                 pap.  
                    Hertha Berlin 0 3  
                  FC Nurnberg 0 2  
Holstein Kiel 1                        
FC Nurnberg 6                      
          FC Nurnberg 3              
        Tennis Borussia Berlin 1              
Tennis Borussia Berlin 3                        
Titania Stettin 2 prat.                        
                             
              Finalas  
                             
              1929-07-28 Miesto stadionas, Niurnbergas  
              SpVgg Furth Hertha Berlin  
             
Generic football.png
3
Generic football.png
2
 
               
                             


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SpVgg Furth
2. Hertha Berlin
3. FC Nurnberg
3. SC Breslau
5. SV Hamburg
5. Bayern Munchen
5. Schalke Gelsenkirchen
5. Tennis Borussia Berlin
9. SpV Meiderich
9. Fortuna Dusseldorf
9. VfB Konigsberg
9. SC Dresden
9. Wacker Leipzig
9. Preussen Hindenburg
9. Holstein Kiel
9. Titania Stettin

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
  • CD
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai