1951

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką

1951 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
1. FC Viktorie Přerov Čekijos vėliava Čekija Pršerovas
  • 1951 m. – Spartak Přerov
  • 1953 m. – DSO Spartak Přerov
  • 1993 m. – FK PS Přerov
  • 1997 m. – FK Hanácká kyselka Přerov
  • 1999 m. – HFK Přerov
  • 2000 m. – FK mládeže Přerov
  • 2007 m. – 1. FC Přerov
  • 2011 m. – 1. FC Viktorie Přerov
AC Marano ASD Italijos vėliava Italija Marano Vičentinas
  • 1951 m. – AC Marano ASD
AC Mezzocorona Italijos vėliava Italija Mecokorona
  • 1951 m. – AC Mezzocorona
AP Partenope Italijos vėliava Italija Neapolis
  • 1901 m. – SG Partenopea
  • 1951 m. – AP Partenope
ASD Progreditur Marcianise Italijos vėliava Italija Marčanizė
  • 1951 m. – US Marcianise
  • 1980 m. – Rifo Sud
  • 1985 m. – SSC Marcianise
  • 1987 m. – AC Marcianise
  • 1989 m. liepos mėn. – GS Barilla Sud
  • 1992 m. liepos mėn. – GS Barilla Sud Marcianise
  • 1995 m. – GS Marcianise Calcio
  • 2004 m. – Real Marcianise Calcio
  • 2010 m. liepos mėn. – ASD Marcianise
  • 2011 m. – ASD Progreditur Marcianise
ASDC Borgomanero Italijos vėliava Italija Borgomaneras
  • 1951 m. – ASDC Borgomanero
Ankara Güneş SK Turkijos vėliava Turkija Ankara
  • 1940 m. – Güneş SK
AÉ Leukímmī Graikijos vėliava Graikija Lefkimė
  • 1951 m. – APO Leukímmī
  • 1974 m. – Pallefkimmiakos
  • 1990 m. – AÉ Leukímmī
BKS Chemik Bydgoszcz Lenkijos vėliava Lenkija Bydgoščius, Lengnovas
  • 1951 m. – Wisła Łęgnowo
  • 1955 m. – Unia-Wisła Łęgnowo
  • 1960 m. – KS Gryf Łęgnowo
  • 1969 m. – KS Zachem Bydgoszcz
  • 1976 m. – BKS Chemik Bydgoszcz
  • 1990 m. – Weltinex Bydgoszcz
  • 2000 m. – BKS Chemik Bydgoszcz
Ballinasloe Town AFC Airijos vėliava Airija Balinaslou
  • 1951 m. – Ballinasloe Town AFC
Birket BK Danijos vėliava Danija Birketas
  • 1930 m. – Birket BK
  • 1951 m. – Birket GF
  • 1988 m. – Birket BK
Bonyhád Völgység LC Vengrijos vėliava Vengrija Bonhadas
  • 1945 m. – Bonyhádi Testvériség TE
  • 2001 m. – Bonyhád Völgység LC
CA Artajonés Ispanijos vėliava Ispanija Artachona
  • 1951 m. – CA Artajonés
CD Villanueva Ispanijos vėliava Ispanija Viljanueva de Kordoba
  • 1951 m. – CD Villanueva
CS Gloria Reșița Rumunijos vėliava Rumunija Rešica
  • 1951 m. – AS Gloria Reșița
  • 2000 m. – CS Gloria Reșița
Clyst Rovers FC Anglijos vėliava Anglija Klist Honitonas
  • 1951 m. – Clyst Rovers FC
Cwmbran Town FC Velso vėliava Velsas Kumbranas
  • 1951 m. – Cwmbran Town AFC
Córdoba CF Ispanijos vėliava Ispanija Kordoba (Ispanija)
  • 1920 m. – Sporting FC de Córdoba
  • 1928 m. – Racing FC de Córdoba
  • 1940 m. – RCD Córdoba
  • 1951 m. – Córdoba CF
DSO Spartak Hodonín Čekijos vėliava Čekija Hodonynas
  • 1951 m. – ZSJ JMA Hodonín
  • 1953 m. – DSO Spartak Hodonín
Dunaujvaros fc new.svg Dunaújváros FC Vengrijos vėliava Vengrija Dunauivarošas
  • 1951 m. – Dunapentelei Vasas
  • 1952 m. – Sztálinvárosi Vasmû Építők
  • 1954 m. – Sztálinvárosi Vasas
  • 1957 m. – Dunapentelei Vasas
  • 1961 m. – Dunaújvárosi Kohász SE
  • 1990 m. – Dunaferr SE Dunaújváros
  • 2003 m. – FC Dunaújváros
Entente Feignies Aulnoye FC Prancūzijos vėliava Prancūzija Fenji
  • 1951 m. – Sporting Club de Feignies
  • 2016 m. liepos mėn. – Entente Feignies Aulnoye FC
FC Conthey Šveicarijos vėliava Šveicarija Kontė (Šveicarija)
  • 1951 m. – FC Conthey
FC Eintracht Bamberg Vokietijos vėliava Vokietija Bambergas
FC Fliesen Heim Sulzberg Austrijos vėliava Austrija Zulcbergas
  • 1951 m. – FC Sulzberg
  • 2000 m. – FC Fliesen Heim Sulzberg
FC Hněvotín Čekijos vėliava Čekija Hnevotynas
  • 1951 m. – FC Hněvotín
FC Košice Slovakijos vėliava Slovakija Košicė
  • 1951 m. – ZSJ VSS Košice
  • 1952 m. – TJ Spartak VSS Košice
  • 1956 m. – TJ Spartak Košice
  • 1957 m. – TJ Jednota Košice
  • 1962 m. sausio mėn. – TJ VSS Košice
  • 1979 m. sausio mėn. – TJ ZŤS Košice
  • 1990 m. – TJ Jednota ZŤS Košice
  • 1991 m. – TJ Jednota VSS Unimex Košice
  • 1992 m. liepos mėn. – 1. FC Košice
  • 2005 m. sausio mėn. – MFK Košice
  • 2015 m. birželio mėn. – FC VSS Košice
  • 2017 m. – FK Košice
  • 2018 m. – FC Košice
FC Penafiel Portugalijos vėliava Portugalija Penafjelis
  • 1951 m. – FC Penafiel
FC Rot Weiss Knittelfeld Austrijos vėliava Austrija Knitelfeldas
  • 1951 m. – FC Knittelfeld
  • 2000 m. – FC Rot Weiss Knittelfeld
FC Serrières Šveicarijos vėliava Šveicarija Nešatelis
  • 1951 m. – FC Serrières
FC Stubai Austrijos vėliava Austrija Štubaitalio Noištiftas
  • 1951 m. – SV Neustift
  • 2002 m. – SSV Neustift
  • 2019 m. – FC Stubai
TVMK-Tallin.png FC TVMK Estijos vėliava Estija Talinas
  • 1951 m. – TVMK Tallinn
  • 1992 m. – TVMV Tallinn
  • 1993 m. – Tevalte Tallinn
  • 1995 m. – Tevalte-Marlekor Tallinn
  • 1996 m. liepos mėn. – Tallinna FC Marlekor
  • 1997 m. liepos mėn. – FC TVMK Tallinn
FC Vřesina Čekijos vėliava Čekija Vržesina
  • 1951 m. – FC Vřesina
FK 11 Oktomvri Makedonijos vėliava Makedonija Prilepas
  • 1951 m. – FK 11 Oktomvri Prilep
FK Budućnost Gornja Slatina Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Gornia Slatina
  • 1951 m. – FK Budućnost Gornja Slatina
FK Himik Krasnoperekopsk Ukrainos vėliava Ukraina Krasnoperekopskas
  • 1951 m. – FK Himik Krasnoperekopsk
FK Hvězda Cheb Čekijos vėliava Čekija Chebas
  • 1951 m. – Sokolovo Cheb
  • 1952 m. – Rudá Hvězda Cheb
  • 1966 m. – Dukla Hraničář Cheb
  • 1972 m. – TJ Rudá Hvězda Cheb
  • 1990 m. liepos mėn. – SKP Union Cheb
  • 1995 m. liepos mėn. – FC Union Cheb
  • 2001 m. – FK Union Cheb 2001
  • 2011 m. liepos mėn. – FK Hvězda Cheb
FK Iskra Borčice Slovakijos vėliava Slovakija Borčicė
  • 1951 m. – TJ Iskra Borčice
  • 2009 m. – FK Iskra Borčice
FK Karpati Âremče Ukrainos vėliava Ukraina Jaremčė
  • 1951 m. – FK Âremče
  • 1976 m. – Kurorttorg Âremče
  • 1985 m. – Spartak Âremče
  • 1989 m. – FK Karpati Âremče
FK Kožuf Miravci Makedonijos vėliava Makedonija Miravcis
  • 1951 m. – FK Miravci
  • 2014 m. sausio mėn. – FK Kožuf Miravci
FK Liješće Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Liješčė
  • 1951 m. – FK Liješće
FK Mesta Tlmače Slovakijos vėliava Slovakija Tlmačė
  • 1951 m. – FKM Spartak Tlmače
  • 2000 m. – FK Mesta Tlmače
FK Mladost Seferovci Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Seferovcai
  • 1951 m. – FK Mladost Seferovci
FK Oboriŝe Panagûriŝe Bulgarijos vėliava Bulgarija Panagiurištė
  • 1951 m. – DFS Oboriŝe Panagûriŝe
  • 1991 m. – FK Oboriŝe Panagûriŝe
FK Partizan Cerovac Serbijos vėliava Serbija Cerovacas
  • 1951 m. – FK Partizan Cerovac
Ltupln.png FK Polonija Vilnius Lietuvos vėliava Lietuva Vilnius
  • 1990 m. – Polonija Vilnius
  • 1994 m. – Polonija-Janušas Vilnius
  • 1995 m. – FK Polonija Vilnius
FK Proleter Novi Sad Serbijos vėliava Serbija Novi Sadas
  • 1951 m. – FK Proleter Novi Sad
FK Přerovské strojírny Čekijos vėliava Čekija Pršerovas
  • 1951 m. – Spartak Přerov
  • 1953 m. – DSO Spartak Přerov
  • 1960 m. – TJ Spartak Přerovské strojírny
  • 1993 m. – FK Přerovské strojírny
  • 1997 m. – FK Hanácká kyselka Přerov
  • 1999 m. – HFK Přerov
FK Rudanka Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Rudanka
  • 1951 m. – FK Rudanka
  • 2000 m. – Nikos Kanbera Rudanka
  • 2010 m. – FK Rudanka
FK Tatran Turzovka Slovakijos vėliava Slovakija Turzovka
  • 1951 m. – FK Tatran Turzovka
FK Trebava Osječani Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Osečanis
  • 1951 m. – FK Trebava Osječani
Felsőtárkány SC Vengrijos vėliava Vengrija Felšėtarkanis
  • 1951 m. – Felsőtárkányi TSz SK
  • 2000 m. – Felsőtárkány SE
  • 2008 m. – Felsőtárkány SC
  • 2012 m. – Fortress-Felsőtárkány SC
  • 2015 m. – Felsőtárkány SC
  • 2017 m. liepos mėn. – Beton-Termék Felsőtárkány SC
  • 2018 m. liepos mėn. – Felsőtárkány SC
Fleet Spurs FC Anglijos vėliava Anglija Flitas
  • 1951 m. – Fleet Spurs FC
HNK Kostrč Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Kostrčas
  • 1951 m. – NK Partizan Kostrč
  • 1992 m. – HNK Kostrč
Ikarus-Maroshegy SE Vengrijos vėliava Vengrija Sėkešfehėrvaras
  • 1951 m. – Székesfehérvár Alba Regia
  • 1969 m. – Ikarus Alba Regia
  • 1980 m. – Székesfehérvár Ikarus SE
  • 1990 m. – Ikarus-Maroshegy
  • 2000 m. – Dunafém-Maroshegy SE
  • 2015 m. – Ikarus-Maroshegy SE
JK Sillamäe Kalev Estijos vėliava Estija Silamejė
  • 1951 m. – JK Sillamäe Kalev
KMI Kaunas Lietuvos vėliava Lietuva Kaunas
  • 1951 m. – KMI Kaunas
  • 1989 m. – KMA Kaunas
  • 1998 m. – KMU Kaunas
  • 2010 m. – LSMU Kaunas
KS Sokół Borzęcin Górny Lenkijos vėliava Lenkija Božencinas
  • 1951 m. – KS Sokół Borzęcin Górny
KS Sparta 1951 Szepietowo Lenkijos vėliava Lenkija Šepetovas
  • 1951 m. – KS Sparta 1951 Szepietowo
KS Victoria Ruszów Lenkijos vėliava Lenkija Rušuvas
  • 1951 m. – KS Victoria Ruszów
KS Śniardwy Orzysz Lenkijos vėliava Lenkija Ožyšas
  • 1951 m. – KS Śniardwy Orzysz
LKS Jawiszowice Lenkijos vėliava Lenkija Javišovicė
  • 1951 m. – LKS Jawiszowice
LKS Zawisza Pajęczno Lenkijos vėliava Lenkija Pajenčnas
  • 1951 m. – LKS Zawisza Pajęczno
MLKS Józefovia Lenkijos vėliava Lenkija Juzefuvas
  • 1951 m. – MLKS Józefovia
MZKS Unia Nowa Sarzyna Lenkijos vėliava Lenkija Nova Sažyna
  • 1951 m. – MZKS Unia Nowa Sarzyna
Maccabi HaSharon Netanya FC Izraelio vėliava Izraelis Netanija
  • 1951 m. – Maccabi Beit Lid
  • 1962 m. – Maccabi HaSharon Netanya FC
Mangotsfield United FC Anglijos vėliava Anglija Mangotsfildas
  • 1888 m. – Mangotsfield FC
  • 1951 m. – Mangotsfield United FC
NFC Orlandina ASD Italijos vėliava Italija Kapo d'Orlandas
  • 1951 m. – NFC Orlandina ASD
NK Branik Šmarje Slovėnijos vėliava Slovėnija Šmarjės (Koperis)
  • 1951 m. – NK Branik Šmarje
NK Croatia Lički Osik Kroatijos vėliava Kroatija Lički Osikas
  • 1951 m. – NK Croatia Lički Osik
NK Gorica Guča Gora Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Guča Gora
  • 1951 m. – NK Omladinac Guča Gora
  • 1970 m. – NK Rudar Guča Gora
  • 2014 m. spalio 4 d. – NK Gorica Guča Gora
NK Zadrugar Oprisavci Kroatijos vėliava Kroatija Oprisavcis
  • 1951 m. – NK Zadrugar Oprisavci
OFK Slatina Serbijos vėliava Serbija Boras (Serbija)
  • 1951 m. – OFK Slatina
OFK Titograd Juodkalnijos vėliava Juodkalnija Podgorica
  • 1951 m. – FK Mladost Titograd
  • 1961 m. – OFK Titograd
  • 1992 m. – FK Mladost Podgorica
  • 2018 m. birželio mėn. – OFK Titograd
PAE Sérres Graikijos vėliava Graikija Serės, Gazoras
  • 1951 m. – MGS Ethnikós Gazṓrou
  • 2014 m. – PAE Sérres
PFK Bansko Bulgarijos vėliava Bulgarija Banskas
  • 1951 m. – FK Bansko
  • 2000 m. – FK Bansko 1951
  • 2015 m. – PFK Bansko
Pažanga Vilnius Lietuvos vėliava Lietuva Vilnius
  • 1951 m. – FK Eidukevičiaus odos galanterijos fabrikas
  • 1964 m. – FK Pažanga Vilnius
PÓ Atsaléniou Graikijos vėliava Graikija Heraklionas
  • 1951 m. – PÓ Atsaléniou
RTB Ebbw Vale Velso vėliava Velsas Ebu Veilis
  • 1951 m. – RTB Ebbw Vale
Racing Club Genève Šveicarijos vėliava Šveicarija Ženeva
  • 1897 m. – Racing Club de Genève
  • 1951 m. – Racing Club Genève
Real Sociedad B Ispanijos vėliava Ispanija San Sebastianas
  • 1951 m. – San Sebastián CF
  • 1991 m. – Real Sociedad B
Ringmahon Rangers FC Airijos vėliava Airija Korkas
  • 1951 m. – Ringmahon Rangers FC
SC Barreiro Portugalijos vėliava Portugalija Porto Žudeu
  • 1951 m. – SC Barreiro
SC Landskron Austrijos vėliava Austrija Landskronas
  • 1951 m. – SC Landskron
SK Brandl-Bau Strobl Austrijos vėliava Austrija Štroblis
  • 1951 m. – SK Strobl
  • 2000 m. – SK Brandl-Bau Strobl
SK Jesenec-Dzbel Čekijos vėliava Čekija Jesenecas
  • 1951 m. – SK Jesenec
  • 2015 m. – SK Jesenec-Dzbel
SV Axams Austrijos vėliava Austrija Aksamsas
  • 1951 m. – SV Axams
  • 2005 m. – SPG Axams-Götzens
  • 2010 m. – SV Axams
SV Bocksdorf Austrijos vėliava Austrija Boksdorfas
  • 1951 m. – SV Bocksdorf
SV Gablitz Austrijos vėliava Austrija Gablicas
  • 1951 m. – SV Gablitz
  • 2000 m. – SV Car-Rep Gablitz
Spartans FC Škotijos vėliava Škotija Edinburgas
  • 1951 m. – Spartans FC
Sport Union Matrei Austrijos vėliava Austrija Ostirolio Matrajus
  • 1951 m. – Sport Union Matrei
Sportunion FC Stampfl-Bau Ostermiething Austrijos vėliava Austrija Ostermytingas
  • 1951 m. – UFC Ostermiething
  • 2000 m. – Sportunion FC Stampfl-Bau Ostermiething
Szolnoki Légierő Vengrijos vėliava Vengrija Solnokas
  • 1951 m. – Honvéd Iljusin
  • 1953 m. – Szolnoki Légierő
TJ Družstevník Opatová nad Váhom Slovakijos vėliava Slovakija Opatova prie Vaho
  • 1951 m. – TFK Opatová
  • 2015 m. – TJ Družstevník Opatová nad Váhom
TJ Kovo Beluša Slovakijos vėliava Slovakija Beluša
  • 1951 m. – TJ Kovo Beluša
TJ Sokol Opatovice Čekijos vėliava Čekija Všechovicė
  • 1951 m. – FKM Opatovice-Všechovice
  • 2015 m. – TJ Sokol Opatovice
TJ Tatran Horovce Slovakijos vėliava Slovakija Horovcė
  • 1951 m. – TJ Tatran Horovce
TSV Sparkasse Pöllau Austrijos vėliava Austrija Pėlau
  • 1951 m. – TSV Pöllau
  • 2000 m. – TSV Sparkasse Pöllau
TUS Raika Sankt Peter am Kammersberg Austrijos vėliava Austrija Sankt Pėteris prie Kamersbergo
  • 1951 m. – TUS Sankt Peter am Kammersberg
  • 2000 m. – TUS Raika Sankt Peter am Kammersberg
TVMK Tallinn II Estijos vėliava Estija Talinas
  • 1951 m. – TVMK Tallinn II
Tata Steel United Velso vėliava Velsas Port Talbotas
  • 1951 m. – Corus Steel FC
  • 2010 m. rugsėjo mėn. – Tata Steel FC
  • 2016 m. liepos mėn. – Tata Steel United
Turun Pallo Suomijos vėliava Suomija Turku
  • 1951 m. – Turun Pallo
UE Cornellà Ispanijos vėliava Ispanija Kornelja de Ljobregatas
  • 1951 m. – UE Cornellà
UFC Raiba Purbach Austrijos vėliava Austrija Noizydlio Purbachas
  • 1951 m. – UFC Purbach am See
  • 2015 m. – UFC Raiba Purbach
US Ciserano Italijos vėliava Italija Čizeranas
  • 1951 m. – US Ciserano
WSG Radenthein Austrijos vėliava Austrija Radenthainas
  • 1951 m. – WSG Radenthein
  • 1973 m. liepos mėn. – WSG Radenthein-Villacher SV
  • 1975 m. lapkričio 7 d. – WSG Radenthein
White Ensign FC Anglijos vėliava Anglija Pajūrio Sautendas
  • 1951 m. – White Ensign FC
Yeşildirek SK Turkijos vėliava Turkija Stambulas
  • 1951 m. – Yeşildirek SK
Yeşilköy SK Turkijos vėliava Turkija Stambulas
  • 1951 m. – Yeşilköyspor
ZKS Górnik Złotoryja Lenkijos vėliava Lenkija Zlotoryja
  • 1951 m. – ZKS Górnik Złotoryja
İslahiye SK Turkijos vėliava Turkija Islachija
  • 1951 m. – İslahiye SK
ŠD Zlatoličje Slovėnijos vėliava Slovėnija Zlatoličjė
  • 1951 m. – ŠD Zlatoličje
ŠD Šenčur Slovėnijos vėliava Slovėnija Šenčuras
  • 1951 m. – NK Šenčur
  • 2000 m. – NK Garmin Šenčur
  • 2018 m. – ŠD Šenčur

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai