1952

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką

1952 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
AFC Aldermaston Anglijos vėliava Anglija Oldermastonas
  • 1952 m. – Atomic Weapons Research Establishment FC
  • 1970 m. – AFC Aldermaston
AS Dafni Troullōn Kipro vėliava Kipras Trulo
  • 1952 m. – AS Dafni Troullōn
AS Pyrasos Neas Anchialou Graikijos vėliava Graikija Nea Anchialas
  • 1952 m. – AS Pyrasos Neas Anchialou
ASD Fersina Perginese Italijos vėliava Italija Perdžine Valsugana
  • 1952 m. – ASD Fersina Perginese
ATZ Sumgait Azerbaidžano vėliava Azerbaidžanas Sumgaitas
  • 1952 m. – Truboprokatnyj zavod Sumgait
Aetos Skydra FC Graikijos vėliava Graikija Skidra
  • 1952 m. – Aetos Skydra FC
Agrotis Leianokladi Graikijos vėliava Graikija Lejanokladė
  • 1952 m. – Agrotis Leianokladi
Algyő SK Vengrijos vėliava Vengrija Aldė
  • 1952 m. – Algyő SK
AÓ Kompotíou Skoufás Graikijos vėliava Graikija Kompotis
  • 1952 m. – AÓ Kompotíou Skoufás
B52-Aalborg FC Danijos vėliava Danija Olborgas
  • 1952 m. – B52 Aalborg
  • 1972 m. – B52-Aalborg FC
BK Chang Valby Danijos vėliava Danija Kopenhaga
  • 1952 m. – BK Chang Valby
BSV Bad Bleiberg Austrijos vėliava Austrija Bad Bleibergas
  • 1952 m. – BSV Bad Bleiberg
  • 2003 m. liepos mėn. – BSV Juniors Villach
  • 2004 m. – SEZ Bad Bleiberg
  • 2006 m. – BSV Bad Bleiberg
Ballingry Rovers FC Škotijos vėliava Škotija Balingris
  • 1952 m. – Ballingry Rovers FC
Betanzos CF Ispanijos vėliava Ispanija Betansosas
  • 1952 m. – Betanzos CF
Borough-United.png Borough United FC Velso vėliava Velsas Landidnas
  • 1952 m. – Borough United FC
CA River Ebro Ispanijos vėliava Ispanija Rinkon de Sotas
  • 1952 m. – CA River Ebro
CD Santurtzi Ispanijos vėliava Ispanija Santurcis
  • 1952 m. – CD Santurtzi
CD Tuilla Ispanijos vėliava Ispanija Tuilija
  • 1952 m. – CD Tuilla
CF Borriol Ispanijos vėliava Ispanija Boriolis
  • 1952 m. – CF Borriol
CS Inter Clinceni Rumunijos vėliava Rumunija Klinčenis
  • 1952 m. – ASC Clinceni
  • 2010 m. – CS Inter Clinceni
Castro FC Ispanijos vėliava Ispanija Kastro Urdialesas
  • 1952 m. – Castro FC
Chimney Corner FC Šiaurės Airijos vėliava Šiaurės Airija Antrimas
  • 1952 m. – Chimney Corner FC
Cluses-Scionzier FC Prancūzijos vėliava Prancūzija Kliuzas, Sjonzė
  • 1919 m. – FC de Scionzier
  • 1952 m. – US Faucigny
  • 1986 m. – US Cluses-Scionzier
  • 2004 m. – Cluses-Scionzier FC
Diagoras Sevastīs Graikijos vėliava Graikija Sevastė
  • 1952 m. – Diagoras Sevastīs
ESV Saalfelden Austrijos vėliava Austrija Zalfeldenas
  • 1952 m. – ESV Saalfelden
FC Langenegg Austrijos vėliava Austrija Langenegas
  • 1952 m. – FC Langenegg
FC Pommern Stralsund Vokietijos vėliava Vokietija Štralzundas, Rostokas
  • 1947 m. – SG Stralsund
  • 1952 m. – SV Sturmvogel Stralsund
  • 1954 m. – SV KVP Vorwärts Rostock
  • 1963 m. – ASG Vorwärts Rostock-Gelsdorf
  • 1994 m. kovo 29 d. – FC Pommern Stralsund
FC Union Passail Austrijos vėliava Austrija Pasailis
  • 1952 m. – FC Union Passail
FK 1. máj Karviná Čekijos vėliava Čekija Karvina
  • 1952 m. – TJ Baník Mír Karviná
  • 1961 m. – TJ Baník 1. máj Karviná
  • 1993 m. – FK 1. máj Karviná
FK Balkan Varvara Bulgarijos vėliava Bulgarija Varvara
  • 1952 m. – FK Balkan Varvara
FK Borac Bosanski Lužani Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Bosanski Lužanai
  • 1952 m. – FK Borac Bosanski Lužani
FK Bratstvo Orahova Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Orachova
  • 1952 m. – FK Bratstvo Orahova
FK Dorćol Serbijos vėliava Serbija Belgradas
  • 1926 m. – FK Dorćol
FK Energiâ Nova Kahovka Ukrainos vėliava Ukraina Naujoji Kachovka
  • 1952 m. – FK Energiâ Nova Kahovka
FK Hajduk Batkuša Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Batkuša
  • 1952 m. – FK Hajduk Batkuša
FK Jugohrom Makedonijos vėliava Makedonija Jegunovcė
  • 1952 m. – FK Jugohrom
FK Luč Vladivostok Rusijos vėliava Rusija Vladivostokas
  • 1952 m. – Dinamo Vladivostok
  • 1959 m. – Luč Vladivostok
  • 2003 m. – FK Luč-Ènergiâ Vladivostok
  • 2017 m. liepos 16 d. – FK Luč Vladivostok
FK Mladost Gornja Tuzla Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Gornia Tuzla
  • 1952 m. – FK Mladost Gornja Tuzla
FK Mladost Lučani Serbijos vėliava Serbija Lučanai
  • 1952 m. – FK Mladost Lučani
FK Polet Laplje Selo Serbijos vėliava Serbija Laple Selas
  • 1952 m. – FK Polet Laplje Selo
FK Sputnik Rečica Baltarusijos vėliava Baltarusija Rečyca
  • 1952 m. – Dneprovec Rečica
  • 1963 m. – Dnepr Rečica
  • 1977 m. – Neftânik Rečica
  • 1987 m. – Sputnik Rečica
  • 1992 m. – FK Vedrič Rečica
  • 1997 m. – FK Vedrič-97 Rečica
  • 2014 m. kovo 1 d. – FK Rečica 2014
  • 2017 m. – FK Sputnik Rečica
FK Tatran Zámutov Slovakijos vėliava Slovakija Zamutovas
  • 1952 m. – OFK Tatran Zámutov
  • 2000 m. – FK Tatran Zámutov
FK Teleoptik Zemun Serbijos vėliava Serbija Belgradas
  • 1952 m. – FK Teleoptik Zemun
FK Tisa Adorjan Serbijos vėliava Serbija Adorianas
  • 1952 m. – FK Tisa Adorjan
FK Zrnovka Makedonijos vėliava Makedonija Zrnovcai
  • 1952 m. – FK Zrnovka
FSK Anyksciai.png FSK Anykščiai Lietuvos vėliava Lietuva Anykščiai
  • 1951 m. – Žalgiris Anykščiai
  • 1955 m. – Spartakas Anykščiai
  • 1957 m. – Nemunas Anykščiai
  • 1960 m. – Puntukas Anykščiai
  • 1963 m. spalio mėn. – Vynas Anykščiai
  • 1965 m. – Puntukas Anykščiai
  • 1965 m. liepos mėn. – Vairas Anykščiai
  • 1966 m. balandžio mėn. – Puntukas Anykščiai
  • 1970 m. – Jaunystė Anykščiai
  • 1973 m. – Vairas Anykščiai
  • 1976 m. – Melioratorius Anykščiai
  • 1979 m. – Automobilistas Anykščiai
  • 1982 m. – Anykšta Anykščiai
  • 1988 m. – Už taiką Anykščiai
  • 1990 m. – Rasa Anykščiai
  • 1992 m. sausio mėn. – Elma Anykščiai
  • 1993 m. liepos mėn. – FK Anykščiai
  • 2009 m. – FSK Anykščiai
FSK Bukovina Černìvcì Ukrainos vėliava Ukraina Černivciai
  • 1952 m. – Burevestnik Černovcy
  • 1958 m. – Avangard Černovcy
  • 1965 m. – Bukovina Černovcy
  • 1992 m. – FSK Bukovina Černìvcì
Finchampstead FC Anglijos vėliava Anglija Finčampstedas
  • 1952 m. – Finchampstead FC
HNK Buna Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Buna
  • 1952 m. – HNK Buna
HNK Radnički Mece Kroatijos vėliava Kroatija Mecė
  • 1952 m. – HNK Radnički Mece
Habenhauser FV Vokietijos vėliava Vokietija Brėmenas
  • 1952 m. – Habenhauser FV
Hapoel Kiryat Ono FC Izraelio vėliava Izraelis Kirjat Onas
  • 1952 m. – Hapoel Kfar Ono
  • 1954 m. – Hapoel Bnei Brak-Kiryat Ono
  • 2000 m. – Hapoel Kiryat Ono FC
Iris Club de Croix Prancūzijos vėliava Prancūzija Krua
  • 1952 m. – Croix Football Iris Club
  • 2012 m. – Iris Club de Croix
Iğdır SK Turkijos vėliava Turkija Ihdyras
  • 1952 m. – Iğdır SK
  • 1998 m. liepos mėn. – Iğdır BSK
  • 2002 m. liepos mėn. – Iğdır SK
K. Olsa Brakel Belgijos vėliava Belgija Brakelis
  • 1952 m. – OLSA Nederbrakel
  • 1975 m. – K. Olsa Brakel
K. Sassport Boezinge Belgijos vėliava Belgija Buzingė
  • 1952 m. – K. Sassport Boezinge
KFC Denderleeuw EH Belgijos vėliava Belgija Denderleuvas
  • 1952 m. – FC Denderleeuw
  • 2001 m. – FC Denderleeuw EH
  • 2002 m. – KFC Denderleeuw EH
KS Dinamo Vlorë Albanijos vėliava Albanija Vliorė
  • 1952 m. – KS Dinamo Vlorë
KS Dąb Sława Przybyszów Lenkijos vėliava Lenkija Slava
  • 1952 m. – KS Dąb Sława Przybyszów
KS Stal Głowno Lenkijos vėliava Lenkija Glovnas
  • 1952 m. – KS Stal Głowno
KS Wiwa Goszcz Lenkijos vėliava Lenkija Goščius
  • 1952 m. – KS Wiwa Goszcz
Kestel BSK Turkijos vėliava Turkija Kestelas
  • 1952 m. – Bursa Çilekspor
  • 1980 m. – Kestelspor
  • 2010 m. – Kestel Belediyespor
Kidsgrove Athletic FC Anglijos vėliava Anglija Kidsgrouvas
  • 1952 m. – Kidsgrove Athletic FC
Körfez Belediye Hereke Yıldız SK Turkijos vėliava Turkija Herekė, Kiorfezas
  • 1952 m. – Körfez Belediye Hereke Yıldız SK
Környe SE Vengrijos vėliava Vengrija Kernė
  • 1952 m. – Környe SE
Körösladányi MSK Vengrijos vėliava Vengrija Kerešladanis
  • 1952 m. – Körösladányi Traktor SK
  • 1960 m. – Körösladányi MEDOSZ SK
  • 2000 m. – Körösladányi MSK
LKS Klimontowianka Lenkijos vėliava Lenkija Klimontuvas
  • 1952 m. – LKS Klimontowianka
LKS Sokół Marcinkowice Lenkijos vėliava Lenkija Marcinkovicės
  • 1952 m. – LKS Sokół Marcinkowice
Loland Nyúl SC Vengrijos vėliava Vengrija Niulas
  • 1952 m. – Nyúl SC
  • 2000 m. – Loland Nyúl SC
Létavértes SC 97 Vengrijos vėliava Vengrija Lėtavėrtešas
  • 1952 m. – Nagylétai SK
  • 1970 m. – Létavértes SE
  • 1997 m. – Létavértes SC 97
MBKS Victoria Bartoszyce Lenkijos vėliava Lenkija Barštynas
  • 1952 m. – MBKS Victoria Bartoszyce
MUKS Stal Niewiadów Lenkijos vėliava Lenkija Neviaduvas
  • 1952 m. – KS Stal Niewiadów
  • 2012 m. – MUKS Stal Niewiadów
Magyarszecsőd SE Vengrijos vėliava Vengrija Madiarsečėdas
  • 1952 m. – Magyarszecsőd SE
Muş Murat SK Turkijos vėliava Turkija Mušas
  • 1952 m. – Muş Murat SK
Mégas Aléxandros Xīropótamou Graikijos vėliava Graikija Drama
  • 1952 m. – Mégas Aléxandros Xīropótamou
NK Dugopolje Kroatijos vėliava Kroatija Dugopolė
  • 1952 m. – NK Proleter
  • 1990 m. – NK Dugopolje
NK Jedinstvo Vučkovci Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Vučkovciai
  • 1952 m. – NK Jedinstvo Vučkovci
NK Napredak Matići Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Matičiai
  • 1952 m. – NK Napredak Matići
NK Svoboda Ljubljana Slovėnijos vėliava Slovėnija Liubliana
  • 1952 m. – ŠD Svoboda Ljubljana
  • 1970 m. – NK Mercator
  • 1990 m. – NK Svoboda Ljubljana
  • 1991 m. – NK Svoboda Liqui Moly Ljubljana
  • 1993 m. liepos mėn. – NK Kompas Holidays Ljubljana
  • 1994 m. liepos mėn. – NK Optimizen Svoboda Ljubljana
  • 1995 m. liepos mėn. – NK Vevče Ljubljana
  • 2008 m. – NK Svoboda Ljubljana
NK Šentilj Slovėnijos vėliava Slovėnija Šentilis
  • 1952 m. – NK Šentilj
  • 2000 m. – NK Šentilj-Jarenina
  • 2014 m. liepos mėn. – Atletiko Šentilj
Nádasd KSE Vengrijos vėliava Vengrija Nadašdas
  • 1952 m. – Nádasd KSE
Odysseas Anagennisi Graikijos vėliava Graikija Anagenisė
  • 1952 m. – Odysseas Anagennisi
PFK Minʹor Pernik Bulgarijos vėliava Bulgarija Pernikas
  • 1919 m. – Krakra Pernik
  • 1944 m. – Rudničar Pernik
  • 1946 m. – Republikanec-46 Pernik
  • 1948 m. – Torpedo Pernik
  • 1949 m. rugpjūčio mėn. – DSO Torpedo Dimitrovo
  • 1952 m. – DSO Minʹor Dimitrovo
  • 1957 m. – ASK Minʹor Dimitrovo
  • 1962 m. sausio mėn. – ASK Minʹor Pernik
  • 1969 m. sausio mėn. – DFS Krakra Perniški
  • 1971 m. – DFS Pernik
  • 1973 m. liepos mėn. – DFS Minʹor Pernik
  • 1985 m. liepos mėn. – FK Minʹor Pernik
PFK Minʹor Radnevo Bulgarijos vėliava Bulgarija Radnevas, Stara Zagora
  • 1952 m. – Marica Iztok Radnevo
  • 1994 m. – Boruj Stara Zagora
  • 2003 m. – Beroe AKB Stara Zagora
  • 2004 m. – PFK Minʹor Radnevo
Peña Balsamaiso CF Ispanijos vėliava Ispanija Logronjas
  • 1952 m. – Peña Balsamaiso CF
Pátka SK Vengrijos vėliava Vengrija Patka
  • 1952 m. – Pátka SK
Real Madrid CF C Ispanijos vėliava Ispanija Madridas
  • 1952 m. – Real Madrid Aficionadas
  • 1990 m. – Real Madrid CF C
SDC Putten Nyderlandų vėliava Nyderlandai Piutenas
  • 1952 m. – SDC Putten
SK Lochristi Belgijos vėliava Belgija Lochristis
  • 1952 m. – SK Beervelde
  • 1999 m. – SK Lochristi
SV Bio Perlinger Wörgl Austrijos vėliava Austrija Vėrglis
  • 1945 m. – AC Wörgl
  • 1952 m. – SV Wörgl
  • 2000 m. – SV Bio Perlinger Wörgl
SVL Schleich Flavia Solva Austrijos vėliava Austrija Vagna
  • 1952 m. – SV Flavia Solva
  • 2003 m. – SV Leibnitz Flavia Solva
  • 2007 m. – SVL Schleich Flavia Solva
Sajóbábonyi Vegyész SE Vengrijos vėliava Vengrija Šajobabonis
  • 1952 m. – Sajóbábonyi Vegyész SE
Samsun Yol SK Turkijos vėliava Turkija Samsunas
  • 1952 m. – Samsun Yol SK
Sapanca Gençlik SK Turkijos vėliava Turkija Sapandža
  • 1952 m. – Sakarya Karadenizspor
  • 2000 m. – Sapanca Spor
  • 2015 m. – Sapanca Gençlikspor
TJ Tatran Jakubčovice Čekijos vėliava Čekija Jakubčovicės prie Odros
  • 2000 m. – Fotbal Jakubcovice
  • 2008 m. – Hajek Synove Jakubcovice
  • 2010 m. – TJ Tatran Jakubčovice
TSV Aurolzmünster Austrijos vėliava Austrija Aurolcmiunsteris
  • 1952 m. – TSV Aurolzmünster
TUS PPK Alpenlift Sankt Stefan im Rosental Austrijos vėliava Austrija Rozentalio Sankt Štėfanas
  • 1952 m. – TUS Sankt Stefan im Rosental
  • 2000 m. – TUS PPK Alpenlift Sankt Stefan im Rosental
Tarr Andráshida SC Vengrijos vėliava Vengrija Zalaegersegas
  • 1952 m. – Andráshidai Medosz
  • 1998 m. – Andráshida SC
  • 2008 m. – Kentaur-Andráshida SC
  • 2011 m. – Kentaur Sprint Andráshida SC
  • 2011 m. liepos mėn. – Tarr Sprint Andráshida SC
  • 2015 m. liepos 21 d. – Tarr Andráshida SC
Tetra Uraiújfalu SE Vengrijos vėliava Vengrija Urajūifalu
  • 1952 m. – Uraiújfalu MEDOSz SK
  • 2000 m. – Uraiújfalu SE
  • 2015 m. – Tetra Uraiújfalu SE
Thyella Filotas Graikijos vėliava Graikija Filotas
  • 1952 m. – Thyella Filotas
UDC Txantrea Ispanijos vėliava Ispanija Pamplona
  • 1952 m. – UDC Txantrea
USC Altenwörth Austrijos vėliava Austrija Altenvertas
  • 1952 m. – USC Altenwörth
USC Indat Rohrbach Austrijos vėliava Austrija Rorbachas
  • 1952 m. – USC Rohrbach
  • 2000 m. – USC Indat Rohrbach
USD Grumellese Italijos vėliava Italija Grumelo del Montė
  • 1952 m. – USD Grumellese
VC Bekkevoort Belgijos vėliava Belgija Bekefortas
  • 1952 m. – VC Bekkevoort
VTJ Dukla Olomouc Čekijos vėliava Čekija Olomoucas, Hradec Kralovė
  • 1952 m. – Křídla vlasti Olomouc
  • 1956 m. – VTJ Dukla Olomouc
  • 1971 m. – VTJ Olomouc
  • 1975 m. – VTJ Letec Hradec Králové
WRKS Olimpia Warszawa Lenkijos vėliava Lenkija Varšuva
  • 1952 m. – WRKS Olimpia Warszawa
Worthing United FC Anglijos vėliava Anglija Verdingas
  • 1952 m. – Wigmore Athletic
  • 1988 m. liepos mėn. – Worthing United FC
Árīs Palaiochōríou Graikijos vėliava Graikija Palajochoris
  • 1952 m. – Árīs Palaiochōríou
ŠK Kremnička Slovakijos vėliava Slovakija Banska Bistrica
  • 1952 m. – ŠK Kremnička

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai