1947

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką

1947 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
AC Renate Italijos vėliava Italija Renatė
  • 1947 m. – AC Renate
AC Sementina Šveicarijos vėliava Šveicarija Sementina
  • 1947 m. – AC Sementina
AC Seyssinet-Pariset Prancūzijos vėliava Prancūzija Sesinė-Parizė
  • 1947 m. – AC Seyssinetois Football
  • 2000 m. – AC Seyssinet-Pariset
AFC Blackpool Anglijos vėliava Anglija Blakpulas
  • 1947 m. – Blackpool Metal Mechanics
  • 1950 m. – Blackpool Mechanics
  • 2008 m. gegužės mėn. – AFC Blackpool
AKS Sparta Augustów Lenkijos vėliava Lenkija Augustavas
  • 1947 m. – Spójnia Augustów
  • 1950 m. – AKS Sparta Augustów
AO Agios Nikolaos Graikijos vėliava Graikija Agios Nikolajas
  • 1947 m. – AO Agios Nikolaos
AS Ginglin Cesson Saint-Brieuc Prancūzijos vėliava Prancūzija Sen Brijė
  • 1947 m. – AS Ginglin Cesson Saint-Brieuc
AS Mantoise Prancūzijos vėliava Prancūzija Mant la Vilis
  • 1947 m. – AS Mantoise
ASD Martina Calcio Italijos vėliava Italija Martina Franka
  • 1947 m. – AC Martina
  • 2008 m. birželio 30 d. – ASD Martina Franca
  • 2011 m. liepos mėn. – ASD Martina
  • 2012 m. liepos mėn. – AS Martina Franca 1947
  • 2016 m. liepos mėn. – ASD Martina Calcio
ASF Andrézieux-Bouthéon Prancūzijos vėliava Prancūzija Andrezjė-Buteonas
  • 1947 m. – ASF Andrézieux-Bouthéon
ASK Marz Austrijos vėliava Austrija Marcas
  • 1947 m. – SV Marz
  • 1958 m. – ASK Marz
ASM Belfortaine FC Prancūzijos vėliava Prancūzija Belforas
  • 1947 m. – ASP Belfortains
  • 1971 m. – ASM Belfortaine FC
ASV 13 Wien Austrijos vėliava Austrija Viena
  • 1947 m. – ASV 13 Wien
ASV Blau-Weiß Salzburg Austrijos vėliava Austrija Zalcburgas
  • 1947 m. – ATSV Liefering
  • 1949 m. – ASV Blau-Weiß Salzburg
Abbey Hulton United FC Anglijos vėliava Anglija Stokas prie Trento
  • 1947 m. – Abbey Hulton United FC
Alton FC Anglijos vėliava Anglija Oltonas (Hampšyras)
  • 1947 m. – Alton Town FC
  • 1991 m. liepos mėn. – Alton Town Bass FC
  • 1992 m. liepos mėn. – Bass Alton Town FC
  • 1998 m. liepos mėn. – Alton Town FC
  • 2016 m. liepos mėn. – Alton FC
Amicale Mixte Des Neiges Prancūzijos vėliava Prancūzija Havras
  • 1947 m. – Amicale Mixte Des Neiges
Anstey Nomads FC Anglijos vėliava Anglija
  • 1947 m. – Anstey Nomads FC
Aqvital FC Csákvár Vengrijos vėliava Vengrija Čakvaras
  • 1947 m. – Csákvári TK
  • 2000 m. – Aqvital FC Csákvár
Aras 12 Mart SK Turkijos vėliava Turkija Erzurumas
  • 1947 m. – Aras 12 Mart SK
Atlético Nacional Kolumbijos vėliava Kolumbija Medeljinas
Attenborough FC Anglijos vėliava Anglija Atenboras
  • 1947 m. – Attenborough FC
AÓ Astéras Amaliádas-Panópoulo Graikijos vėliava Graikija Amaliada
  • 1947 m. – Leukós Astī́r
  • 1967 m. – Kóroivo Amaliáda
  • 1967 m. – AÓ Astéras Amaliádas
  • 2013 m. – AÓ Astéras Amaliádas-Panópoulo
Aī́ttītos Spátōn Graikijos vėliava Graikija Spata
  • 1947 m. – Aī́ttītos Spátōn
Bakonycsernyei Bányász SE Vengrijos vėliava Vengrija Bakoničernė
  • 1947 m. – Bakonycsernyei Bányász SE
Banbridge Town FC Šiaurės Airijos vėliava Šiaurės Airija Banbridžas
  • 1947 m. – Banbridge Town FC
Bashley FC Anglijos vėliava Anglija Bašlis
  • 1947 m. – Bashley FC
Bodajk SE Vengrijos vėliava Vengrija Bodaikas
  • 1947 m. – Bodajki SE
  • 1949 m. – Bodajki Tárna
  • 1990 m. – Bodajk SE
  • 2002 m. – Bodajk FC
  • 2010 m. – Bodajk SE
Bont FC Velso vėliava Velsas
  • 1947 m. – Bont FC
Brimsdown FC Anglijos vėliava Anglija
  • 1907 m. – Brimsdown FC
  • 1947 m. – Brimsdown Rovers FC
  • 2013 m. – Brimsdown FC
CS Muscel Rumunijos vėliava Rumunija Kimpulungas
  • 1947 m. – ARO Câmpulung Muscel
  • 2008 m. – CS Muscelul Câmpulung
  • 2014 m. – CN Dinicu Golescu
  • 2016 m. – CS Muscel
Canterbury City FC Anglijos vėliava Anglija Kenterberis
  • 1947 m. – Canterbury City FC
Cered Völgye SE Vengrijos vėliava Vengrija Ceredas
  • 1947 m. – Cered Völgye SE
Chadderton FC Anglijos vėliava Anglija Čadertonas
  • 1947 m. – Millbrow FC
  • 1950 m. – North Chadderton Amateurs
  • 1957 m. – Chadderton FC
Clymping FC Anglijos vėliava Anglija Klimpingas
  • 1947 m. – Clymping FC
Crumlin Star FC Šiaurės Airijos vėliava Šiaurės Airija Belfastas
  • 1947 m. – Crumlin Star FC
Csetény SE Vengrijos vėliava Vengrija Četėnis
  • 1947 m. – Csetény SE
ESV Stadlau-Kaisermühlen Austrijos vėliava Austrija Viena
  • 1947 m. – ESV Stadlau
  • 2000 m. – ESV Stadlau-Kaisermühlen
Eco-Park FC Hörbranz Austrijos vėliava Austrija Herbrancas
  • 1947 m. – FC Hörbranz
  • 2000 m. – Eco-Park FC Hörbranz
Elmore FC Anglijos vėliava Anglija Tivertonas
  • 1947 m. – Elmore FC
Erbaaspor Turkijos vėliava Turkija Erba
  • 1947 m. – Erbaaspor
Ete SE Vengrijos vėliava Vengrija Etė
  • 1947 m. – Ete SE
FA Carcassonne Prancūzijos vėliava Prancūzija Karkasonas
  • 1947 m. – Club Olympique Carcassonnais
  • 1975 m. – Entente Sportive Carcassonnaise
  • 1982 m. – Carcassonne FC
  • 1988 m. – Football Athlétic Carcassonnais
  • 1999 m. – FA Carcassonne Villalbe
  • 2013 m. – Football Agglomération Carcassonne
FC 47 Bastendorf Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Bastendorfas
  • 1947 m. – FC 47 Bastendorf
FC Budućnost Banovići Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Banovičiai
  • 1947 m. – FC Budućnost Banovići
FC Hajvalia Kosovo vėliava Kosovas Haivalija
  • 1947 m. – KF Hajvalia
  • 2015 m. – FC Hajvalia
FC Marchfeld Mannsdorf Austrijos vėliava Austrija Mansdorfas prie Dunojaus
  • 1947 m. – SC Mannsdorf
  • 2017 m. birželio mėn. – FC Marchfeld Mannsdorf
FC Péageois Prancūzijos vėliava Prancūzija Bur de Peažas
  • 1947 m. – FC Péageois
FC Raika Faakersee Austrijos vėliava Austrija Finkenšeinas
  • 1947 m. – SV Faakersee
  • 2000 m. – FC Raika Faakersee
FC Tatran Touax Supíkovice Čekijos vėliava Čekija Supykovicė
  • 1947 m. – Tatran Supíkovice
  • 2000 m. – FC Tatran Touax Supíkovice
FC Wolfurt Austrijos vėliava Austrija Volfurtas
  • 1947 m. – FC Wolfurt
FK Alga Biškek Kirgizijos vėliava Kirgizija Biškekas
  • 1947 m. – Zenit Frunze
  • 1950 m. – Trudovye rezervy Frunze
  • 1953 m. – Iskra Frunze
  • 1955 m. – Spartak Frunze
  • 1961 m. – Alga Frunze
  • 1992 m. – FK Alga Biškek
  • 1998 m. – SKA-PVO Biškek
  • 2007 m. – Aviator Biškek
  • 2010 m. – FK Alga Biškek
FK Avangard Podolʹsk Rusijos vėliava Rusija Podolskas
  • 1936 m. – Zavod Podolʹsk
  • 1938 m. – Snajper Podolʹsk
  • 1946 m. – Spartak Podolʹsk
  • 1966 m. – Torpedo Podolʹsk
  • 1971 m. – Mašinostroitelʹ Podolʹsk
  • 1991 m. – Torpedo Podolʹsk
  • 2001 m. – Vitâzʹ-2 Podolʹsk
  • 2006 m. – ZIO Podolʹsk
  • 2008 m. – FK Avangard Podolʹsk
FK Bjelopoljac Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Potocis
  • 1947 m. – HNK Bjelopoljac Mostar
  • 2000 m. – FK Bjelopoljac Potoci
  • 2015 m. – FK Bjelopoljac Bijelo Polje
FK Bosna Union Sarajevo Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Sarajevas
  • 1947 m. – FK Bosna Sarajevo
  • 2017 m. – FK Bosna Union Sarajevo
FK Bratstvo Bratunac Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Bratunacas
  • 1947 m. – FK Partizan Bratunac
  • 1960 m. – FK Bratstvo Bratunac
FK Brodarac Serbijos vėliava Serbija Belgradas
  • 1945 m. – Brodarac Beograd
  • 1946 m. – SD Brodograditelj
  • 1949 m. – SD Brodarac
  • 2000 m. – FK Brodarac
FK Dimitrovgrad Bulgarijos vėliava Bulgarija Dimitrovgradas (Bulgarija)
  • 1949 m. – DSO Torpedo Dimitrovgrad
  • 1951 m. – FK Dimitrovgrad
  • 1952 m. – DSO Torpedo Dimitrovgrad
  • 1957 m. – FD Rakovski Dimitrovgrad
  • 1962 m. birželio mėn. – FD Himik Dimitrovgrad
  • 1967 m. – DFS Dimitrovgrad
  • 1985 m. liepos mėn. – FK Dimitrovgrad
  • 1992 m. – Kompakt Dimitrovgrad
  • 1997 m. – FK Dimitrovgrad
  • 2008 m. – FK Dimitrovgrad 1947
FK Elnias Šiauliai Lietuvos vėliava Lietuva Šiauliai
  • 1947 m. – FK Elnias Šiauliai
FK Fakel Voronež Rusijos vėliava Rusija Voronežas
  • 1947 m. – Krylʹâ sovetov Voronež
  • 1954 m. – Komanda g. Voroneža
  • 1959 m. – Trud Voronež
  • 1977 m. – Fakel Voronež
  • 2002 m. sausio mėn. – FK Voronež
  • 2002 m. liepos mėn. – Fakel-Voronež
  • 2003 m. – FK Fakel Voronež
FK Gigant Belene Bulgarijos vėliava Bulgarija Belenė
  • 1947 m. – FK Gigant Belene
FK Gruža Serbijos vėliava Serbija Gruža
  • 1947 m. – FK Gruža
FK Haskovo 2009 Bulgarijos vėliava Bulgarija Chaskovas
  • 1947 m. – Dinamo Haskovo
  • 1957 m. – DFS Ašika Haskovo
  • 1958 m. – DFS Dimitʺr Kanev Haskovo
  • 1972 m. – DFS Haskovo
  • 1985 m. – FK Haskovo
  • 2000 m. – PFK Haskovo
  • 2009 m. – FK Haskovo 2009
FK Homoljac Žagubica Serbijos vėliava Serbija Žagubica
  • 1947 m. – FK Homoljac Žagubica
FK Jedinstvo Crkvina Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Crkvina
  • 1947 m. – FK Jedinstvo Crkvina
FK Metalac Kraljevo Serbijos vėliava Serbija Kralevas
  • 1947 m. – FK Metalac Kraljevo
FK Mladost Bački Jarak Serbijos vėliava Serbija Bački Jarakas
  • 1947 m. – FK Mladost Bački Jarak
FK Moravac Mrštane Serbijos vėliava Serbija Mrštanė
  • 1920 m. – Moravac Leskovac
  • 1947 m. – FK Moravac Mrštane
  • 2000 m. – FK Moravac Orion
FK Napredak Drenovac Serbijos vėliava Serbija Drenovacas
  • 1947 m. – FK Napredak Drenovac
FK Neftânik Ufa Rusijos vėliava Rusija Ufa
  • 1947 m. – Krylʹâ Sovetov Ufa
  • 1957 m. – Neftânik Ufa
  • 1958 m. – Devon Ufa
  • 1959 m. – Stroitelʹ Ufa
  • 1977 m. – Gastello Ufa
  • 1993 m. – KDS Samrau
  • 1994 m. – Èstelʹ Ufa
  • 1995 m. – FK Agidelʹ
  • 1998 m. – Voshod Ufa
  • 2000 m. – Stroitelʹ Ufa
  • 2003 m. spalio 6 d. – FK Neftânik Ufa
FK Novo doba Čardačine Kojčinovac Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Čardačinė, Koičinovacas
  • 1947 m. – FK Novo doba Čardačine Kojčinovac
FK Odessa Ukrainos vėliava Ukraina Ovidiopolis, Odesa
  • 1947 m. – Dzeržinec Ovidiopolʹ
  • 1991 m. – FK Dnìster Ovìdìopolʹ
  • 2011 m. liepos mėn. – FK Odesa
FK Partizan Obršani Makedonijos vėliava Makedonija Obršanai
  • 1947 m. – FK Partizan Obršani
FK Pepeljevac Serbijos vėliava Serbija Pepelevacas
  • 1947 m. – FK Pepeljevac
FK Polet Karavukovo Serbijos vėliava Serbija Karavukovas
  • 1947 m. – FK Polet Karavukovo
FK Proleter Zrenjanin Serbijos vėliava Serbija Zrenianinas
  • 1947 m. – FK Proleter Zrenjanin
FK Prometej Dneprodzeržinsk Ukrainos vėliava Ukraina Dnieprodzeržinskas
  • 1947 m. – Traktor Dneprodzeržinsk
  • 1953 m. – Himik Dneprodzeržinsk
  • 1962 m. – Dneprovec Dneprodzerzinsk
  • 1967 m. – SK Prometej Dneprodzeržinsk
  • 1990 m. – FK Prometej Dneprodzeržinsk
FK Provo Serbijos vėliava Serbija Provas
  • 1947 m. – FK Provo
FK Rudar Probištip Makedonijos vėliava Makedonija Probištipas
  • 1947 m. – FK Rudar Probištip
FK Skugrić Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Skugričius
  • 1947 m. – FK Skugrić
FK Sloboda Novi Kozarci Serbijos vėliava Serbija Novi Kozarcis
  • 1947 m. – FK Sloboda Novi Kozarci
FK Sloga Kraljevo Serbijos vėliava Serbija Kralevas
  • 1946 m. – FK Sloboda Kraljevo
  • 1949 m. – FK Sloga Kraljevo
FK Torpedo Minsk Baltarusijos vėliava Baltarusija Minskas
  • 1947 m. – FK Torpedo Minsk
  • 1999 m. – FK Torpedo-MAZ Minsk
  • 2003 m. – FK Torpedo-SKA Minsk
  • 2006 m. – SDÛŠOR Torpedo-MAZ Minsk
  • 2007 m. – FK Torpedo-MAZ Minsk
  • 2009 m. – FK Torpedo Minsk
FK Vitez Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Vitezas
  • 1947 m. – FK Vitez
FK Volga Ulʹânovsk Rusijos vėliava Rusija Uljanovskas, Išejevka
  • 1947 m. – Torpedo Ulʹânovsk
  • 1958 m. – Dinamo Ulʹânovsk
  • 1959 m. – Spartak Ulʹânovsk
  • 1962 m. – Volga Ulʹânovsk
  • 1986 m. – Start Ulʹânovsk
  • 1992 m. – Tekstilʹŝik Išeevka
  • 1995 m. – Volga Ulʹânovsk
  • 2005 m. – Volga-Ènergiâ Ulʹânovsk
  • 2007 m. – FK Volga Ulʹânovsk
FK Vrapčište Makedonijos vėliava Makedonija Vrapčištė
  • 1947 m. – FK Murgovec
  • 2011 m. – FK Vrapčište
FK Vrčin Serbijos vėliava Serbija Belgradas
  • 1947 m. – FK Vrčin
FK Zavod 12 Bulgarijos vėliava Bulgarija Sofija
  • 1947 m. – Metalik Sofiâ
  • 1951 m. – FK Zavod 12
  • 1990 m. – Balkankar Sofiâ
  • 1997 m. – Devʺls Sofiâ
  • 1999 m. – Rakovski-Devʺls Sofiâ
  • 2001 m. – Rakovski Serdika
Zalgiris2015.png FK Žalgiris Lietuvos vėliava Lietuva Vilnius
  • 1941 m. – Spartakas Vilnius
  • 1946 m. – Žalgiris Vilnius
  • 1947 m. – Dinamo Vilnius
  • 1948 m. – Spartakas Vilnius
  • 1962 m. sausio mėn. – Žalgiris Vilnius
  • 1993 m. liepos mėn. – Žalgiris-EBSW Vilnius
  • 1996 m. sausio mėn. – FK Žalgiris Vilnius
  • 2009 m. – VMFD Žalgiris
  • 2014 m. lapkričio 25 d. – FK Žalgiris
FSV Böhlen Vokietijos vėliava Vokietija Bėlenas
  • 1947 m. – BSG Benzinwerk Böhlen
  • 1951 m. liepos mėn. – BSG Aktivist-West Böhlen
  • 1952 m. spalio mėn. – BSG Aktivist Böhlen
  • 1969 m. sausio 1 d. – BSG Chemie Böhlen
  • 1990 m. liepos 17 d. – SV Chemie Böhlen
  • 1990 m. liepos 27 d. – FSV Böhlen
Fareham Town FC Anglijos vėliava Anglija Feramas
  • 1924 m. – Fareham FC
  • 1947 m. – Fareham Town FC
Fishguard Sports AFC Velso vėliava Velsas Fišgardas
  • 1947 m. – Fishguard Sports AFC
Fleetlands FC Anglijos vėliava Anglija Gosportas
  • 1947 m. – Fleetlands FC
Fotbal Fulnek Čekijos vėliava Čekija Fulnekas
  • 1947 m. – FK Fulnek
  • 2006 m. – Fotbal Fulnek
GKS Dąb Gaszowice Lenkijos vėliava Lenkija Gašovicė
  • 1947 m. – GKS Dąb Gaszowice
GKS Mamry Giżycko Lenkijos vėliava Lenkija Lėcius
  • 1947 m. – GKS Mamry Giżycko
GKS Partyzant Radoszyce Lenkijos vėliava Lenkija Radošycės
  • 1947 m. – GKS Partyzant Radoszyce
GKS Polonia Iłowo Lenkijos vėliava Lenkija Ilovo Osada
  • 1947 m. – GKS Polonia Iłowo
GS Vyzántio Kokkinochṓmatos Graikijos vėliava Graikija Kokinochoma
  • 1947 m. – GS Vyzántio Kokkinochṓmatos
Gadna Tel Aviv Yehuda FC Izraelio vėliava Izraelis Tel Avivas
  • 1947 m. – Gadna Yehuda
  • 2000 m. – Gadna Tel Aviv Yehuda FC
Gamla Upsala SK Švedijos vėliava Švedija Upsala
  • 1947 m. – Gamla Upsala SK
Girvan FC Škotijos vėliava Škotija Gervanas
  • 1947 m. – Girvan FC
Granada CF B Ispanijos vėliava Ispanija Granada
  • 1947 m. – Recreativo de Granada
  • 1997 m. liepos mėn. – Granada CF B
Gzira United FC Maltos vėliava Malta Gzira
  • 1947 m. – Gżira United FC
Harold Hill FC Anglijos vėliava Anglija Londonas, Harold Hilas
  • 1947 m. – Harold Hill FC
  • 1984 m. – Mountnessing FC
  • 2008 m. liepos mėn. – Mountnessing Boca FC
  • 2010 m. liepos mėn. – Mountnessing FC
  • 2011 m. liepos mėn. – Harold Hill FC
Harta SE Vengrijos vėliava Vengrija Harta (Vengrija)
  • 1947 m. – Hartai SE
  • 2000 m. – Harta SE
Hawick Royal Albert FC Škotijos vėliava Škotija Hovikas
  • 1947 m. – Hawick Royal Albert FC
Intersport FC Schruns Austrijos vėliava Austrija Šrunsas
  • 1947 m. – FC Schruns
  • 2000 m. – FC Golm Schruns
  • 2015 m. – Intersport FC Schruns
JV De Pinte Belgijos vėliava Belgija De Pintė
  • 1947 m. – JV De Pinte
Järvenpään Palloseura Suomijos vėliava Suomija Jervenpė
  • 1947 m. – Järvenpään Palloseura
KF Ballkani Therandë Kosovo vėliava Kosovas Terandė
  • 1947 m. – KF Ballkani Therandë
FK Bashkimi.png KF Bashkimi B Kumanovë Makedonijos vėliava Makedonija Kumanovas
  • 1947 m. – FK Baškimi Kumanovo
  • 2011 m. – KF Bashkimi B Kumanovë
KF Drita Kosovo vėliava Kosovas Gnilanė
  • 1947 m. – Crvena zvezda Gnjilane
  • 1970 m. – Shka Drita
  • 1990 m. – KF Drita
KF Istogu Kosovo vėliava Kosovas Istogas
  • 1947 m. – KF Istogu
KF Memaliaj Albanijos vėliava Albanija Memaliajus
  • 1947 m. – FK Memaliaj
  • 2001 m. – Minatori Memaliaj
  • 2007 m. – KF Memaliaj
KF Vllaznimi Makedonijos vėliava Makedonija Struga
  • 1947 m. – FK Vlaznimi
  • 1974 m. – KF Vllaznimi
KFC Eppegem Belgijos vėliava Belgija Epegemas
  • 1947 m. – FC Eppegem
  • 1997 m. – KFC Eppegem
KFC Excelsior Kaart Belgijos vėliava Belgija Braschatas
  • 1947 m. – Excelsior Hoogboom
  • 1964 m. – FC Excelsior Kaart
  • 2000 m. – KFC Excelsior Kaart
KKS Czarni Dęblin Lenkijos vėliava Lenkija Demblinas
  • 1947 m. – KKS Czarni Dęblin
KKS Granica Kętrzyn Lenkijos vėliava Lenkija Kentšynas
  • 1947 m. – KKS Granica Kętrzyn
KS Albpetrol Patos Albanijos vėliava Albanija Patosis
  • 1947 m. – Punëtori Patos
  • 1950 m. – KS Patos
  • 1951 m. – Puna Patos
  • 1958 m. – Punëtori Patos
  • 1992 m. liepos mėn. – KS Albpetrol Patos
KS Barkas Tolkmicko Lenkijos vėliava Lenkija Tolkmickas
  • 1947 m. – KS Barkas Tolkmicko
KS Dinamo Durrës Albanijos vėliava Albanija Duresis
  • 1947 m. – KS Dinamo Durrës
KS Górnik Wesoła Lenkijos vėliava Lenkija Myslovicės
  • 1947 m. – KS Górnik Wesoła
KS Górnik Wieliczka Lenkijos vėliava Lenkija Velička
  • 1947 m. – KS Górnik Wieliczka
KS Kłos Pełczyce Lenkijos vėliava Lenkija Pelčycai
  • 1947 m. – KS Kłos Pełczyce
KS Olimpia Lewin Brzeski Lenkijos vėliava Lenkija Bžego Levinas
  • 1947 m. – KS Olimpia Lewin Brzeski
KS Piast Czerwieńsk Lenkijos vėliava Lenkija Červenskas
  • 1947 m. – KS Piast Czerwieńsk
KS Polkowice Lenkijos vėliava Lenkija Polkovicės
  • 1947 m. – KS Górnik Polkowice
  • 2010 m. liepos mėn. – KS Polkowice
KS Przełęcz Dukla Lenkijos vėliava Lenkija Dukla
  • 1947 m. – KS Przełęcz Dukla
KS Stilon Gorzów Lenkijos vėliava Lenkija Gožuvas
  • 1947 m. – Jedwabnik Gorzów Wielkopolski
  • 1949 m. – Włókniarz Gorzów Wielkopolski
  • 1952 m. – Unia Gorzów Wielkopolski
  • 1961 m. – ZKS Stilon Gorzów Wielkopolski
  • 1997 m. – GKP Gorzów Wielkopolski
  • 2011 m. liepos mėn. – KS Stilon Gorzów
KS Wielim Szczecinek Lenkijos vėliava Lenkija Ščecinekas
  • 1947 m. – KS Wielim Szczecinek
KS Włókniarz Białystok Lenkijos vėliava Lenkija Balstogė
  • 1947 m. – KS Włókniarz Białystok
KSK De Jeugd Lovendegem Belgijos vėliava Belgija Lovendegemas
  • 1947 m. – De Jeugd Lovendegem
  • 2000 m. – KSK De Jeugd Lovendegem
KSV Hessen Kassel Vokietijos vėliava Vokietija Kaselis
  • 1947 m. – KSV Hessen Kassel
KSV Schriek Belgijos vėliava Belgija Schrikas
  • 1947 m. – SV Schriek
  • 2000 m. – KSV Schriek
Kampaniakós MFAO Graikijos vėliava Graikija Chalastra
  • 1947 m. – Kampaniakós MFAO
Karancsberény SK Vengrijos vėliava Vengrija Karančberėnis
  • 1947 m. – Karancsberény SK
Karád SC Vengrijos vėliava Vengrija Karadas
  • 1947 m. – Karád SC
Kecskéd KSK Vengrijos vėliava Vengrija Kečkėdas
  • 1947 m. – Kecskéd KSK
Kinizsi SK Gyenesdiás Vengrijos vėliava Vengrija Genešdiašas
  • 1947 m. – Kinizsi SK Gyenesdiás
Knockbreda FC Šiaurės Airijos vėliava Šiaurės Airija Belfastas
  • 1947 m. – Knockbreda Parish FC
  • 2000 m. – Knockbreda FC
Komáromi VSE Vengrijos vėliava Vengrija Komaromas
  • 1947 m. – Komáromi VSE
Köpetdag FT Turkmėnijos vėliava Turkmėnija Ašchabadas
  • 1947 m. – Lokomotiv Ašhabad
  • 1950 m. – Spartak Ašhabad
  • 1956 m. – Kolhozči Ašhabad
  • 1960 m. – Kopetdag Ašhabad
  • 1962 m. – Stroitelʹ Ašhabad
  • 1976 m. – Kolhozči Ašhabad
  • 1988 m. – Kopetdag Ašhabad
  • 1992 m. – Köpetdag FT
LKS Centra Ostrów Wielkopolski Lenkijos vėliava Lenkija Didžiosios Lenkijos Ostruvas
  • 1947 m. – LKS Centra Ostrów Wielkopolski
LKS Cosmos Nowotaniec Lenkijos vėliava Lenkija Novotanecas
  • 1947 m. – LKS Cosmos Nowotaniec
LKS Czarni Wróblewo Lenkijos vėliava Lenkija Vrublevas
  • 1947 m. – LKS Czarni Wróblewo
LKS Olimpia Pisarzowa Lenkijos vėliava Lenkija Pišarova
  • 1947 m. – LKS Olimpia Pisarzowa
LKS Olimpia Wojnicz Lenkijos vėliava Lenkija Voiničas
  • 1947 m. – LKS Olimpia Wojnicz
LKS Poroniec Poronin Lenkijos vėliava Lenkija Poroninas
  • 1947 m. – LKS Poroniec Poronin

... tolesni rezultatai


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai