Lietuvos futbolo taurė 1995–1996 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
10:52, 28 gegužės 2020 versija, sukurta CD (Aptarimas | indėlis)
Peršokti į: navigacija, paiešką
Wikipedia  
1995–1996 m.
Varžybos Lietuvos futbolo taurė
Sezonas Lietuvos aukščiausioji futbolo lyga 1995–1996 m.,
Lietuvos I futbolo lyga 1995–1996 m.,
Lietuvos II futbolo lyga 1995–1996 m.,
Lietuvos III futbolo lyga 1995–1996 m.,
Lietuvos futbolo taurė 1995–1996 m.,
Lietuvos futbolo supertaurė 1996 m.
http://almis.sritis.lt/1996_ltu_cup.html
http://www.futbolinis.lt/content/competitionstage/607/lt/
http://rsssf.com/tablesl/lito96.html
http://foot.dk/Litpokalres.asp?SeasonID=73
http://foot.dk/Litpokalfacts.asp?FinaleID=7

Varžybos prasidėjo 1995-08-09, baigėsi 1996-06-17.


Turnyre žaidė aukščiausiosios, I ir II lygų komandos. Jis vyko nuo rugsėjo 9 d. iki birželio 17 d.[1]

Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/8 finalo
1/16 finalo
1/32 finalo

1/32 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Volmeta-KKI Kaunas Sūduva Marijampolė 3-0
Žėrutis Radviliškis Kražantė Kelmė 4-0
Andas Vilnius FM-Ekranas-2 Panevėžys +:–
FK Anykščiai Avakona Visaginas 1-0
Ranga-Politechnika Kaunas Širvėna Biržai 4-2 (prat.)
Polonija Vilnius Inkaras-Grifas-2 Kaunas 0-3
Kruoja Pakruojis Sandoris Vilnius 0-2
Salantas Salantai FK Klaipėda-2 1-3
FK Grigiškės Auredi Kazlų Rūda +:–
Chemikas Kėdainiai (1993) Alsa Vilnius 0-1 (prat.)
Savingė Kaišiadorys Minija Kretinga 1-1 (baud. 4-2)
Daisotra Alytus Laisvė Šilutė 2-0 (prat.)
Achema-Lietava Jonava Sveikata Kybartai 3-3 (baud. 5-4)
FK Jurbarkas Klevas-Sakalas-2 Šiauliai 0-2 (prat.)
Intermetas Vilkaviškis Utenis Utena 3-0
Cementininkas Naujoji Akmenė FBK Kaunas-2 1-0

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Sandoris Vilnius 3                                  
FK Ukmergė 2 prat.                                
          Sandoris Vilnius 0-6                        
        Kareda-Sakalas Šiauliai 3-0                        
Intermetas Vilkaviškis 0                                  
Kareda-Sakalas Šiauliai 11                              
                    Kareda-Sakalas Šiauliai 2-0            
                  Panerys Vilnius 1-2            
FK Klaipėda-2 0                                  
Banga Gargždai 3                                
          Banga Gargždai 4-2                        
        Panerys Vilnius 7-1                        
Daisotra Alytus 0                                  
Panerys Vilnius 3                                
                                Kareda-Sakalas Šiauliai 2-1  
                              Žalgiris Vilnius 1-2  
Savingė Kaišiadorys 0                                  
Mastis Telšiai 2                                
          Mastis Telšiai 0-4                        
        Žalgiris-2 Vilnius 2-0                        
Cementininkas Naujoji Akmenė                                  
Žalgiris-2 Vilnius +                              
                    Žalgiris-2 Vilnius 1-3            
                  Žalgiris Vilnius 1-1            
Andas Vilnius 0                                  
FK Klaipėda 4                                
          FK Klaipėda 1-1                        
        Žalgiris Vilnius 2-0                        
Klevas-Sakalas-2 Šiauliai 0                                  
Žalgiris Vilnius 6                                  
                                       
                                     
Achema-Lietava Jonava 0                                  
Interas-AE Visaginas 2                                
          Interas-AE Visaginas 1-2                        
        FBK Kaunas 2-0                        
Ranga-Politechnika Kaunas 0                                  
FBK Kaunas 4                              
                    FBK Kaunas 2-3            
                  Atlantas Klaipėda 1-0            
Volmeta-KKI Kaunas 0                                  
Aras Klaipėda 3                                
          Aras Klaipėda 1-1                        
        Ekranas Panevėžys 1-3                        
Inkaras-Grifas-2 Kaunas 0                                  
Ekranas Panevėžys 3                                
                                Atlantas Klaipėda 2-4  
                              Inkaras-Grifas Kaunas 6-0  
Alsa Vilnius +                                  
ROMAR Mažeikiai                                
          Alsa Vilnius 0-1                        
        Lokomotyvas Vilnius 1-0                        
FK Anykščiai 0                                  
Lokomotyvas Vilnius 4                              
                    Lokomotyvas Vilnius 1-3            
                  Inkaras-Grifas Kaunas 4-0            
FK Grigiškės 1                                  
Tauras Tauragė 2 prat.                                
          Tauras Tauragė 0-3                        
        Inkaras-Grifas Kaunas 10-1                        
Žėrutis Radviliškis 0                                  
Inkaras-Grifas Kaunas 4                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              1996-06-17 Žalgirio stadionas, Vilnius 1200            
              Kareda-Sakalas Šiauliai Inkaras-Grifas Kaunas            
             
Generic football.png
2
Generic football.png
0
           
              Vidas Dančenka (69'), Remigijus Pocius (90')            
                                       


Finalas

1996 m. birželio 17 d.
Kareda-Sakalas Šiauliai 2 – 0 Inkaras-Grifas Kaunas Žalgirio stadionas, Vilnius
Žiūrovai: 1200
Teisėjas: Algirdas Dubinskas (Vilnius)
Vidas Dančenka Scored after 69 minutes 69'
Remigijus Pocius Scored after 90 minutes 90'
Ataskaitos:[2],[3][4]
Šiaulių „Kareda-Sakalas“
Kauno „Inkaras-Grifas“
Vaidas Žutautas
Tomas Žiukas
Arvydas Korsakovas Booked
Žilvinas Žudys
Stasys Baranauskas
Irmantas Stumbrys
Saulius Mikalajūnas
Igoris Stukalinas Substituted off in the Šablonas:Ordinal minute 83'
Vidas Dančenka Booked
Rimantas Žvingilas Substituted off in the Šablonas:Ordinal minute 61'
Remigijus Pocius (c)
Keitimai:
Deimantas Bička Substituted on in the Šablonas:Ordinal minute 61'
Rolandas Vaineikis Substituted on in the Šablonas:Ordinal minute 83'
Treneris:
Algimantas Liubinskas
Marius Poškus Booked
Arūnas Mika
Rimantas Kazlauskas
Minvydas Matlašaitis Red card 45'
Raimondas Vainoras (c) Substituted off in the Šablonas:Ordinal minute 87'
Eimantas Poderis
Raimondas Žutautas
Vytautas Vaškūnas Substituted off in the Šablonas:Ordinal minute 46'
Darius Maciulevičius Booked
Kęstutis Rudžionis Substituted off in the Šablonas:Ordinal minute 72'
Audrius Šlekys Booked
Keitimai:
Andrius Upstas Substituted on in the Šablonas:Ordinal minute 46'
Darius Sanajevas Substituted on in the Šablonas:Ordinal minute 72'
Genadijus Ževžikovas Substituted on in the Šablonas:Ordinal minute 87'
Treneris:
Julius Kvedaras

Šaltiniai

  1. Algimantas Bertašius. Lietuvos sporto žinynas, T. 13 (1993–1996 m.). Vilnius, Lietuvos sporto informacijos centras, 2005. 71 psl.
  2. http://lfe.lt/content/match/1142/lt
  3. http://almis.sritis.lt/ltucupgam.html
  4. Gediminas Kalinauskas. „Lietuvos futbolo raida (1905–2018)“. 2020 m. // 1256 p.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
  • CD
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai