Anglijos IX futbolo lyga 1982–1983 m.: Skirtumas tarp puslapio versijų

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
 
83 eilutė: 83 eilutė:
 
==Northern counties East football league Division 1==
 
==Northern counties East football league Division 1==
 
* http://rsssf.com/tablese/engnceleaghist.html#fin2
 
* http://rsssf.com/tablese/engnceleaghist.html#fin2
 +
* http://fchd.info/lghist/nce1983.htm
 
* https://en.wikipedia.org/wiki/1982–83_Northern_Counties_East_Football_League
 
* https://en.wikipedia.org/wiki/1982–83_Northern_Counties_East_Football_League
  
 
===North===
 
===North===
 
{{fg1|Northern counties East / North}}
 
{{fg1|Northern counties East / North}}
{{fg4|1|FC Scarborough-2|26|17|6|3|53|20|40}}
+
{{fg4|1|Scarborough Reserves|26|17|6|3|53|20|40}}
 
{{fg4|2|North Ferriby United|26|14|10|2|48|24|38}}
 
{{fg4|2|North Ferriby United|26|14|10|2|48|24|38}}
 
{{fg4|3|Farsley Celtic|26|13|8|5|53|30|34}}
 
{{fg4|3|Farsley Celtic|26|13|8|5|53|30|34}}
125 eilutė: 126 eilutė:
 
{{fg4|1|Peterlee Newtown|30|18|9|3|67|33|63}}
 
{{fg4|1|Peterlee Newtown|30|18|9|3|67|33|63}}
 
{{fg4|2|FC Gretna|30|18|6|6|63|29|60}}
 
{{fg4|2|FC Gretna|30|18|6|6|63|29|60}}
{{fg4|3|FC Darlington-2|30|15|7|8|55|36|52}}
+
{{fg4|3|Darlington Reserves|30|15|7|8|55|36|52}}
{{fg4|4|Hartlepool United-2|30|16|4|10|69|46|46}}
+
{{fg4|4|Hartlepool United Reserves|30|16|4|10|69|46|46}}
{{fg4|5|Ryhope Community Sunderland|30|14|6|10|61|55|45}}
+
{{fg4|5|RCA Sunderland|30|14|6|10|61|55|45}}
 
{{fg4|6|FC Esh Winning|30|10|7|13|42|60|37}}
 
{{fg4|6|FC Esh Winning|30|10|7|13|42|60|37}}
 
{{fg4|7|Billingham Town|30|8|11|11|36|47|35}}
 
{{fg4|7|Billingham Town|30|8|11|11|36|47|35}}
136 eilutė: 137 eilutė:
 
|}
 
|}
 
* http://rsssf.com/tablese/engnorthernleaghist.html#fin2
 
* http://rsssf.com/tablese/engnorthernleaghist.html#fin2
 +
* http://fchd.info/lghist/north1983.htm
 
* https://en.wikipedia.org/wiki/1982–83_Northern_Football_League
 
* https://en.wikipedia.org/wiki/1982–83_Northern_Football_League
  
162 eilutė: 164 eilutė:
 
|}
 
|}
 
* http://rsssf.com/tablese/engnwcleaghist.html#fin2
 
* http://rsssf.com/tablese/engnwcleaghist.html#fin2
 +
* http://fchd.info/lghist/nwc1983.htm
 
* http://en.wikipedia.org/wiki/1982–83_North_West_Counties_Football_League
 
* http://en.wikipedia.org/wiki/1982–83_North_West_Counties_Football_League
  
220 eilutė: 223 eilutė:
 
{{fg4|6|Swanage Town Herston|36|21|1|14|83|54|43}}
 
{{fg4|6|Swanage Town Herston|36|21|1|14|83|54|43}}
 
{{fg4|7|Wimborne Town|36|17|9|10|74|51|43}}
 
{{fg4|7|Wimborne Town|36|17|9|10|74|51|43}}
{{fg4|8|Bath City-2|36|14|9|13|64|49|37}}
+
{{fg4|8|Bath City Reserves|36|14|9|13|64|49|37}}
 
{{fg4|9|Chard Town|36|15|5|16|54|50|35}}
 
{{fg4|9|Chard Town|36|15|5|16|54|50|35}}
{{fg4|10|FC Weymouth-2|36|12|8|16|43|56|32}}
+
{{fg4|10|Weymouth Reserves|36|12|8|16|43|56|32}}
 
{{fg4|11|Welton Rovers|36|12|8|16|46|61|32}}
 
{{fg4|11|Welton Rovers|36|12|8|16|46|61|32}}
{{fg4|12|Yeovil Town-2|36|14|3|19|49|55|31}}
+
{{fg4|12|Yeovil Town Reserves|36|14|3|19|49|55|31}}
{{fg4|13|Bristol City-2|36|9|11|16|57|77|29}}
+
{{fg4|13|Bristol City Reserves|36|9|11|16|57|77|29}}
 
{{fg4|14|FC Elmore|36|12|4|20|48|65|28}}
 
{{fg4|14|FC Elmore|36|12|4|20|48|65|28}}
 
{{fg4|15|Heavitree United|36|11|5|20|40|66|27}}
 
{{fg4|15|Heavitree United|36|11|5|20|40|66|27}}
234 eilutė: 237 eilutė:
 
|}
 
|}
 
* http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin2
 
* http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin2
 +
* http://fchd.info/lghist/west1983.htm
 
* https://en.wikipedia.org/wiki/1982–83_Western_Football_League
 
* https://en.wikipedia.org/wiki/1982–83_Western_Football_League
  

Dabartinė 08:50, 4 lapkričio 2019 versija

Wikipedia                                            
1982–1983 m.
Varžybos Anglijos IX futbolo lyga
Sezonas Anglijos aukščiausioji futbolo lyga 1982–1983 m.,
Anglijos I futbolo lyga 1982–1983 m.,
Anglijos II futbolo lyga 1982–1983 m.,
Anglijos III futbolo lyga 1982–1983 m.,
Anglijos IV futbolo lyga 1982–1983 m.,
Anglijos V futbolo lyga 1982–1983 m.,
Anglijos VI futbolo lyga 1982–1983 m.,
Anglijos VII futbolo lyga 1982–1983 m.,
Anglijos VIII futbolo lyga 1982–1983 m.,
Anglijos IX futbolo lyga 1982–1983 m.,
Anglijos futbolo taurė 1982–1983 m.,
Anglijos futbolo supertaurė 1983 m.,
Anglijos futbolo lygos taurė 1982–1983 m.


Hampshire league Division 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hampshire)
V
1. East Cowes Victoria Athletic 36 28 6 2 86 — 30 62
2. Bass Alton 36 24 3 9 79 — 32 51
3. AFC Totton Reserves 36 21 9 6 67 — 37 51
4. Portals Athletic FC 36 21 6 9 75 — 41 48
5. FC Warsash 36 20 8 8 62 — 38 48
6. Ringwood Town 36 19 4 13 50 — 38 42
7. Liss Athletic 36 17 8 11 54 — 43 42
8. Blackfield Langley 36 15 7 14 46 — 51 37
9. Folland Sports Hamble 36 13 10 13 43 — 44 36
10. Sholing Sports Reserves 36 13 8 15 40 — 51 34
11. Eastleigh Reserves 36 12 9 15 40 — 48 33
12. Overton United 36 11 10 15 45 — 56 32
13. New Street FC 36 11 8 17 46 — 52 30
14. FC Christchurch 36 10 9 17 53 — 65 29
15. McMurdo FC 36 8 12 16 38 — 61 28
16. Basingstoke Town Reserves 36 10 5 21 54 — 68 25
17. Cowes Sports 36 8 4 24 47 — 79 20
18. FC Sway 36 6 6 24 39 — 80 18
19. FC Bournemouth 36 7 4 25 34 — 84 18

Hellenic football league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hellenic)
V
1. Rayners Lane London
2. Supermarine Swindon
3. Pegasus Juniors Hereford

London Spartan league Senior division

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona London Spartan)
V
1. Beaconsfield United 24 18 3 3 57 — 18 39
2. Collier Row FC 24 17 5 2 56 — 17 39
3. Brimsdown Rovers 24 14 6 4 49 — 21 34
4. Crown Manor FC 24 13 5 6 48 — 24 31
5. Danson Bexley 24 10 9 5 41 — 28 29
6. Wolverton Town 24 11 6 7 43 — 37 28
7. Barkingside London 24 10 8 6 33 — 28 28
8. Thames Polytechnic London 24 9 4 11 34 — 40 22
9. Royal Arsenal Sports FC 24 6 6 12 21 — 48 18
10. Wandsworth London 24 6 4 14 30 — 50 16
11. Ulysses London 24 6 3 15 23 — 47 15
12. Penhill Standard 24 5 2 17 30 — 55 12
13. Brent London 24 0 1 23 24 — 76 1

Midland football combination Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Midland combination)
V
1. Studley Sporting 36 25 5 6 88 — 37 55
2. Kings Heath Birmingham 36 22 9 5 88 — 37 53
3. Southam United 36 19 7 10 71 — 51 45
4. Astwood Bank Rovers 36 18 8 10 69 — 48 44
5. Paget Rangers Reserves 36 17 7 12 76 — 61 41
6. Sutton Coldfield Town Reserves 36 17 7 12 62 — 51 41
7. Moor Green Reserves 36 15 8 13 80 — 61 38
8. Polesworth North Warwick 36 16 5 15 56 — 57 37
9. Bournville Athletic 36 12 12 12 56 — 53 36
10. Bedworth United Reserves 36 13 10 13 63 — 72 36
11. Alvechurch Reserves 36 13 7 16 54 — 60 33
12. Boldmere Saint Michaels Reserves 36 13 6 17 51 — 57 32
13. Mile Oak Rovers Reserves 36 11 10 15 45 — 73 32
14. Kingsbury United 36 13 5 18 58 — 66 31
15. Witton Social 36 12 7 17 53 — 68 31
16. Alcester Town 36 10 9 17 51 — 59 29
17. Causeway United 36 9 8 19 46 — 73 26
18. Redditch United Reserves 36 8 6 22 47 — 81 22
19. Walsall Borough Reserves 36 8 6 22 42 — 79 22

Northern counties East football league Division 1

North

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Northern counties East / North)
V
1. Scarborough Reserves 26 17 6 3 53 — 20 40
2. North Ferriby United 26 14 10 2 48 — 24 38
3. Farsley Celtic 26 13 8 5 53 — 30 34
4. Harrogate Town 26 12 10 4 42 — 23 34
5. Garforth Miners 26 13 6 7 38 — 30 32
6. Ossett Town 26 13 5 8 43 — 30 31
7. Ossett Albion 26 8 10 8 41 — 38 26
8. FC Liversedge 26 8 9 9 35 — 35 25
9. Bradley Rangers 26 8 7 11 41 — 51 23
10. Leeds Ashley Road 26 7 6 13 30 — 44 20
11. Hatfield Main 26 6 5 15 31 — 50 17
12. Bridlington Town 26 3 10 13 28 — 49 16
13. York Railway Institute 26 4 6 16 39 — 64 14
14. Hall Road Rangers 26 4 6 16 22 — 56 14

South

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Northern counties East / South)
V
1. Lincoln United 26 16 7 3 55 — 25 39
2. Staveley Works 26 16 4 6 50 — 30 36
3. FC Sheffield 26 12 8 6 48 — 34 32
4. Frecheville Community 26 12 7 7 35 — 28 31
5. Denaby United 26 11 8 7 54 — 41 30
6. Maltby Miners Welfare 26 10 9 7 50 — 43 29
7. Parkgate Rotherham 26 9 6 11 37 — 37 24
8. Arnold Kingswell 26 8 8 10 43 — 46 24
9. Norton Woodseats 26 10 3 13 32 — 37 23
10. Hallam Sheffield 26 9 5 12 31 — 44 23
11. Harworth Colliery Institute 26 5 12 9 34 — 35 22
12. Long Eaton United 26 8 6 12 33 — 40 22
13. Brigg Town 26 4 7 15 26 — 59 15
14. Kimberley Town 26 3 8 15 29 — 58 14

Northern football league Division 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Northern)
V
1. Peterlee Newtown 30 18 9 3 67 — 33 63
2. FC Gretna 30 18 6 6 63 — 29 60
3. Darlington Reserves 30 15 7 8 55 — 36 52
4. Hartlepool United Reserves 30 16 4 10 69 — 46 46
5. RCA Sunderland 30 14 6 10 61 — 55 45
6. FC Esh Winning 30 10 7 13 42 — 60 37
7. Billingham Town 30 8 11 11 36 — 47 35
8. Northallerton Town 30 10 4 16 41 — 61 34
9. Norton Stockton Ancients 30 7 6 17 35 — 61 27
10. Bedlington Terriers 30 5 9 16 33 — 48 24
11. Alnwick Town 30 5 9 16 31 — 57 24

North West counties football league Division 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona North West counties)
V
1. Radcliffe Borough 38 33 4 1 110 — 25 70
2. Caernarfon Town 38 28 7 3 85 — 28 63
3. Wren Rovers Blackpool 38 23 7 8 84 — 38 53
4. Eastwood Hanley 38 23 7 8 81 — 42 53
5. Kirkby Town 38 22 3 13 80 — 60 47
6. Irlam Town 38 17 8 13 79 — 52 42
7. FC Chadderton 38 18 6 14 55 — 51 42
8. Rossendale United 38 15 10 13 75 — 68 40
9. Ford Motors Cronton 38 18 4 16 61 — 59 40
10. Ellesmere Port Neston 38 17 5 16 56 — 68 39
11. Skelmersdale United 38 13 11 14 70 — 63 37
12. Fleetwood Town 38 12 8 18 54 — 80 32
13. Atherton Laburnum Rovers 38 11 9 18 52 — 70 31
14. FC Lytham 38 11 5 22 54 — 71 27
15. Great Harwood Town 38 8 10 20 54 — 76 26
16. FC Salford 38 10 6 22 43 — 86 26
17. FC Droylsden 38 11 5 22 49 — 71 25
18. BI Prescot 38 10 5 23 46 — 81 25
19. FC Padiham 38 8 6 24 41 — 74 22
20. AFC New Mills 38 7 4 27 40 — 106 18

South Midlands league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona South Midlands)
V
1. Shefford Town 28 19 4 5 66 — 28 42
2. Ashcroft FC 28 18 6 4 65 — 27 42
3. Brache Sparta 28 18 5 5 75 — 32 41
4. Cranfield United 28 18 5 5 67 — 39 41
5. New Bradwell Saint Peter 28 16 4 8 59 — 33 36
6. FC Totternhoe 28 14 4 10 63 — 36 32
7. Leighton Town 28 11 7 10 48 — 48 29
8. Mowlem FC 28 11 4 13 50 — 53 26
9. FC Langford 28 9 8 11 37 — 43 26
10. Wiltonians FC 28 9 7 12 37 — 38 25
11. Pitstone Ivinghoe 28 7 7 14 37 — 54 21
12. Welwyn Garden United 28 7 6 15 37 — 66 20
13. Harpenden Town 28 5 7 16 45 — 71 17
14. Electrolux FC 28 4 5 19 31 — 71 13
15. Biggleswade United 28 3 3 22 21 — 99 9

Sussex county football league Division 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sussex)
V
1. YMCA Horsham 30 21 6 3 74 — 30 48
2. FC Lancing 30 20 6 4 57 — 26 46
3. FC Haywards Heath 30 18 2 10 70 — 40 38
4. FC Hassocks 30 16 6 8 69 — 54 38
5. FC East Grinstead 30 15 7 8 46 — 30 37
6. Bexhill Town 30 15 7 8 56 — 41 37
7. Portfield Chichester 30 15 6 9 70 — 45 36
8. Rye United 30 14 4 12 49 — 45 32
9. FC Shoreham 30 13 5 12 54 — 49 31
10. FC Selsey 30 11 6 13 43 — 53 28
11. Wigmore Athletic 30 8 6 16 41 — 57 22
12. Sidley United 30 7 5 18 43 — 59 19
13. Albion United FC 30 6 7 17 37 — 67 19
14. FC Newhaven 30 5 7 18 30 — 65 17
15. Crowborough Athletic 30 8 1 21 37 — 81 17
16. FC Storrington 30 6 3 21 36 — 70 15

United counties league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona United counties)
V
1. Raunds Town

Western football league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Western)
V
1. Bristol Manor Farm 36 26 7 3 85 — 31 59
2. Mangotsfield United 36 24 8 4 75 — 32 56
3. Paulton Rovers 36 20 12 4 75 — 37 52
4. Odd Down 36 19 9 8 56 — 41 47
5. FC Glastonbury 36 15 15 6 69 — 47 45
6. Swanage Town Herston 36 21 1 14 83 — 54 43
7. Wimborne Town 36 17 9 10 74 — 51 43
8. Bath City Reserves 36 14 9 13 64 — 49 37
9. Chard Town 36 15 5 16 54 — 50 35
10. Weymouth Reserves 36 12 8 16 43 — 56 32
11. Welton Rovers 36 12 8 16 46 — 61 32
12. Yeovil Town Reserves 36 14 3 19 49 — 55 31
13. Bristol City Reserves 36 9 11 16 57 — 77 29
14. FC Elmore 36 12 4 20 48 — 65 28
15. Heavitree United 36 11 5 20 40 — 66 27
16. Larkhall Athletic 36 9 8 19 40 — 64 26
17. Radstock Town 36 9 6 21 50 — 79 24
18. Tiverton Town 36 8 5 23 42 — 85 21
19. AFC Ottery Saint Mary 36 8 1 27 35 — 85 17

West Midlands (regional) league Division 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West Midlands regional)
V
1. FC Brewood 32 18 8 6 55 — 34 44
2. Chasetown Burntwood 32 19 6 7 56 — 36 44
3. Tipton Town 32 19 5 8 65 — 39 43
4. Cheltenham Town Reserves 32 17 5 10 60 — 39 39
5. GKN Sankey Wellington 32 15 6 11 47 — 38 36
6. Willenhall Town Reserves 32 13 10 9 51 — 46 36
7. Gornal Athletic 32 9 13 10 41 — 36 31
8. Donnington Wood Telford 32 11 9 12 62 — 59 31
9. Nuneaton Borough Reserves 32 10 11 11 45 — 43 31
10. Northpark United 32 11 9 12 47 — 52 31
11. Ludlow Town 32 11 6 15 52 — 58 28
12. Shirley Town 32 12 3 17 42 — 56 27
13. Bilston United 32 10 6 16 47 — 67 26
14. Hednesford Town Reserves 32 8 9 15 39 — 53 25
15. FC Lichfield 32 9 7 16 44 — 65 25
16. Staffs South End 32 9 6 17 46 — 59 24
17. FC Darlaston 32 7 9 16 38 — 57 23

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai