Estijos futbolo taurė 2018–2019 m.: Skirtumas tarp puslapio versijų

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
14 eilutė: 14 eilutė:
 
|e1=Kalju Nomme
 
|e1=Kalju Nomme
 
|e2=FC Elva, Levadia Tallinn
 
|e2=FC Elva, Levadia Tallinn
|e4=JK Tabasalu, Tammeka Tartu, LM Maardu, LM Paide
+
|e4=LM Maardu, JK Tabasalu, Tammeka Tartu, LM Paide
 +
|e32=FC Sillamae, SK Imavere, Helios Tartu, Nomme United, Jalgpallihaigla Tallinn, Augur Tallinn, Flora-3 Tallinn, FC Kohtla-Nomme, Tulevik-2 Viljandi, Rumori Tallinn, Kalju-3 Nomme, Jarve Kohtla-Jarve, Zapoos Tallinn, Eston Villa Tallinn, Depoo Tallinn, FC Lelle, VM Ambla, Maardu United, Maardu United-2, FC Vastseliina, JK Koeru, Maksatransport Tallinn, Kompanii Marjamaa, Silmet Sillamae, Tarvas Rakvere, FC Otepaa, Volta-2 Pohja-Tallinn, Igiliikur Maarjamae, Helios-2 Tartu, Illi Vaimastvere, Kadakas Kernu, Joker Raasiku
 +
|e64=Pohja-Sakala Suure-Jaani, FC Mulgi, Mauruse Saurused Tartu, JK Anija, Raplamaa Rapla, Kalev-3 Tallinn, Viking Tallinn, Pusivus Kohila, Ararat Tallinn, Lovid Viimsi, Tulevik Viljandi, FCP Parnu, Raudteetoolised Tallinn, Volta Pohja-Tallinn, Olympic Tallinn, Poseidon-2 Parnu, JK Loo, LM Paide-2, Rasmus Varki Viimsi, FC Tallinn, JK Torva, Lootos Polva, Wolves Tallinn, Wolves Jogeva, Puhkus Mehhikos Tallinn, TransferWise Tallinn, Soccernet Tallinn
 +
}}
 +
 
 +
==Pagrindiniai etapai==
 +
{{plast32
 +
|SK Kadrina|Trans Narva|0|7||||
 +
|Piraaja Tallinn|Noorus Jogeva|3|4||||
 +
|LM Maardu|Kalev Sillamae|4|0||||
 +
|Laanemaa Haapsalu|Teleios Laagri|14|1||||
 +
|Poseidon Parnu|JK Tabasalu|0|3||||
 +
|Zenit Tallinn|FC Kose|4|2||||
 +
|JK Viimsi-2|Jarve-2 Kohtla-Jarve|3|2|ex|||
 +
|JK Viimsi|FC Elva|2|3||||
 +
|FC Kuressaare|Kalju Nomme|2|3||||
 +
|Kalev Tallinn|Santos Tartu|3|0||||
 +
|FC Jarva-Jaani|Wolves Aksi|5|0||||
 +
|Tammeka Tartu|Flora-2 Tallinn|1|0||||
 +
|LM Paide|LM Paide-3|2|1||||
 +
|Legion Tallinn|Vaprus Parnu|3|0||||
 +
|Welco Tartu|Levadia Tallinn|0|5||||
 +
|Flora Tallinn|Warrior Valga|13|0||||
 +
<!--Aštuntfinalis-->
 +
|Trans Narva|Noorus Jogeva|8|0||||
 +
|LM Maardu|Laanemaa Haapsalu|4|0||||
 +
|JK Tabasalu|Zenit Tallinn|6|1||||
 +
|JK Viimsi-2|FC Elva|0|3||||
 +
|Kalju Nomme|Kalev Tallinn|3|0|ex|||
 +
|FC Jarva-Jaani|Tammeka Tartu|0|6||||
 +
|LM Paide|Legion Tallinn|2|1||||
 +
|Levadia Tallinn|Flora Tallinn|2|1||||
 +
<!--Ketvirtfinalis-->
 +
|Trans Narva|LM Maardu|2|0||||
 +
|JK Tabasalu|FC Elva|1|5||||
 +
|Kalju Nomme|Tammeka Tartu|2|1|ex|||
 +
|LM Paide|Levadia Tallinn|1|4|ex|||
 +
|Trans Narva|FC Elva|5|0||||
 +
|Kalju Nomme|Levadia Tallinn|3|2|ex|||
 +
|2019-05-25|[[Le Coq Arena, Talinas]]|956|Trans Narva|Kalju Nomme|2|1|[[Aleksandr Zakarluka]] (44' {{11m}}), [[Viktor Plotnikov]] (93')|[[Liliu]] (32')|ex|
 
}}
 
}}
  
 
{{fedtip}}
 
{{fedtip}}

11:45, 13 rugsėjo 2019 versija

Wikipedia  
2018–2019 m.
Varžybos Estijos futbolo taurė
Sezonas Estijos aukščiausioji futbolo lyga 2018 m.,
Estijos I futbolo lyga 2018 m.,
Estijos II futbolo lyga 2018 m.,
Estijos III futbolo lyga 2018 m.,
Estijos IV futbolo lyga 2018 m.,
Estijos V futbolo lyga 2018 m.,
Estijos futbolo taurė 2018–2019 m.,
Estijos futbolo supertaurė 2019 m.
http://int.soccerway.com/national/estonia/cup/20182019/
http://foot.dk/Estpokalres.asp?SeasonID=137
http://foot.dk/Estpokalfacts.asp?FinaleID=29


Komandos

Galutiniai komandų pasiekimai
Taurė
Finalas
1/2 finalo
1/4 finalo
1/32 finalo
1/64 finalo

Pagrindiniai etapai

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
SK Kadrina 0                                  
Trans Narva 7                                
          Trans Narva 8                        
        Noorus Jogeva 0                        
Piraaja Tallinn 3                                  
Noorus Jogeva 4                              
                    Trans Narva 2            
                  LM Maardu 0            
LM Maardu 4                                  
Kalev Sillamae 0                                
          LM Maardu 4                        
        Laanemaa Haapsalu 0                        
Laanemaa Haapsalu 14                                  
Teleios Laagri 1                                
                                Trans Narva 5  
                              FC Elva 0  
Poseidon Parnu 0                                  
JK Tabasalu 3                                
          JK Tabasalu 6                        
        Zenit Tallinn 1                        
Zenit Tallinn 4                                  
FC Kose 2                              
                    JK Tabasalu 1            
                  FC Elva 5            
JK Viimsi-2 3                                  
Jarve-2 Kohtla-Jarve 2 prat.                                
          JK Viimsi-2 0                        
        FC Elva 3                        
JK Viimsi 2                                  
FC Elva 3                                  
                                       
                                     
FC Kuressaare 2                                  
Kalju Nomme 3                                
          Kalju Nomme 3                        
        Kalev Tallinn 0 prat.                        
Kalev Tallinn 3                                  
Santos Tartu 0                              
                    Kalju Nomme 2            
                  Tammeka Tartu 1 prat.            
FC Jarva-Jaani 5                                  
Wolves Aksi 0                                
          FC Jarva-Jaani 0                        
        Tammeka Tartu 6                        
Tammeka Tartu 1                                  
Flora-2 Tallinn 0                                
                                Kalju Nomme 3  
                              Levadia Tallinn 2 prat.  
LM Paide 2                                  
LM Paide-3 1                                
          LM Paide 2                        
        Legion Tallinn 1                        
Legion Tallinn 3                                  
Vaprus Parnu 0                              
                    LM Paide 1            
                  Levadia Tallinn 4 prat.            
Welco Tartu 0                                  
Levadia Tallinn 5                                
          Levadia Tallinn 2                        
        Flora Tallinn 1                        
Flora Tallinn 13                                  
Warrior Valga 0                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              2019-05-25 Le Coq Arena, Talinas 956            
              Trans Narva Kalju Nomme            
             
Generic football.png
2
Generic football.png
1
           
              Aleksandr Zakarluka (44' 11 m), Viktor Plotnikov (93') Liliu (32')            
              (pratęsus rungtynes)            
                                       



Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai