Čekijos III futbolo lyga 2015–2016 m.: Skirtumas tarp puslapio versijų

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
(top: sutvarkytas)
5 eilutė: 5 eilutė:
 
|met=2015–2016
 
|met=2015–2016
 
|uef=2016
 
|uef=2016
|pra=2015-08-07
 
|pab=2016-06-19
 
 
|h1=http://int.soccerway.com/national/czech-republic/4-ligy/20152016/division-a/
 
|h1=http://int.soccerway.com/national/czech-republic/4-ligy/20152016/division-a/
 
}}
 
}}

14:26, 27 rugpjūčio 2016 versija

Wikipedia  
2015–2016 m.
Varžybos Čekijos III futbolo lyga
Sezonas Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 2015–2016 m.,
Čekijos I futbolo lyga 2015–2016 m.,
Čekijos II futbolo lyga 2015–2016 m.,
Čekijos III futbolo lyga 2015–2016 m.,
Čekijos IV futbolo lyga 2015–2016 m.,
Čekijos V futbolo lyga 2015–2016 m.,
Čekijos VI futbolo lyga 2015–2016 m.,
Čekijos VII futbolo lyga 2015–2016 m.,
Čekijos VIII futbolo lyga 2015–2016 m.,
Čekijos futbolo taurė 2015–2016 m.
http://int.soccerway.com/national/czech-republic/4-ligy/20152016/division-a/


Divize A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Horovice 30 23 0 7 82 — 28 69
2. Motorlet Praha 30 16 9 5 67 — 27 64
3. FC Karlovy Vary 30 16 6 8 64 — 37 57
4. TJ Klatovy 30 15 7 8 59 — 41 55
5. Senco Doubravka 30 12 9 9 53 — 38 48
6. Aritma Praha 30 12 10 8 49 — 39 48
7. Tatran Sedlcany 30 10 11 9 45 — 48 48
8. Sokol Cizova 30 14 3 13 53 — 50 47
9. FC Rokycany 30 12 7 11 48 — 42 46
10. Slavoj Cesky Krumlov 30 10 9 11 37 — 47 44
11. Sokol Nove Straseci 30 12 4 14 42 — 66 43
12. Malse Roudne 30 9 9 12 63 — 56 41
13. ZVVZ Milevsko 30 10 5 15 39 — 64 38
14. ZCE Plzen 30 9 3 18 43 — 79 31
15. FK Jindrichuv Hradec 30 4 8 18 31 — 71 24
16. Jiskra Trebon 30 3 6 21 20 — 62 17

Divize B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Lovosice 30 18 8 4 61 — 31 66
2. SK Cesky Brod 30 16 10 4 64 — 29 63
3. SK Kladno 30 16 8 6 63 — 32 58
4. Sokol Libis 30 16 5 9 52 — 37 55
5. Banik Sous 30 12 10 8 47 — 40 52
6. Meteor Praha 30 13 8 9 57 — 38 51
7. Tatran Rakovnik 30 11 8 11 44 — 44 47
8. Neratovice Byskovice 30 12 8 10 44 — 43 46
9. FC Chomutov 30 12 5 13 45 — 44 43
10. Horni Mecholupy Praha 30 10 7 13 33 — 43 43
11. Polaban Nymburk 30 10 9 11 31 — 37 42
12. SK Uvaly 30 9 9 12 48 — 54 41
13. FK Litomerice 30 11 3 16 40 — 58 37
14. Stap-Tratec Vilemov 30 7 4 19 31 — 63 28
15. FK Louny 30 4 8 18 32 — 65 24
16. FK Litvinov 30 6 4 20 28 — 62 24

Divize C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Olympia Hradec Kralove 28 22 5 1 72 — 15 72
2. Sokol Zivanice 28 18 4 6 73 — 31 61
3. Admira Praha 28 12 10 6 41 — 35 51
4. SK Vysoke Myto 28 13 6 9 50 — 40 48
5. Pencin Turnov 28 13 4 11 52 — 51 47
6. TJ Dvur Kralove 28 12 6 10 61 — 41 46
7. OEZ Letohrad 28 14 1 13 54 — 47 43
8. Sparta Kutna Hora 28 13 2 13 43 — 47 41
9. Sokol Jablonec 28 11 5 12 46 — 48 40
10. FC Novy Bor 28 11 5 12 43 — 49 40
11. MFK Trutnov 28 12 2 14 49 — 60 39
12. Sokol Druzba Suchdol 28 10 6 12 37 — 34 38
13. Jiskra Usti 28 10 5 13 37 — 42 38
14. Jiskra Jaromer 28 2 5 21 24 — 77 14
15. FK Semily 28 2 4 22 21 — 86 12
16. LITOL Lysa 0 0 0 0 0 — 0 0

Divize D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FK Blansko 30 16 9 5 55 — 34 57
2. Hodonin Sardice 30 16 8 6 69 — 42 56
3. FK Kozlovice 30 14 9 7 52 — 35 51
4. CSK Uhersky Brod 30 15 5 10 48 — 39 50
5. Sokol Tasovice 30 13 9 8 50 — 41 48
6. Slovan Rosice 30 13 6 11 54 — 37 45
7. FSC Stara Rise 30 13 6 11 50 — 39 45
8. Slavoj Polna 30 12 6 12 43 — 56 42
9. SAN-JV Sumperk 30 11 6 13 44 — 46 39
10. FC Prerov 30 11 4 15 39 — 45 37
11. Vrchovina Nove Mesto 30 11 4 15 36 — 47 37
12. FK Pelhrimov 30 11 3 16 39 — 61 36
13. ZDAS Zdar 30 9 7 14 34 — 39 34
14. SK Bystrice 30 8 10 12 49 — 59 34
15. Tatran Zdirec 30 7 7 16 36 — 54 28
16. Slovan Havlickuv Brod 30 6 9 15 34 — 58 27

Divize E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Odra Petrkovice 30 21 1 8 53 — 29 64
2. Lokomotiva Petrovice 30 16 7 7 54 — 23 55
3. TVD Slavicin 30 15 8 7 50 — 31 53
4. FK Valasske Mezirici 30 15 6 9 50 — 36 51
5. TJ Novy Jicin 30 14 7 9 46 — 32 49
6. Jiskra Rymarov 30 13 7 10 58 — 40 46
7. FK Nove Sady 30 12 5 13 51 — 47 41
8. MSA Dolni Benesov 30 12 5 13 41 — 47 41
9. SFC Opava-2 30 10 8 12 44 — 42 38
10. SK Hranice 30 11 4 15 48 — 48 37
11. Elseremo Brumov 30 10 6 14 33 — 59 36
12. MFK Havirov 30 10 5 15 37 — 56 35
13. FC Velke Karlovice 30 9 7 14 25 — 37 34
14. BFK Frydlant 30 9 6 15 36 — 61 33
15. FK Krnov 30 8 7 15 34 — 54 31
16. FC Vsetin 30 7 7 16 28 — 46 28

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai