Italijos III futbolo lyga 2015–2016 m.: Skirtumas tarp puslapio versijų

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
(top: sutvarkytas)
5 eilutė: 5 eilutė:
 
|met=2015–2016
 
|met=2015–2016
 
|uef=2016
 
|uef=2016
|pra=2015-09-06
 
|pab=2016-06-05
 
 
|h1=http://int.soccerway.com/national/italy/serie-d/20152016/
 
|h1=http://int.soccerway.com/national/italy/serie-d/20152016/
 
}}
 
}}

14:21, 27 rugpjūčio 2016 versija

Wikipedia  
2015–2016 m.
Varžybos Italijos III futbolo lyga
Sezonas Italijos aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Italijos I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Italijos II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Italijos III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Italijos V futbolo lyga 2015–2016 m.,
Italijos futbolo taurė 2015–2016 m.,
Italijos futbolo supertaurė 2016 m.
http://int.soccerway.com/national/italy/serie-d/20152016/


Girone A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sporting Bellinzago 38 27 5 6 74 — 31 86
2. SS Caronno 38 24 10 4 74 — 23 82
3. USD Lavagna 38 21 11 6 66 — 30 74
4. Calcio Chieri 38 22 6 10 74 — 41 72
5. Argentina Arma 38 18 12 8 48 — 25 66
6. ASDC Gozzano 38 18 9 11 66 — 38 63
7. USD Sestri Levante 38 16 13 9 40 — 25 61
8. FC Pinerolo 38 19 4 15 50 — 46 61
9. Rapallo Bogliasco 38 16 9 13 52 — 40 57
10. Oltrepo Voghera 38 13 14 11 53 — 44 53
11. Derthona Tortona 38 13 13 12 52 — 48 52
12. AC Bra 38 15 6 17 53 — 55 51
13. Calcio Borgosesia 38 12 11 15 40 — 46 47
14. Pro Settimo 38 11 10 17 36 — 45 43
15. Ligorna Genova 38 10 10 18 45 — 73 40
16. FC Vado 38 10 10 18 43 — 61 40
17. Fezzanese Portovenere 38 9 7 22 38 — 75 34
18. US Acqui 38 7 7 24 29 — 70 28
19. USD Castellazzo 38 5 7 26 29 — 73 22
20. USD Novi Ligure 38 5 4 29 26 — 99 19

Girone B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Calcio Piacenza 38 30 6 2 85 — 27 96
2. Calcio Lecco 38 23 11 4 83 — 41 80
3. Calcio Seregno 38 18 10 10 63 — 47 64
4. Ciliverghe Mazzano 38 18 7 13 48 — 49 61
5. Isola Ponte 38 17 10 11 63 — 48 61
6. USD Olginate 38 15 11 12 57 — 50 56
7. US Inveruno 38 15 8 15 65 — 57 53
8. US Ciserano 38 13 14 11 48 — 55 53
9. Folgore Carate 38 11 17 10 52 — 48 50
10. AC Monza 38 12 13 13 52 — 49 49
11. USD Grumello 38 12 12 14 49 — 53 48
12. Pro Sesto 38 13 8 17 50 — 51 47
13. Varesina Venegono 38 11 14 13 42 — 49 47
14. Pergolettese Crema 38 11 13 14 38 — 42 46
15. Roncalli Busto 38 11 12 15 47 — 58 45
16. Virtus Bergamo 38 12 9 17 44 — 61 45
17. USD Caravaggio 38 7 13 18 35 — 56 34
18. US Fiorenzuola 38 5 18 15 28 — 51 33
19. Mapello Bonate 38 6 13 19 36 — 59 31
20. Calcio Sondrio 38 6 9 23 39 — 73 27

Girone C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Venezia 38 27 9 2 89 — 26 90
2. ASD Campodarsego 38 22 13 3 56 — 31 79
3. AC Este 38 21 13 4 61 — 22 76
4. AC Belluno 38 18 13 7 52 — 38 67
5. Virtus Verona 38 17 12 9 64 — 37 63
6. Luparense Padova 38 16 10 12 65 — 57 58
7. Polisportiva Tamai 38 13 14 11 45 — 43 53
8. Mestre Venezia 38 13 12 13 71 — 54 51
9. AC Abano 38 12 13 13 50 — 47 49
10. US Levico 38 12 12 14 53 — 53 48
11. Calvi Noale 38 11 15 12 40 — 43 48
12. Calcio Dro 38 13 9 16 35 — 53 48
13. URF Seren 38 11 12 15 50 — 56 45
14. Fincantieri Monfalcone 38 12 7 19 47 — 57 43
15. Calcio Montebelluna 38 13 4 21 50 — 62 43
16. Unione Trieste 38 9 12 17 40 — 57 39
17. ASD Livenza 38 10 9 19 45 — 62 39
18. Comunale Fontanafredda 38 8 15 15 44 — 62 39
19. Giorgione Castelfranco 38 9 11 18 42 — 74 38
20. Calcio Sacile 38 2 7 29 26 — 91 13

Girone D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Parma 38 28 10 0 82 — 17 94
2. Altovicentino Valdagno 38 23 8 7 84 — 43 77
3. AC Forli 38 19 12 7 69 — 46 69
4. Calcio San Marino 38 17 14 7 55 — 41 65
5. Calcio Correggio 38 18 10 10 66 — 49 64
6. Calcio Imola 38 18 9 11 63 — 41 63
7. Delta Rovigo 38 18 7 13 68 — 51 61
8. Ribelle Castiglione 38 18 7 13 63 — 54 61
9. Calcio Lentigione 38 17 8 13 53 — 51 59
10. AC San Mauro 38 15 9 14 53 — 50 54
11. Union Arzignano 38 15 8 15 60 — 54 53
12. Salus Legnago 38 12 15 11 56 — 54 51
13. Calcio Ravenna 38 9 17 12 50 — 59 44
14. Romagna Centro Martorano 38 11 11 16 40 — 51 44
15. Virtus Castelfranco 38 10 12 16 50 — 59 42
16. Mezzolara Budrio 38 7 14 17 30 — 55 35
17. ASD Villafranca 38 8 9 21 45 — 63 33
18. AC Bellaria Igea 38 6 11 21 38 — 76 29
19. Clodiense Sottomarina 38 7 6 25 35 — 81 27
20. Fortis Juventus Borgo 38 2 7 29 32 — 97 13

Girone E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AS Gubbio 34 23 5 6 54 — 29 74
2. Valdinievole Montecatini 34 19 6 9 53 — 33 63
3. Gavorrano Bagno 34 17 10 7 53 — 36 61
4. US Poggibonsi 34 14 13 7 41 — 23 55
5. Ghivizzano Borgo-Mozzano 34 14 10 10 46 — 44 52
6. Jolly Montemurlo 34 14 10 10 42 — 33 52
7. Olimpia Colle 34 14 10 10 55 — 39 52
8. Citta Foligno 34 14 7 13 48 — 42 49
9. ASD San Giovanni Valdarno 34 12 12 10 47 — 48 48
10. Mobilieri Ponsacco 34 14 6 14 39 — 40 48
11. Pianese Piancastagnaio 34 12 11 11 45 — 35 47
12. SSD Viareggio 34 11 13 10 37 — 33 46
13. Calcio Citta di Castello 34 11 11 12 39 — 49 44
14. ACV Scandicci 34 8 11 15 31 — 46 35
15. Calcio Massa 34 7 12 15 29 — 35 33
16. Vivi Altotevere Sansepolcro 34 7 11 16 26 — 37 32
17. Casacastalda Gualdo 34 4 9 21 23 — 58 21
18. Voluntas Spoleto 34 5 5 24 24 — 72 20

Girone F

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ASD San Benedetto 34 25 6 3 76 — 36 81
2. Alma Juventus Fano 34 21 5 8 49 — 29 68
3. Citta Campobasso 34 17 10 7 47 — 27 61
4. Calcio Matelica 34 18 4 12 57 — 37 58
5. FC Fermo 34 15 10 9 50 — 39 55
6. Calcio Chieti 34 12 13 9 49 — 38 49
7. USD Recanati 34 13 9 12 45 — 50 48
8. Calcio Jesi 34 14 5 15 39 — 46 47
9. Calcio San Nicolo 34 12 10 12 49 — 42 46
10. Calcio Avezzano 34 12 8 14 51 — 52 44
11. Vis Pesaro 34 11 10 13 40 — 42 43
12. Calcio Castelfidardo 34 10 12 12 33 — 40 42
13. Olympia Agnone 34 10 10 14 47 — 49 40
14. ASD Monticelli 34 9 10 15 42 — 48 37
15. Calcio Isernia 34 9 10 15 27 — 49 37
16. Folgore Veregra Montegranaro 34 7 11 16 34 — 52 32
17. Citta Giulianova 34 7 6 21 27 — 63 27
18. Amiternina Scoppito 34 5 9 20 34 — 57 24

Girone G

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Castrense Viterbo 34 22 10 2 67 — 24 76
2. FC Grosseto 34 21 5 8 71 — 43 68
3. Torres Sassari 34 19 9 6 64 — 28 62
4. FC Rieti 34 19 5 10 52 — 30 62
5. US Olbia 34 18 9 7 58 — 42 62
6. Polisportiva Arzachena 34 17 8 9 44 — 37 59
7. Albalonga Albano 34 17 6 11 63 — 45 57
8. Calcio Nuoro 34 13 12 9 41 — 33 51
9. Flaminia Civita Castellana 34 14 5 15 49 — 44 47
10. Ostia Mare Lido 34 12 8 14 34 — 34 44
11. Trastevere Roma 34 11 7 16 35 — 38 40
12. Calcio Muravera 34 9 10 15 38 — 51 37
13. Calcio Lanusei 34 8 11 15 25 — 49 35
14. Calcio Budoni 34 8 10 16 36 — 49 34
15. Cynthia Genzano 34 8 9 17 37 — 60 33
16. SC Castiadas 34 7 10 17 31 — 57 31
17. Calcio San Cesareo 34 7 7 20 24 — 48 28
18. Astrea Roma 34 3 5 26 22 — 79 14

Girone H

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Virtus Francavilla 34 18 12 4 45 — 26 66
2. FC Taranto 34 18 9 7 61 — 34 63
3. FC Francavilla 34 17 10 7 61 — 35 61
4. Calcio Nardo 34 17 9 8 49 — 26 60
5. Unicusano Fondi 34 13 13 8 75 — 52 52
6. Calcio Manfredonia 34 14 8 12 45 — 49 49
7. ASDC Pomigliano 34 11 14 9 47 — 46 47
8. AS Bisceglie 34 13 8 13 42 — 44 47
9. Progreditur Marcianise 34 11 12 11 40 — 38 45
10. Calcio Torrecuso 34 11 11 12 57 — 50 44
11. AC Isola Liri 34 11 11 12 42 — 45 44
12. Rossoblu Potenza 34 11 11 12 43 — 58 44
13. FC Neapolis 34 11 10 13 40 — 50 43
14. USD San Severo 34 13 5 16 58 — 59 42
15. Serpentara Bellegra 34 9 14 11 44 — 50 41
16. ASD Picerno 34 8 6 20 43 — 60 30
17. FC Aprilia 34 7 7 20 37 — 63 28
18. Football Gallipoli 34 5 6 23 25 — 69 21

Girone I

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. US Siracusa 36 21 11 4 72 — 32 74
2. Nerostellati Frattamaggiore 36 21 8 7 70 — 34 70
3. USD Cava 36 20 8 8 54 — 36 68
4. ASD Reggio Calabria 36 15 11 10 47 — 38 56
5. Calcio Vibo 36 14 12 10 49 — 40 54
6. Normanna Aversa 36 13 14 9 45 — 37 51
7. Due Torri Piraino 36 12 14 10 27 — 27 50
8. ASD Roccella 36 12 12 12 43 — 50 48
9. ASD Sarno 36 10 17 9 32 — 34 47
10. Citta Gragnano 36 8 20 8 45 — 42 44
11. SS Rende 36 10 13 13 35 — 35 43
12. Calcio Noto 36 7 20 9 31 — 32 41
13. US Agropoli 36 9 13 14 32 — 44 40
14. APD Leonforte 36 7 19 10 26 — 39 40
15. SC Marsala 36 9 13 14 35 — 40 40
16. US Palmi 36 8 12 16 37 — 49 36
17. Gelbison Vallo 36 7 13 16 32 — 48 34
18. Citta Scordia 36 7 10 19 32 — 56 31
19. Vigor Lamezia 36 7 10 19 24 — 55 28

Finalas

Triangolare 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sporting Bellinzago 2 1 1 0 4 — 3 4
2. Calcio Piacenza 2 1 1 0 5 — 1 4
3. FC Venezia 2 0 0 2 4 — 9 0

Triangolare 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. AS Gubbio 2 2 0 0 3 — 1 6
2. ASD San Benedetto 2 0 1 1 2 — 3 1
3. FC Parma 2 0 1 1 3 — 4 1

Triangolare 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Castrense Viterbo 2 1 0 1 6 — 4 3
2. Virtus Francavilla 2 1 0 1 5 — 5 3
3. US Siracusa 2 1 0 1 4 — 6 3

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Castrense Viterbo 6          
Sporting Bellinzago 1            
          2016-06-05 Viaredžas
          Castrense Viterbo Calcio Piacenza
         
Generic football.png
2
Generic football.png
1
         
               
AS Gubbio 2            
Calcio Piacenza 3            
                 


Patekimo turnyras

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SS Caronno Argentina Arma 2-0
USD Lavagna Calcio Chieri 5-2
Calcio Lecco Isola Ponte 3-3 (prat.)
Calcio Seregno Ciliverghe Mazzano 2-0
ASD Campodarsego Virtus Verona 2-2 (prat.)
AC Este AC Belluno 0-1
Altovicentino Valdagno Calcio Correggio 1-4 (prat.)
AC Forli Calcio San Marino 3-1
Valdinievole Montecatini Ghivizzano Borgo-Mozzano 1-0
Gavorrano Bagno US Poggibonsi 2-1
Alma Juventus Fano FC Fermo 2-2 (prat.)
Citta Campobasso Calcio Matelica 2-1
FC Grosseto US Olbia 1-2
Torres Sassari FC Rieti 1-1 (prat.)
FC Taranto Unicusano Fondi 1-2 (prat.)
FC Francavilla Calcio Nardo 2-0
Nerostellati Frattamaggiore Calcio Vibo 1-0
USD Cava ASD Reggio Calabria 2-1

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SS Caronno USD Lavagna 2-0
Calcio Lecco Calcio Seregno 2-2 (prat.)
ASD Campodarsego AC Belluno 2-1
AC Forli Calcio Correggio 0-2
Valdinievole Montecatini Gavorrano Bagno 1-2
Alma Juventus Fano Citta Campobasso 3-2
Torres Sassari US Olbia 0-1
FC Francavilla Unicusano Fondi 0-1
Nerostellati Frattamaggiore USD Cava 2-3 (prat.)

Išlikimo rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
FC Vado Fezzanese Portovenere 0-2
Calcio Montebelluna Comunale Fontanafredda 2-0
Unione Trieste ASD Livenza 1-1 (prat.)
Mezzolara Budrio ASD Villafranca 2-1
ACV Scandicci Calcio Massa 0-3
ASD Monticelli Calcio Isernia 1-1 (prat.)
Calcio Lanusei SC Castiadas 1-0
Calcio Budoni Cynthia Genzano 0-2
USD San Severo Serpentara Bellegra 2-2 (prat.)
APD Leonforte Gelbison Vallo 0-1
SC Marsala US Palmi 1-3 (prat.)

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai