Nyderlandų II futbolo lyga 2015–2016 m.: Skirtumas tarp puslapio versijų

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
(top: sutvarkytas)
5 eilutė: 5 eilutė:
 
|met=2015–2016
 
|met=2015–2016
 
|uef=2016
 
|uef=2016
|pra=2015-08-22
 
|pab=2016-05-28
 
 
|h1=http://int.soccerway.com/national/netherlands/topklasse/20152016/
 
|h1=http://int.soccerway.com/national/netherlands/topklasse/20152016/
 
}}
 
}}

14:24, 27 rugpjūčio 2016 versija

Wikipedia  
2015–2016 m.
Varžybos Nyderlandų II futbolo lyga
Sezonas Nyderlandų aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų VI futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų VII futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų VIII futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų IX futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų futbolo taurė 2015–2016 m.,
Nyderlandų futbolo supertaurė 2016 m.
http://int.soccerway.com/national/netherlands/topklasse/20152016/


Zaterdag

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Excelsior Maassluis 30 16 11 3 46 — 31 59
2. HHC Hardenberg 30 18 4 8 54 — 38 58
3. VV Katwijk 30 17 6 7 62 — 36 57
4. Kozakken Boys Werkendam 30 16 6 8 57 — 39 54
5. BVV Barendrecht 30 16 5 9 68 — 48 53
6. SV Spakenburg 30 13 8 9 67 — 52 47
7. GVVV Veenendaal 30 13 7 10 51 — 42 46
8. Boys Rijnsburg 30 11 10 9 51 — 52 43
9. DVS Ermelo 30 10 9 11 57 — 53 39
10. ONS Sneek 30 10 4 16 43 — 63 34
11. VV Capelle 30 8 7 15 36 — 47 31
12. IJsselmeervogels Spakenburg 30 8 7 15 34 — 50 31
13. SVV Scheveningen 30 7 9 14 42 — 47 30
14. SteDoCo Hoornaar 30 8 6 16 41 — 72 30
15. FC Lisse 30 6 11 13 43 — 54 29
16. RVVH Ridderkerk 30 6 4 20 32 — 60 22

Zondag

Šablonas:Fg3
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Lienden 28 14 11 3 35 — 18 53
2. TEC Tiel 28 16 4 8 45 — 29 52
3. Koninklijke Haarlem 28 14 7 7 51 — 33 49
4. Treffers Groesbeek 28 14 6 8 57 — 33 48
5. VVSB Noordwijkerhout 28 14 5 9 45 — 25 47
6. AFC Amsterdam 28 13 5 10 46 — 43 44
7–8. UNA Zeelst 28 12 7 9 45 — 31 43 7
7–8. HSC Haaksbergen 28 11 10 7 38 — 32 43 8
9. JVC Cuijk 28 13 2 13 42 — 45 41
10. Hercules Utrecht 28 9 10 9 35 — 43 37
11. EVV Echt 28 7 9 12 22 — 31 30
12. HBS Den Haag 28 8 4 16 38 — 50 28
13. Magreb Utrecht 28 6 6 16 32 — 52 24
14. OJC Rosmalen 28 6 6 16 25 — 49 24
15. SWZ Sneek 28 4 6 18 26 — 68 18

Papildomos rungtynės

Dėl 7-osios vietos UNA Zeelst HSC Haaksbergen 1-0

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FC Lienden Excelsior Maassluis 0-2 3-2

Pereinamosios rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
ACV Assen Rijnvogels Katwijk 1-0 1-3
SV Huizen Achilles Veen 0-0 1-0
VVOG Harderwijk DOVO Veenendaal 4-3 1-1
Be Quick Groningen DHC Delft 4-0 1-4
EHC Hoensbroek Quick Oldenzaal 0-1 2-6
OSS Oss Dijk Amsterdam 3-3 2-3
OFC Oostzaan Bataven Gendt 2-0 3-0
VV Staphorst FC Lisse 1-0 1-6
VV Noordwijk ASWH Hendrik-Ido-Ambacht 2-2 1-3 (prat.)
SWZ Sneek UDI Uden 2-2 0-3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai