1946

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką

1946 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
1. FC Leonhofen Austrijos vėliava Austrija Forsto Leonhofenas
  • 1946 m. – 1. FC Leonhofen
1. FV Stahl Finow Vokietijos vėliava Vokietija Ėbersvaldė
  • 1946 m. – SG Finow
  • 1950 m. – BSG Stahl Finow
  • 1990 m. – SV Stahl Finow
  • 2004 m. liepos 1 d. – 1. FV Stahl Finow
1. OFC Liptovské Sliače Slovakijos vėliava Slovakija Liptovske Sliačė
  • 1946 m. – 1. OFC Sliače
  • 2000 m. – 1. OFC Liptovské Sliače
1308 Osmaneli BSK Turkijos vėliava Turkija Osmanelis
  • 1946 m. – 1308 Osmaneli BSK
ACS Foresta Suceava Rumunijos vėliava Rumunija Sučava
  • 1946 m. – Locomotiva Ițcani
  • 1970 m. – AS CFR Ițcani
  • 2008 m. – ACS Rapid CFR Suceava
  • 2016 m. liepos mėn. – ACS Foresta Suceava
AS Algrange Prancūzijos vėliava Prancūzija Algranžas
  • 1946 m. – AS Algrange
AS Arīs Petroúpolīs Athīnṓn Graikijos vėliava Graikija Petrupolė, Atėnai
  • 1946 m. – AS Arīs Petroúpolīs Athīnṓn
AS Saint-Ouen-lʹAumône Prancūzijos vėliava Prancūzija Sent Uen l'Omonas
  • 1946 m. – AS Saint-Ouen-l'Aumône
AS Turul Micula Rumunijos vėliava Rumunija Mikula
  • 1946 m. – FC Turul Micula
  • 2000 m. – AS Turul Micula
ASC Biesheim Prancūzijos vėliava Prancūzija Bizemas
  • 1946 m. – US Biesheim
  • 1968 m. – ES Rhénane Biesheim
  • 1971 m. – ASC Biesheim
ASD Acireale Italijos vėliava Italija Ačirealė
  • 1946 m. – AS Acireale
  • 1965 m. – Acqua Pozzillo
  • 1972 m. – AS Acireale
  • 2006 m. liepos mėn. – SSD Acireale Calcio 1946
  • 2014 m. liepos mėn. – ASD Acireale
ASD Castiglione Italijos vėliava Italija Kastiljone di Sičilija
  • 1946 m. – ASD Castiglione
ASD Francavilla Calcio Italijos vėliava Italija Frankavila Fontana
  • 1946 m. – ASD Francavilla Calcio
ASD Real Giarre Calcio Italijos vėliava Italija Džarė
  • 1946 m. – AS Iona
  • 1948 m. – SS Giarre
  • 2000 m. – Giarre FC
  • 2008 m. liepos mėn. – ASD Sporting Giarre
  • 2009 m. liepos mėn. – ASD Gialloblu FC
  • 2010 m. liepos mėn. – ASD Giarre FC
  • 2012 m. liepos mėn. – ASD Real Giarre Calcio
ASK Blaue Elf Wels Austrijos vėliava Austrija Velsas (Austrija)
  • 1946 m. – ASK Blaue Elf Wels
ATSV Bamminger Sattledt Austrijos vėliava Austrija Zatletas
  • 1946 m. – ATSV Sattledt
  • 2000 m. – ATSV Bamminger Sattledt
ATSV Ranshofen Austrijos vėliava Austrija Ranshofenas
  • 1946 m. – ATSV Ranshofen
ATUS Raika Langenwang Austrijos vėliava Austrija Langenvangas
  • 1946 m. – ATUS Raika Langenwang
Abingdon United FC Anglijos vėliava Anglija Abingdonas
  • 1946 m. – Abingdon United FC
Achilleas Triandria Graikijos vėliava Graikija Triandrija
  • 1946 m. – Achilleas Triandria
Adıyamanspor Turkijos vėliava Turkija Adyjamanas
  • 1946 m. – Adıyaman Gençlikspor
  • 2000 m. – Adıyamanspor
Airbus UK Broughton FC Velso vėliava Velsas Brotonas
  • 1946 m. – Vickers-Armstrong
  • 1950 m. – Havillands
  • 1960 m. – Hawker Siddeley
  • 1970 m. – British Aerospace
  • 1980 m. – BAE Systems
  • 2000 m. – Airbus UK FC
  • 2007 m. liepos mėn. – Airbus UK Broughton FC
AlbertRovers.jpg Albert Rovers FC Airijos vėliava Airija Korkas
  • 1946 m. – Albert Rovers FC
  • 1977 m. liepos mėn. – Cork Albert FC
  • 1977 m. spalio mėn. – Cork Alberts FC
  • 1979 m. liepos mėn. – Cork United FC
  • 1982 m. liepos mėn. – Albert Rovers FC
Alibeyköy SK Turkijos vėliava Turkija Stambulas
  • 1946 m. – Adalet İstanbul
  • 1971 m. – Alibeyköy-Adalet
  • 1980 m. – Alibeyköyspor
Arnadal IL Norvegijos vėliava Norvegija Stokė
  • 1946 m. – Arnadal IL
Avenir Sportif dʹOrly Prancūzijos vėliava Prancūzija Orli
  • 1946 m. – Avenir Sportif d'Orly
BKS Iskra Białogard Lenkijos vėliava Lenkija Bialogardas
  • 1946 m. – BKS Iskra Białogard
BKS Tęcza Biskupiec Lenkijos vėliava Lenkija Biskupecas
  • 1946 m. – BKS Tęcza Biskupiec
BSC Brunsbüttel Vokietijos vėliava Vokietija Brunsbiutelis
BSG Lokomotive Jüterbog Vokietijos vėliava Vokietija Juterbogas
  • 1946 m. – SG Jüterbog-West
  • 1949 m. – BSG SG Industrie Jüterbog
  • 1951 m. – BSG KWU Jüterbog
  • 1960 m. – BSG Aufbau Jüterbog
  • 1966 m. – BSG Lokomotive Jüterbog
BSV Glanzstoff Austrijos vėliava Austrija Sankt Peltenas
  • 1946 m. – BSV Glanzstoff
  • 1974 m. – SC Glanzstoff-Vorwärts
  • 1982 m. – FC Sankt Pölten
Balatonalmádi SE Vengrijos vėliava Vengrija Balatonalmadis
  • 1946 m. – Balatonalmádi SE
Balatoni Vasas SE Vengrijos vėliava Vengrija Šiofokas
  • 1946 m. – Balatoni Vasas SE
Barnton FC Anglijos vėliava Anglija Barntonas
  • 1896 m. – Barnton Rovers
  • 1946 m. – Barnton FC
Bedfont and Feltham FC Anglijos vėliava Anglija Feltamas
  • 1946 m. – Tudor Park FC
  • 1963 m. – Feltham FC
  • 1991 m. liepos mėn. – Feltham & Hounslow Borough
  • 1995 m. liepos mėn. – Feltham FC
  • 2012 m. gegužės mėn. – Bedfont & Feltham FC
Bethesda Athletic FC Velso vėliava Velsas Betesda (Velsas)
  • 1919 m. – Bethesda Comrades
  • 1930 m. – Bethesda United
  • 1946 m. – Bethesda Athletic FC
Bideford AFC Anglijos vėliava Anglija Baidfordas
  • 1946 m. – Bideford AFC
Birżebbuġa Saint Peterʹs FC Maltos vėliava Malta Birzebudžia
  • 1946 m. – Birżebbuġa Saint Peter's FC
Blairgowrie JFC Škotijos vėliava Škotija Blergauris
  • 1946 m. – Blairgowrie Junior FC
Bluebell United AFC Airijos vėliava Airija Dublinas
  • 1946 m. – Bluebell United AFC
Bodedern Athletic FC Velso vėliava Velsas Bodedernas
  • 1946 m. – Bodedern FC
  • 2000 m. – CPD Bodedern FC
  • 2008 m. – Bodedern Athletic FC
Bollklubben-46 Suomijos vėliava Suomija Raseborgas, Karja
  • 1946 m. – Bollklubben-46
Bowers and Pitsea FC Anglijos vėliava Anglija Pitsis
  • 1946 m. – Bowers United
  • 2004 m. liepos mėn. – Bowers & Pitsea FC
Bracquegnies Sport Belgijos vėliava Belgija Strepi-Brakenji
  • 1946 m. – Bracquegnies Sports
Brecon Corries AFC Velso vėliava Velsas Brekonas
  • 1946 m. – Brecon Corinthians
  • 2000 m. – Brecon Corries AFC
Buducnost Mladenovo Serbijos vėliava Serbija Mladenovas
  • 1946 m. – Buducnost Mladenovo
CD Utrera Ispanijos vėliava Ispanija Utrera
  • 1946 m. – CD Utrera
CPD Gwalchmai Velso vėliava Velsas Gvalkmis
  • 1946 m. – CPD Gwalchmai
CS Faur București Rumunijos vėliava Rumunija Bukareštas
  • 1946 m. – Metalochimic București
  • 1949 m. – Metalul București
  • 1955 m. – Energia București
  • 1956 m. – Titanii București
  • 1960 m. – Metalul București
  • 1965 m. – Metalurgistul București
  • 1967 m. – Metalul București
  • 1991 m. – CS Faur București
CS Sanem Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Sanemas
  • 1946 m. – CS Sanem
CS Unirea Florești Rumunijos vėliava Rumunija Floreštis (Rumunija)
  • 1946 m. – CS Unirea Florești
CSV Apeldoorn Nyderlandų vėliava Nyderlandai Apeldornas
  • 1946 m. – CSV Apeldoorn
Cheshunt FC Anglijos vėliava Anglija Čezantas
  • 1946 m. – Cheshunt FC
Cobox 76 Belgijos vėliava Belgija Genkas
  • 1946 m. – Congo VV Genk
  • 1976 m. – Cobox 76
Coventry Sphinx FC Anglijos vėliava Anglija Koventris
  • 1946 m. – Armstrong Siddeley Motors FC
  • 1960 m. – Sphinx FC
  • 1995 m. liepos mėn. – Coventry Sphinx FC
Craigmark Burntonians FC Škotijos vėliava Škotija Dalmelingtonas
  • 1946 m. – Craigmark Burntonians FC
Crockenhill FC Anglijos vėliava Anglija Krokenhilis
  • 1946 m. – Crockenhill FC
DKS Lubuszanin Drezdenko Lenkijos vėliava Lenkija Drezdenkas
  • 1946 m. – DKS Lubuszanin Drezdenko
Deanshanger Athletic FC Anglijos vėliava Anglija Dinshangeris
  • 1946 m. – Deanshanger Athletic FC
Dikmenspor Turkijos vėliava Turkija Ankara
  • 1946 m. – Dikmenspor
Dinamo Utena Lietuvos vėliava Lietuva Utena
  • 1946 m. – Dinamo Utena
Domoszló SK Vengrijos vėliava Vengrija Domoslas
  • 1946 m. – Domoszló SK
Dunkirk FC Anglijos vėliava Anglija Notingamas
  • 1946 m. – Dunkirk FC
Dzeržinsk-TS Rusijos vėliava Rusija Dzeržinskas
  • 1946 m. – Azot Dzeržinsk
  • 1947 m. – Himik Dzeržinsk
  • 1949 m. – Zavod im. Sverdlova Dzeržinsk
  • 1960 m. – Zarâ Dzeržinsk
  • 1962 m. – Volna Dzeržinsk
  • 1964 m. – Himik Dzeržinsk
  • 2001 m. – Sibur-Himik Dzeržinsk
  • 2003 m. – FK Himik Dzeržinsk
  • 2016 m. – Dzeržinsk-TS
ES Messine Prancūzijos vėliava Prancūzija Mecas
  • 1946 m. – Entente Metz Sablon
  • 1960 m. – ES Messine
Eastwood Hanley FC Anglijos vėliava Anglija Stokas prie Trento
  • 1946 m. – Eastwood Hanley FC
Ebbsfleet United FC Anglijos vėliava Anglija Nortflitas, Greivsendas
  • 1946 m. – Gravesend & Northfleet FC
  • 2007 m. gegužės mėn. – Ebbsfleet United FC
Eskilstuna Södra FF Švedijos vėliava Švedija Eskilstiuna
  • 1946 m. – Eskilstuna Södra FF
Estrella CF Ispanijos vėliava Ispanija Santa Lusija de Tirachana
  • 1946 m. – Estrella CF
Evergreen FC Airijos vėliava Airija Kilkenis
  • 1946 m. – Evergreen FC
FC Daxl Andorf Austrijos vėliava Austrija Andorfas
  • 1946 m. – FC Andorf
  • 2015 m. – FC Daxl Andorf
FC Dynamo Horšovský Týn Čekijos vėliava Čekija Horšovsky Tynas
  • 1946 m. – FC Dynamo Horšovský Týn
FC Enzesfeld-Hirtenberg Austrijos vėliava Austrija Enzesfeldas, Hirtenbergas
  • 1946 m. – BSV Enzesfeld-Hirtenberg
  • 2000 m. – FC Enzesfeld-Hirtenberg
FC Holon Yermiyahu Izraelio vėliava Izraelis Holonas
  • 1940 m. – Hapoel Holon FC
  • 1985 m. – Hapoel Tzafririm Holon FC
  • 2011 m. liepos mėn. – Holon FC
  • 2014 m. liepos mėn. – FC Holon Yaniv
  • 2017 m. liepos mėn. – FC Holon Yermiyahu
FC Igea Virtus Barcellona Italijos vėliava Italija Barčelona Poco di Gotas
  • 1946 m. – Igea Virtus
  • 1964 m. – AS Nuova Igea
  • 1993 m. – FC Igea Virtus Barcellona
  • 2011 m. liepos mėn. – ASD Igea Virtus Barcellona
FC Jeunesse Schieren Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Šyrenas
  • 1946 m. – FC Jeunesse Schieren
Ltultv2017.png FC Jonava Lietuvos vėliava Lietuva Jonava
  • 1946 m. – Spartakas Jonava
  • 1951 m. – Žalgiris Jonava
  • 1955 m. – Baldų fabrikas Jonava
  • 1957 m. – Žalgiris Jonava
  • 1958 m. – Baldininkas Jonava
  • 1964 m. rugsėjo 20 d. – Statyba Jonava
  • 1965 m. – Kooperatininkas Jonava
  • 1966 m. – Azotas Jonava
  • 1968 m. liepos mėn. – Statyba Jonava
  • 1970 m. – Kooperatininkas Jonava
  • 1972 m. – Automobilinkas Jonava
  • 1978 m. – Statyba Jonava
  • 1990 m. – Azotas Jonava
  • 1994 m. rugsėjo mėn. – Achema-Lietava Jonava
  • 1996 m. sausio mėn. – FK Lietava Jonava
  • 2017 m. vasario 13 d. – FK Jonava
FC Les Lilas Prancūzijos vėliava Prancūzija Le Lila
  • 1946 m. – FC Les Lilas
FC Lokomotíva Košice Slovakijos vėliava Slovakija Košicė
  • 1946 m. sausio mėn. – ŠK Železničiari Košice
  • 1946 m. liepos mėn. – ŠK Železničiari Sparta Košice
  • 1949 m. sausio mėn. – Sokol Dynamo ČSD Košice
  • 1949 m. liepos mėn. – ZSJ Dynamo Košice
  • 1952 m. gruodžio mėn. – TJ Lokomotíva Košice
  • 1990 m. – FK Lokomotíva Košice
  • 2003 m. – FC Lokomotíva Košice
FC Munsbach Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Munsbachas
  • 1946 m. – FC Munsbach
FC Olympia Christnach-Waldbillig Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Kristnachas, Valdbiligas
  • 1946 m. – FC Olympia Christnach
  • 2000 m. – FC Olympia Christnach-Waldbillig
FC Pata Slovakijos vėliava Slovakija Pata
  • 1946 m. – FC Pata
FC Rapid II București Rumunijos vėliava Rumunija Bukareštas
  • 1946 m. – Vestitorul București
  • 2000 m. – Electromagnetica București
  • 2004 m. liepos mėn. – FC Rapid II București
FC Slavoj Olympia Bruntál Čekijos vėliava Čekija Bruntalas
  • 1946 m. – SK Bruntál
  • 1948 m. – JTO Sokol Bruntál
  • 1953 m. – TJ Slavoj Bruntál
  • 1961 m. – Rudá hvězda Bruntál
  • 1966 m. – TJ Slavoj Bruntál
  • 1992 m. – FC Slavoj Kovkor Bruntál
  • 1996 m. – Slavoj Bruntál-Staré Město
  • 2014 m. – FC Slavoj Olympia Bruntál
FC Therwil Šveicarijos vėliava Šveicarija Tervilis
  • 1946 m. – FC Therwil
FC Torpedo Kʹutʹaisi Gruzijos vėliava Gruzija Kutaisis
  • 1946 m. – Dinamo Kutaisi
  • 1957 m. – Lokomotiv Kutaisi
  • 1959 m. – Torpedo Kutaisi
  • 1990 m. – Torpedo K'ut'aisi
  • 1991 m. – FC K'ut'aisi
  • 1991 m. liepos mėn. – Torpedo K'ut'aisi
  • 2008 m. – FC Torpedo 2008 K'Ut'aisi
  • 2010 m. – FC Torpedo K'ut'aisi
FC Union Hadres Markersdorf Austrijos vėliava Austrija Hadresas, Untermarkersdorfas
  • 1946 m. – FC Union Hadres Markersdorf
FC Union Wels Austrijos vėliava Austrija Velsas (Austrija)
  • 1946 m. – FC Union Wels
  • 1985 m. – Raika Wels
  • 2000 m. – FC Union Raiffeisen Wels
FC Vannes Prancūzijos vėliava Prancūzija Vanas
  • 1946 m. – UCK Vannes
  • 1991 m. – FC Vannes
FC Vaulx Prancūzijos vėliava Prancūzija Vo an Velenas
  • 1946 m. – Vaulx-en-Velin FC
  • 2000 m. – FC Vaulx
FC Vendôme Prancūzijos vėliava Prancūzija Vandomas
  • 1946 m. – US Vendômois
  • 2000 m. – FC Vendôme
FC de Sens Prancūzijos vėliava Prancūzija Sansas
FEZ Gloggnitz Austrijos vėliava Austrija Glognicas
  • 1946 m. – ATSV Freiheit Gloggnitz
  • 1948 m. – ASK Filztucherzeugung Gloggnitz
FK Arsenal Tula Rusijos vėliava Rusija Tula
  • 1946 m. – Zenit Tula
  • 1959 m. – Trud Tula
  • 1962 m. – Šahtër Tula
  • 1964 m. – Metallurg Tula
  • 1975 m. – Mašinostroitelʹ Tula
  • 1980 m. – TOZ Tula
  • 1984 m. – FK Arsenal Tula
FK Avangard Kursk Rusijos vėliava Rusija Kurskas
  • 1946 m. – Spartak Kursk
  • 1958 m. – Trudovye rezervy Kursk
  • 1966 m. – Trud Kursk
  • 1967 m. – Trudovye rezervy Kursk
  • 1973 m. – FK Avangard Kursk
FK Avízo Město Albrechtice Čekijos vėliava Čekija Albrechticės
  • 1946 m. – SK Město Albrechtice
  • 1948 m. – Slavoj Město Albrechtice
  • 1960 m. – TJ Dakon Město Albrechtice
  • 1991 m. – FK Město Albrechtice
  • 1991 m. liepos mėn. – FK ARTEP Město Albrechtice
  • 2000 m. – FK Avízo Město Albrechtice
FK Bratstvo 1946 Serbijos vėliava Serbija Prigrevica
  • 1946 m. – PIK Prigrevica
  • 2015 m. liepos mėn. – FK Bratstvo 1946
FK Bratstvo Donja Dubica Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Donia Dubica
  • 1946 m. – FK Bratstvo Donja Dubica
FK Brestovac Serbijos vėliava Serbija Brestovacas
  • 1946 m. – FK Brestovac
FK Budućnost Salaš Noćajski Serbijos vėliava Serbija Salaš Nočaiskis
  • 1946 m. – FK Budućnost Salaš Noćajski
FK Chmel Blšany Čekijos vėliava Čekija Blšanai
  • 1946 m. – Sokol Blšany
  • 1985 m. – JZD Blšany
  • 1990 m. – FK Chmel Blšany
FK Hlubočky Čekijos vėliava Čekija Hlubočkai
  • 1946 m. – FK Hlubočky
FK Irtyš Rusijos vėliava Rusija Omskas
  • 1946 m. – FK Irtyš
FK Jastrebac Proleter Niš.gif FK Jastrebac Proleter Niš Serbijos vėliava Serbija Nišas
  • 1946 m. – FK Jastrebac
  • 2000 m. – FK Jastrebac Proleter Niš
FK Jedinstvo Gornji Matejevac Serbijos vėliava Serbija Gorni Matejevacas
  • 1946 m. – FK Jedinstvo Gornji Matejevac
FK Jiskra Velké Březno Čekijos vėliava Čekija Velke Bržeznas
  • 1946 m. – FK Jiskra Velké Březno
FK Kuzbass Kemerovo Rusijos vėliava Rusija Kemerovas
  • 1946 m. – Azot Kemerovo
  • 1948 m. – Himik Kemerovo
  • 1957 m. – Šahtër Kemerovo
  • 1958 m. – Himik Kemerovo
  • 1966 m. – Kuzbass Kemerovo
  • 2001 m. – Kuzbass-Dinamo Kemerovo
  • 2008 m. – FK Kuzbass Kemerovo
FK Ljubić Prnjavor Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Prniavoras
  • 1946 m. – FK Ljubić Prnjavor
FK Milicionar Beograd Serbijos vėliava Serbija Belgradas
  • 1946 m. – FK Milicionar Beograd
FK Mladost Lukićevo Serbijos vėliava Serbija Lukičevas
  • 1946 m. – FK Mladost Lukićevo
FK Mladost Rogatica Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Rogatica
  • 1946 m. – FK Mladost Rogatica
FK Mladost Zalužani Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Zalužanai
  • 1946 m. – FK Mladost Zalužani
FK Partizan Donja Trnova Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Donia Trnova
  • 1946 m. – FK Partizan Donja Trnova
FK Polet Nakovo Serbijos vėliava Serbija Nakovas
  • 1946 m. – FK Polet Nakovo
FK Radnički Lubnica Serbijos vėliava Serbija Lubnica
  • 1946 m. – FK Radnički Lubnica
FK Radnički Nova Pazova Serbijos vėliava Serbija Nova Pazova
  • 1946 m. – FK Radnički Nova Pazova
FK Radnički Sutjeska Serbijos vėliava Serbija Sutjeska
  • 1946 m. – FK Radnički Sutjeska
FK SKČF Sevastopolʹ Rusijos vėliava Rusija Sevastopolis
  • 1946 m. – DOF Sevastopolʹ
  • 1957 m. – SKČF Sevastopolʹ
  • 1961 m. – SKF Sevastopolʹ
  • 1966 m. – SKČF Sevastopolʹ
  • 2014 m. birželio 3 d. – FK SKČF Sevastopolʹ
FK Saturn Rusijos vėliava Rusija Ramenskojė
FK Skalná Čekijos vėliava Čekija Skalna
  • 1946 m. – SK Vildštejn
  • 1950 m. – TJ Tatran KSNP Skalná
  • 1970 m. – TJ Tatran Skalná
  • 1990 m. – FK Kema Skalná
  • 2010 m. – FK Skalná
FK Sloga Doboj Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Dobojus
  • 1946 m. – FK Sloga Doboj
FK Sloga Leskovac Serbijos vėliava Serbija Leskovacas
  • 1946 m. – FK Sloga Leskovac
FK Sloga Plandište Serbijos vėliava Serbija Plandištė
  • 1946 m. – FK Sloga Plandište
FK Sloga Srbac Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Srbacas
  • 1946 m. – FK Sloga Srbac
FK Svoboda 2011 Peŝera Bulgarijos vėliava Bulgarija Peštera
  • 1946 m. – Svoboda Peŝera
  • 1993 m. – FK Peŝera
  • 2000 m. – FK Spartak Peŝera
  • 2011 m. – FK Svoboda 2011 Peŝera
FK Traktor Minsk Baltarusijos vėliava Baltarusija Minskas
  • 1946 m. – FK Traktor Minsk
FK Uralec Nižnij Tagil Rusijos vėliava Rusija Žemutinis Tagilas
  • 1946 m. – FK Uralec Nižnij Tagil
FK Zadrugar Lazarevo Serbijos vėliava Serbija Lazarevas
  • 1946 m. – FK Zadrugar Lazarevo
FK Černomorec Nesebʺr Bulgarijos vėliava Bulgarija Neseberas
  • 1946 m. – FK Černomorec Nesebʺr
FK Šahtër Prokopʹevsk Rusijos vėliava Rusija Prokopjevskas
  • 1946 m. – Ugol'ŝik Prokopʹevsk
  • 1947 m. – Šahtër Prokopʹevsk
  • 1994 m. – Motor Prokopʹevsk
  • 1997 m. – Šahtër Prokopʹevsk
  • 1998 m. – Šahtër-PDZ Prokopʹevsk
  • 2000 m. – FK Šahtër Prokopʹevsk
FPS Ekoball Lenkijos vėliava Lenkija Sanokas
FSV 90 Altentreptow Vokietijos vėliava Vokietija Altentreptovas
  • 1946 m. – SG Altentreptow
  • 1951 m. – BSG Lokomotive Altentreptow
  • 1990 m. gruodžio mėn. – FSV 90 Altentreptow
Fairview Rangers AFC Airijos vėliava Airija Limerikas
  • 1946 m. – Fairview Rangers AFC
Formartine United FC Škotijos vėliava Škotija Pitmedenas
  • 1946 m. – Formartine United FC
Fotbal Studénka Čekijos vėliava Čekija Studenka
  • 1946 m. – Fotbal Studénka
GK Lokomotyvas Kaunas Lietuvos vėliava Lietuva Kaunas
  • 1946 m. – GK Lokomotyvas Kaunas
GKS Kobierzyce Lenkijos vėliava Lenkija Kobežycės
  • 1946 m. – GKS Kobierzyce
GKS Zjednoczeni Przytoczna Lenkijos vėliava Lenkija Pšytočna
  • 1946 m. – GKS Zjednoczeni Przytoczna
GLKS Lot Konopiska Lenkijos vėliava Lenkija Konopiska
  • 1946 m. – GLKS Lot Konopiska
GLKS Piast Złotniki Kujawskie Lenkijos vėliava Lenkija Kujavijos Zlotnikai
  • 1946 m. – GLKS Piast Złotniki Kujawskie
GLKS Zawisza Rzgów Lenkijos vėliava Lenkija Žguvas
  • 1946 m. – GLKS Zawisza Rzgów
GSPN Omulew Wielbark Lenkijos vėliava Lenkija Velbarkas
  • 1946 m. – GSPN Omulew Wielbark
GTS Pszczółki Lenkijos vėliava Lenkija Pščulkos
  • 1946 m. – GTS Pszczółki
Galway Hibernians FC Airijos vėliava Airija Golvėjus
  • 1946 m. – Galway Hibernians FC
Glenmore Dundrum FC Airijos vėliava Airija Dublinas
  • 1946 m. – Glenmore Dundrum FC
Gresford Athletic FC Velso vėliava Velsas Gresfordas
  • 1946 m. – Gresford Athletic FC
Gretna FC 2008 Škotijos vėliava Škotija Gretna
Grevesmühlener FC Vokietijos vėliava Vokietija Grėvesmiulenas
  • 1946 m. – SG Grevesmühlen
  • 1952 m. vasario 29 d. – BSG Einheit Grevesmühlen
  • 1953 m. – Empor Grevesmühlen
  • 1991 m. – SV BW Grevesmühlen
  • 1998 m. – Grevesmühlener FC
HNK Sloga Uskoplje Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Uskoplė
  • 1946 m. – HNK Sloga Uskoplje
HNK Vukovar ʹ91 Kroatijos vėliava Kroatija Vukovaras
  • 1946 m. – SD Sloga Vukovar
  • 1991 m. – NK Vukovar
  • 2012 m. vasario mėn. – HNK Vukovar '91

... tolesni rezultatai


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai