1945

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką

1945 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
1. FC Lok Stendal Vokietijos vėliava Vokietija Štendalis
  • 1945 m. – SG Stendal-Nord
  • 1949 m. balandžio mėn. – SG Blau-Weiß Stendal
  • 1949 m. liepos mėn. – SG Eintracht Stendal
  • 1949 m. gruodžio 18 d. – SG Hans Wendler Stendal
  • 1950 m. liepos mėn. – BSG Lokomotive Stendal
  • 2002 m. – 1. FC Lok Stendal
AC Magenta Italijos vėliava Italija Madženta
  • 1945 m. – AC Magenta
AE Prat Ispanijos vėliava Ispanija El Prat de Ljobregatas
  • 1945 m. – AE Prat
AS Beauvais Oise Prancūzijos vėliava Prancūzija Bovė
  • 1945 m. – AS Beauvais-Marissel
  • 1986 m. – AS Beauvais
  • 1989 m. – AS Beauvais Oise
AS Gambsheim Prancūzijos vėliava Prancūzija Gamshemas
  • 1945 m. – AS Gambsheim
AS Lattoise Prancūzijos vėliava Prancūzija Latas
  • 1945 m. – AS Lattoise
AS Ostia Mare Lido Calcio Italijos vėliava Italija Lido di Ostija
  • 1945 m. – AS Ostia Mare 1945
  • 1981 m. – US Ostia Mare
  • 1983 m. – AS Ostia Mare Lido Calcio
AS Saint-Priest Prancūzijos vėliava Prancūzija Sen Priestas
  • 1945 m. – CS de Saint-Priest
  • 1953 m. – SAL Saint-Priest
  • 1973 m. – AS Saint-Priest
AS Sestese Calcio Italijos vėliava Italija Sesto Fjorentinas
  • 1945 m. – AS Sestese Calcio
ASC Schöppingen Vokietijos vėliava Vokietija Šėpingenas
  • 1945 m. – ASC Schöppingen
ASD Alghero 1945 Italijos vėliava Italija Algeras
  • 1945 m. – Polisportiva Alghero
  • 2010 m. liepos mėn. – ASD Alghero 1945
ASD Pontevecchio Italijos vėliava Italija Ponte Vekijas
  • 1945 m. – ASD Pontevecchio
ASD Sancataldese Italijos vėliava Italija San Kataldas
  • 1945 m. – ASD Sancataldese
ASKÖ Klingenbach Austrijos vėliava Austrija Klingenbachas
  • 1945 m. – ASKÖ Klingenbach
ASPTT Châlons-en-Champagne Prancūzijos vėliava Prancūzija Šampanės Šalonas
  • 1945 m. – AS de PTT Châlons-sur-Marne
  • 1997 m. gruodžio 29 d. – ASPTT Châlons-en-Champagne
ASV Burglengenfeld Vokietijos vėliava Vokietija Burglengenfeldas
  • 1945 m. – ASV Burglengenfeld
ASV Draßburg Austrijos vėliava Austrija Drasburgas
  • 1945 m. – ASV Draßburg
ASV Steinbrunn Austrijos vėliava Austrija Šteinbrunas
  • 1945 m. – ASV Stinkenbrunn
  • 1960 m. – ASV Steinbrunn
ATSV Nienburg Vokietijos vėliava Vokietija Nynburgas prie Vėzerio
  • 1945 m. – ATSV Nienburg
Ammanford AFC Velso vėliava Velsas Amanfordas
  • 1945 m. – Betws FC
  • 1960 m. – Ammanford Town AFC
  • 1992 m. – Ammanford AFC
Ardley United FC Anglijos vėliava Anglija Ardlis
  • 1945 m. – Ardley United FC
Arosa SC Ispanijos vėliava Ispanija Vilagarsija de Aroza
  • 1945 m. – Arosa SC
Audra Klaipėda Lietuvos vėliava Lietuva Klaipėda
  • 1945 m. – Sodyba Klaipėda
  • 1946 m. – Audra Klaipėda
  • 1947 m. – GSK Žalgiris Klaipėda
  • 1948 m. – Audra Klaipėda
  • 1952 m. – Trinyčiai Klaipėda
  • 1956 m. – Švyturys Klaipėda
  • 1958 m. – Konservų fabrikas Klaipėda
  • 1959 m. rugsėjo mėn. – Audra Klaipėda
AÓ Chaniá Graikijos vėliava Graikija Chanija
  • 1945 m. – AÓ Chaniá
BKS Łada Biłgoraj Lenkijos vėliava Lenkija Bilgorajus
  • 1945 m. – BKS Łada Biłgoraj
BSG Einheit Rostock Vokietijos vėliava Vokietija Rostokas
  • 1950 m. – BSG Einheit Rostock
  • 1954 m. – SG Rostock-Süd
BSG Eintracht Sudenburg Vokietijos vėliava Vokietija Magdeburgas
  • 1945 m. – SG Sudenburg
  • 1949 m. gegužės mėn. – BSG Eintracht Sudenburg
BSG Empor Anklam Vokietijos vėliava Vokietija Anklamas
  • 1945 m. – SG Anklam
  • 1949 m. – BSG Konsum Anklam
  • 1952 m. – BSG Empor Anklam
BSG Motor West Karl-Marx-Stadt Vokietijos vėliava Vokietija Chemnicas
  • 1945 m. – SG Chemnitz-West
  • 1950 m. – BSG Nagema Chemnitz
  • 1951 m. – Stahl West Chemnitz
  • 1952 m. – Motor Chemnitz West
  • 1953 m. – BSG Motor West Karl-Marx-Stadt
BSK Bujanovac Serbijos vėliava Serbija Bujanovacas
  • 1945 m. – BSK Bujanovac
Babót SE Vengrijos vėliava Vengrija Babotas
  • 1945 m. – Babót SE
Beaune FC Prancūzijos vėliava Prancūzija Bonas (Prancūzija)
  • 1945 m. – AS Beaune
  • 2007 m. – Beaune FC
Boʹness United FC Škotijos vėliava Škotija Bonesas
  • 1945 m. – Bo'ness United FC
Bramfelder SV Vokietijos vėliava Vokietija Hamburgas
  • 1945 m. – Bramfelder SV
Bunkeflo IF Švedijos vėliava Švedija Malmė
  • 1945 m. – Bunkeflo IF
CA Cirbonero Ispanijos vėliava Ispanija Sintruenigas
  • 1945 m. – CA Cirbonero
CD Colonia Moscardó Ispanijos vėliava Ispanija Madridas
  • 1945 m. – CD Colonia Moscardó
CD Numancia Soria Ispanijos vėliava Ispanija Sorija
  • 1945 m. – CD Numancia Soria
CD Sariñena Ispanijos vėliava Ispanija Sarinjena
  • 1945 m. – CD Sariñena
CD Teruel Ispanijos vėliava Ispanija Teruelis
  • 1945 m. – CD Teruel
CD Utiel Ispanijos vėliava Ispanija Utjelis
  • 1945 m. – CD Utiel
CD Vitoria Ispanijos vėliava Ispanija Vitorija-Gasteisas
  • 1945 m. – CD Vitoria
CF Balaguer Ispanijos vėliava Ispanija Balageras
  • 1945 m. – CF Balaguer
CF Monterrey Meksikos vėliava Meksika Monterėjus
CS CFR Craiova Rumunijos vėliava Rumunija Krajova
  • 1945 m. – Locomotiva Craiova
  • 1950 m. – Feroviarul Craiova
  • 1960 m. – CFR Electroputere Craiova
  • 1965 m. – Știinta CFR Craiova
  • 1970 m. – CS CFR Craiova
CS Feytiat Prancūzijos vėliava Prancūzija Fetija
  • 1945 m. – CS Feytiat
CS Gaz Metan Mediaș Rumunijos vėliava Rumunija Mediašas
  • 1945 m. – Karres Mediaș
  • 1947 m. – CSM Mediaș
  • 1947 m. liepos mėn. – Gaz Metan Mediaș
  • 1949 m. liepos mėn. – Partizanul Mediaș
  • 1950 m. liepos mėn. – Flacăra Mediaș
  • 1956 m. – Energia Mediaș
  • 1958 m. – Gaz Metan Mediaș
  • 1960 m. – CSM Mediaș
  • 1962 m. – CS Gaz Metan Mediaș
CSM Politehnica Iași Rumunijos vėliava Rumunija Jasai
  • 1945 m. sausio mėn. – Sportul Studențesc Iași
  • 1945 m. liepos mėn. – AS Politehnica Iași
  • 1948 m. – CSU Iași
  • 1949 m. – Știința Iași
  • 1958 m. – CSMS Iași
  • 1967 m. – Politehnica Iași
  • 2001 m. – CS Poli Unirea Iași
  • 2004 m. – FC Politehnica Iași
  • 2010 m. rugpjūčio 16 d. – ACSMU Politehnica Iași
  • 2011 m. liepos mėn. – CSM Studențesc Iași
  • 2016 m. liepos 22 d. – CSM Politehnica Iași
Cullompton Rangers FC Anglijos vėliava Anglija Kalomptonas
  • 1945 m. – Cullompton Rangers FC
Dermata Cluj Rumunijos vėliava Rumunija Klužas-Napoka
  • 1945 m. – Dermata Cluj
  • 1949 m. – Flamura Roșie Cluj
  • 1956 m. – Rapid Cluj
  • 1967 m. – Dermata Cluj
Doxa Vyronas Graikijos vėliava Graikija Vironas
  • 1945 m. – Doxa Vyronas
ESG Halle Vokietijos vėliava Vokietija Halė
  • 1945 m. – Reichsbahn SG Halle
  • 1945 m. liepos mėn. – SG Kröllwitz
  • 1949 m. – SG Reichsbahn Halle
  • 1950 m. – BSG Lokomotive Halle-Mitte
  • 1955 m. – BSG Lokomotive Halle
  • 1990 m. – ESG Halle
Easington Sports FC Anglijos vėliava Anglija Izingtonas
  • 1945 m. – Easington Sports FC
Evesham United FC Anglijos vėliava Anglija Ivšamas
  • 1945 m. – Evesham United FC
FBK Kaunas 2012.jpeg FBK Kaunas Lietuvos vėliava Lietuva Kaunas
  • 1945 m. – Žalgiris Kaunas
  • 1959 m. – Banga Kaunas
  • 1991 m. liepos mėn. – Banga-Granitas Kaunas
  • 1992 m. – Banga Kaunas
  • 1993 m. gruodžio 30 d. – FBK Kaunas
  • 1999 m. rugsėjo mėn. – Žalgiris Kaunas
  • 2000 m. sausio mėn. – FBK Kaunas
FC Beringen Šveicarijos vėliava Šveicarija Beringenas (Šveicarija)
  • 1945 m. – FC Beringen
FC Deutschkreutz Austrijos vėliava Austrija Doičkroicas
FC Erzgebirge Aue Vokietijos vėliava Vokietija Aujė, Chemnicas
  • 1945 m. – SG Aue
  • 1946 m. – BSG Pneumatik Aue
  • 1949 m. – BSG Zentra Wismut Aue
  • 1951 m. liepos mėn. – BSG Wismut Aue
  • 1954 m. liepos mėn. – SC Wismut Karl-Marx-Stadt
  • 1963 m. liepos mėn. – BSG Wismut Aue
  • 1990 m. vasario 14 d. – FC Wismut Aue
  • 1993 m. sausio 1 d. – FC Erzgebirge Aue
FC Mecklenburg Schwerin Vokietijos vėliava Vokietija Šverinas
  • 1945 m. – SG Schwerin
  • 1949 m. – SG Vorwärts Schwerin
  • 1951 m. – BSG Einheit Schwerin
  • 1956 m. – Traktor Schwerin
  • 1965 m. – Motor Schwerin
  • 1988 m. – Motor Kabelwerk Schwerin
  • 1990 m. – Kabelwerk Schwerin
  • 1991 m. – Schweriner SC
  • 1992 m. – VfL Schwerin
  • 1996 m. – FC Eintracht Schwerin
  • 2009 m. – FC Mecklenburg Schwerin
FC Nagykanizsa Vengrijos vėliava Vengrija Nadkaniža
  • 1945 m. – Nagykanizsai MAORT Munkás SE
  • 1949 m. – Nagykanizsai Olajmunkás SE
  • 1951 m. – Nagykanizsai Bányász SK
  • 1957 m. – Nagykanizsai Zrínyi Olajbánybányász SC
  • 1959 m. – Nagykanizsai Bányász
  • 1966 m. – Nagykanizsai Olajbányász SE
  • 1996 m. – Olajbányász FC Nagykanizsa
  • 1998 m. – 1. FC Nagykanizsa
  • 2000 m. – 1. Nagykanizsa FC
  • 2015 m. – FC Nagykanizsa
FC Nový Bor Čekijos vėliava Čekija Novy Boras
  • 2000 m. – Jiskra Nový Bor
  • 2010 m. – FC Nový Bor
FC Samgurali Gruzijos vėliava Gruzija Cchaltubas
  • 1945 m. – Samgurali Chaltubo
  • 1983 m. – Šadrevani-83 Chaltubo
  • 1990 m. – FC Samgurali
FC Schönberg 95 Vokietijos vėliava Vokietija Šėnbergas
  • 1945 m. – SG Schönberg
  • 1950 m. – BSG Traktor Schönberg
  • 1962 m. – TSG Schönberg
  • 1995 m. liepos 1 d. – FC Schönberg 95
FC Viktoria Mariánské Lázně Čekijos vėliava Čekija Marianske Laznės
  • 1945 m. – TJ Mariánské Lázně
  • 1990 m. – FC Viktoria Mariánské Lázně
FC Zirc-Dudar Vengrijos vėliava Vengrija Dudaras
  • 1945 m. – Dudari SE
  • 2016 m. – FC Zirc-Dudar
FK Bačka Serbijos vėliava Serbija Bačka Palanka
  • 1945 m. – Jedinstvo Bačka Palanka
  • 1950 m. – FK Bačka
FK Botev Gʺlʺbovo Bulgarijos vėliava Bulgarija Gelebovas
  • 1945 m. – Botev Gʺlʺbovo
  • 1952 m. – Minʹor Gʺlʺbovo
  • 1957 m. – Botev Gʺlʺbovo
  • 1968 m. – Energetik Gʺlʺbovo
  • 1991 m. – FK Botev Gʺlʺbovo
FK Budućnost Popovac Serbijos vėliava Serbija Popovacas
  • 1945 m. – FK Budućnost Popovac
FK Dinamo Rīga-Babīte Latvijos vėliava Latvija Ryga
  • 1941 m. – SK Dinamo Rīga
  • 2000 m. – FK Dinamo-Rīnuži
  • 2007 m. – FK Dinamo-Rīnuži LASD
  • 2015 m. – Dinamo Rīga
  • 2017 m. – FK Dinamo Rīga-Babīte
FK Drina Zvornik Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Zvornikas
  • 1945 m. – FK Drina Zvornik
FK Grafičar Podgorica Juodkalnijos vėliava Juodkalnija Podgorica
  • 1945 m. – FK Grafičar Podgorica
FK Hejnice Čekijos vėliava Čekija Heinicės
  • 1945 m. – Autobrzdy Hejnice
  • 2015 m. – FK Hejnice
FK Jablonec Čekijos vėliava Čekija Jablonecas prie Nisos
  • 1945 m. – ČSK Jablonec
  • 1948 m. – SK Jablonec
  • 1955 m. – Sokol Preciosa Jablonec
  • 1960 m. – TJ Jiskra Jablonec
  • 1963 m. – TJ LIAZ Jablonec
  • 1993 m. liepos mėn. – TJ Sklobižuterie Jablonec
  • 1994 m. liepos mėn. – FK Jablonec
  • 1998 m. liepos mėn. – FK Jablonec 97
  • 2008 m. – FK Baumit Jablonec
  • 2015 m. – FK Jablonec
FK Jiskra Mšeno Čekijos vėliava Čekija Jablonecas prie Nisos
  • 1945 m. – SK Mšeno
  • 1950 m. – DSO Jiskra Mšeno
  • 1970 m. – TJ Naveta Jablonec nad Nisou
  • 1990 m. – TJ Elitex Jablonec nad Nisou
  • 2006 m. – FK Jiskra Mšeno
FK Kozara Gradiška Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Bosanska Gradiška
  • 1945 m. – FK Kozara Gradiška
FK Lokomotiv Gomelʹ Baltarusijos vėliava Baltarusija Gomelis
  • 1945 m. – Lokomotiv Gomelʹ
  • 2008 m. – FK Gomelʹželdortrans
  • 2016 m. gruodžio mėn. – FK Lokomotiv Gomelʹ
FK Nevezis.gif FK Nevėžis Kėdainiai Lietuvos vėliava Lietuva Kėdainiai
  • 1945 m. – Žalgiris Kėdainiai
  • 1954 m. – Spartakas Kėdainiai
  • 1955 m. – Žalgiris Kėdainiai
  • 1956 m. liepos mėn. – Nemunas Kėdainiai
  • 1958 m. spalio mėn. – MMS Kėdainiai
  • 1959 m. sausio mėn. – EAG Kėdainiai
  • 1962 m. sausio mėn. – Nevėžis Kėdainiai
  • 1993 m. sausio mėn. – Chemikas Kėdainiai
  • 1996 m. balandžio mėn. – Nevėžis-Fostra Kėdainiai
  • 1997 m. sausio mėn. – Nevėžis-Lifosa Kėdainiai
  • 1999 m. sausio mėn. – FK Nevėžis Kėdainiai
FK Novi Iskʺr Bulgarijos vėliava Bulgarija Novi Iskeras
  • 1945 m. – FK Iskʺr
  • 1968 m. – Ûrij Gagarin Iskʺr
  • 1974 m. – FK Iskʺr
  • 1989 m. – Družba Novi Iskʺr
  • 1993 m. liepos mėn. – FK Novi Iskʺr
  • 1998 m. – Lokomotiv 98 Iskʺr
  • 2003 m. – Zebra 98 Iskʺr
  • 2005 m. – FK Novi Iskâr
FK Pitu Guli Makedonijos vėliava Makedonija Kruševas
  • 1945 m. – FK Pitu Guli
FK Rabotnik Bitola Makedonijos vėliava Makedonija Bitola
  • 1945 m. – FK Rabotnik Bitola
FK Radnički Pirot Serbijos vėliava Serbija Pirotas
  • 1945 m. – FK Radnički Pirot
FK Rudar Alpos Aleksinački Rudnik Serbijos vėliava Serbija Aleksinački Rudnikas
  • 1945 m. – FK Rudar Alpos Aleksinački Rudnik
FK Sozopol Bulgarijos vėliava Bulgarija Sozopolas
  • 1945 m. – Septemvri Sozopol
  • 1957 m. – Vapcarov Sozopol
  • 1985 m. – Ropotamo Sozopol
  • 1985 m. – FK Sozopol
FK Spartak Subotica Serbijos vėliava Serbija Subotica
  • 1945 m. – Spartak Subotica
  • 1990 m. – FK Spartak Subotica
  • 2008 m. liepos mėn. – FK Spartak Zlatibor voda
  • 2013 m. – FK Spartak Subotica
FK Sremac Zemun Serbijos vėliava Serbija Belgradas
  • 1945 m. – FK Maksim Divnić
  • 1945 m. rugpjūčio mėn. – FK Sremac Zemun
FK Suvorovo Bulgarijos vėliava Bulgarija Suvorovas (Bulgarija)
  • 1945 m. – OFS Rodina Suvorovo
  • 2000 m. – FK Suvorovo
FK Teplice Čekijos vėliava Čekija Teplicė
  • 1945 m. – SK Teplice-Šanov
  • 1948 m. liepos mėn. – Sokol Teplice
  • 1949 m. sausio mėn. – ZSJ Technomat Teplice
  • 1951 m. sausio mėn. – ZSJ Vodotechna Teplice
  • 1952 m. sausio mėn. – ZSJ Ingstav Teplice
  • 1953 m. sausio mėn. – DSO Tatran Teplice
  • 1960 m. liepos mėn. – TJ Slovan Teplice
  • 1966 m. liepos mėn. – TJ Sklo Union Teplice
  • 1991 m. liepos mėn. – TFK VTJ Teplice
  • 1993 m. liepos mėn. – FK Frydrych Teplice
  • 1994 m. liepos mėn. – FK Teplice
FK Udarnik Lozovik Serbijos vėliava Serbija Lozovikas
  • 1945 m. – FK Udarnik Lozovik
FK Vlasenica Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Vlasenica
  • 1945 m. – FK Birač Vlasenica
  • 1958 m. – FK Turbina Vlasenica
  • 1968 m. – FK Boksit Vlasenica
  • 1975 m. – FK Vlasenica
FK Vučje Serbijos vėliava Serbija Vučjė
  • 1945 m. – FK Vučje
FK Zadrugar Srpski Miletić Serbijos vėliava Serbija Serbų Miletičius
  • 1945 m. – FK Zadrugar Srpski Miletić
FK Zlatibor Čajetina Serbijos vėliava Serbija Čajetina
  • 1945 m. – Zlatiborac Čajetina
  • 2000 m. – FK Zlatibor Čajetina
FK Černomorec 2003 Bâla Bulgarijos vėliava Bulgarija Belsko-Biala
  • 1945 m. – Černomorec Bâla
  • 2003 m. – FK Černomorec 2003 Bâla
FK Šternberk Čekijos vėliava Čekija Šternberkas
  • 1945 m. – SK Šternberk
  • 1948 m. – JTO Sokol Šternberk
  • 1953 m. – DSO Spartak Šternberk
  • 1957 m. – TJ Spartak Šternberk
  • 1990 m. – TJ Šternberk
  • 2000 m. – FK Šternberk
FSV Einheit Ueckermünde Vokietijos vėliava Vokietija Ikermiundė
  • 1945 m. – SG Ueckermünde
  • 1949 m. – BSG Einheit Ueckermünde
  • 1990 m. – FSV Einheit Ueckermünde
FSV Grün-Weiß Steinbach-Hallenberg Vokietijos vėliava Vokietija Šteinbachas-Halenbergas
  • 1945 m. – SG Steinbach-Hallenberg
  • 1950 m. – BSG Motor Steinbach-Hallenberg
  • 1990 m. – FSV Grün-Weiß Steinbach-Hallenberg
FSV Rot-Weiß Breitungen Vokietijos vėliava Vokietija Breitungenas
  • 1931 m. – SpVgg Breitungen-Werra
  • 1945 m. – SG Eintracht Werra Breitungen
  • 1949 m. – BSG Einheit Breitungen
  • 1950 m. – BSG Mechanik Breitungen
  • 1951 m. – BSG Motor Breitungen
  • 1990 m. – FSV Rot-Weiß Breitungen
FSV Treuen 1992 Vokietijos vėliava Vokietija Trojenas
  • 1945 m. – SG Treuen
  • 1950 m. – Fortschritt Treuen
  • 1990 m. – SV Rot-Weiß Treuen
  • 1992 m. – FSV Treuen 1992
GKS Mazowsze Grójec Lenkijos vėliava Lenkija Grujecas
  • 1945 m. – GKS Mazowsze Grójec
Glebe North FC Airijos vėliava Airija Balbriganas
  • 1945 m. – Glebe North Athletic
  • 2012 m. liepos mėn. – Glebe North FC
Gudja United FC Maltos vėliava Malta Gudža
  • 1945 m. – Gudja United FC
HNK Čapljina Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Čaplina
  • 1945 m. – RSD Borac Čapljina
  • 1993 m. – HNK Čapljina
Halkyn United FC Velso vėliava Velsas Holkinas
  • 1945 m. – Halkyn United FC
Hornbæk SF Danijos vėliava Danija Randersas
  • 1945 m. – Hornbæk SF
Hucknall Town FC Anglijos vėliava Anglija Haknolas
  • 1945 m. – Hucknall Colliery Welfare
  • 1987 m. – Hucknall Town FC
Hullbridge Sports FC Anglijos vėliava Anglija Halbridžas
  • 1945 m. – Hullbridge Sports FC
Jamina SE Vengrijos vėliava Vengrija Bekeščaba
  • 1945 m. – Jamina SE
Jedinstvo Vladimirci Serbijos vėliava Serbija Vladimircis
  • 1945 m. – Jedinstvo Vladimirci
KF Trepça ʹ89 Kosovo vėliava Kosovas Kosovo Mitrovica
  • 1945 m. – Rudar Mitrovica
  • 1989 m. – KF Minatori'89
  • 2000 m. – KF Trepça'89
KFC Excelsior Vorst Belgijos vėliava Belgija Vorstas
  • 1945 m. – FC Excelsior Vorst
  • 2000 m. – KFC Excelsior Vorst
KFC Sporting Sint-Gillis-Waas Belgijos vėliava Belgija Sint Gilisas-Vasas
  • 1945 m. – FC Sporting Sint-Gillis-Waas
  • 2000 m. – KFC Sporting Sint-Gillis-Waas
KS Burza Wrocław Lenkijos vėliava Lenkija Vroclavas
  • 1945 m. – KS Burza Wrocław
KS Dinamo Shkodër Albanijos vėliava Albanija Škoderis
  • 1945 m. – KS Spartaku Shkodër
  • 1952 m. gruodžio mėn. – KS Dinamo Shkodër
KS Grom Wolsztyn Lenkijos vėliava Lenkija Volštynas
  • 1945 m. – KS Grom Wolsztyn
KS Górnik Libiąż Lenkijos vėliava Lenkija Libionžas
  • 1945 m. – Górnik Libiąż
  • 1996 m. spalio mėn. – GKS Janina Libiąż
  • 2014 m. sausio 30 d. – KS Górnik Libiąż
KS Korabi Albanijos vėliava Albanija Peškopis
  • 1945 m. – KS Peshkopi
  • 1950 m. – KS Peshkopia
  • 1951 m. – Puna Peshkopi
  • 1958 m. – KS Korabi
KS Lech Czaplinek Lenkijos vėliava Lenkija Čaplinekas
  • 1945 m. – KS Lech Czaplinek
KS Pelikan Łowicz Lenkijos vėliava Lenkija Lovičius
  • 1945 m. – KS Pelikan Łowicz
KS Piast Człuchów Lenkijos vėliava Lenkija Čluchuvas
  • 1945 m. – KS Piast Człuchów
KS Polonia Głubczyce Lenkijos vėliava Lenkija Glubčycės
  • 1945 m. – KS Polonia Głubczyce
Sokol pniewy.gif KS Sokół Pniewy Lenkijos vėliava Lenkija Pnevai, Tychos
  • 1945 m. – KS Sokół Pniewy
  • 1992 m. – KS Sokół-Elektromis Pniewy
  • 1993 m. – TS Tygodnik Miliarder Pniewy
  • 1994 m. – KS Miliarder Pniewy
  • 1995 m. – KS Sokół Pniewy-Tychy
  • 1996 m. – KS Sokół Tychy
  • 1997 m. – KS Sokół Pniewy
KS Tęcza Kielce Lenkijos vėliava Lenkija Kelcai
  • 1945 m. – KS Tęcza Kielce
KS Warka Lenkijos vėliava Lenkija Varka
  • 1945 m. – KS Warka
KS Warta Sieradz Lenkijos vėliava Lenkija Seradzas
  • 1945 m. – KS Warta Sieradz
KSK Lombeek-Ternat Belgijos vėliava Belgija Ternatas
  • 1945 m. – Sparta Ternat
  • 1950 m. – VC Sporting Ternat
  • 2000 m. gegužės 1 d. – KFC Sporting Ternat
  • 2006 m. liepos mėn. – KSK Lombeek-Ternat
KSV Kortrijk Belgijos vėliava Belgija Kortreikas
  • 1945 m. – SV Kortrijk
  • 2000 m. – KSV Kortrijk
KSV Temse Belgijos vėliava Belgija Temsė
Karancslapujtő KSE Vengrijos vėliava Vengrija Karančlapuitė
  • 1945 m. – Karancslapujtő KSE
Karcagi SE Vengrijos vėliava Vengrija Karcagas
  • 1945 m. – Karcagi SE
Kenfig Hill AFC Velso vėliava Velsas Kenfig Hilis
  • 1945 m. – Kenfig Hill AFC
Keçiörengücü SK Turkijos vėliava Turkija Ankara
  • 1945 m. – Hacettepe SK
  • 1985 m. – Hacettepe Yeni Camuzoğluspor
  • 1987 m. – Keçiörengücü SK
Kooperatininkas Ukmergė Lietuvos vėliava Lietuva Ukmergė
  • 1945 m. – Žalgiris Ukmergė
  • 1960 m. liepos mėn. – Kooperatininkas Ukmergė
Kőbányai Barátság Vengrijos vėliava Vengrija Budapeštas
  • 1945 m. – Kőbányai Barátság
LKS Brda Przechlewo Lenkijos vėliava Lenkija Pšechlevas
  • 1945 m. – LKS Brda Przechlewo
LKS Ceramika Opoczno Lenkijos vėliava Lenkija Opočnas
  • 1945 m. – OM TUR Opoczno
  • 1948 m. – KS Budowlani Opoczno
  • 1953 m. – KS Stal Opoczno
  • 1955 m. – KS Opocznianka
  • 1961 m. – KS Szamot Opoczno
  • 1963 m. – MKS Opoczno
  • 1982 m. – MLKS Opoczno
  • 1983 m. – KS Opocznianka
  • 1993 m. rugsėjo 7 d. – KS Ceramika Opoczno
  • 2003 m. rugpjūčio mėn. – KS Stasiak Opoczno
  • 2006 m. liepos mėn. – LKS Ceramika Opoczno
LKS Victoria Chróścice Lenkijos vėliava Lenkija Chruscicės
  • 1945 m. – LKS Victoria Chróścice
LZS Dąbroczanka Pępowo Lenkijos vėliava Lenkija Pempovas
  • 1945 m. – LZS Dąbroczanka Pępowo
LaPa.jpg Lappeenrannan Pallo Suomijos vėliava Suomija Lapenranta
  • 1945 m. – LaPa Lappeenranta
Leek County School Old Boys FC Anglijos vėliava Anglija Likas
  • 1945 m. – Leek County School Old Boys FC
Lossiemouth FC Škotijos vėliava Škotija Losimutas
  • 1945 m. – Lossiemouth FC
MKS Ina Goleniów Lenkijos vėliava Lenkija Goleniuvas
  • 1945 m. – MKS Ina Goleniów
MKS Orla Wąsosz Lenkijos vėliava Lenkija Vonsošas
  • 1945 m. – MKS Orla Wąsosz
MKS Pogoń 1945 Staszów Lenkijos vėliava Lenkija Stašuvas
  • 1945 m. – MKS Pogon 1945 Staszów
MKS Polar Wrocław-Zawidawie Lenkijos vėliava Lenkija Vroclavas
  • 1945 m. – MKS Polar Wrocław-Zawidawie
MKS Polonia Słubice Lenkijos vėliava Lenkija Slubicės
  • 1945 m. – MKS Polonia Słubice
MKS Syrena Zbąszynek Lenkijos vėliava Lenkija Zbonšynekas
  • 1945 m. – MKS Syrena Zbąszynek
MKS Tęcza Krosno Odrzańskie Lenkijos vėliava Lenkija Odros Krosnas
  • 1945 m. – MKS Tęcza Krosno Odrzańskie
MKS Wisłok Strzyżów Lenkijos vėliava Lenkija Stšyžuvas
  • 1945 m. – MKS Wisłok Strzyżów
MKS Łucznik Strzelce Krajeńskie Lenkijos vėliava Lenkija Stšelcai
  • 1945 m. – MKS Łucznik Strzelce Krajeńskie
MLKS Wissa Szczuczyn Lenkijos vėliava Lenkija Ščiučynas
  • 1945 m. – MLKS Wissa Szczuczyn

... tolesni rezultatai


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai