1954

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką

1954 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
1954 Kelkit BSK Turkijos vėliava Turkija Kelkitas
  • 1954 m. – Kelkit Belediye Hürriyet SK
  • 2019 m. liepos mėn. – 1954 Kelkit BSK
AC Palazzolo ASD Italijos vėliava Italija Palacolo Akreidė
  • 1954 m. – AC Palazzolo ASD
ACD Guidonia Montecelio Italijos vėliava Italija Gvidonija Montečelijus
  • 1954 m. – ACD Guidonia Montecelio
AFC Metalul Buzău Rumunijos vėliava Rumunija Buzeu
  • 1954 m. – AS Metalul Buzău
  • 1996 m. – Metalcord Buzău
  • 2007 m. – AS Metalul Buzău
  • 2013 m. – AFC Metalul Buzău
APOA Apsioús Kipro vėliava Kipras Apsiu
  • 1954 m. – APOA Apsioús
AS Frontignan AC Prancūzijos vėliava Prancūzija Frontinjanas
  • 1954 m. – AS Frontignan AC
ASDP Ribera Italijos vėliava Italija Ribera
  • 1954 m. – ASDP Ribera
ASK Horitschon-Unterpetersdorf Austrijos vėliava Austrija Horičonas, Unterpėtersdorfas
  • 1954 m. – ASK Horitschon-Unterpetersdorf
ASV Deutsch Jahrndorf Austrijos vėliava Austrija Doič Jarndorfas
  • 1954 m. – ASV Deutsch Jahrndorf
ATSV Steyr Austrijos vėliava Austrija Šteiras
  • 1954 m. – ATSV Steyr
ATUS Nötsch Austrijos vėliava Austrija Nečas
  • 1954 m. – ATUS Nötsch
Adanaspor FC Turkijos vėliava Turkija Adana
  • 1954 m. – Adanaspor FC
Adıyaman 1954 SK Turkijos vėliava Turkija Adijamanas
  • 1954 m. – Adıyaman SK
  • 1992 m. – Adıyaman GAP Spor
  • 2015 m. liepos mėn. – Adıyaman 1954 SK
Apóllōn Lemesós Kipro vėliava Kipras Limasolis
  • 1954 m. – Apóllōn Lemesós
Asarums IF Švedijos vėliava Švedija Asarumas
  • 1954 m. – Asarums IF
BSV Schwarz-Weiß Rehden Vokietijos vėliava Vokietija Rėdenas
  • 1954 m. – BSV Schwarz-Weiß Rehden
Bakırköy Yüce SK Turkijos vėliava Turkija Stambulas
  • 1954 m. – Bakırköy Yüce SK
Bornova Yeşilova SK Turkijos vėliava Turkija Izmiras
  • 1954 m. – Yeşilovaspor
  • 2014 m. – Çiftay Yeşilova Gençlikspor
  • 2017 m. – Bornova Yeşilovaspor
Brentwood Town FC Anglijos vėliava Anglija Brentvudas
  • 1885 m. – Brentwood FC
  • 1950 m. – Brentwood & Warley FC
  • 1965 m. liepos mėn. – Brentwood Town
  • 1970 m. liepos mėn. – Brentwood Athletic
  • 1974 m. liepos mėn. – Brentwood FC
  • 2004 m. liepos mėn. – Brentwood Town FC
CD Huracán Z Ispanijos vėliava Ispanija Trobacho del Kaminas
  • 1954 m. – CD Huracán Z
CD Orientación Marítima Ispanijos vėliava Ispanija Aresifė
  • 1954 m. – CD Orientación Marítima
CD Tháder Ispanijos vėliava Ispanija Rochalesas
  • 1900 m. – River C. Thader Rojales
  • 1954 m. – CE Thader Rojales
  • 1972 m. – CD Tháder Rojales
CF Sóller Ispanijos vėliava Ispanija Soljeras
  • 1954 m. – CF Sóller
CS Crișul Chișineu-Criș Rumunijos vėliava Rumunija Kišineu Krišas
  • 1954 m. – CS Crișul Chișineu-Criș
CSM Roman Rumunijos vėliava Rumunija Romanas
  • 1954 m. – FC Laminorul Roman
  • 2009 m. liepos mėn. – SCM Petrotub Roman
  • 2016 m. liepos mėn. – CSM Roman
Chasetown FC Anglijos vėliava Anglija Berntvudas
  • 1954 m. – Chase Terrace Old Scholars Youth Club
  • 1972 m. – Chasetown FC
Doxa Katōkopia Kipro vėliava Kipras Katokopija
  • 1954 m. – Doxa Katōkopia
Euran Pallo Suomijos vėliava Suomija Eura
  • 1954 m. – Euran Pallo
FC Foresta Fălticeni Rumunijos vėliava Rumunija Feltičenis, Sučava
  • 1954 m. – Avântul Fălticeni
  • 1956 m. – Recolta Fălticeni
  • 1957 m. – Energia Fălticeni
  • 1957 m. liepos mėn. – Foresta Fălticeni
  • 1982 m. – Chimia Fălticeni
  • 1988 m. – Foresta Fălticeni
  • 1997 m. – NC Foresta Suceava
  • 2002 m. – FC Foresta Fălticeni
FC Hansa Rostock Vokietijos vėliava Vokietija Rostokas
FC Illhaeusern Prancūzijos vėliava Prancūzija Ilhoizernas
  • 1954 m. – FC Illhaeusern
FC Mariekerke Belgijos vėliava Belgija Mariekerkė
  • 1954 m. – FC Mariekerke
FC Ungheni Moldavijos vėliava Moldavija Ungenis
  • 1954 m. – Locomotiva Ungenʹ
  • 1992 m. – Attila Ungheni
  • 2000 m. – FCM Ungheni
  • 2003 m. liepos mėn. – FC Spartac Ungheni
  • 2004 m. – FC Moldova-03
  • 2007 m. – FCM Ungheni
  • 2008 m. liepos mėn. – FC Olimp Ungheni
  • 2011 m. – CS Moldova-03 Ungheni
  • 2012 m. liepos mėn. – ABUS Ungheni
  • 2013 m. liepos mėn. – CF Ungheni
  • 2017 m. – FC Ungheni
FC Unirea Valahorum Urziceni Rumunijos vėliava Rumunija Urzičenis
  • 1954 m. – Ialomița Urziceni
  • 1980 m. – Unirea Urziceni
  • 2003 m. – FC Unirea Valahorum Urziceni
  • 2015 m. liepos mėn. – FC Unirea 2015 Urziceni
FC Yellow Boys Weiler-la-Tour Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Veler la Turas
  • 1954 m. – FC Yellow Boys Weiler-la-Tour
FCM Dinamo Onești Rumunijos vėliava Rumunija Oneštis
  • 1954 m. – Chimia Onești
  • 2009 m. – FCM Onești
  • 2012 m. kovo 20 d. – FCM Dinamo Onești
Sigla FC Onesti.png FCM Onești Rumunijos vėliava Rumunija Oneštis
  • 1954 m. – Energia Onești
  • 1965 m. – Energia Gheorghe Gheorghiu-Dej
  • 1994 m. – FC Onești
  • 2006 m. – FCM Onești
FK Baltika Kaliningrad Rusijos vėliava Rusija Karaliaučius
  • 1954 m. – Piŝevik Kaliningrad
  • 1958 m. – Baltika Kaliningrad
FK Bratstvo Kozinci Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Kozincai
  • 1954 m. – FK Bratstvo Kozinci
FK FŠM Moskva Rusijos vėliava Rusija Maskva
  • 1954 m. – FŠM Moskva
  • 1985 m. – SK FŠM Moskva
  • 1987 m. – SK ÈŠVSM Moskva
  • 1990 m. – Zvezda Moskva
  • 1992 m. – TRASKO Moskva
  • 1999 m. – FŠM Torpedo Moskva
  • 2009 m. – SDÛSŠOR Ûnostʹ Moskvy FŠM
  • 2013 m. – FK FŠM
Ltukar.gif FK Kareda Lietuvos vėliava Lietuva Šiauliai, Kaunas
  • 1954 m. – Statybos trestas Šiauliai
  • 1957 m. – Statybininkas Šiauliai
  • 1990 m. – Sakalas Šiauliai
  • 1994 m. sausio mėn. – Šiauliai-Sakalas
  • 1995 m. liepos mėn. – Kareda-Sakalas Šiauliai
  • 1996 m. liepos mėn. – FK Kareda
Ltusmk.jpg FK Kėdainių SM Lietuvos vėliava Lietuva Kėdainiai
  • 1954 m. – FK Kėdainių SM
FK Lokomotiva Skopje Makedonijos vėliava Makedonija Skopjė
  • 1954 m. – FK Lokomotiva Skopje
  • 2015 m. – FK Lokomotiva-Bentoeksport
  • 2018 m. – FK Lokomotiva Skopje
FK Mladost Solina Tuzla Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Tuzla
  • 1954 m. – FK Mladost Solina Tuzla
FK Radnički Rudovci Serbijos vėliava Serbija Belgradas
  • 1954 m. – FK Radnički Rudovci
FK Ravda 1954 Bulgarijos vėliava Bulgarija Ravda
  • 1954 m. – FK Ravda
  • 2009 m. – FK Ravda 1954
FK Slovan Kendice Slovakijos vėliava Slovakija Kendicė
  • 1954 m. – FK Slovan Kendice
FK Terchová Slovakijos vėliava Slovakija Terchova
  • 1954 m. – FK Terchová
FS Makedonikós Siátistas Graikijos vėliava Graikija Siatista
  • 1954 m. – FS Makedonikós Siátistas
Finn Harps FC Airijos vėliava Airija Balibofis
  • 1954 m. – Finn Harps FC
Finn Harps FC Reserves Airijos vėliava Airija Balibofis
  • 1954 m. – Finn Harps-2 Ballybofey
Fortuna Sittard Nyderlandų vėliava Nyderlandai Sitardas, Gelenas
  • 1954 m. – Fortuna 54 Geleen
  • 1968 m. liepos 1 d. – FSC Sittard
  • 1979 m. – Fortuna Sittard
Füzesabonyi SC Vengrijos vėliava Vengrija Fiuzešabonis
  • 1954 m. – Füzesabonyi SC
GSC Liebenfels Austrijos vėliava Austrija Lybenfelsas
  • 1954 m. – GSC Liebenfels
GSD Lascaris Italijos vėliava Italija Pjaneca
  • 1954 m. – GSD Lascaris
Gug BK Danijos vėliava Danija Olborgas
  • 1954 m. – Gug BK
Gyulafirátót SE Vengrijos vėliava Vengrija Vesprėmas
  • 1954 m. – Gyulafirátót SE
Hapoel Azor FC Izraelio vėliava Izraelis Azoras
  • 1954 m. – Hapoel Azor FC
Himik Arsenal Rusijos vėliava Rusija Novomoskovskas
  • 1954 m. – Šahtër Mosbass Stalinogorsk
  • 1958 m. – Trud Stalinogorsk
  • 1959 m. – Šahtër Stalinogorsk
  • 1961 m. – SK Himik Stalinogorsk
  • 1961 m. liepos mėn. – Himik Novomoskovsk
  • 1993 m. – Don Novomoskovsk
  • 2010 m. – FK Himik Novomoskovsk
  • 2019 m. liepos mėn. – Himik Arsenal
Ironi Nesher FC Izraelio vėliava Izraelis Nešeras
  • 1954 m. – Hapoel Tel Hanan
  • 2009 m. – Ironi Nesher FC
KS Chojnowianka Lenkijos vėliava Lenkija Choinuvas
  • 1954 m. – KS Chojnowianka
KVV Duffel Belgijos vėliava Belgija Diufelis
Kemalpaşa SK Turkijos vėliava Turkija Kemalpaša
  • 1954 m. – Kemalpaşa SK
Keravnos Thesprotiko Graikijos vėliava Graikija Tesprotikas
  • 1954 m. – Keravnos Thesprotiko
Kisdorog FC Vengrijos vėliava Vengrija Kišdorogas
  • 1954 m. – Kisdorog FC
LKS Drzewiarz Jasienica Lenkijos vėliava Lenkija Jasenica
  • 1954 m. – LKS Drzewiarz Jasienica
LKS Wiślanka Lenkijos vėliava Lenkija Grabis
  • 1954 m. – LKS Wiślanka
LKS Zieloni Żarki Lenkijos vėliava Lenkija Žarkai
  • 1954 m. – LKS Zieloni Żarki
LZS Unia Krzywda Lenkijos vėliava Lenkija Kžyvda
  • 1954 m. – LZS Unia Krzywda
Longlevens AFC Anglijos vėliava Anglija Glosteris
  • 1954 m. – Longlevens AFC
MKS Kujawiak Kowal Lenkijos vėliava Lenkija Kovalis
  • 1954 m. – MKS Kujawiak Kowal
MLKS Znicz Biała Piska Lenkijos vėliava Lenkija Biala Piska
  • 1954 m. – MLKS Znicz Biała Piska
Mut İdmanyurdu BSK Turkijos vėliava Turkija Mutas
  • 1954 m. – Mut İdmanyurdu Belediye Spor
NK Azot Vitkovići Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Vitkovičiai
  • 1954 m. – NK Azot Vitkovići
NK Dornava Vrtnarstvo Kovačec Slovėnijos vėliava Slovėnija Dornava
  • 1954 m. – ŠD Dornava
  • 2000 m. – NK Dornava Vrtnarstvo Kovačec
NK Mladost Vidovice Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Vidovicė
  • 1954 m. – NK Mladost Vidovice
NK Omladinac Gornja Vrba Kroatijos vėliava Kroatija Gornia Vrba
  • 1954 m. – NK Omladinac Gornja Vrba
Nørager BK Danijos vėliava Danija Niorageris
  • 1954 m. – Nørager BK
Partizan Kosovska Mitrovica Serbijos vėliava Serbija Kosovo Mitrovica
  • 1954 m. – Partizan Kosovska Mitrovica
Petrol Ofisi GSK Turkijos vėliava Turkija Ankara
  • 1954 m. – Petrolspor
  • 1967 m. – Petrol Ofisi SK
  • 2000 m. – Petrol Ofisi GSK
RUS Assesse Belgijos vėliava Belgija Asesas
  • 1954 m. – US Assesse
  • 2000 m. – RUS Assesse
Nairi Erewan.gif SC Nairi Erewan Armėnijos vėliava Armėnija Jerevanas
  • 1954 m. – Nairi Erevan
  • 1992 m. – FA Nairi Erewan
  • 1993 m. – FA Nairit Erewan
  • 2000 m. – SC Nairi Erewan
SC Zichen-Zussen-Bolder Belgijos vėliava Belgija Zichenas-Ziusenas-Bolderis
  • 1954 m. – SC Zichen-Zussen-Bolder
SK Brná Čekijos vėliava Čekija Brna
  • 1954 m. – SK Brná
SK Královské Nové Sady Čekijos vėliava Čekija Olomoucas
  • 1954 m. – SK Královské Nové Sady
SK Králová 1954 Čekijos vėliava Čekija Kralova
  • 1954 m. – SK Králová 1954
SKV Rot-Weiß Darmstadt Vokietijos vėliava Vokietija Darmštatas
  • 1954 m. – SKV Rot-Weiß Darmstadt
SV ASKÖ Irschen Austrijos vėliava Austrija Iršenas
  • 1954 m. – SV ASKÖ Irschen
SV Anthering Austrijos vėliava Austrija Anthėringas
  • 1954 m. – SV Anthering
SV Oberloisdorf Austrijos vėliava Austrija Oberloisdorfas
  • 1954 m. – SV Oberloisdorf
SV Raika Kuchl Austrijos vėliava Austrija Kuchlis
  • 1954 m. – SV Kuchl
  • 1990 m. – SV Raika Kuchl
SV Roda JC Nyderlandų vėliava Nyderlandai Kerkradė, Herlenas
  • 1954 m. sausio mėn. – Rapid '54 Heerlen
  • 1954 m. lapkričio mėn. – Rapid JC Herleen
  • 1962 m. birželio 27 d. – SV Roda JC
Sokol Lom Čekijos vėliava Čekija Lomas (Čekija)
  • 1954 m. – Sokol Lom
TJ Hartvíkovice Čekijos vėliava Čekija Hartvykovicė
  • 1954 m. – TJ Sokol Hartvíkovice
  • 2011 m. – TJ Hartvíkovice
TJ Písek Čekijos vėliava Čekija Pysekas
  • 1954 m. – VTJ Dukla Písek
  • 1974 m. – VTJ Písek
  • 1990 m. – TJ Písek
Tavşancıl SK Turkijos vėliava Turkija Tavšančylas
  • 1954 m. – Tavşancıl SK
Tividale FC Anglijos vėliava Anglija Tivideilis
  • 1954 m. – Tividale FC
TuS Ennepetal Vokietijos vėliava Vokietija Enepetalis
  • 1954 m. – TuS Ennepetal
Turan-T İK Azerbaidžano vėliava Azerbaidžanas Tovūzas
  • 1954 m. – Turan Tauz
  • 1992 m. – Turan PFK
  • 2013 m. liepos mėn. – Turan-T İK
Turriff United FC Škotijos vėliava Škotija Tarifas (Škotija)
  • 1954 m. – Turriff United FC
Tuzla SK Turkijos vėliava Turkija Stambulas
  • 1954 m. – Tuzla SK
Türk Telekom GSK Turkijos vėliava Turkija Ankara
  • 1954 m. – Telspor
  • 1960 m. – PTT Ankara
  • 2000 m. – Türk Telekom GSK
Vendée Poiré-sur-Vie Football Prancūzijos vėliava Prancūzija Le Puarė prie Vi
  • 1954 m. – Jeanne d'Arc du Poiré-sur-Vie
  • 2007 m. – Le Poiré-sur-Vie Vendée Football
  • 2010 m. – Vendée Poiré-sur-Vie Football
İnegöl SK Turkijos vėliava Turkija Inegiolis
  • 1954 m. – İnegöl SK
Ķajrat Almaty ĶTŽ Kazachijos vėliava Kazachija Almata
  • 1954 m. – Lokomotiv Alma-Ata
  • 1955 m. – Urožaj Alma-Ata
  • 1956 m. – Kajrat Alma-Ata
  • 1993 m. – Ķajrat Almaty ĶTŽ
  • 1998 m. – SOPFK Ķajrat Almaty
  • 2001 m. – Ķajrat Almaty ĶTŽ
ŠD Gorišnica Slovėnijos vėliava Slovėnija Gorišnica
  • 1954 m. – ŠD Gorišnica

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai