Izraelio II futbolo lyga 2015–2016 m.: Skirtumas tarp puslapio versijų

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
(top: sutvarkytas)
5 eilutė: 5 eilutė:
 
|met=2015–2016
 
|met=2015–2016
 
|uef=2016
 
|uef=2016
|pra=2015-09-25
 
|pab=2016-04-28
 
 
|h1=http://int.soccerway.com/national/israel/liga-artzit/20152016/
 
|h1=http://int.soccerway.com/national/israel/liga-artzit/20152016/
 
}}
 
}}

14:22, 27 rugpjūčio 2016 versija

Wikipedia  
2015–2016 m.
Varžybos Izraelio II futbolo lyga
Sezonas Izraelio aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Izraelio I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Izraelio II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Izraelio III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Izraelio IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Izraelio futbolo taurė 2015–2016 m.,
Izraelio futbolo supertaurė 2016 m.,
Izraelio futbolo lygos taurė 2015–2016 m.
http://int.soccerway.com/national/israel/liga-artzit/20152016/


North

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Ironi Nesher 30 19 7 4 52 — 18 64
2. Hapoel Eran Hadera 30 16 8 6 52 — 31 56
3. Ironi Tiberias 30 13 12 5 35 — 20 51
4. Hapoel Herzliya 30 14 7 9 44 — 29 49
5. Maccabi Kiryat Ata 30 12 9 9 37 — 23 45
6. Hapoel Kfar Kana 30 11 10 9 30 — 31 43
7. Ironi Baka al-Garbiyah 30 9 15 6 33 — 28 41
8. Karmiel Safed 30 11 6 13 36 — 43 39
9. Hapoel Migdal HaEmek 30 10 8 12 33 — 40 38
10. Hapoel Beit Shean 30 10 8 12 26 — 35 38
11. Hapoel Iksal 30 8 13 9 32 — 31 37
12. Hapoel Asi Gilboa 30 8 12 10 34 — 31 36
13. Maccabi Tzur Shalom 30 9 9 12 28 — 39 36
14. Maccabi Daliyat 30 5 14 11 32 — 35 28
15. Maccabi Maalot Tarshiha 30 7 7 16 25 — 52 28
16. Hapoel Mejdel Krum 30 3 5 22 15 — 58 14

South

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Maccabi Shaarayim 30 21 4 5 54 — 19 67
2. Sektzia Nes Tziona 30 18 5 7 51 — 24 59
3. Maccabi Kabilio Jaffa 30 14 8 8 42 — 25 50
4. MS Kfar Kasem 30 13 10 7 45 — 27 49
5. Hapoel Azor 30 14 7 9 42 — 28 49
6. Hapoel Kfar Shalem 30 15 4 11 49 — 40 49
7. Hapoel Marmorek 30 14 6 10 34 — 26 48
8. Hapoel Bikat HaYarden 30 13 5 12 39 — 35 44
9. Hapoel Hod HaSharon 30 12 4 14 38 — 40 40
10. Hapoel Mahane Yehuda 30 10 8 12 25 — 28 38
11. Beitar Kfar Saba Shlomi 30 10 7 13 35 — 40 37
12. Shikun HaMizrah Rishon LeZion 30 10 4 16 28 — 53 34
13. Hakoah Ramat Gan 30 8 9 13 26 — 43 33
14. Maccabi Ironi Amishav 30 7 10 13 29 — 43 31
15. Bnei Eilat 30 6 9 15 27 — 45 27
16. Morasha Ramat HaSharon 30 2 6 22 16 — 64 12

Patekimo turnyras

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
  11 m              
Maccabi Kabilio Jaffa 0 0              
MS Kfar Kasem 0 3          
          MS Kfar Kasem 2  
  11 m     Hapoel Azor 0  
Sektzia Nes Tziona 1 1              
Hapoel Azor 1 3              
                   
                 
Hapoel Eran Hadera 2              
Maccabi Kiryat Ata 1          
          Hapoel Eran Hadera 3  
        Ironi Tiberias 0  
Ironi Tiberias 2              
Hapoel Herzliya 0              
                   
    Finalas  
                   
    2016-05-18  
    MS Kfar Kasem Hapoel Eran Hadera  
   
Generic football.png
2
Generic football.png
2
 
     
    11 m baudinių serija  
   
Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png 5
4 Generic football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.pngGeneric football.png
 


Pereinamosios rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Hapoel Umm al-Fahm Maccabi Daliyat al-Karmel 0-1
FC Tira Maccabi Amishav Petah Tikva 1-1 (baud. 3-1)

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai