Makedonijos aukščiausioji futbolo lyga

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
Wikipedia
Makedonijos aukščiausioji futbolo lyga
Įkurta 1992 m.
Sistema Makedonijos futbolo sistema
(1-asis pirmenybių lygmuo)
Oficiali svetainė http://ffm.com.mk/
Foot.dk http://foot.dk/Makmester.asp
Rsssf.com http://rsssf.com/tablesf/fyromchamp.html
Soccerway.com http://www.soccerway.com/national/macedonia-fyr/
Sport-express.ru http://football.sport-express.ru/foreign/makedoniya/highest/
Webalice.it http://www.webalice.it/claudionicoletti1/Final%20tables/macedonia%20final%20tables.htm

Makedonijos aukščiausioji futbolo lyga – aukščiausia futbolo lyga Makedonijoje.

Istorija

1923–1941 m. veikė Vardaro Banovinos karališkoji lyga, kurios nugalėtojai įgydavo teisę žaisti Jugoslavijos pirmenybėse. 1942–1944 m. Makedonijos klubai dalyvavo Bulgarijos varžybose, o 1945–1992 m. žaidė Jugoslavijos futbolo sistemoje, kur buvo atskira Makedonijos lyga II- III lygų lygmenyje, nors geriausios Makedonijos komandos žaisdavo Jugoslavijos aukščiausiojoje ir I lygoje.

Pavadinimų kaita

  • 1992 m. – Прва македонска лига


Prizininkai

Sezonas I vieta II vieta III vieta Rezultatyviausias žaidėjas (įvarčiai)
1992–1993 m. Vardar Skopje Sileks Kratovo Balkan Skopje Sasa Ciric (36)
1993–1994 m. Vardar Skopje Sileks Kratovo Balkan Skopje Zoran Boskovski (21)
1994–1995 m. Vardar Skopje Sileks Kratovo Sloga Skopje Sasa Ciric (35)
1995–1996 m. Sileks Kratovo Sloga Skopje Vardar Skopje Zoran Boskovski (20)
1996–1997 m. Sileks Kratovo Pobeda Prilep Sloga Skopje Miroslav Dzokic, Vanco Micevski (po 16)
1997–1998 m. Sileks Kratovo Sloga Skopje Makedonija Skopje Georgi Atanasov (12)
1998–1999 m. Sloga Skopje Sileks Kratovo Pobeda Prilep Roberto Oliveira (22)
1999–2000 m. Sloga Skopje Pobeda Prilep Rabotnicki Skopje Ardzend Beciri (19)
2000–2001 m. Sloga Skopje Vardar Skopje Pobeda Prilep Ardzend Beciri (27)
2001–2002 m. Vardar Skopje Belasica Strumica Cementarnica Skopje Miroslav Gokic (22)
2002–2003 m. Vardar Skopje Belasica Strumica Pobeda Prilep Ljubisa Savic (25)
2003–2004 m. Pobeda Prilep Sileks Kratovo Vardar Skopje Dragan Dimitrovski (25)
2004–2005 m. Rabotnicki Skopje Vardar Skopje Pobeda Prilep Aleksandar Stojanovski (26)
2005–2006 m. Rabotnicki Skopje Makedonija Skopje Vardar Skopje Stevica Ristic (27)
2006–2007 m. Pobeda Prilep Rabotnicki Skopje Makedonija Skopje Boban Jancevski (26)
2007–2008 m. Rabotnicki Skopje Milano Kumanovo Pelister Bitola Ivica Gligorovski (15)
2008–2009 m. Makedonija Skopje Milano Kumanovo Renova Depciste Ivica Gligorovski (15)
2009–2010 m. Renova Depciste Rabotnicki Skopje Metalurg Skopje Bobi Bozinovski (15)
2010–2011 m. Skendija Tetovo Metalurg Skopje Renova Depciste Hristijan Kirovski (20)
2011–2012 m. Vardar Skopje Metalurg Skopje Skendija Tetovo Filip Ivanovski (24)

Nuorodos



Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
  • CD
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai