Anglijos IX futbolo lyga 2004–2005 m.: Skirtumas tarp puslapio versijų

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
1 eilutė: 1 eilutė:
{{varsez  
+
{{varsez
 
|iw=en:Template:2004–05 in English football
 
|iw=en:Template:2004–05 in English football
 
|fed=eng
 
|fed=eng
9 eilutė: 9 eilutė:
 
==Combined counties football league Division 1==
 
==Combined counties football league Division 1==
 
{{fg1|Combined counties}}
 
{{fg1|Combined counties}}
{{fg4|1|Coney Hall London}}
+
{{fg4|1|Coney Hall London|34|28|5|1|111|41|89}}
 +
{{fg4|2|Bedfont Green|34|24|7|3|101|36|82}}
 +
{{fg4|3|FC Bookham|34|24|3|7|99|37|77}}
 +
{{fg4|4|FC Warlingham|34|21|9|4|93|32|72}}
 +
{{fg4|5|Farleigh Rovers|34|21|4|9|84|44|67}}
 +
{{fg4|6|Worcester Park London|34|17|7|10|87|45|61}}
 +
{{fg4|7|Crescent Rovers London|34|18|6|10|70|62|60}}
 +
{{fg4|8|Staines Lammas|34|15|6|13|74|55|55}}
 +
{{fg4|9|Seelec Delta FC|34|15|5|14|86|55|50}}
 +
{{fg4|10|FC Sheerwater|34|13|8|13|75|68|47}}
 +
{{fg4|11|Monotype Salford|34|13|4|17|62|78|42}}
 +
{{fg4|12|FC Ditton|34|8|7|19|41|71|30}}
 +
{{fg4|13|FC Merrow|34|7|6|21|49|71|29}}
 +
{{fg4|14|Chobham Ottershaw|34|8|3|23|49|109|29}}
 +
{{fg4|15|Netherne Village|34|8|4|22|60|103|27}}
 +
{{fg4|16|Shottermill Haslemere|34|6|5|23|31|94|23}}
 +
{{fg4|17|Hersham Royal British Legion|34|6|8|20|51|81|19}}
 +
{{fg4|18|FC Cranleigh|34|5|1|28|27|168|16}}
 
|}
 
|}
 +
* http://fchd.info/lghist/comco2005.htm
  
 
==Eastern counties football league Division 1==
 
==Eastern counties football league Division 1==
36 eilutė: 54 eilutė:
 
|}
 
|}
 
* http://rsssf.com/tablese/engeastcounthist.html#fin2
 
* http://rsssf.com/tablese/engeastcounthist.html#fin2
 +
* http://fchd.info/lghist/east2005.htm
  
 
==Hellenic football league Division 1==
 
==Hellenic football league Division 1==
 
* http://www.hellenicleague.co.uk/stats/first_honours.html
 
* http://www.hellenicleague.co.uk/stats/first_honours.html
 +
* http://fchd.info/lghist/hell2005.htm
  
 
===East===
 
===East===
 
{{fg1|Hellenic / East}}
 
{{fg1|Hellenic / East}}
{{fg4|1|FC Eton Wick}}
+
{{fg4|1|FC Eton Wick|34|23|8|3|100|35|77}}
{{fg4|2|Kintbury Rangers}}
+
{{fg4|2|Kintbury Rangers|34|23|5|6|79|33|74}}
{{fg4|3|Penn Tylers Green}}
+
{{fg4|3|Penn Tylers Green|34|23|3|8|94|51|72}}
 +
{{fg4|4|FC Finchampstead|34|19|7|8|62|37|64}}
 +
{{fg4|5|FC Binfield|34|16|8|10|54|35|56}}
 +
{{fg4|6|Banbury United Reserves|34|16|8|10|66|68|56}}
 +
{{fg4|7|FC Badshot Lea|34|16|4|14|75|63|52}}
 +
{{fg4|8|Rayners Lane London|34|15|5|14|75|56|50}}
 +
{{fg4|9|FC Chinnor|34|12|8|14|49|47|44}}
 +
{{fg4|10|Hounslow Borough|34|12|7|15|61|85|43}}
 +
{{fg4|11|Wokingham Emmbrook|34|13|3|18|50|66|42}}
 +
{{fg4|12|FC Letcombe|34|11|7|16|53|66|40}}
 +
{{fg4|13|Englefield Green Rovers|34|11|7|16|49|67|40}}
 +
{{fg4|14|Old Woodstock Town|34|10|9|15|50|64|39}}
 +
{{fg4|15|FC Holyport|34|9|7|18|44|91|34}}
 +
{{fg4|16|FC Prestwood|34|9|4|21|50|82|31}}
 +
{{fg4|17|Chalfont Wasps|34|7|7|20|50|69|28}}
 +
{{fg4|18|Bisley Sports|34|6|3|25|33|79|21}}
 
|}
 
|}
  
 
===West===
 
===West===
 
{{fg1|Hellenic / West}}
 
{{fg1|Hellenic / West}}
{{fg4|1|FC Shrivenham}}
+
{{fg4|1|FC Shrivenham|34|25|3|6|91|36|78}}
{{fg4|2|Trowbridge Town}}
+
{{fg4|2|Trowbridge Town|34|24|5|5|97|38|77}}
{{fg4|3|FC Kidlington}}
+
{{fg4|3|FC Kidlington|34|20|6|8|79|49|66}}
 +
{{fg4|4|Tytherington Rocks|34|20|4|10|91|54|64}}
 +
{{fg4|5|Easington Sports|34|18|7|9|60|38|61}}
 +
{{fg4|6|Cheltenham Saracens|34|18|6|10|60|45|60}}
 +
{{fg4|7|Headington Amateurs|34|17|6|11|69|44|57}}
 +
{{fg4|8|FC Harrow Hill|34|16|6|12|60|44|54}}
 +
{{fg4|9|Winterbourne United|34|15|7|12|73|53|52}}
 +
{{fg4|10|FC Clanfield|34|13|7|14|55|51|46}}
 +
{{fg4|11|FC Hook Norton|34|12|10|12|51|56|46}}
 +
{{fg4|12|Ross Town|34|11|7|16|57|54|40}}
 +
{{fg4|13|FC Purton|34|9|8|17|39|61|35}}
 +
{{fg4|14|Cirencester United|34|7|11|16|40|63|32}}
 +
{{fg4|15|Quarry Nomads Oxford|34|10|1|23|61|106|31}}
 +
{{fg4|16|FC Middle Barton|34|7|4|23|36|116|25}}
 +
{{fg4|17|Malmesbury Victoria|34|7|3|24|33|80|24}}
 +
{{fg4|18|Adderbury Park|34|6|1|27|47|111|19}}
 
|}
 
|}
  
101 eilutė: 151 eilutė:
 
|}
 
|}
 
* http://rsssf.com/tablese/engnceleaghist.html#fin2
 
* http://rsssf.com/tablese/engnceleaghist.html#fin2
 +
* http://fchd.info/lghist/nce2005.htm
  
 
==Northern football league Division 2==
 
==Northern football league Division 2==
126 eilutė: 177 eilutė:
 
|}
 
|}
 
* http://rsssf.com/tablese/engnorthernleaghist.html#fin2
 
* http://rsssf.com/tablese/engnorthernleaghist.html#fin2
 +
* http://fchd.info/lghist/north2005.htm
  
 
==North West counties football league Division 2==
 
==North West counties football league Division 2==
150 eilutė: 202 eilutė:
 
|}
 
|}
 
* http://rsssf.com/tablese/engnwcleaghist.html#fin2
 
* http://rsssf.com/tablese/engnwcleaghist.html#fin2
 +
* http://fchd.info/lghist/nwc2005.htm
 
* http://en.wikipedia.org/wiki/2004–05_North_West_Counties_Football_League
 
* http://en.wikipedia.org/wiki/2004–05_North_West_Counties_Football_League
  
173 eilutė: 226 eilutė:
 
|}
 
|}
 
* http://rsssf.com/tablese/engssmlhist.html#fin2
 
* http://rsssf.com/tablese/engssmlhist.html#fin2
 +
* http://fchd.info/lghist/ssml2005.htm
  
 
==Sussex county football league Division 2==
 
==Sussex county football league Division 2==
185 eilutė: 239 eilutė:
 
{{fg4|8|Oakwood Crawley|34|15|4|15|66|63|49}}
 
{{fg4|8|Oakwood Crawley|34|15|4|15|66|63|49}}
 
{{fg4|9|Midhurst Easebourne|34|14|7|13|57|60|49}}
 
{{fg4|9|Midhurst Easebourne|34|14|7|13|57|60|49}}
{{fg4|10|Crawley Down Village|34|15|2|17|41|52|47}}
+
{{fg4|10|FC Crawley Down|34|15|2|17|41|52|47}}
 
{{fg4|11|Mile Oak Brighton|34|13|7|14|57|61|46}}
 
{{fg4|11|Mile Oak Brighton|34|13|7|14|57|61|46}}
 
{{fg4|12|FC Broadbridge Heath|34|14|4|16|55|61|46}}
 
{{fg4|12|FC Broadbridge Heath|34|14|4|16|55|61|46}}
197 eilutė: 251 eilutė:
 
* http://www.scfl.org.uk/pages/viewpage.html?view=newspage06
 
* http://www.scfl.org.uk/pages/viewpage.html?view=newspage06
 
* http://rsssf.com/tablese/engsussexhist.html#fin2
 
* http://rsssf.com/tablese/engsussexhist.html#fin2
 +
* http://fchd.info/lghist/sussex2005.htm
  
 
==United counties league Division 1==
 
==United counties league Division 1==
 
{{fg1|United counties}}
 
{{fg1|United counties}}
{{fg4|1|Northampton Sileby Rangers}}
+
{{fg4|1|Northampton Sileby Rangers|34|22|5|7|95|44|71}}
 +
{{fg4|2|Wellingborough Whitworths|34|21|8|5|70|32|71}}
 +
{{fg4|3|Saint Ives Town|34|21|5|8|76|46|68}}
 +
{{fg4|4|Eye United|34|20|5|9|83|44|65}}
 +
{{fg4|5|FC Blisworth|34|19|7|8|58|46|64}}
 +
{{fg4|6|Sleaford Town|34|17|8|9|78|48|59}}
 +
{{fg4|7|Corby Cottingham|34|14|11|9|57|40|53}}
 +
{{fg4|8|Rothwell Corinthians|34|16|3|15|69|56|51}}
 +
{{fg4|9|Irchester United|34|15|4|15|52|49|49}}
 +
{{fg4|10|Higham Town|34|14|4|16|61|75|46}}
 +
{{fg4|11|Eynesbury Rovers|34|12|8|14|76|66|44}}
 +
{{fg4|12|Bugbrooke Saint Michaels|34|12|8|14|50|59|44}}
 +
{{fg4|13|Thrapston Town|34|12|7|15|59|64|43}}
 +
{{fg4|14|Huntingdon Town|34|12|7|15|49|54|43}}
 +
{{fg4|15|Chenecks Northampton|34|9|7|18|46|67|34}}
 +
{{fg4|16|Kempston Rovers|34|9|5|20|41|81|32}}
 +
{{fg4|17|Olney Town|34|4|6|24|31|78|18}}
 +
{{fg4|18|Burton Park Wanderers|34|1|4|29|18|120|7}}
 
|}
 
|}
 +
* http://fchd.info/lghist/ucl2005.htm
  
 
==Wessex football league Division 2==
 
==Wessex football league Division 2==
 
{{fg1|Wessex}}
 
{{fg1|Wessex}}
{{fg4|1|Lymington Town|42|35|3|4|8121|28|10}}
+
{{fg4|1|Lymington Town|42|35|3|4|121|28|108}}
{{fg4|2|Poole Town|42|33|4|5|3123|29|10}}
+
{{fg4|2|Poole Town|42|33|4|5|123|29|103}}
 
{{fg4|3|Locks Heath Fareham|42|24|10|8|80|44|82}}
 
{{fg4|3|Locks Heath Fareham|42|24|10|8|80|44|82}}
 
{{fg4|4|Romsey Town|42|23|8|11|84|55|77}}
 
{{fg4|4|Romsey Town|42|23|8|11|84|55|77}}
229 eilutė: 302 eilutė:
 
|}
 
|}
 
* http://rsssf.com/tablese/engwessexhist.html#fin2
 
* http://rsssf.com/tablese/engwessexhist.html#fin2
 +
* http://fchd.info/lghist/wessex2005.htm
 
* https://en.wikipedia.org/wiki/2004–05_Wessex_Football_League
 
* https://en.wikipedia.org/wiki/2004–05_Wessex_Football_League
  
255 eilutė: 329 eilutė:
 
|}
 
|}
 
* http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin2
 
* http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin2
 +
* http://fchd.info/lghist/west2005.htm
 
* https://en.wikipedia.org/wiki/2004–05_Western_Football_League
 
* https://en.wikipedia.org/wiki/2004–05_Western_Football_League
  
279 eilutė: 354 eilutė:
 
{{fg4|19|Coseley Town|38|6|10|22|48|96|28}}
 
{{fg4|19|Coseley Town|38|6|10|22|48|96|28}}
 
{{fg4|20|FC Wednesfield|38|4|7|27|49|109|19}}
 
{{fg4|20|FC Wednesfield|38|4|7|27|49|109|19}}
 +
{{fg4|x|Ettingshall Holy Trinity|0|0|0|0|0|0|0|pasitraukė po 35 turų}}
 
|}
 
|}
 
* http://www.nonleaguematters.co.uk/nlmnet/Addons/aWMRL00.html
 
* http://www.nonleaguematters.co.uk/nlmnet/Addons/aWMRL00.html
 +
* http://fchd.info/lghist/wmid2005.htm
  
 
{{fedtip}}
 
{{fedtip}}

08:04, 4 gruodžio 2019 versija

Wikipedia                                            
2004–2005 m.
Varžybos Anglijos IX futbolo lyga
Sezonas Anglijos aukščiausioji futbolo lyga 2004–2005 m.,
Anglijos I futbolo lyga 2004–2005 m.,
Anglijos II futbolo lyga 2004–2005 m.,
Anglijos III futbolo lyga 2004–2005 m.,
Anglijos IV futbolo lyga 2004–2005 m.,
Anglijos V futbolo lyga 2004–2005 m.,
Anglijos VI futbolo lyga 2004–2005 m.,
Anglijos VII futbolo lyga 2004–2005 m.,
Anglijos VIII futbolo lyga 2004–2005 m.,
Anglijos IX futbolo lyga 2004–2005 m.,
Anglijos futbolo taurė 2004–2005 m.,
Anglijos futbolo supertaurė 2005 m.,
Anglijos futbolo lygos taurė 2004–2005 m.


Combined counties football league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Combined counties)
V
1. Coney Hall London 34 28 5 1 111 — 41 89
2. Bedfont Green 34 24 7 3 101 — 36 82
3. FC Bookham 34 24 3 7 99 — 37 77
4. FC Warlingham 34 21 9 4 93 — 32 72
5. Farleigh Rovers 34 21 4 9 84 — 44 67
6. Worcester Park London 34 17 7 10 87 — 45 61
7. Crescent Rovers London 34 18 6 10 70 — 62 60
8. Staines Lammas 34 15 6 13 74 — 55 55
9. Seelec Delta FC 34 15 5 14 86 — 55 50
10. FC Sheerwater 34 13 8 13 75 — 68 47
11. Monotype Salford 34 13 4 17 62 — 78 42
12. FC Ditton 34 8 7 19 41 — 71 30
13. FC Merrow 34 7 6 21 49 — 71 29
14. Chobham Ottershaw 34 8 3 23 49 — 109 29
15. Netherne Village 34 8 4 22 60 — 103 27
16. Shottermill Haslemere 34 6 5 23 31 — 94 23
17. Hersham Royal British Legion 34 6 8 20 51 — 81 19
18. FC Cranleigh 34 5 1 28 27 — 168 16

Eastern counties football league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Eastern counties)
V
1. Ipswich Wanderers 38 27 8 3 103 — 29 89
2. FC Needham Market 38 26 7 5 103 — 50 85
3. Kirkley Lowestoft 38 25 6 7 99 — 34 81
4. FC Walsham-le-Willows 38 24 4 10 97 — 49 76
5. Haverhill Rovers 38 22 10 6 77 — 41 76
6. Stanway Rovers 38 23 4 11 89 — 57 73
7. March Town United 38 21 8 9 74 — 54 71
8. Tiptree United 38 19 6 13 75 — 70 63
9. Ely City 38 17 2 19 72 — 66 53
10. Fakenham Town 38 15 6 17 62 — 78 51
11. Cornard United 38 15 5 18 43 — 62 50
12. Swaffham Town 38 14 4 20 51 — 86 46
13. FC Long Melford 38 13 6 19 62 — 68 45
14. Whitton United 38 10 10 18 51 — 67 40
15. Saffron Walden Town 38 10 6 22 55 — 83 36
16. Hadleigh United 38 9 7 22 46 — 83 34
17. Felixstowe Walton 38 9 6 23 46 — 74 33
18. Downham Town 38 10 3 25 45 — 94 33
19. Thetford Town 38 6 6 26 41 — 98 24
20. Godmanchester Rovers 38 5 6 27 35 — 83 21

Hellenic football league Division 1

East

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hellenic / East)
V
1. FC Eton Wick 34 23 8 3 100 — 35 77
2. Kintbury Rangers 34 23 5 6 79 — 33 74
3. Penn Tylers Green 34 23 3 8 94 — 51 72
4. FC Finchampstead 34 19 7 8 62 — 37 64
5. FC Binfield 34 16 8 10 54 — 35 56
6. Banbury United Reserves 34 16 8 10 66 — 68 56
7. FC Badshot Lea 34 16 4 14 75 — 63 52
8. Rayners Lane London 34 15 5 14 75 — 56 50
9. FC Chinnor 34 12 8 14 49 — 47 44
10. Hounslow Borough 34 12 7 15 61 — 85 43
11. Wokingham Emmbrook 34 13 3 18 50 — 66 42
12. FC Letcombe 34 11 7 16 53 — 66 40
13. Englefield Green Rovers 34 11 7 16 49 — 67 40
14. Old Woodstock Town 34 10 9 15 50 — 64 39
15. FC Holyport 34 9 7 18 44 — 91 34
16. FC Prestwood 34 9 4 21 50 — 82 31
17. Chalfont Wasps 34 7 7 20 50 — 69 28
18. Bisley Sports 34 6 3 25 33 — 79 21

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hellenic / West)
V
1. FC Shrivenham 34 25 3 6 91 — 36 78
2. Trowbridge Town 34 24 5 5 97 — 38 77
3. FC Kidlington 34 20 6 8 79 — 49 66
4. Tytherington Rocks 34 20 4 10 91 — 54 64
5. Easington Sports 34 18 7 9 60 — 38 61
6. Cheltenham Saracens 34 18 6 10 60 — 45 60
7. Headington Amateurs 34 17 6 11 69 — 44 57
8. FC Harrow Hill 34 16 6 12 60 — 44 54
9. Winterbourne United 34 15 7 12 73 — 53 52
10. FC Clanfield 34 13 7 14 55 — 51 46
11. FC Hook Norton 34 12 10 12 51 — 56 46
12. Ross Town 34 11 7 16 57 — 54 40
13. FC Purton 34 9 8 17 39 — 61 35
14. Cirencester United 34 7 11 16 40 — 63 32
15. Quarry Nomads Oxford 34 10 1 23 61 — 106 31
16. FC Middle Barton 34 7 4 23 36 — 116 25
17. Malmesbury Victoria 34 7 3 24 33 — 80 24
18. Adderbury Park 34 6 1 27 47 — 111 19

Midland football combination Premier division

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Midland combination)
V
1. FC Leamington 42 35 4 3 132 — 40 109
2. Coventry Sphinx 42 28 6 8 137 — 73 90
3. Coventry Marconi 42 28 4 10 111 — 55 88
4. Bloxwich Town 42 26 7 9 91 — 55 85
5. Barnt Green Spartak 42 22 11 9 93 — 60 77
6. Southam United 42 23 5 14 84 — 68 74
7. FC Brocton 42 18 11 13 90 — 62 65
8. FC Feckenham 42 19 10 13 85 — 78 61
9. Coleshill Town 42 19 4 19 80 — 78 61
10. Castle Vale Kings Heath 42 19 4 19 79 — 77 61
11. Bolehall Swifts 42 16 9 17 67 — 75 57
12. Nuneaton Griff 42 17 4 21 75 — 79 55
13. Dudley Sports 42 15 10 17 64 — 71 55
14. Meir KA Stoke 42 15 6 21 88 — 91 51
15. XXX Pilkington 42 12 11 19 75 — 89 47
16. Pershore Town 42 13 6 23 75 — 95 45
17. Shifnal Town 42 12 9 21 55 — 82 45
18. Highgate United 42 12 8 22 50 — 94 44
19. Massey Ferguson Coventry 42 13 2 27 57 — 88 38
20. Continental Star Birmingham 42 10 6 26 56 — 108 36
21. Alveston Stratford 42 9 5 28 59 — 122 32
22. WMP Birmingham 42 8 4 30 47 — 110 28

Northern counties East football league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Northern counties East)
V
1. Sutton Town 30 22 5 3 94 — 35 71
2. Garforth Town 30 21 4 5 65 — 27 67
3. Carlton Town 30 21 2 7 64 — 34 65
4. Lincoln Moorlands 30 16 7 7 61 — 39 55
5. Gedling Town 30 16 7 7 53 — 39 55
6. Tadcaster Albion 30 14 8 8 56 — 38 50
7. Yorkshire Amateur 30 10 7 13 57 — 55 37
8. Retford United 30 10 7 13 45 — 58 37
9. Staveley Miners Welfare 30 11 3 16 50 — 56 36
10. Winterton Rangers 30 9 9 12 50 — 58 36
11. Hall Road Rangers 30 10 3 17 35 — 57 33
12. Parkgate Rotherham 30 7 8 15 53 — 80 29
13. Pontefract Collieries 30 8 6 16 52 — 67 25
14. Rossington Main 30 6 9 15 46 — 64 24
15. Worsbrough Bridge 30 5 6 19 36 — 68 21
16. South Normanton Athletic 30 6 5 19 37 — 79 20

Northern football league Division 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Northern)
V
1. West Allotment Celtic 38 29 5 4 121 — 41 92
2. Washington Nissan 38 28 5 5 121 — 41 86
3. Newcastle Blue Star 38 27 5 6 95 — 39 86
4. Prudhoe Town 38 24 7 7 91 — 45 79
5. Northallerton Town 38 25 4 9 87 — 43 79
6. Norton Stockton Ancients 38 20 6 12 72 — 65 63
7. Crook Town 38 19 5 14 80 — 65 62
8. FC Penrith 38 18 7 13 80 — 51 61
9. FC Whickham 38 17 3 18 83 — 78 54
10. Seaham Red Star 38 15 6 17 59 — 67 51
11. FC North Shields 38 14 8 16 55 — 54 50
12. Alnwick Town 38 13 9 16 65 — 64 48
13. FC South Shields 38 13 8 17 73 — 66 44
14. FC Washington 38 11 6 21 47 — 71 39
15. Marske United 38 11 5 22 50 — 78 38
16. Evenwood Town 38 11 5 22 52 — 94 35
17. Kennek Ryhope Sunderland 38 9 7 22 59 — 93 34
18. Hebburn Town 38 8 7 23 50 — 94 31
19. AFC Easington Colliery 38 7 7 24 49 — 97 28
20. AFC Willington 38 2 3 33 24 — 167 9

North West counties football league Division 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona North West counties)
V
1. Cammell Laird Birkenhead 36 27 6 3 142 — 34 87
2. FC Silsden 36 25 5 6 93 — 42 77
3. Winsford United 36 23 7 6 72 — 28 76
4. FC Padiham 36 21 7 8 84 — 56 70
5. Norton United 36 17 12 7 63 — 40 60
6. FC Nelson 36 16 11 9 75 — 52 59
7. Ashton Town 36 13 8 15 61 — 62 47
8. Daisy Hill Westhoughton 36 12 10 14 61 — 68 46
9. AFC New Mills 36 13 6 17 51 — 74 45
10. Blackpool Mechanics 36 12 9 15 49 — 67 42
11. FC Eccleshall 36 11 8 17 47 — 58 41
12. Cheadle Town 36 11 7 18 47 — 80 40
13. Oldham Town 36 10 12 14 54 — 56 39
14. CSOB Leek 36 9 10 17 59 — 68 37
15. Holker Old Boys 36 10 7 19 65 — 81 37
16. FC Darwen 36 13 5 18 39 — 56 35
17. FC Chadderton 36 7 7 22 40 — 94 28
18. FC Flixton 36 14 6 16 72 — 79 27
19. Castleton Gabriels 36 4 5 27 32 — 111 17

Spartan South Midlands football league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Spartan South Midlands)
V
1. Oxhey Jets 32 25 4 3 101 — 28 79
2. Buckingham Athletic 32 23 3 6 65 — 28 72
3. Biggleswade United 32 22 3 7 110 — 41 69
4. New Bradwell Saint Peter 32 22 3 7 72 — 56 69
5. FC Colney Heath 32 18 9 5 72 — 40 63
6. Winslow United 32 17 5 10 80 — 56 56
7. Brache Sparta 32 16 5 11 68 — 53 53
8. Cockfosters London 32 16 4 12 60 — 53 52
9. Kentish Town 32 12 6 14 52 — 58 42
10. Arlesey Athletic 32 11 5 16 53 — 63 38
11. Brimsdown Rovers 32 11 3 18 48 — 63 36
12. Stony Stratford Town 32 10 6 16 51 — 76 36
13. SPS Watford 32 8 3 21 46 — 79 27
14. FC Shillington 32 6 7 19 52 — 84 25
15. Cranfield United 32 5 9 18 54 — 87 24
16. Amersham Town 32 7 2 23 37 — 98 23
17. Ampthill Town 32 2 5 25 36 — 94 11

Sussex county football league Division 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sussex)
V
1. Crowborough Athletic 34 23 7 4 76 — 42 76
2. FC Wick 34 21 5 8 58 — 31 68
3. FC Shoreham 34 20 7 7 80 — 49 67
4. SFR Haywards Heath 34 20 3 11 61 — 35 63
5. FC Wealden 34 19 3 12 82 — 47 60
6. Seaford Town 34 15 9 10 70 — 59 54
7. Westfield Sussex 34 16 6 12 51 — 47 54
8. Oakwood Crawley 34 15 4 15 66 — 63 49
9. Midhurst Easebourne 34 14 7 13 57 — 60 49
10. FC Crawley Down 34 15 2 17 41 — 52 47
11. Mile Oak Brighton 34 13 7 14 57 — 61 46
12. FC Broadbridge Heath 34 14 4 16 55 — 61 46
13. FC Lancing 34 14 2 18 56 — 71 44
14. FC Selsey 34 12 6 16 59 — 61 42
15. Saltdean United 34 9 7 18 43 — 68 34
16. Steyning Town 34 7 12 15 46 — 60 33
17. Peacehaven Telscombe 34 5 4 25 48 — 93 19
18. Pease Pottage Village 34 5 3 26 37 — 83 18

United counties league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona United counties)
V
1. Northampton Sileby Rangers 34 22 5 7 95 — 44 71
2. Wellingborough Whitworths 34 21 8 5 70 — 32 71
3. Saint Ives Town 34 21 5 8 76 — 46 68
4. Eye United 34 20 5 9 83 — 44 65
5. FC Blisworth 34 19 7 8 58 — 46 64
6. Sleaford Town 34 17 8 9 78 — 48 59
7. Corby Cottingham 34 14 11 9 57 — 40 53
8. Rothwell Corinthians 34 16 3 15 69 — 56 51
9. Irchester United 34 15 4 15 52 — 49 49
10. Higham Town 34 14 4 16 61 — 75 46
11. Eynesbury Rovers 34 12 8 14 76 — 66 44
12. Bugbrooke Saint Michaels 34 12 8 14 50 — 59 44
13. Thrapston Town 34 12 7 15 59 — 64 43
14. Huntingdon Town 34 12 7 15 49 — 54 43
15. Chenecks Northampton 34 9 7 18 46 — 67 34
16. Kempston Rovers 34 9 5 20 41 — 81 32
17. Olney Town 34 4 6 24 31 — 78 18
18. Burton Park Wanderers 34 1 4 29 18 — 120 7

Wessex football league Division 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Wessex)
V
1. Lymington Town 42 35 3 4 121 — 28 108
2. Poole Town 42 33 4 5 123 — 29 103
3. Locks Heath Fareham 42 24 10 8 80 — 44 82
4. Romsey Town 42 23 8 11 84 — 55 77
5. Petersfield Town 42 21 10 11 77 — 49 73
6. Liss Athletic 42 21 8 13 106 — 77 71
7. Blackfield Langley 42 20 9 13 90 — 62 69
8. FC Stockbridge 42 19 9 14 91 — 71 66
9. FC Horndean 42 18 12 12 85 — 76 66
10. Alresford Town 42 20 4 18 85 — 74 64
11. Ringwood Town 42 20 3 19 89 — 84 63
12. Whitchurch United 42 17 5 20 72 — 77 56
13. FC Shaftesbury 42 15 9 18 65 — 85 54
14. Hythe Dibden 42 15 7 20 75 — 105 52
15. Amesbury Town 42 14 7 21 76 — 99 49
16. Brading Town 42 13 8 21 75 — 84 47
17. East Cowes Victoria Athletic 42 12 9 21 71 — 85 45
18. Andover New Street 42 12 6 24 45 — 100 42
19. United Services Portsmouth 42 9 6 27 58 — 103 33
20. Bishops Waltham Town 42 7 12 23 46 — 104 33
21. AFC Fawley 42 9 4 29 54 — 111 31
22. AFC Aldermaston 42 7 3 32 50 — 116 24

Western football league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Western)
V
1. Willand Rovers 38 27 7 4 88 — 31 88
2. Calne Town 38 23 10 5 91 — 30 79
3. Radstock Town 38 24 7 7 67 — 38 79
4. Dawlish Town 38 20 12 6 81 — 42 72
5. Larkhall Athletic 38 21 8 9 65 — 35 71
6. Shrewton United 38 22 3 13 83 — 56 69
7. FC Street 38 17 12 9 68 — 46 63
8. Ilfracombe Town 38 16 11 11 72 — 76 59
9. Clevedon United 38 15 7 16 61 — 64 52
10. FC Elmore 38 14 7 17 59 — 67 49
11. Weston Saint Johns 38 14 7 17 62 — 88 49
12. FC Almondsbury 38 11 10 17 55 — 79 43
13. FC Cadbury Heath 38 10 12 16 46 — 58 42
14. AFC Wellington 38 11 9 18 58 — 76 42
15. Chard Town 38 11 8 19 43 — 63 41
16. Westbury United 38 8 14 16 57 — 75 38
17. Saltash United 38 8 11 19 61 — 77 35
18. Minehead Town 38 8 10 20 41 — 64 34
19. FC Biddestone 38 3 14 21 40 — 81 23
20. AFC Shepton Mallet 38 3 9 26 38 — 90 18

West Midlands (regional) league Premier division

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West Midlands regional)
V
1. Tipton Town 38 31 3 4 111 — 19 96
2. Market Drayton Town 38 23 6 9 76 — 47 75
3. Shawbury United 38 20 7 11 59 — 45 67
4. Ledbury Town 38 18 7 13 81 — 60 61
5. FC Wellington 38 18 6 14 84 — 65 60
6. FC Heath Hayes 38 18 6 14 67 — 54 60
7. Bromyard Town 38 16 8 14 67 — 62 56
8. Lye Town 38 16 8 14 63 — 59 56
9. Bustleholme West Bromwich 38 15 10 13 90 — 67 55
10. Gornal Athletic 38 15 9 14 55 — 47 54
11. Wolverhampton Casuals 38 15 9 14 67 — 73 54
12. Dudley Town 38 14 11 13 64 — 63 53
13. Kington Town 38 13 11 14 72 — 90 50
14. Smethwick Sikh Temple 38 15 4 19 60 — 71 49
15. Pelsall Villa 38 13 8 17 73 — 86 47
16. FC Tividale 38 12 10 16 56 — 69 46
17. Goodrich Wolverhampton 38 11 11 16 40 — 60 44
18. Brierley Hagley 38 7 9 22 46 — 86 30
19. Coseley Town 38 6 10 22 48 — 96 28
20. FC Wednesfield 38 4 7 27 49 — 109 19
x. Ettingshall Holy Trinity 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė po 35 turų

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
  • CD
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai