1966

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką

1966 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
AlkNeris.gif AFK Neris Vilnius Lietuvos vėliava Lietuva Vilnius
  • 1966 m. – Neris Vilnius
  • 1991 m. birželio mėn. – Lietuvos Makabi Vilnius
  • 1993 m. – ALK Neris Vilnius
  • 1993 m. liepos mėn. – AFK Neris Vilnius
  • 2002 m. – Neris Naujoji Vilnia
AO Karditsa Graikijos vėliava Graikija Kardica
  • 1966 m. – AO Karditsa
AS Quetigny Football Prancūzijos vėliava Prancūzija Ketinji
  • 1966 m. – AS Quetigny
  • 2000 m. – AS Quetigny Football
ASV Auto Bleyer Deutsch Tschantschendorf Austrijos vėliava Austrija Doič Čančendorfas
  • 1966 m. – ASV Deutsch Tschantschendorf
  • 2000 m. – ASV Auto Bleyer Deutsch Tschantschendorf
Ayvalıkgücü BSK Turkijos vėliava Turkija Aivalykas
  • 1966 m. – Ayvalıkgücü BSK
Balıkesir SK Turkijos vėliava Turkija Balikesyras
  • 1966 m. – Balıkesir SK
Biga SK Turkijos vėliava Turkija Biga
  • 1966 m. – Biga SK
Bourges 18 Prancūzijos vėliava Prancūzija Buržas
  • 1966 m. – FC Bourges
  • 2005 m. – Bourges Football
  • 2008 m. – Bourges 18
Béziers FC 34 Prancūzijos vėliava Prancūzija Bezjė
  • 1966 m. – Béziers Devèze FC
  • 2000 m. – Béziers FC 34
CD Boiro Ispanijos vėliava Ispanija Boiras
  • 1966 m. – CD Boiro
CD Garés Ispanijos vėliava Ispanija Puente la Reina
  • 2000 m. – CD Garés
CD La Almunia Ispanijos vėliava Ispanija La Almunija de Donja Godina
  • 1966 m. – CD La Almunia
CD San Roque Ispanijos vėliava Ispanija San Rokė
  • 1966 m. – CD San Roque
CSM Râmnicu Sărat Rumunijos vėliava Rumunija Rimniku Seratas
  • 1966 m. – Progresul Râmnicu Sărat
  • 1969 m. – Olimpia Râmnicu Sărat
  • 1981 m. – Ferodoul Râmnicu Sărat
  • 1982 m. – Olimpia Râmnicu Sărat
  • 2000 m. – CSM Râmnicu Sărat
  • 2005 m. – CSM Olimpia Râmnicu Sărat
  • 2010 m. – Olimpia 2010 Râmnicu Sărat
  • 2017 m. – CSM Râmnicu Sărat
Deeping Rangers FC Anglijos vėliava Anglija Market Dipingas
  • 1966 m. – Deeping Rangers FC
Denizlispor Turkijos vėliava Turkija Denizlis
  • 1966 m. – Denizlispor
Dinar BSK Turkijos vėliava Turkija Dinaras
  • 1966 m. – Dinar BSK
East Preston FC Anglijos vėliava Anglija Ist Prestonas
  • 1966 m. – East Preston FC
Edirne SK Turkijos vėliava Turkija Edirnė
  • 1966 m. – Edirne SK
Entente Durbuy Belgijos vėliava Belgija Diurbiuji
  • 1933 m. – ÉS Durbuysienne
  • 1966 m. – US Durbuysienne
  • 2003 m. – RUS Durbuy-Barvaux
  • 2010 m. – RES Durbuysienne
  • 2015 m. – Entente Durbuy
Ethnikós Ássias Kipro vėliava Kipras Nikosija, Asija
  • 1966 m. – Ethnikós Ássias
FC Domagnano San Marino vėliava San Marinas Domanjanas
  • 1966 m. – SP Domagnano
  • 1992 m. – FC Domagnano
FC Ekeren Belgijos vėliava Belgija Antverpenas
  • 1966 m. – FC Schuttershof
  • 1975 m. – FC Ekeren
FC Fritz Oberhofen Austrijos vėliava Austrija Oberhofenas
  • 1966 m. – FC Oberhofen
  • 2000 m. – FC Fritz Oberhofen
FC Juventus Schoonaarde Belgijos vėliava Belgija Schonardė
  • 1966 m. – FC Juventus Schoonaarde
FC Vinesca Ehnen Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Ėnenas
  • 1966 m. – FC Vinesca Ehnen
FC Walem Belgijos vėliava Belgija Valemas
  • 1966 m. – FC Walem
FC Échichens Šveicarijos vėliava Šveicarija Ešišenas
  • 1966 m. – FC Échichens
Banga G.gif FK Banga Gargždai Lietuvos vėliava Lietuva Gargždai
  • 1955 m. – Žalgiris Gargždai
  • 1957 m. – Nemunas Gargždai
  • 1962 m. – Silikatas Gargždai
  • 1965 m. – Silikatininkas Gargždai
  • 1966 m. – Banga Gargždai
  • 1990 m. – FK Banga Gargždai
FK Bijsk Rusijos vėliava Rusija Bijskas
  • 1966 m. – Progress Bijsk
  • 1998 m. – FK Dinamo Bijsk
  • 2015 m. – FK Bijsk
FK Borac Šibovska Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Šibovska
  • 1966 m. – FK Borac Šibovska
FK Energetik Mingəçevir Azerbaidžano vėliava Azerbaidžanas Mingečevyras
  • 1966 m. – Tekstilʹŝik Mingečaur
  • 1980 m. – Avtomobilist Mingečaur
  • 1990 m. – FK Kür Mingəçevir
  • 1993 m. rugsėjo mėn. – FK Kür-Nur Mingəçevir
  • 2002 m. – Ulduz Mingəçevir
  • 2004 m. – FK Energetik Mingəçevir
FK Metallurg Lipeck Rusijos vėliava Rusija Lipeckas
  • 1957 m. – Komanda g. Lipecka
  • 1958 m. – Trudovye rezervy Lipeck
  • 1961 m. – Torpedo Lipeck
  • 1966 m. – Metallurg Lipeck
  • 1975 m. – Novolipeck Lipeck
  • 1979 m. – Metallurg Lipeck
FK Real Podunavci Serbijos vėliava Serbija Podunavcis
  • 1966 m. – FK Real Podunavci
FK Sollì Plûs Ukrainos vėliava Ukraina Charkovas
  • 1966 m. – Elektrovažmaš Harkìv
  • 2016 m. – FK Sollì Plûs
Great Harwood Town FC Anglijos vėliava Anglija Greit Harvudas
  • 1966 m. – Harwood Wellington
  • 1978 m. – Great Harwood Town FC
HNK Orašje Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Orašjė
  • 1966 m. – NK Orašje
  • 1996 m. – HNK Orašje
Hanley Town FC Anglijos vėliava Anglija Stokas prie Trento
  • 1966 m. – Hanley Town FC
Hapoel Ironi Baqa al-Gharbiyye FC Izraelio vėliava Izraelis Baka al-Garbija
  • 1966 m. – Hapoel Ironi Baqa al-Gharbiyye FC
Hapoel Mevaseret Zion FC Izraelio vėliava Izraelis Mevaseret Zionas
  • 1966 m. – Hapoel Mevaseret Zion FC
Houlbjerg Laurbjerg IF Danijos vėliava Danija Houlbjergas, Laurbjergas
  • 1966 m. – Houlbjerg GF
  • 1971 m. – Houlbjerg Laurbjerg IF
Infjärdens SK Švedijos vėliava Švedija Ruknesas
  • 1966 m. – Rokna-Långnäs SK
  • 1990 m. sausio 29 d. – Infjärdens SK
KFC Park Houthalen Belgijos vėliava Belgija Hauthalenas
  • 1966 m. – KFC Park Houthalen
KGS Bree-Beek Belgijos vėliava Belgija Bekas
  • 1966 m. – Groen Star Beek
  • 2017 m. liepos 1 d. – KGS Bree-Beek
KS Michałowianka Lenkijos vėliava Lenkija Michalovicės
  • 1966 m. – KS Michałowianka
Karaman SK Turkijos vėliava Turkija Karamanas
  • 1966 m. – Karaman SK
Kastamonu SK Turkijos vėliava Turkija Kastamonu
  • 1966 m. – Kastamonu SK
Kilkennycity.png Kilkenny City AFC Airijos vėliava Airija Kilkenis
  • 1966 m. – EMFA Kilkenny
  • 1989 m. – Kilkenny City AFC
Kocaeli SK Turkijos vėliava Turkija Izmitas
  • 1966 m. – Kocaelispor
Koúrīs Erī́mīs Kipro vėliava Kipras Erimė
  • 1966 m. – Koúrīs Erī́mīs
Kütahya BSK Turkijos vėliava Turkija Kiutachija
  • 1966 m. – Kütahya SK
  • 2019 m. liepos mėn. – Kütahya BSK
Kōnstántios kai Euripidīs Trachōniou Kipro vėliava Kipras Trachonis
  • 1966 m. – Kōnstántios & Euripidīs Trachōniou
LKS Sokół Sokolniki Lenkijos vėliava Lenkija Sokolnikai (Pakarpatė)
  • 1966 m. – LKS Sokół Sokolniki
Lagun Artea KE Ispanijos vėliava Ispanija Lakunca
  • 1966 m. – Lagun Artea KE
Las Rozas CF Ispanijos vėliava Ispanija Las Rosas de Madridas
  • 1966 m. – CD Las Rozas
  • 2009 m. – Las Rozas CF
Lions Gibraltar FC Gibraltaro vėliava Gibraltaras Gibraltaras
  • 1966 m. – Lions FC
  • 2011 m. liepos mėn. – Lions Gibraltar FC
Little Common FC Anglijos vėliava Anglija Bekshilis
  • 1966 m. – Albion United
  • 1986 m. liepos mėn. – Little Common Albion
  • 2000 m. – Little Common FC
Lohjan Pallo Suomijos vėliava Suomija Lohja
  • 1966 m. – Lohjan Pallo
Longwell Green Sports FC Anglijos vėliava Anglija Bristolis
  • 1966 m. – Longwell Green Sports FC
MKS Pogoń Świebodzin Lenkijos vėliava Lenkija Svebodzinas
  • 1966 m. – ZKS Pogoń Świebodzin
  • 1996 m. – KS Pogoń Świebodzin
  • 2009 m. – MKS Pogoń Świebodzin
Maccabi HaShikma Ramat Hen FC Izraelio vėliava Izraelis Ramat Henas
  • 1966 m. – Maccabi Ramat HaShikma
  • 1968 m. – Maccabi HaShikma Ramat Gan
  • 1989 m. – Maccabi HaShikma Ramat Hen FC
Maccabi Ironi Sderot FC Izraelio vėliava Izraelis Sderotas
  • 1966 m. – Maccabi Sderot
  • 1992 m. – Maccabi Ironi Sderot FC
Malatyaspor Turkijos vėliava Turkija Malatija
  • 1966 m. – Malatyaspor
Nikī Agkathias Graikijos vėliava Graikija Agatija
  • 1966 m. – Nikī Agkathias
Nordfalsters FB Danijos vėliava Danija Nore Vedbiu
  • 1966 m. – Nordfalsters FB
Northfield Town FC Anglijos vėliava Anglija Birmingamas
  • 1956 m. – Allen's Cross FC
  • 1966 m. liepos mėn. – Cross Castle United FC
  • 1967 m. sausio mėn. – Northfield Town FC
Náxara CD Ispanijos vėliava Ispanija Nachera
  • 1966 m. – Náxara CD
Nørre Lyndelse-Søby FC Danijos vėliava Danija Niore Liundelsė, Niore Siobiu
  • 1966 m. – Nørre Lyndelse-Søby IF
  • 2000 m. – Nørre Lyndelse-Søby FC
OKS Jeziorak Załom Lenkijos vėliava Lenkija Ščecinas
  • 1966 m. – OKS Jeziorak Załom
Orangefield Old Boys AFC Šiaurės Airijos vėliava Šiaurės Airija Belfastas
  • 1966 m. – Orangefield Old Boys AFC
Ortaçeşme SK Turkijos vėliava Turkija Stambulas
  • 1966 m. – Ortaçeşme SK
PAE GS Kallithéa Graikijos vėliava Graikija Kalitėja
  • 1966 m. – PAE GS Kallithéa
PAOK Kakopetriás Kipro vėliava Kipras Kakopetrija
  • 1966 m. – PAOK Kakopetriás
PAS Giánnina Graikijos vėliava Graikija Janina
  • 1966 m. – PAS Giánnina
PAS Leukadia Graikijos vėliava Graikija Leukadija
  • 1966 m. – PAS Leukadia
Parkvilla FC Airijos vėliava Airija Navanas
  • 1966 m. – Parkvilla FC
Portlaoise AFC Airijos vėliava Airija Port Lišas
  • 1966 m. – Portlaoise AFC
Ramsbottom United AFC Anglijos vėliava Anglija Ramsbotomas
  • 1966 m. – Ramsbottom United FC
Reading Town FC Anglijos vėliava Anglija Redingas
  • 1966 m. – Lower Burghfield
  • 1990 m. – ITS Reading
  • 1993 m. – Reading Town FC
Rosenhøj BK Danijos vėliava Danija Hvidovrė
  • 1966 m. – Rosenhøj BK
RÉS Chaumont Belgijos vėliava Belgija Šomonas-Žistu
  • 1966 m. – RÉS Chaumont
SC Trausdorf Austrijos vėliava Austrija Trausdorfas prie Vulkos
  • 1966 m. – SC Trausdorf
SC Trestina Italijos vėliava Italija Trestina
  • 1966 m. – ASD Sporting Trestina
  • 2010 m. – SC Trestina
SS Murata San Marino vėliava San Marinas San Marinas (miestas)
  • 1966 m. – SS Murata
SV CP Frannach Austrijos vėliava Austrija Franachas
  • 1966 m. – SV Frannach
  • 2000 m. – SV CP Frannach
SV Gerasdorf-Stammersdorf Austrijos vėliava Austrija Gerasdorfas
  • 1966 m. – SV Gerasdorf
  • 1994 m. liepos mėn. – SV Gerasdorf-WSC
  • 1995 m. liepos mėn. – SV Gerasdorf
  • 1998 m. – SV Gerasdorf-Stammersdorf
SV RB Straden Austrijos vėliava Austrija Štradenas
  • 1966 m. – Sportunion Straden
  • 2000 m. – SV RB Straden
SV Technopark Raaba-Grambach Austrijos vėliava Austrija Raba, Grambachas
  • 1966 m. – SV Grambach
  • 2000 m. – SV SW Raaba-Grambach
  • 2010 m. – SV Technopark Raaba-Grambach
Saltdean United FC Anglijos vėliava Anglija Soltdinas
  • 1966 m. – Saltdean United FC
TJ Javorina Malcov Slovakijos vėliava Slovakija Malcovas
  • 1966 m. – TJ Javorina Malcov
TJ Sokol Dolná Ždaňa Slovakijos vėliava Slovakija Dolna Ždania
  • 1966 m. – TJ Sokol Dolná Ždaňa
Tonypandy Albion FC Velso vėliava Velsas Tonipandis
  • 1966 m. – Tonypandy Albion FC
Turhal SK Turkijos vėliava Turkija Turchalas
  • 1966 m. – Turhal SK
UD Leiria Portugalijos vėliava Portugalija Leirija
  • 1966 m. – UD Leiria
UD Roteña Ispanijos vėliava Ispanija Rota (Ispanija)
  • 1966 m. – UD Roteña
UD Tamaraceite Ispanijos vėliava Ispanija Gran Kanarijos las Palmas
  • 1966 m. – UD Tamaraceite
US Brescello Italijos vėliava Italija Brešelas
  • 1966 m. – US Brescello
  • 1977 m. – US Brescello Mingori
  • 1978 m. – US Brescello
US Lusitanos Saint-Maur Prancūzijos vėliava Prancūzija Sen Moras
  • 1966 m. – US Lusitanos Saint-Maur
Upper Annandale FC Škotijos vėliava Škotija Mofatas
  • 1966 m. – Upper Annandale FC
VC Rijmenam Belgijos vėliava Belgija Reimenamas
  • 1966 m. – VC Rijmenam
VV Alexandria ʹ66 Nyderlandų vėliava Nyderlandai Roterdamas
  • 1966 m. – VV Alexandria '06
VolanFC.png Volán FC Vengrijos vėliava Vengrija Budapeštas
  • 1966 m. – Volán SC
  • 1990 m. rugsėjo mėn. – Volán FC
Westfields FC Anglijos vėliava Anglija Herefordas
  • 1966 m. – Westfields FC
Çanakkale Dardanel SK Turkijos vėliava Turkija Čanakalė
  • 1966 m. – Çanakkalespor
  • 1991 m. – Çanakkale Dardanelspor
ÉS Nouvelloise Prancūzijos vėliava Prancūzija Por la Nuvelis
  • 1966 m. – ÉS Nouvelloise
ŠD Mladinec Lovrenc Slovėnijos vėliava Slovėnija Lovrencas prie Dravos
  • 1966 m. – ŠD Mladinec Lovrenc

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai