Anglijos IX futbolo lyga 1983–1984 m.: Skirtumas tarp puslapio versijų

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
 
32 eilutė: 32 eilutė:
 
==Hellenic football league Division 1==
 
==Hellenic football league Division 1==
 
{{fg1|Hellenic}}
 
{{fg1|Hellenic}}
{{fg4|1|Morris Motors FC}}
+
{{fg4|1|Morris Motors FC|34|23|8|3|71|30|77}}
{{fg4|2|Shortwood United}}
+
{{fg4|2|Shortwood United|34|21|5|8|74|39|68}}
{{fg4|3|Yate Town}}
+
{{fg4|3|Yate Town|34|18|11|5|90|53|65}}
 +
{{fg4|4|AFC Bishops Cleeve|34|19|6|9|59|43|63}}
 +
{{fg4|5|Pegasus Juniors Hereford|34|19|5|10|71|40|62}}
 +
{{fg4|6|Milton Keynes Borough|34|18|7|9|69|47|61}}
 +
{{fg4|7|Pressed Steel FC|34|16|6|12|82|44|54}}
 +
{{fg4|8|Viking Sports London|34|15|9|10|61|43|54}}
 +
{{fg4|9|Kintbury Rangers|34|14|10|10|66|56|52}}
 +
{{fg4|10|Easington Sports|34|15|7|12|59|68|52}}
 +
{{fg4|11|FC Kidlington|34|12|8|14|64|58|44}}
 +
{{fg4|12|Cirencester Town|34|11|8|15|42|50|41}}
 +
{{fg4|13|AFC Aldermaston|34|9|8|17|49|63|35}}
 +
{{fg4|14|Worrall Hill Lydbrook|34|9|6|19|64|79|33}}
 +
{{fg4|15|Lambourn Sports|34|8|7|19|47|85|31}}
 +
{{fg4|16|Badminton Picksons|34|7|7|20|48|85|28}}
 +
{{fg4|17|Lydney Town|34|4|8|22|39|75|20}}
 +
{{fg4|18|Dowty Staverton|34|4|2|28|24|121|14}}
 
|}
 
|}
 +
* http://fchd.info/lghist/hell1984.htm
 
* http://www.hellenicleague.co.uk/stats/first_honours.html
 
* http://www.hellenicleague.co.uk/stats/first_honours.html
  
79 eilutė: 95 eilutė:
 
==Northern counties East football league Division 1==
 
==Northern counties East football league Division 1==
 
* http://rsssf.com/tablese/engnceleaghist.html#fin2
 
* http://rsssf.com/tablese/engnceleaghist.html#fin2
 +
* http://fchd.info/lghist/nce1984.htm
 
* https://en.wikipedia.org/wiki/1983–84_Northern_Counties_East_Football_League
 
* https://en.wikipedia.org/wiki/1983–84_Northern_Counties_East_Football_League
  
90 eilutė: 107 eilutė:
 
{{fg4|6|Garforth Miners|26|10|8|8|45|33|28}}
 
{{fg4|6|Garforth Miners|26|10|8|8|45|33|28}}
 
{{fg4|7|Harrogate Town|26|12|4|10|43|31|28}}
 
{{fg4|7|Harrogate Town|26|12|4|10|43|31|28}}
{{fg4|8|FC Scarborough-2|26|9|7|10|42|43|25}}
+
{{fg4|8|Scarborough Reserves|26|9|7|10|42|43|25}}
 
{{fg4|9|North Ferriby United|26|8|8|10|33|35|24}}
 
{{fg4|9|North Ferriby United|26|8|8|10|33|35|24}}
 
{{fg4|10|York Railway Institute|26|9|6|11|35|45|24}}
 
{{fg4|10|York Railway Institute|26|9|6|11|35|45|24}}
120 eilutė: 137 eilutė:
 
{{fg1|Northern}}
 
{{fg1|Northern}}
 
{{fg4|1|Chester-le-Street Town|34|25|7|2|84|21|82}}
 
{{fg4|1|Chester-le-Street Town|34|25|7|2|84|21|82}}
{{fg4|2|Ryhope Community Sunderland|34|23|6|5|66|33|75}}
+
{{fg4|2|RCA Sunderland|34|23|6|5|66|33|75}}
 
{{fg4|3|Seaham Red Star|34|23|5|6|69|30|74}}
 
{{fg4|3|Seaham Red Star|34|23|5|6|69|30|74}}
 
{{fg4|4|Brandon United|34|20|6|8|67|37|66}}
 
{{fg4|4|Brandon United|34|20|6|8|67|37|66}}
 
{{fg4|5|Durham City|34|16|11|7|61|38|59}}
 
{{fg4|5|Durham City|34|16|11|7|61|38|59}}
{{fg4|6|Darlington Cleveland|34|15|9|10|60|52|54}}
+
{{fg4|6|Darlington Cleveland Bridge|34|15|9|10|60|52|54}}
{{fg4|7|Hartlepool United-2|34|18|5|11|73|52|53}}
+
{{fg4|7|Hartlepool United Reserves|34|18|5|11|73|52|53}}
 
{{fg4|8|Bedlington Terriers|34|14|7|13|52|41|49}}
 
{{fg4|8|Bedlington Terriers|34|14|7|13|52|41|49}}
 
{{fg4|9|FC Esh Winning|34|13|10|11|49|55|49}}
 
{{fg4|9|FC Esh Winning|34|13|10|11|49|55|49}}
 
{{fg4|10|Billingham Town|34|13|6|15|63|51|45}}
 
{{fg4|10|Billingham Town|34|13|6|15|63|51|45}}
{{fg4|11|FC Darlington-2|34|12|4|18|47|69|40}}
+
{{fg4|11|Darlington Reserves|34|12|4|18|47|69|40}}
 
{{fg4|12|Northallerton Town|34|12|6|16|48|52|39}}
 
{{fg4|12|Northallerton Town|34|12|6|16|48|52|39}}
 
{{fg4|13|Langley Park Welfare|34|9|8|17|46|76|35}}
 
{{fg4|13|Langley Park Welfare|34|9|8|17|46|76|35}}
139 eilutė: 156 eilutė:
 
|}
 
|}
 
* http://rsssf.com/tablese/engnorthernleaghist.html#fin2
 
* http://rsssf.com/tablese/engnorthernleaghist.html#fin2
 +
* http://fchd.info/lghist/north1984.htm
  
 
==North West counties football league Division 2==
 
==North West counties football league Division 2==
162 eilutė: 180 eilutė:
 
|}
 
|}
 
* http://rsssf.com/tablese/engnwcleaghist.html#fin2
 
* http://rsssf.com/tablese/engnwcleaghist.html#fin2
 +
* http://fchd.info/lghist/nwc1984.htm
 
* http://en.wikipedia.org/wiki/1983–84_North_West_Counties_Football_League
 
* http://en.wikipedia.org/wiki/1983–84_North_West_Counties_Football_League
  
214 eilutė: 233 eilutė:
 
==Western football league Division 1==
 
==Western football league Division 1==
 
{{fg1|Western}}
 
{{fg1|Western}}
{{fg4|1|Bristol City-2|40|26|8|6|96|36|60}}
+
{{fg4|1|Bristol City Reserves|40|26|8|6|96|36|60}}
 
{{fg4|2|Chard Town|40|22|8|10|82|44|52}}
 
{{fg4|2|Chard Town|40|22|8|10|82|44|52}}
 
{{fg4|3|Paulton Rovers|40|20|12|8|74|46|52}}
 
{{fg4|3|Paulton Rovers|40|20|12|8|74|46|52}}
224 eilutė: 243 eilutė:
 
{{fg4|9|Portway Bristol|40|13|12|15|57|49|38}}
 
{{fg4|9|Portway Bristol|40|13|12|15|57|49|38}}
 
{{fg4|10|Wimborne Town|40|14|10|16|51|60|38}}
 
{{fg4|10|Wimborne Town|40|14|10|16|51|60|38}}
{{fg4|11|Bath City-2|40|13|11|16|61|57|37}}
+
{{fg4|11|Bath City Reserves|40|13|11|16|61|57|37}}
 
{{fg4|12|Warminster Town|40|15|7|18|61|67|37}}
 
{{fg4|12|Warminster Town|40|15|7|18|61|67|37}}
 
{{fg4|13|Odd Down|40|12|13|15|60|66|37}}
 
{{fg4|13|Odd Down|40|12|13|15|60|66|37}}
230 eilutė: 249 eilutė:
 
{{fg4|15|Radstock Town|40|13|10|17|51|63|36}}
 
{{fg4|15|Radstock Town|40|13|10|17|51|63|36}}
 
{{fg4|16|Heavitree United|40|14|8|18|66|80|36}}
 
{{fg4|16|Heavitree United|40|14|8|18|66|80|36}}
{{fg4|17|Yeovil Town-2|40|11|13|16|65|72|35}}
+
{{fg4|17|Yeovil Town Reserves|40|11|13|16|65|72|35}}
 
{{fg4|18|AFC Ottery Saint Mary|40|14|7|19|42|58|35}}
 
{{fg4|18|AFC Ottery Saint Mary|40|14|7|19|42|58|35}}
 
{{fg4|19|FC Elmore|40|11|12|17|47|78|34}}
 
{{fg4|19|FC Elmore|40|11|12|17|47|78|34}}
{{fg4|20|FC Weymouth-2|40|12|7|21|43|64|31}}
+
{{fg4|20|Weymouth Reserves|40|12|7|21|43|64|31}}
 
{{fg4|21|Tiverton Town|40|5|10|25|37|95|20}}
 
{{fg4|21|Tiverton Town|40|5|10|25|37|95|20}}
 
|}
 
|}
 
* http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin2
 
* http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin2
 +
* http://fchd.info/lghist/west1984.htm
 
* https://en.wikipedia.org/wiki/1983–84_Western_Football_League
 
* https://en.wikipedia.org/wiki/1983–84_Western_Football_League
  

Dabartinė 09:15, 4 lapkričio 2019 versija

Wikipedia                                            
1983–1984 m.
Varžybos Anglijos IX futbolo lyga
Sezonas Anglijos aukščiausioji futbolo lyga 1983–1984 m.,
Anglijos I futbolo lyga 1983–1984 m.,
Anglijos II futbolo lyga 1983–1984 m.,
Anglijos III futbolo lyga 1983–1984 m.,
Anglijos IV futbolo lyga 1983–1984 m.,
Anglijos V futbolo lyga 1983–1984 m.,
Anglijos VI futbolo lyga 1983–1984 m.,
Anglijos VII futbolo lyga 1983–1984 m.,
Anglijos VIII futbolo lyga 1983–1984 m.,
Anglijos IX futbolo lyga 1983–1984 m.,
Anglijos futbolo supertaurė 1984 m.,
Anglijos futbolo lygos taurė 1983–1984 m.


Hampshire league Division 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hampshire)
V
1. Portals Athletic FC 34 24 5 5 93 — 30 53
2. FC Lymington 34 25 3 6 76 — 31 53
3. Blackfield Langley 34 24 5 5 61 — 24 53
4. Overton United 34 18 9 7 55 — 36 45
5. Ringwood Town 34 18 6 10 54 — 38 42
6. Folland Sports Hamble 34 16 8 10 40 — 37 39
7. AFC Totton Reserves 34 15 7 12 43 — 30 37
8. FC Sway 34 13 10 11 54 — 45 36
9. Basingstoke Town Reserves 34 13 7 14 57 — 50 33
10. New Street FC 34 13 5 16 53 — 60 31
11. FC Christchurch 34 11 7 16 44 — 58 29
12. Eastleigh Reserves 34 10 7 17 32 — 53 27
13. BAT Sports Totton Eling 34 11 5 18 40 — 66 27
14. FC Warsash 34 7 11 16 34 — 58 25
15. McMurdo FC 34 10 4 20 49 — 77 24
16. Brockenhurst Reserves 34 5 9 20 38 — 62 19
17. Sholing Sports Reserves 34 6 7 21 43 — 73 19
18. Cowes Sports 34 7 5 22 46 — 84 19

Hellenic football league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hellenic)
V
1. Morris Motors FC 34 23 8 3 71 — 30 77
2. Shortwood United 34 21 5 8 74 — 39 68
3. Yate Town 34 18 11 5 90 — 53 65
4. AFC Bishops Cleeve 34 19 6 9 59 — 43 63
5. Pegasus Juniors Hereford 34 19 5 10 71 — 40 62
6. Milton Keynes Borough 34 18 7 9 69 — 47 61
7. Pressed Steel FC 34 16 6 12 82 — 44 54
8. Viking Sports London 34 15 9 10 61 — 43 54
9. Kintbury Rangers 34 14 10 10 66 — 56 52
10. Easington Sports 34 15 7 12 59 — 68 52
11. FC Kidlington 34 12 8 14 64 — 58 44
12. Cirencester Town 34 11 8 15 42 — 50 41
13. AFC Aldermaston 34 9 8 17 49 — 63 35
14. Worrall Hill Lydbrook 34 9 6 19 64 — 79 33
15. Lambourn Sports 34 8 7 19 47 — 85 31
16. Badminton Picksons 34 7 7 20 48 — 85 28
17. Lydney Town 34 4 8 22 39 — 75 20
18. Dowty Staverton 34 4 2 28 24 — 121 14

London Spartan league Senior division

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona London Spartan)
V
1. Hanwell Town 20 15 3 2 50 — 11 33
2. Crown Manor FC 20 10 7 3 50 — 20 27
3. Swanley Furness 20 12 3 5 32 — 28 27
4. Pennant London 20 10 5 5 48 — 28 25
5. Penhill Standard 20 10 4 6 35 — 24 24
6. Barkingside London 20 7 9 4 33 — 22 23
7. Thames Polytechnic London 20 5 5 10 29 — 47 15
8. Wandsworth London 20 5 4 11 25 — 45 14
9. Royal Arsenal Sports FC 20 4 5 11 25 — 44 13
10. Ulysses London 20 3 5 12 19 — 39 11
11. Brent London 20 3 2 15 15 — 53 8

Midland football combination Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Midland combination)
V
1. New World FC 34 25 6 3 94 — 25 56
2. Polesworth North Warwick 34 21 7 6 70 — 27 49
3. Bromsgrove Brookfield 34 17 6 11 51 — 42 40
4. Bridgnorth Town Reserves 34 15 9 10 60 — 42 39
5. Kingsbury United 34 17 4 13 59 — 55 38
6. Moor Green Reserves 34 16 6 12 50 — 51 38
7. FC Bloxwich 34 14 8 12 54 — 58 36
8. Sutton Coldfield Town Reserves 34 14 7 13 81 — 59 35
9. Oldbury United Reserves 34 12 9 13 55 — 48 33
10. Chelmsley Town 34 13 7 14 54 — 63 33
11. Alcester Town 34 14 3 17 52 — 62 31
12. Alvechurch Reserves 34 9 12 13 42 — 52 30
13. Bournville Athletic 34 9 11 14 49 — 55 29
14. FC Wythall 34 12 5 17 44 — 61 29
15. Boldmere Saint Michaels Reserves 34 10 7 17 29 — 51 27
16. Mile Oak Rovers Reserves 34 8 9 17 39 — 64 25
17. Paget Rangers Reserves 34 8 8 18 31 — 59 24
18. Highgate United Reserves 34 7 6 21 47 — 87 20

Northern counties East football league Division 1

North

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Northern counties East / North)
V
1. Pontefract Collieries 26 17 5 4 43 — 24 39
2. Rowntree Mackintosh 26 16 2 8 59 — 43 34
3. Farsley Celtic 26 12 6 8 51 — 33 30
4. Bradley Rangers 26 12 6 8 35 — 36 30
5. Ossett Albion 26 10 9 7 44 — 30 29
6. Garforth Miners 26 10 8 8 45 — 33 28
7. Harrogate Town 26 12 4 10 43 — 31 28
8. Scarborough Reserves 26 9 7 10 42 — 43 25
9. North Ferriby United 26 8 8 10 33 — 35 24
10. York Railway Institute 26 9 6 11 35 — 45 24
11. Bridlington Town 26 7 9 10 30 — 50 23
12. Hatfield Main 26 6 7 13 38 — 45 19
13. FC Liversedge 26 5 7 14 29 — 53 17
14. Ossett Town 26 4 6 16 34 — 60 14

South

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Northern counties East / South)
V
1. Borrowash Victoria 26 18 3 5 61 — 24 39
2. Denaby United 26 16 4 6 58 — 28 36
3. Woolley Miners Welfare 26 14 6 6 61 — 33 34
4. FC Sheffield 26 12 6 8 44 — 38 30
5. Lincoln United 26 11 7 8 39 — 30 29
6. Maltby Miners Welfare 26 11 7 8 36 — 29 27
7. Parkgate Rotherham 26 11 5 10 29 — 29 27
8. Staveley Works 26 10 5 11 41 — 34 25
9. Hallam Sheffield 26 8 7 11 28 — 39 23
10. Long Eaton United 26 7 8 11 24 — 38 22
11. Frecheville Community 26 6 10 10 33 — 48 22
12. Arnold Kingswell 26 7 7 12 30 — 44 21
13. Norton Woodseats 26 5 4 17 23 — 59 14
14. Harworth Colliery Institute 26 5 3 18 19 — 53 13

Northern football league Division 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Northern)
V
1. Chester-le-Street Town 34 25 7 2 84 — 21 82
2. RCA Sunderland 34 23 6 5 66 — 33 75
3. Seaham Red Star 34 23 5 6 69 — 30 74
4. Brandon United 34 20 6 8 67 — 37 66
5. Durham City 34 16 11 7 61 — 38 59
6. Darlington Cleveland Bridge 34 15 9 10 60 — 52 54
7. Hartlepool United Reserves 34 18 5 11 73 — 52 53
8. Bedlington Terriers 34 14 7 13 52 — 41 49
9. FC Esh Winning 34 13 10 11 49 — 55 49
10. Billingham Town 34 13 6 15 63 — 51 45
11. Darlington Reserves 34 12 4 18 47 — 69 40
12. Northallerton Town 34 12 6 16 48 — 52 39
13. Langley Park Welfare 34 9 8 17 46 — 76 35
14. Alnwick Town 34 7 12 15 49 — 53 33
15. Shotton Comrades 34 9 5 20 55 — 76 32
16. Norton Stockton Ancients 34 6 10 18 30 — 55 28
17. West Auckland Town 34 7 3 24 36 — 83 24
18. AFC Willington 34 2 4 28 27 — 108 10

North West counties football league Division 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona North West counties)
V
1. Fleetwood Town 34 24 8 2 73 — 24 56
2. Eastwood Hanley 34 21 6 7 69 — 35 48
3. Irlam Town 34 19 8 7 67 — 41 46
4. Warrington Town 34 18 7 9 65 — 45 43
5. FC Droylsden 34 19 5 10 59 — 42 43
6. Colne Dynamoes 34 16 9 9 55 — 37 41
7. Ellesmere Port Neston 34 12 10 12 49 — 38 34
8. FC Chadderton 34 14 6 14 56 — 46 34
9. Atherton Laburnum Rovers 34 11 11 12 37 — 41 33
10. Wren Rovers Blackpool 34 11 10 13 45 — 47 32
11. Skelmersdale United 34 13 6 15 60 — 63 32
12. Ford Motors Cronton 34 9 9 16 38 — 53 27
13. BI Prescot 34 9 9 16 50 — 66 27
14. FC Lytham 34 13 3 18 56 — 81 27
15. Rossendale United 34 10 6 18 53 — 84 26
16. Great Harwood Town 34 5 12 17 36 — 60 22
17. FC Salford 34 5 11 18 24 — 60 21
18. Nantwich Town 34 8 2 24 44 — 73 18

South Midlands league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona South Midlands)
V
1. New Bradwell Saint Peter 30 23 5 2 63 — 15 51
2. Brache Sparta 30 21 4 5 69 — 20 46
3. FC Knebworth 30 17 7 6 75 — 42 41
4. Leighton Town 30 16 8 6 71 — 32 40
5. FC Langford 30 15 5 10 49 — 39 35
6. Mowlem FC 30 15 5 10 61 — 51 35
7. Cranfield United 30 12 9 9 50 — 42 33
8. FC Totternhoe 30 12 7 11 55 — 44 31
9. Harpenden Town 30 11 9 10 45 — 46 31
10. Sandy Albion 30 12 6 12 39 — 45 30
11. Electrolux FC 30 9 8 13 43 — 52 26
12. Pitstone Ivinghoe 30 9 7 14 50 — 54 25
13. Biggleswade Town 30 8 8 14 39 — 60 24
14. Welwyn Garden United 30 4 7 19 37 — 78 15
15. FC Henlow 30 5 3 22 20 — 73 13
16. Biggleswade United 30 1 2 27 16 — 89 4

Sussex county football league Division 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sussex)
V
1. Portfield Chichester 30 23 6 1 71 — 21 75
2. FC Arundel 30 20 6 4 72 — 27 66
3. FC Hassocks 30 18 5 7 66 — 38 59
4. Wigmore Athletic 30 17 8 5 57 — 33 59
5. Bexhill Town 30 17 7 6 65 — 31 58
6. Chichester City 30 15 4 11 54 — 39 49
7. FC Haywards Heath 30 12 12 6 53 — 33 48
8. FC East Grinstead 30 10 9 11 39 — 41 39
9. FC Lingfield 30 10 8 12 47 — 42 38
10. Sidley United 30 9 6 15 52 — 58 33
11. Albion United FC 30 9 6 15 47 — 68 33
12. FC Selsey 30 6 10 14 41 — 56 28
13. FC Storrington 30 6 10 14 39 — 54 28
14. FC Newhaven 30 7 5 18 31 — 58 26
15. FC Shoreham 30 2 8 20 23 — 88 14
16. Crowborough Athletic 30 1 6 23 22 — 92 9

United counties league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona United counties)
V
1. Brackley Town

Western football league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Western)
V
1. Bristol City Reserves 40 26 8 6 96 — 36 60
2. Chard Town 40 22 8 10 82 — 44 52
3. Paulton Rovers 40 20 12 8 74 — 46 52
4. Swanage Town Herston 40 19 12 9 89 — 61 50
5. Keynsham Town 40 19 11 10 50 — 36 49
6. Backwell United 40 18 13 9 47 — 42 49
7. FC Glastonbury 40 15 9 16 68 — 61 39
8. Welton Rovers 40 13 13 14 49 — 56 39
9. Portway Bristol 40 13 12 15 57 — 49 38
10. Wimborne Town 40 14 10 16 51 — 60 38
11. Bath City Reserves 40 13 11 16 61 — 57 37
12. Warminster Town 40 15 7 18 61 — 67 37
13. Odd Down 40 12 13 15 60 — 66 37
14. Larkhall Athletic 40 12 12 16 50 — 55 36
15. Radstock Town 40 13 10 17 51 — 63 36
16. Heavitree United 40 14 8 18 66 — 80 36
17. Yeovil Town Reserves 40 11 13 16 65 — 72 35
18. AFC Ottery Saint Mary 40 14 7 19 42 — 58 35
19. FC Elmore 40 11 12 17 47 — 78 34
20. Weymouth Reserves 40 12 7 21 43 — 64 31
21. Tiverton Town 40 5 10 25 37 — 95 20

West Midlands (regional) league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West Midlands regional)
V
1. Tipton Town 30 18 11 1 65 — 28 47
2. Gornal Athletic 30 18 8 4 60 — 29 44
3. Northpark United 30 19 5 6 73 — 23 43
4. Harrisons Great Wyrley 30 19 5 6 60 — 29 43
5. Cheltenham Town Reserves 30 13 10 7 51 — 37 36
6. FC Brewood 30 14 7 9 49 — 36 35
7. FC Great Wyrley 30 13 6 11 52 — 44 32
8. FC Darlaston 30 14 3 13 49 — 40 31
9. Dudley Town Reserves 30 9 9 12 31 — 43 27
10. FC Lichfield 30 10 6 14 34 — 44 26
11. Willenhall Town Reserves 30 6 10 14 33 — 58 22
12. Nuneaton Borough Reserves 30 8 6 16 31 — 60 22
13. Ludlow Town 30 8 4 18 38 — 64 20
14. Hednesford Town Reserves 30 5 9 16 36 — 58 19
15. Shirley Town 30 3 11 16 27 — 63 17
16. Bilston United 30 3 10 17 26 — 59 16

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai