2010

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką

2010 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
4 sada Vologda Rusijos vėliava Rusija Vologda
  • 2010 m. – SDÛŠOR-Investstroj Vologda
  • 2010 m. lapkričio mėn. – FK Vologda
  • 2018 m. – 4 sada Vologda
68 Yeni Aksaray SK Turkijos vėliava Turkija Aksarajus
  • 2010 m. – 68 Yeni Aksaray SK
ACS FC Dănuț Coman Rumunijos vėliava Rumunija Piteštis
  • 2010 m. – ACS FC Dănuț Coman
AE Pellanas-Kastoreiou Graikijos vėliava Graikija Sparta
  • 2010 m. – AE Pellanas-Kastoreiou
ASD Albissola Italijos vėliava Italija Albisola Marina
  • 2010 m. – ASD Albissola
ASD Varesina Italijos vėliava Italija Venegono Superiorė
  • 2010 m. – ASD Varesina
  • 2015 m. – Varesina Calcio
ASF Zărnești Rumunijos vėliava Rumunija Zerneštis
  • 2010 m. – ASF Zărnești
Ambla Vallameeskond Estijos vėliava Estija Ambla
  • 2010 m. – Ambla Vallameeskond
AÉ Trachōniou Kipro vėliava Kipras Trachonis
  • 2010 m. – AÉ Trachōniou
AÉN Álassas Kipro vėliava Kipras Alasa
  • 2010 m. – AÉN Álassas
Aķ Bu̇laķ FK Kazachijos vėliava Kazachija Talgaras
  • 2010 m. – Aķ Bu̇laķ FK
Bratstvo Topuzovo Polje Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Topuzovo Polė
  • 2010 m. – Bratstvo Topuzovo Polje
Brynmawr AFC Velso vėliava Velsas Brinmauras
  • 2000 m. – Brynmawr FC
  • 2010 m. – Brynmawr AFC
CF Chindia Târgoviște Rumunijos vėliava Rumunija Tirgovištė
  • 2010 m. – CF Chindia Târgoviște
CS Eolica 2010 Dobrogea Baia Rumunijos vėliava Rumunija Baja (Rumunija)
  • 2010 m. – CS Eolica 2010 Dobrogea Baia
CS Orhei Star Moldavijos vėliava Moldavija Orhėjus
  • 2010 m. – CS Orhei Star
CS Prahova Tomșani Rumunijos vėliava Rumunija Tomšanis
  • 2010 m. – CS Prahova Tomșani 2010
CS Someșul 2010 Apahida Rumunijos vėliava Rumunija Apahida
  • 2010 m. – CS Someșul 2010 Apahida
CS Sportul Snagov Rumunijos vėliava Rumunija Snagovas, Mečuka, Rešica
  • 2010 m. – AS Damila Măciuca
  • 2013 m. liepos mėn. – CSM Metalul Reșița
  • 2015 m. – CS Metalul Reșița
  • 2017 m. liepos mėn. – CS Sportul Snagov
CS Viitorul 2010 Buzău Rumunijos vėliava Rumunija Buzeu
  • 2010 m. – CS Viitorul 2010 Buzău
CS Viitorul Axintele Rumunijos vėliava Rumunija Aksintelė
  • 2010 m. – CS Viitorul Axintele
Castle Star FC Šiaurės Airijos vėliava Šiaurės Airija Karikfergusas
  • 2010 m. – Castle Star FC
DÛSŠ-DSK Gomelʹ Baltarusijos vėliava Baltarusija Gomelis
  • 2010 m. – DÛSŠ-DSK Gomelʹ
Ltumdz.jpg EFK Medžiai Vilnius Lietuvos vėliava Lietuva Vilnius
  • 2010 m. – EFK Medžiai Vilnius
East Kilbride FC Škotijos vėliava Škotija Ist Kilbraidas
  • 2010 m. – East Kilbride FC
FA Pandev Strumica Makedonijos vėliava Makedonija Strumica
  • 2010 m. – FA Pandev Strumica
FC Ascó Ispanijos vėliava Ispanija Asko
  • 2010 m. – FC Ascó
FC Castovanni Eagles Estijos vėliava Estija Talinas
  • 2010 m. – Tallinna JK Suema Cargobus
  • 2014 m. – FC Castovanni Eagles
FC Iberia 2010 Gruzijos vėliava Gruzija Tbilisis
  • 2010 m. – FC Iberia 2010
FC Maramureș Universitar Baia Mare Rumunijos vėliava Rumunija Baja Marė
  • 2010 m. – FC Maramureș Universitar Baia Mare
FC Myllypuro Suomijos vėliava Suomija Helsinkis
  • 2010 m. – FC Myllypuro
FC Ordino Andoros vėliava Andora Ordinas
  • 2010 m. – FC Ordino
FC Ordino B Andoros vėliava Andora Ordinas
  • 2010 m. – FC Ordino B
FC Piatra-Olt Rumunijos vėliava Rumunija Piatra Oltas
  • 2010 m. – FC Rapid Piatra-Olt
  • 2011 m. – FC Piatra-Olt
FC Pokkeriprod Estijos vėliava Estija Talinas
  • 2010 m. – FC Pokkeriprod
FC Pommern Greifswald Vokietijos vėliava Vokietija Greifsvaldas
  • 2010 m. – FC Pommern Greifswald
FC Saxan Gagauz Yeri Moldavijos vėliava Moldavija Čadir Lunga
  • 2010 m. – FC Saxan Gagauz Yeri
FC Suðuroy II Farerų vėliava Farerai Vaguras
  • 1905 m. – VB Vágur II
  • 2010 m. – FC Suðuroy II
FC Term Albanijos vėliava Albanija Tirana
  • 2010 m. – FC Term
FC United Zürich Šveicarijos vėliava Šveicarija Ciurichas
  • 2010 m. – FC United Zürich
FC Ursidos Chișinău Moldavijos vėliava Moldavija Kišiniovas
  • 2010 m. – FC Ursidos Chișinău
FCM Dorohoi Rumunijos vėliava Rumunija Dorohojus
  • 2010 m. – FCM Dorohoi
FK Bandava Latvijos vėliava Latvija Vainiauda, Priekulė (Latvija)
  • 2000 m. – FK Priekule-Vaiņode
  • 2010 m. – FK Bandava
FK Ivaceviči-SDÛŠOR Baltarusijos vėliava Baltarusija Ivacevičai
  • 1990 m. – Tehnolog Ivaceviči
  • 1995 m. – FK Ivacevičdrev
  • 2000 m. – FK Ivaceviči
  • 2010 m. – FK Ivaceviči-SDÛŠOR
FK Jasenica Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Jasenica
  • 2010 m. – FK Jasenica
Ltukna.png FK Kaunas Lietuvos vėliava Lietuva Kaunas
  • 2010 m. – FK Kaunas
FK Kladari Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Kladaris
  • 2010 m. – FK Kladari
FK Limbaži Latvijos vėliava Latvija Limbažiai
  • 2010 m. – FK Limbaži
FK Lisolaj 2010 Makedonijos vėliava Makedonija Lisolajus
  • 2010 m. – FK Lisolaj 2010
FK Piter Rusijos vėliava Rusija Sankt Peterburgas
  • 2010 m. – FK Piter
FK Rusʹ Sankt-Peterburg Rusijos vėliava Rusija Sankt Peterburgas
  • 2010 m. – FK Rusʹ Sankt-Peterburg
FK Sloga Zdunje Makedonijos vėliava Makedonija Zdunjė
  • 2010 m. – FK Sloga Zdunje
FK Sofia 2010 Bulgarijos vėliava Bulgarija Sofija
  • 2010 m. – FK Sofia 2010
FK Topoli 2010 Bulgarijos vėliava Bulgarija Topolis
  • 2010 m. – FK Topolite
  • 2012 m. – FK Topoli 2010
FK VPK-Agro Ukrainos vėliava Ukraina Magdalynivka, Ševčenkivka
  • 2010 m. – FK VPK-Agro
FK Vìnnicâ Ukrainos vėliava Ukraina Vinycia
  • 2010 m. – Deržslužbovecʹ-KFKS
  • 2012 m. liepos mėn. – FK Vìnnicâ
FK Žemčužina Âlta Rusijos vėliava Rusija Jalta
  • 2010 m. – FK Žemčužina Âlta
Gürcistan Kojaeli SK Gruzijos vėliava Gruzija Mccheta
  • 2010 m. – Gürcistan Kojaeli SK
Hapoel Bnei Zalafa FC Izraelio vėliava Izraelis Zalafa
  • 2010 m. – Hapoel Bnei Zalafa FC
Ltuszk.jpg Intersurgical SŽK Pabradė Lietuvos vėliava Lietuva Pabradė
  • 1970 m. – Žeimena Pabradė
  • 2002 m. – FK Žeimena Pabradė
  • 2010 m. – FŽK Pabradė
  • 2012 m. – SŽK Pabradė
  • 2016 m. – Intersurgical SŽK-Tera
  • 2017 m. – Intersurgical SŽK Pabradė
Ironi Bnei Kabul FC Izraelio vėliava Izraelis Kabulas (Izraelis)
  • 2010 m. – Ironi Bnei Kabul FC
KF Vitia Kosovo vėliava Kosovas Vitisė
  • 2010 m. – KF Vitia
KSF Zielona Góra Lenkijos vėliava Lenkija Zeliona Gura
  • 2010 m. – KSF Zielona Góra
Kent Football United FC Anglijos vėliava Anglija Dartfordas
  • 2010 m. – Erith & Dartford Town FC
  • 2012 m. liepos mėn. – Kent Football United FC
Kuldīgas NSS Nikers Latvijos vėliava Latvija Kuldyga
  • 2010 m. – FK Kuldīga
  • 2012 m. – Kuldīgas NSS
  • 2014 m. – Kuldīgas NSS Nikers
Langney Wanderers FC Anglijos vėliava Anglija Istbornas
  • 2010 m. – Langney Wanderers FC
Lower Breck FC Anglijos vėliava Anglija Liverpulis
  • 2010 m. – The Famous Grapes
  • 2013 m. liepos mėn. – Lower Breck FC
Läänemaa JK Estijos vėliava Estija Hapsalu
  • 2010 m. – Läänemaa JK Haapsalu
Marsaskala FC Maltos vėliava Malta Marsaskala
  • 2010 m. – Marsaskala FC
NK Majšperk Slovėnijos vėliava Slovėnija Maišperkas
  • 2010 m. – NK Majšperk
NK Maribor 2010 Slovėnijos vėliava Slovėnija Mariboras
  • 2010 m. – NK Maribor 2010
Podensac FC des Graves Prancūzijos vėliava Prancūzija Podensakas
  • 2010 m. – Podensac FC des Graves
Pärnu Linnameeskond Estijos vėliava Estija Pernu
  • 2010 m. – Pärnu Linnameeskond
Rakvere JK Tarvas II Estijos vėliava Estija Rakverė
  • 2010 m. – Flora Rakvere II
  • 2011 m. – Rakvere JK Tarvas II
Real Vicenza Villaggio del Sole Italijos vėliava Italija Vičenca
  • 2010 m. – Real Vicenza Villaggio del Sole
Rethymno PE Graikijos vėliava Graikija Retimnas
  • 2010 m. – Rethymno PE
Baltic.png SC Baltic Lietuvos vėliava Lietuva Panevėžys
  • 2010 m. – FK Baltic
  • 2011 m. – SC Baltic
SCM Pitești Rumunijos vėliava Rumunija Piteštis
  • 2010 m. – SCM Argeșul Pitești
  • 2015 m. – SCM Pitești
Rekliai.jpg SK Rėkliai Lietuvos vėliava Lietuva Panevėžys
  • 2010 m. – SK Rėkliai
SKK Demnâ Ukrainos vėliava Ukraina Demnia
  • 2000 m. – KSK Skala Demnâ
  • 2010 m. – SKK Demnâ
SSD Città di Messina Italijos vėliava Italija Mesina
  • 2010 m. – SSD Città di Messina
Saint Jamesʹ Swifts FC Šiaurės Airijos vėliava Šiaurės Airija Belfastas
  • 2010 m. – Saint James' Swifts FC
Szolnoki MÁV FC II Vengrijos vėliava Vengrija Solnokas
  • 2010 m. – Szolnoki MÁV FC II
Team Haut-Lac Šveicarijos vėliava Šveicarija Kurtepenas
  • 2010 m. – Team Haut-Lac
Tweedmouth Rangers FC Škotijos vėliava Škotija Bervikas
  • 2010 m. – Tweedmouth Rangers FC
Võru FC Helios Estijos vėliava Estija Veru
  • 2010 m. – MTÜ FC Helios
  • 2017 m. – Võru FC Helios
Ängö BK Švedijos vėliava Švedija Kalmaras
  • 2010 m. – Ängö BK

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai