Nyderlandų III futbolo lyga 2015–2016 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
14:24, 27 rugpjūčio 2016 versija, sukurta VP-bot (Aptarimas | indėlis) (top: sutvarkytas)
Peršokti į: navigacija, paiešką
 
2015–2016 m.
Varžybos Nyderlandų III futbolo lyga
Sezonas Nyderlandų aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų VI futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų VII futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų VIII futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų IX futbolo lyga 2015–2016 m.,
Nyderlandų futbolo taurė 2015–2016 m.,
Nyderlandų futbolo supertaurė 2016 m.
http://int.soccerway.com/national/netherlands/hoofdklasse/20152016/


Zaterdag

Klasse A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ODIN Heemskerk 24 16 3 5 57 — 32 51
2. SV Huizen 24 15 3 6 54 — 26 48
3. DOVO Veenendaal 24 14 2 8 47 — 29 44
4. Achilles Veen 24 13 4 7 46 — 30 43
5. VV Eemdijk 24 12 4 8 34 — 28 40
6. Ajax Amateurs Amsterdam 24 10 5 9 42 — 38 35
7. Sparta Nijkerk 24 10 3 11 38 — 38 33
8. SDC Putten 24 9 5 10 35 — 35 32
9. Swift Amsterdam 24 8 6 10 31 — 44 30
10. NSC Nijkerk 24 8 4 12 31 — 46 28
11. VV Bennekom 24 6 6 12 28 — 43 24
12. SVL Langbroek 24 6 2 16 40 — 63 20
13. LRC Leerdam 24 3 5 16 20 — 51 14

Klasse B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Quick Boys Katwijk 26 20 4 2 58 — 16 64
2. VV Noordwijk 26 19 5 2 63 — 19 62
3. ASWH Hendrik-Ido-Ambacht 26 15 3 8 53 — 25 48
4. Rijnvogels Katwijk 26 14 3 9 41 — 32 45
5. VV Spijkenisse 26 14 3 9 48 — 41 45
6. Jodan Boys Gouda 26 13 3 10 40 — 28 42
7. Ter Leede Sassenheim 26 12 4 10 36 — 40 40
8. HSV Hoek 26 10 4 12 29 — 37 34
9. Zwaluwen Vlaardingen 26 8 6 12 37 — 51 30
10. Haaglandia-6 Rijswijk 26 9 3 14 35 — 49 30
11. Xerxes-6 Rotterdam 26 6 6 14 32 — 43 24
12. SV Heinenoord 26 5 5 16 21 — 52 20
13. Sportlust Woerden 26 3 9 14 27 — 56 18
14. Deltasport Vlaardingen 26 4 2 20 29 — 60 14

Klasse C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Boys Harkema 26 18 4 4 73 — 27 58
2. VV Staphorst 26 18 2 6 60 — 32 56
3. ACV Assen 26 14 5 7 42 — 38 47
4. VVOG Harderwijk 26 13 5 8 62 — 40 44
5. AZSV Aalten 26 11 8 7 47 — 41 41
6. Flevo Boys Emmeloord 26 11 6 9 46 — 43 39
7. Excelsior Rijssen 26 11 5 10 53 — 44 38
8. CSV Apeldoorn 26 10 7 9 48 — 48 37
9. SV Urk 26 7 10 9 36 — 37 31
10. SC Genemuiden 26 7 10 9 38 — 40 31
11. SVZW Wierden 26 7 8 11 44 — 54 29
12. HZVV Hoogeveen 26 5 8 13 31 — 52 23
13. DOS Vriezenveen 26 5 4 17 31 — 71 19
14. Boys Drachten 26 2 4 20 24 — 68 10

Zondag

Klasse A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Westlandia Naaldwijk 26 21 2 3 75 — 39 65
2. Dijk Amsterdam 26 17 4 5 68 — 37 55
3. DHC Delft 26 16 7 3 52 — 26 55
4. OFC Oostzaan 26 16 4 6 55 — 35 52
5. Quick Den Haag 26 14 6 6 51 — 38 48
6. ADO Heemskerk 26 12 6 8 54 — 34 42
7. Meern-7 Utrecht 26 7 9 10 45 — 48 30
8. RKAVV Leidschendam 26 8 6 12 36 — 41 30
9. Watergraafsmeer Amsterdam 26 8 6 12 34 — 39 30
10. SDO Bussum 26 5 11 10 27 — 30 26
11. EDO Haarlem 26 6 6 14 35 — 52 24
12. VV Nieuwerkerk 26 5 8 13 33 — 62 23
13. Nieuw Utrecht 26 4 2 20 22 — 58 12
14. Leonidas Rotterdam 26 3 3 20 31 — 79 11

Klasse B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VV Dongen 26 18 6 2 53 — 21 60
2. OSS Oss 26 16 3 7 57 — 27 51
3. EHC Hoensbroek 26 16 3 7 43 — 29 51
4. UDI Uden 26 14 5 7 35 — 33 47
5. VV Gemert 26 11 5 10 49 — 40 38
6. Blauw Geel Veghel 26 10 7 9 44 — 35 37
7. DOSKO Bergen 26 9 8 9 40 — 38 35
8. Gestel Eindhoven 26 10 5 11 42 — 49 35
9. RKSV Halsteren 26 8 8 10 41 — 44 32
10. DESO Oss 26 9 4 13 35 — 35 31
11. Groene Ster Heerlerheide 26 9 4 13 30 — 38 31
12. VC Vlissingen 26 9 6 11 41 — 41 29
13. Baronie Breda 26 7 3 16 32 — 49 24
14. TOP Oss Amateurs 26 2 1 23 23 — 86 7

Klasse C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Juliana Malden 26 20 5 1 67 — 30 65
2. Be Quick Groningen 26 17 4 5 69 — 26 55
3. Quick Oldenzaal 26 17 3 6 68 — 29 54
4. SPCL Silvolde 26 14 6 6 43 — 30 48
5. Bataven Gendt 26 14 4 8 55 — 44 46
6. Dieze West Zwolle 26 11 3 12 41 — 51 36
7. MSC Meppel 26 9 7 10 50 — 52 34
8. Hollandia Hoorn 26 9 6 11 38 — 32 33
9. RKVV Alverna 26 8 9 9 35 — 31 33
10. RKHVV Huissen 26 9 6 11 45 — 53 33
11. ROHDA Raalte 26 9 5 12 44 — 54 32
12. Achilles Assen 26 6 3 17 39 — 73 21
13. Rigtersbleek Enschede 26 3 4 19 26 — 74 13
14. Alcides Meppel 26 3 1 22 27 — 68 10

Pereinamasis turnyras

Zaterdag

Groep 1A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VV Sliedrecht 2 1 0 1 9 — 5 3
2. VV Nootdorp 2 1 0 1 4 — 3 3
3. VV Bennekom 2 1 0 1 4 — 9 3

Groep 1B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Heinenoord 3 3 0 0 8 — 1 9
2. VV Balk 3 1 1 1 4 — 3 4
3. Go Ahead Kampen 3 1 1 1 8 — 8 4
4. Oranje Wit Dordrecht 3 0 0 3 5 — 13 0

Groep 2A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VV Brielle 2 1 1 0 3 — 2 4
2. SVZW Wierden 2 1 0 1 5 — 3 3
3. VV Berkum 2 0 1 1 2 — 5 1

Groep 2B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Breukelen 3 3 0 0 9 — 5 9
2. SVL Langbroek 3 2 0 1 12 — 6 6
3. FC Gravenzande 3 1 0 2 7 — 5 3
4. PKC Groningen 3 0 0 3 3 — 15 0

Groep 3A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ASV Dronten 2 1 1 0 5 — 2 4
2. Xerxes-6 Rotterdam 2 1 1 0 4 — 1 4
3. Roda-6 Leusden 2 0 0 2 1 — 7 0

Groep 3B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Zwaluwen Hoorn 3 3 0 0 13 — 2 9
2. HZVV Hoogeveen 3 2 0 1 6 — 6 6
3. VV Nunspeet 3 1 0 2 4 — 8 3
4. Rijsoord Ridderkerk 3 0 0 3 4 — 11 0

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
VV Sliedrecht SV Heinenoord 0-2 2-0 (baud. 6-5)
VV Brielle FC Breukelen 0-1 1-1
ASV Dronten Zwaluwen Hoorn 1-0 1-1

Zondag

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Orion Nijmegen SVBO Emmen 0-5 1-1
VC Vlissingen SV Meerssen 2-1 1-2 (baud. 4-2)
Fortuna Wormerveer EDO Haarlem 2-2 1-1 (baud. 1-3)
HVCH Heesch RKSV Bekkerveld 1-0 2-1
Nemelaer Haaren Groene Ster Heerlerheide 2-1 0-2
Heidebloem Geleen Zand Tilburg 1-2 3-0
WVV Winschoten Tubantia Hengelo 1-1 1-2 (prat.)
LONGA Lichtenvoorde ROHDA Raalte 1-2 1-3
Achilles Assen FVC Leeuwarden 1-5 2-1
Boys Alphen Boshuizen Leiden 0-1 2-3
VV Nieuwerkerk SJC Noordwijk 0-2 3-4
VOC Rotterdam Purmersteijn Purmerend 1-2 1-2

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SVBO Emmen FVC Leeuwarden 2-1 3-2
Boshuizen Leiden SJC Noordwijk 0-1 2-4
ROHDA Raalte Tubantia Hengelo 2-1 3-0
Groene Ster Heerlerheide Heidebloem Geleen 1-0 0-0
HVCH Heesch VC Vlissingen 0-4 1-3
EDO Haarlem Purmersteijn Purmerend 1-0 1-1

III etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Groene Ster Heerlerheide SVBO Emmen 3-0 2-2
SJC Noordwijk ROHDA Raalte 3-0 3-1
EDO Haarlem VC Vlissingen 0-2 0-6

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai