Slovakijos I futbolo lyga 2015–2016 m.: Skirtumas tarp puslapio versijų

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
(top: sutvarkytas)
5 eilutė: 5 eilutė:
 
|met=2015–2016
 
|met=2015–2016
 
|uef=2016
 
|uef=2016
|pra=2015-08-01
 
|pab=2016-06-12
 
 
|h1=http://int.soccerway.com/national/slovakia/i-liga/20152016/
 
|h1=http://int.soccerway.com/national/slovakia/i-liga/20152016/
 
}}
 
}}

14:25, 27 rugpjūčio 2016 versija

Wikipedia  
2015–2016 m.
Varžybos Slovakijos I futbolo lyga
Sezonas Slovakijos aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovakijos I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovakijos II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovakijos III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovakijos IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovakijos V futbolo lyga 2015–2016 m.,
Slovakijos futbolo taurė 2015–2016 m.
http://int.soccerway.com/national/slovakia/i-liga/20152016/


Východ

Šablonas:Fg9
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VSS Kosice 20 13 3 4 36 — 15 42
2. Tatran Presov 20 11 7 2 46 — 18 40
3. Tatran Liptovsky Mikulas 20 10 6 4 32 — 18 36
4. Lokomotiva Zvolen 20 10 3 7 25 — 22 33
5. Lokomotiva Kosice 20 9 5 6 28 — 22 32
6. Partizan Bardejov 20 9 4 7 30 — 26 31
7. FK Poprad 20 9 4 7 33 — 24 31
8. FK Haniska 20 7 4 9 20 — 32 25
9. FK Spisska Nova Ves 20 4 3 13 16 — 37 15
10. OFK Teplicka 20 3 4 13 14 — 38 13
11. MSK Rimavska Sobota 20 2 3 15 14 — 42 6

Západ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Iskra Borcice 22 13 3 6 40 — 19 42
2. Pohronie Ziar 22 12 4 6 29 — 23 40
3. FC Nitra 22 11 3 8 42 — 27 36
4. MSK Zilina-2 22 8 9 5 36 — 28 33
5. Slovan-2 Bratislava 22 10 3 9 36 — 37 33
6. SKF Sered 22 10 3 9 25 — 28 33
7. Dukla Banska Bystrica 22 10 3 9 24 — 25 33
8. AFC Nove Mesto 22 9 4 9 25 — 25 31
9. OFK Dunajska Luzna 22 9 4 9 27 — 32 31
10. Slovan Duslo Sala 22 8 1 13 24 — 39 25
11. Spartak-2 Trnava 22 7 0 15 16 — 27 21
12. SFM Senec 22 5 3 14 26 — 40 18

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tatran Presov 30 16 10 4 61 — 26 58
2. Tatran Liptovsky Mikulas 30 16 8 6 52 — 29 56
3. VSS Kosice 30 18 5 7 48 — 23 56
4. Lokomotiva Kosice 30 16 6 8 50 — 34 54
5. Partizan Bardejov 30 16 5 9 49 — 36 53
6. Pohronie Ziar 30 15 6 9 35 — 33 51
7. FC Nitra 30 13 7 10 54 — 36 46
8. MSK Zilina-2 30 11 8 11 41 — 36 41
9. Lokomotiva Zvolen 30 11 6 13 30 — 34 39
10. SKF Sered 30 11 5 14 35 — 44 38
11. Slovan-2 Bratislava 30 9 4 17 38 — 63 31
12. Iskra Borcice 0 0 0 0 0 — 0 0

II finalas

Východ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Lyga)
V
7. FK Poprad 28 15 6 7 54 — 32 51 13
8. FK Haniska 28 8 5 15 23 — 48 29 15
9. OFK Teplicka 28 7 5 16 27 — 50 26 17
10. FK Spisska Nova Ves 28 7 4 17 33 — 50 25 19
11. MSK Rimavska Sobota 28 5 4 19 25 — 58 16 21
12. MFK Dolny Kubin nepradėjo turnyro 23

Západ

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Lyga)
V
7. Dukla Banska Bystrica 32 16 5 11 45 — 33 53 13
8. AFC Nove Mesto 32 14 5 13 41 — 39 47 15
9. Spartak-2 Trnava 32 15 1 16 36 — 33 46 17
10. OFK Dunajska Luzna 32 11 8 13 38 — 46 41 19
11. Slovan Duslo Sala 32 10 3 19 37 — 58 33 21
12. SFM Senec 32 6 5 21 35 — 69 23 23

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai