Maltos futbolo taurė

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
Wikipedia
Maltos futbolo taurė
Įkurta 1910 m.
Sistema Maltos futbolo sistema
Foot.dk http://foot.dk/Malpokal.asp
Rsssf.com http://rsssf.com/tablesm/maltcuphist.html
Soccerway.com http://www.soccerway.com/national/malta/fa-trophy/

Maltos futbolo taurė – pagrindinis taurės turnyras Maltoje.

Istorija

Pavadinimų kaita

  • 1910 m. – National Cup
  • 1911 m. liepos mėn. – Mile End Cup
  • 1912 m. liepos mėn. – Gaelic Cup
  • 1914 m. liepos mėn. – Cousis Shield
  • 1927 m. liepos mėn. – Empire Sports Ground Cup
  • 1930 m. liepos mėn. – Cousis Shield
  • 1931 m. liepos mėn. – Maltese FA Cup
  • 1934 m. liepos mėn. – Maltese FA Trophy
  • 1994 m. liepos mėn. – Rothmans FA Trophy
  • 2002 m. liepos mėn. – Maltese FA Trophy


Finalai

Metai Nugalėtojas Finalininkas Rezultatas
1910–1911 m. FC Floriana Valletta United 2-0
1911–1912 m. Saint Georges Cospicua SJU Msida 3-0
1912–1913 m. FC Floriana Hamrun Spartans 2-0
1913–1914 m. Turnyras nutrauktas
1914–1915 m. Valletta United Sliema Wanderers 0-0 ir 1-0
1915–1916 m. Nevyko
1916–1917 m. Saint Georges Cospicua Valletta United 1-0
1917–1918 m. Sliema Wanderers Paola Rovers 3-2
1918–1919 m. Nevyko
1919–1920 m. Sliema Wanderers Valletta United 2-0
1920–1921 m. Valletta United FC Marsa 2-0
1921–1922 m. FC Floriana Sliema Wanderers 1-1, 1-1 ir +:-
1922–1923 m. FC Floriana Sliema Wanderers 1-0
1923–1924 m. Sliema Wanderers Vittoriosa Birgu 3-1
1924–1925 m. Nevyko
1925–1926 m. Sliema Wanderers FC Floriana 1-0 (prat.)
1926–1927 m. Saint Georges Cospicua Valletta United 1-0 (prat.)
1927–1928 m. FC Floriana Saint Georges Cospicua +:-
1928–1929 m. FC Floriana Valletta United 2-0
1929–1930 m. Nevyko
1930–1931 m. FC Floriana Sliema Wanderers 4-2
1931–1932 m. Sliema Wanderers Valletta United 1-1 ir +:-
1932–1934 m. Nevyko
1934–1935 m. Sliema Wanderers FC Floriana 4-0
1935–1936 m. Sliema Wanderers FC Floriana 2-1
1936–1937 m. Sliema Wanderers Saint Georges Cospicua 2-0
1937–1938 m. FC Floriana Sliema Wanderers 2-1
1938–1939 m. Melita Saint Julians Sliema Wanderers 4-0
1939–1940 m. Sliema Wanderers Melita Saint Julians 3-2
1940–1944 m. Nevyko
1944–1945 m. FC Floriana Sliema Wanderers 2-1
1945–1946 m. Sliema Wanderers Hamrun Spartans 2-1
1946–1947 m. FC Floriana FC Valletta 3-0
1947–1948 m. Sliema Wanderers Hibernians Paola 2-2 (prat.) ir 1-0
1948–1949 m. FC Floriana Sliema Wanderers 5-1
1949–1950 m. FC Floriana Saint Georges Cospicua 3-1
1950–1951 m. Sliema Wanderers Hibernians Paola 5-0
1951–1952 m. Sliema Wanderers Hibernians Paola 3-3 (prat.), 1-1 (prat.) ir 1-0
1952–1953 m. FC Floriana Sliema Wanderers 1-0 (prat.)
1953–1954 m. FC Floriana Rabat Ajax 5-1
1954–1955 m. FC Floriana Sliema Wanderers 1-0
1955–1956 m. Sliema Wanderers FC Floriana 1-0
1956–1957 m. FC Floriana FC Valletta 2-0
1957–1958 m. FC Floriana Sliema Wanderers 2-0
1958–1959 m. Sliema Wanderers FC Valletta 1-1 (prat.) ir 1-0
1959–1960 m. FC Valletta FC Floriana 3-0
1960–1961 m. FC Floriana Hibernians Paola 2-0
1961–1962 m. Hibernians Paola FC Valletta 1-0
1962–1963 m. Sliema Wanderers Hibernians Paola 2-0
1963–1964 m. FC Valletta Sliema Wanderers 1-0
1964–1965 m. Sliema Wanderers FC Floriana 4-2
1965–1966 m. FC Floriana Hibernians Paola 2-1
1966–1967 m. FC Floriana Hibernians Paola 1-0
1967–1968 m. Sliema Wanderers Hibernians Paola 3-2 (prat.)
1968–1969 m. Sliema Wanderers Hamrun Spartans 3-1
1969–1970 m. Hibernians Paola FC Valletta 2-1
1970–1971 m. Hibernians Paola Sliema Wanderers 1-1 (prat.) ir 2-0
1971–1972 m. FC Floriana Sliema Wanderers 3-1
1972–1973 m. Gzira United FC Birkirkara 0-0 (prat.), 0-0 (prat.) ir 2-0
1973–1974 m. Sliema Wanderers FC Floriana 1-0
1974–1975 m. FC Valletta Hibernians Paola 1-0
1975–1976 m. FC Floriana FC Valletta 2-0
1976–1977 m. FC Valletta FC Floriana 1-0
1977–1978 m. FC Valletta FC Floriana 3-2
1978–1979 m. Sliema Wanderers FC Floriana 2-1
1979–1980 m. Hibernians Paola Sliema Wanderers 2-1
1980–1981 m. FC Floriana Senglea Athletics 2-1
1981–1982 m. Hibernians Paola Sliema Wanderers 2-0
1982–1983 m. Hamrun Spartans FC Valletta 2-0
1983–1984 m. Hamrun Spartans FC Zurrieq 0-0 (prat.) ir 1-0 (prat.)
1984–1985 m. FC Zurrieq FC Valletta 0-0 (prat.) ir 2-1
1985–1986 m. Rabat Ajax FC Zurrieq 2-0
1986–1987 m. Hamrun Spartans Sliema Wanderers 2-1
1987–1988 m. Hamrun Spartans FC Floriana 4-2
1988–1989 m. Hamrun Spartans FC Floriana 1-0
1989–1990 m. Sliema Wanderers FC Birkirkara 1-0
1990–1991 m. FC Valletta Sliema Wanderers 2-1 (prat.)
1991–1992 m. Hamrun Spartans FC Valletta 3-3 (prat.) ir 2-1
1992–1993 m. FC Floriana Sliema Wanderers 5-0
1993–1994 m. FC Floriana FC Valletta 2-1
1994–1995 m. FC Valletta Hamrun Spartans 1-0 (prat.)
1995–1996 m. FC Valletta Sliema Wanderers 0-0 (prat.) ir 1-0
1996–1997 m. FC Valletta Hibernians Paola 2-0
1997–1998 m. Hibernians Paola FC Valletta 2-1
1998–1999 m. FC Valletta FC Birkirkara 1-0 (prat.)
1999–2000 m. Sliema Wanderers FC Birkirkara 4-1
2000–2001 m. FC Valletta FC Birkirkara 3-0
2001–2002 m. FC Birkirkara Sliema Wanderers 1-0
2002–2003 m. FC Birkirkara Sliema Wanderers 1-0
2003–2004 m. Sliema Wanderers FC Marsaxlokk 2-0
2004–2005 m. FC Birkirkara Msida Saint Joseph 2-1
2005–2006 m. Hibernians Paola FC Floriana 1-0
2006–2007 m. Hibernians Paola Sliema Wanderers 1-1 (baud. 3-0)
2007–2008 m. FC Birkirkara Hamrun Spartans 2-1
2008–2009 m. Sliema Wanderers FC Valletta 3-3 (baud. 4-3)
2009–2010 m. FC Valletta FC Qormi 2-1
2010–2011 m. FC Floriana FC Valletta 1-0
2011–2012 m. Hibernians Paola FC Qormi 3-1



Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
  • CD
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai