Lenkijos III futbolo lyga 2015–2016 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
14:23, 27 rugpjūčio 2016 versija, sukurta VP-bot (Aptarimas | indėlis) (top: sutvarkytas)
Peršokti į: navigacija, paiešką
Wikipedia  
2015–2016 m.
Varžybos Lenkijos III futbolo lyga
Sezonas Lenkijos aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Lenkijos II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Lenkijos III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Lenkijos IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Lenkijos V futbolo lyga 2015–2016 m.,
Lenkijos VI futbolo lyga 2015–2016 m.,
Lenkijos VII futbolo lyga 2015–2016 m.,
Lenkijos VIII futbolo lyga 2015–2016 m.,
Lenkijos futbolo taurė 2015–2016 m.,
Lenkijos futbolo supertaurė 2016 m.
http://int.soccerway.com/national/poland/iii-liga/20152016/


Grupa I

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vineta Wolin 30 21 7 2 71 — 21 70
2. Murkam Przodkowo 30 22 3 5 69 — 25 69
3. Baltyk Gdynia 30 19 6 5 52 — 20 63
4. Swit Skolwin 30 17 5 8 48 — 40 56
5. KS Chwaszczyno 30 14 7 9 55 — 47 49
6. Pogon-2 Szczecin 30 14 3 13 44 — 40 45
7. Gwardia Koszalin 30 13 6 11 42 — 36 45
8. Drawa Drawsko 30 13 6 11 45 — 43 45
9. Lechia-2 Gdansk 30 13 5 12 38 — 32 44
10. Kaszubia Koscierzyna 30 10 6 14 41 — 48 36
11. Arka-2 Gdynia 30 8 8 14 48 — 52 32
12. Wierzyca Pelplin 30 8 7 15 34 — 52 31
13. Cartusia Kartuzy 30 9 4 17 31 — 49 31
14. Gryf Slupsk 30 6 5 19 28 — 60 23
15. Chemik Police 30 6 2 22 19 — 61 20
16. Baltyk Koszalin 30 5 4 21 21 — 60 19

Grupa II

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Warta Poznan 30 18 8 4 57 — 24 62
2. Pelikan Niechanowo 30 19 5 6 60 — 28 62
3. Lech-2 Poznan 30 17 9 4 69 — 23 60
4. Sokol Kleczew 30 15 8 7 63 — 30 53
5. Jarota Jarocin 30 14 9 7 47 — 27 51
6. Polonia Sroda 30 15 6 9 45 — 28 51
7. Wda Swiecie 30 14 7 9 37 — 37 49
8. KKS Kalisz 30 13 6 11 41 — 41 45
9. Elana Torun 30 13 5 12 51 — 41 44
10. Unia Swarzedz 30 10 8 12 39 — 55 38
11. Start Warlubie 30 9 8 13 40 — 45 35
12. Centra Ostrow 30 9 4 17 39 — 67 31
13. Ostrovia Ostrow Wielkopolski 30 8 5 17 36 — 48 29
14. Nielba Wagrowiec 30 6 5 19 32 — 68 23
15. Sparta Brodnica 30 4 10 16 26 — 55 22
16. Kujawianka Izbica 30 3 3 24 26 — 91 12

Grupa III

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. KS Polkowice 34 25 3 6 88 — 39 78
2. Gornik Walbrzych 34 25 3 6 74 — 25 78
3. Sleza Wroclaw 34 19 8 7 71 — 36 65
4. Miedz-2 Legnica 34 19 7 8 86 — 43 64
5. Lechia Dzierzoniow 34 20 3 11 54 — 40 63
6. Slask-2 Wroclaw 34 19 6 9 74 — 42 63
7. Piast Zmigrod 34 18 3 13 60 — 46 57
8. Formacja Port Mostki 34 18 2 14 71 — 50 56
9. Stilon Gorzow 34 16 7 11 55 — 38 55
10. Zaglebie-2 Lubin 34 16 6 12 78 — 39 54
11. Gac Olawa 34 13 9 12 51 — 45 48
12. Ilanka Rzepin 34 13 4 17 53 — 75 43
13. Polonia-Stal Swidnica 34 12 6 16 47 — 53 42
14. Piast Karnin 34 8 9 17 36 — 61 33
15. Karkonosze Jelenia Gora 34 8 6 20 41 — 74 30
16. Budowlani Lubsko 34 5 3 26 32 — 109 18
17. Bystrzyca Katy Wroclawskie 34 2 8 24 21 — 101 14
18. Rokita Brzeg Dolny 34 1 5 28 16 — 92 8

Grupa IV

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Odra Opole 30 19 9 2 63 — 17 66
2. Stal Bielsko-Biala 30 18 8 4 59 — 21 62
3. Rekord Bielsko-Biala 30 18 8 4 53 — 20 62
4. Gornik-2 Zabrze 30 14 9 7 47 — 30 51
5. Skra Czestochowa 30 14 9 7 40 — 30 51
6. Pniowek Pawlowice Slaskie 30 13 11 6 51 — 26 50
7. GKS Jastrzebie 30 14 7 9 41 — 27 49
8. Ruch Zdzieszowice 30 12 9 9 37 — 30 45
9. LKS Belk 30 12 7 11 53 — 38 43
10. Szombierki Bytom 30 11 4 15 33 — 52 37
11. Ruch-2 Chorzow 30 12 1 17 39 — 53 37
12. Podbeskidzie-2 Bielsko-Biala 30 8 5 17 34 — 59 29
13. Piast-2 Gliwice 30 7 7 16 30 — 53 28
14. LKS Czaniec 30 6 8 16 18 — 43 26
15. Grunwald Ruda Slaska 30 4 3 23 41 — 80 15
16. LZS Piotrowka 30 2 7 21 15 — 75 13

Grupa V

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Olimpia Elblag 34 27 5 2 115 — 17 86
2. Huragan Morag 34 25 4 5 79 — 22 79
3. MKS Elk 34 24 6 4 77 — 23 78
4. Drweca Nowe Miasto 34 21 7 6 80 — 32 70
5. LKS Lomza 34 20 5 9 70 — 35 65
6. Sokol Ostroda 34 18 5 11 68 — 49 59
7. Jagiellonia-2 Bialystok 34 16 6 12 55 — 37 54
8. Concordia Elblag 34 16 4 14 48 — 42 52
9. Wissa Szczuczyn 34 15 6 13 52 — 44 51
10. Znicz Biala Piska 34 13 11 10 57 — 43 50
11. GKS Wikielec 34 11 9 14 52 — 56 42
12. Warmia Grajewo 34 12 5 17 49 — 72 41
13. Rominta Goldap 34 9 8 17 43 — 55 35
14. MKS Korsze 34 8 5 21 27 — 90 29
15. KS Wasilkow 34 6 4 24 40 — 79 22
16. Granica Ketrzyn 34 5 3 26 29 — 104 18
17. Start Dzialdowo 34 3 5 26 19 — 101 14
18. Olimpia Olsztynek 34 7 2 25 20 — 79 23

Grupa VI

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Polonia Warszawa 34 21 5 8 62 — 25 68
2. Ursus Warszawa 34 19 8 7 56 — 26 65
3. Sokol Aleksandrow 34 18 11 5 53 — 24 65
4. Lechia Tomaszow 34 19 8 7 79 — 37 65
5. Legia-2 Warszawa 34 19 8 7 66 — 38 65
6. LKS Lodz 34 19 7 8 71 — 37 64
7. Pelikan Lowicz 34 18 10 6 58 — 29 64
8. Swit Nowy Dwor 34 17 12 5 61 — 27 63
9. Blekitni Raciaz 34 15 8 11 58 — 52 53
10. Warta Sieradz 34 12 7 15 43 — 46 43
11. Bron Radom 34 9 10 15 51 — 72 37
12. Warta Dzialoszyn 34 10 5 19 33 — 82 35
13. Pilica Bialobrzegi 34 10 4 20 48 — 60 34
14. Oskar Przysucha 34 7 8 19 42 — 78 29
15. Pogon Grodzisk 34 6 9 19 36 — 60 27
16. Energia Kozienice 34 6 9 19 41 — 64 27
17. Start Otwock 34 6 4 24 24 — 86 22
18. Ner Poddebice 34 4 9 21 31 — 70 21

Grupa VII

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Garbarnia Krakow 32 22 4 6 70 — 31 70
2. KSZO Ostrowiec 32 20 5 7 66 — 27 65
3. Sola Oswiecim 32 19 6 7 64 — 34 63
4. NKP Podhale 32 20 0 12 66 — 50 60
5. Wisla-2 Krakow 32 18 4 10 70 — 46 58
6. Spartakus Daleszyce 32 17 4 11 60 — 43 55
7. Unia Tarnow 32 16 5 11 47 — 42 53
8. Cracovia-2 Krakow 32 16 4 12 77 — 46 52
9. Czarni Polaniec 32 14 6 12 45 — 52 48
10. Hutnik Nowa Huta 32 15 3 14 51 — 49 48
11. Wisla Sandomierz 32 14 3 15 50 — 56 45
12. Korona-2 Kielce 32 13 6 13 57 — 38 45
13. Lysica Bodzentyn 32 11 5 16 41 — 61 38
14. Poprad Muszyna 32 9 6 17 30 — 58 33
15. Sparta Kazimierza Wielka 32 6 5 21 31 — 58 23
16. Wolania Wola 32 6 2 24 42 — 90 20
17. Beskid Andrychow 32 1 2 29 16 — 102 5
18. Poroniec Poronin 0 0 0 0 0 — 0 0

Grupa VIII

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Lublin 34 24 5 5 80 — 23 77
2. Stal Rzeszow 34 23 5 6 80 — 33 74
3. Resovia Rzeszow 34 19 8 7 50 — 25 65
4. Orleta Radzyn 34 18 8 8 59 — 42 62
5. Karpaty Krosno 34 17 10 7 63 — 33 61
6. Avia Swidnik 34 17 7 10 69 — 41 58
7. JKS Jaroslaw 34 16 9 9 51 — 29 57
8. Polonia Przemysl 34 16 6 12 40 — 40 54
9. Lublinianka Lublin 34 13 9 12 37 — 35 48
10. Chelmianka Chelm 34 13 8 13 57 — 52 47
11. Piast Tuczempy 34 12 8 14 34 — 41 44
12. Sokol Sieniawa 34 12 8 14 54 — 57 44
13. Wolczanka Wolka 34 11 9 14 37 — 42 42
14. Tomasovia Tomaszow 34 10 7 17 40 — 57 37
15. Lewart Lubartow 34 10 7 17 42 — 54 37
16. Izolator Boguchwala 34 8 5 21 42 — 74 29
17. Hetman Zamosc 34 3 2 29 16 — 108 11
18. Orzel Przeworsk 34 2 3 29 23 — 88 9

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Vineta Wolin Odra Opole 0-2 1-1
Garbarnia Krakow Warta Poznan 3-2 0-1
Motor Lublin Olimpia Elblag 0-1 1-2
Gornik Walbrzych Polonia Warszawa 1-1 0-1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai