Nyderlandų IV futbolo lyga 2015–2016 m.: Skirtumas tarp puslapio versijų

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
(top: sutvarkytas)
4 eilutė: 4 eilutė:
 
|met=2015–2016
 
|met=2015–2016
 
|uef=2016
 
|uef=2016
|pra=2015-09-05
 
|pab=2016-05-16
 
 
|h1=http://int.soccerway.com/national/netherlands/eerste-klasse/20152016/
 
|h1=http://int.soccerway.com/national/netherlands/eerste-klasse/20152016/
 
}}
 
}}

14:24, 27 rugpjūčio 2016 versija

 
2015–2016 m.
Varžybos Nyderlandų IV futbolo lyga
Sezonas Nyderlandų aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų VI futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų VII futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų VIII futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų IX futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų futbolo taurė 2015–2016 m.,
Nyderlandų futbolo supertaurė 2016 m.
http://int.soccerway.com/national/netherlands/eerste-klasse/20152016/


Zaterdag

Klasse A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. DFS Opheusden 26 18 4 4 86 — 40 58
2. VV Sliedrecht 26 18 2 6 58 — 37 56
3. FC Breukelen 26 13 5 8 52 — 44 43
4. Roda-6 Leusden 26 14 0 12 61 — 46 42
5. Merinos Veenendaal 26 12 4 10 52 — 38 40
6. JSV Nieuwegein 26 11 7 8 47 — 39 40
7. Zuidvogels Huizen 26 11 6 9 47 — 38 39
8. SV Geinoord 26 11 3 12 45 — 47 36
9. VVZ Soest 26 11 2 13 62 — 64 35
10. VV Woudenberg 26 9 7 10 38 — 48 34
11. VV Montfoort 26 9 4 13 37 — 53 30
12. WNC Waardenburg 26 8 3 15 42 — 63 27
13. GDC Eethen 26 5 3 18 28 — 56 18
14. Roda Boys Bommelerwaard 26 3 8 15 30 — 72 17

Klasse B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Argon Mijdrecht 26 16 9 1 62 — 25 57
2. FC Gravenzande 26 16 5 5 63 — 29 53
3. VV Nootdorp 26 15 8 3 46 — 22 52
4. Zwaluwen Hoorn 26 13 6 7 52 — 34 45
5. ARC Alphen 26 12 5 9 40 — 29 41
6. VAV Voorschoten 26 11 4 11 48 — 41 37
7. Forum Sport Voorburg 26 11 4 11 37 — 35 37
8. Vitesse Delft 26 9 5 12 36 — 48 32
9. Neptunus Schiebroek 26 6 13 7 36 — 47 31
10. RKAV Volendam 26 9 3 14 47 — 54 30
11. WV-HEDW Amsterdam 26 7 7 12 44 — 47 28
12. CSW Wilnis 26 7 7 12 33 — 43 28
13. Valken Valkenburg 26 8 4 14 37 — 57 28
14. Alexandria Rotterdam 26 1 2 23 18 — 88 5

Klasse C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VV Smitshoek 26 16 9 1 68 — 33 57
2. VV Brielle 26 14 7 5 63 — 36 49
3. Oranje Wit Dordrecht 26 15 2 9 61 — 43 47
4. Rijsoord Ridderkerk 26 12 6 8 62 — 48 42
5. VV Kloetinge 26 11 6 9 44 — 36 39
6. VVGZ Zwijndrecht 26 10 8 8 43 — 40 38
7. SHO Oud-Beijerland 26 11 4 11 58 — 47 37
8. Oude Maas Poortugaal 26 10 7 9 43 — 40 37
9. VV Nieuw Lekkerland 26 11 4 11 36 — 36 37
10. VV Zuidland 26 9 8 9 47 — 48 35
11. Boys Bruinisse 26 9 3 14 38 — 54 30
12. VV Heerjansdam 26 5 9 12 41 — 59 24
13. Pelikaan Zwijndrecht 26 5 8 13 33 — 54 23
14. Prinsenland Dinteloord 26 1 5 20 16 — 79 8

Klasse D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VV Berkum 26 16 6 4 54 — 30 54
2. SDV Barneveld 26 16 6 4 41 — 23 54
3. VV Nunspeet 26 17 1 8 65 — 40 52
4. Go Ahead Kampen 26 16 4 6 58 — 49 52
5. DTS Ede 26 10 7 9 47 — 49 37
6. Twenterand Vriezenveen 26 10 5 11 46 — 40 35
7. KHC Kampen 26 9 8 9 47 — 42 35
8. FC Zutphen 26 9 7 10 40 — 46 34
9. Boys Vroomshoop 26 7 10 9 40 — 50 31
10. WHC Wezep 26 7 7 12 40 — 40 28
11. Be Quick Zwolle 26 6 10 10 39 — 42 28
12. Sparta Enschede 26 6 7 13 38 — 53 25
13. Vooruit Enter 26 5 6 15 46 — 67 21
14. WVF Zwolle 26 2 8 16 23 — 53 14

Klasse E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Oranje Nassau Groningen 26 18 3 5 65 — 30 57
2. VV Balk 26 17 4 5 52 — 24 55
3. PKC Groningen 26 15 6 5 60 — 38 51
4. Blauw Wit Leeuwarden 26 14 5 7 49 — 37 47
5. ASV Dronten 26 12 8 6 52 — 34 44
6. VV Buitenpost 26 11 7 8 54 — 32 40
7. Olde Veste Steenwijk 26 12 4 10 51 — 42 40
8. BCV Bergum 26 10 4 12 35 — 43 34
9. Viboa Winsum 26 9 2 15 34 — 50 29
10. Omlandia Ten Boer 26 8 4 14 32 — 48 28
11. Zwaluwen Leeuwarden 26 8 2 16 31 — 51 26
12. SC Veenwouden 26 7 3 16 43 — 71 24
13. SV Bedum 26 4 9 13 32 — 53 21
14. Groen Geel Groningen 26 4 5 17 30 — 67 17

Zondag

Klasse A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VV Hoogland 26 16 8 2 51 — 27 56
2. Purmersteijn Purmerend 26 17 4 5 49 — 20 55
3. Boys Alphen 26 13 6 7 53 — 39 45
4. Fortuna Wormerveer 26 13 5 8 63 — 49 44
5. AFC Alkmaar 26 11 5 10 48 — 41 38
6. DEM Beverwijk 26 11 4 11 49 — 42 37
7. VSV Velserbroek 26 9 6 11 39 — 40 33
8. SO Soest 26 9 6 11 38 — 42 33
9. Zeeburgia Amsterdam 26 9 6 11 47 — 52 33
10. SC Woerden 26 9 5 12 46 — 59 32
11. VVIJ IJsselstein 26 9 5 12 28 — 43 32
12. Zouaven Grootebroek 26 7 8 11 37 — 47 29
13. Quick Amersfoort 26 6 6 14 38 — 52 24
14. Foresters Heiloo 26 5 2 19 39 — 72 17

Klasse B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. IFC Hendrik-Ido-Ambacht 24 19 3 2 67 — 20 60
2. Boshuizen Leiden 24 18 3 3 60 — 35 57
3. SJC Noordwijk 24 16 5 3 72 — 26 53
4. VOC Rotterdam 24 11 6 7 47 — 41 39
5. VELO Wateringen 24 10 8 6 48 — 42 38
6. Zwervers Capelle 24 8 7 9 45 — 50 31
7. DRL Rotterdam 24 8 6 10 42 — 45 30
8. PSV Poortugaal 24 8 4 12 49 — 51 28
9. Olympia Gouda 24 7 5 12 25 — 45 26
10. TAC Den Haag 24 7 4 13 39 — 66 25
11. Wateringse Veld Den Haag 24 4 7 13 32 — 47 19
12. PFC Geervliet 24 4 4 16 24 — 59 16
13. GDA Den Haag 24 3 4 17 30 — 53 13

Klasse C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. RKSV Nuenen 26 17 5 4 61 — 31 56
2. HVCH Heesch 26 17 4 5 61 — 28 55
3. Zand Tilburg 26 14 6 6 51 — 35 48
4. GOES Goes 26 14 4 8 66 — 39 46
5. Beerse Boys Middelbeers 26 13 5 8 50 — 34 44
6. Nemelaer Haaren 26 12 4 10 38 — 37 40
7. Moerse Boys Zundert 26 11 4 11 38 — 43 37
8. Brabantia Eindhoven 26 10 6 10 39 — 37 36
9. MOC Bergen 26 10 6 10 39 — 40 36
10. VV Geldrop 26 10 5 11 40 — 41 35
11. WSC Waalwijk 26 9 3 14 39 — 62 30
12. Zeelandia Middelburg 26 6 3 17 36 — 61 21
13. RKVV Roosendaal 26 4 6 16 23 — 47 18
14. RKSV Schijndel 26 3 3 20 29 — 75 12

Klasse D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chevremont Kerkrade 26 20 3 3 69 — 20 63
2. SV Meerssen 26 15 6 5 53 — 23 51
3. RKSV Bekkerveld 26 12 8 6 55 — 36 44
4. Heidebloem Geleen 26 12 7 7 53 — 41 43
5. Valk Valkenswaard 26 14 0 12 54 — 53 42
6. Minor Nuth 26 11 6 9 56 — 44 39
7. ZSV Deurne 26 10 8 8 57 — 49 38
8. SCS Susteren 26 10 7 9 49 — 47 37
9. Wittenhorst Horst 26 10 6 10 49 — 37 36
10. SV Venray 26 9 7 10 53 — 62 34
11. SV Deurne 26 10 2 14 49 — 54 32
12. SSS Overloon 26 7 6 13 39 — 57 27
13. Sporting Heerlen 26 5 2 19 30 — 74 17
14. RVU Rothem 26 1 4 21 15 — 84 7

Klasse E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Woezik 24 20 1 3 65 — 25 61
2. Orion Nijmegen 24 14 4 6 40 — 28 46
3. LONGA Lichtenvoorde 24 14 2 8 60 — 42 44
4. Tubantia Hengelo 24 11 7 6 37 — 26 40
5. SC Bemmel 24 11 6 7 45 — 31 39
6. Zweef Nijverdal 24 8 8 8 29 — 31 32
7. AWC Wijchen 24 9 4 11 39 — 52 31
8. VV Heino 24 9 3 12 46 — 44 30
9. Germania Groesbeek 24 8 6 10 34 — 38 30
10. SC NEC Nijmegen 24 8 4 12 31 — 40 28
11. TVC Tubbergen 24 7 3 14 41 — 48 24
12. Rood Wit Groesbeek 24 6 2 16 32 — 58 20
13. WSV Apeldoorn 24 5 2 17 23 — 59 17

Klasse F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VV Heerenveen 26 17 5 4 66 — 31 56
2. SVBO Emmen 26 15 8 3 72 — 31 53
3. WVV Winschoten 26 15 5 6 61 — 38 50
4. VV Emmen Amateure 26 15 4 7 60 — 38 49
5. FVC Leeuwarden 26 13 2 11 62 — 54 41
6. VV Hoogeveen 26 11 8 7 54 — 45 40
7. VV Nieuw-Buinen 26 10 7 9 48 — 34 37
8. SC Erica 26 9 6 11 54 — 54 33
9. VV Bergum 26 9 6 11 42 — 60 33
10. SC Joure 26 8 8 10 47 — 53 32
11. Boys Rolde 26 8 5 13 44 — 64 29
12. TEVV Tweede Exloermond 26 7 7 12 48 — 70 28
13. Germanicus Coevorden 26 4 3 19 34 — 67 15
14. VV Hoogezand 26 3 2 21 30 — 83 10

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai