1934

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką

1934 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
1. FC Breslau Vokietijos vėliava Vokietija Vroclavas
  • 1934 m. – 1. FC Breslau
APS Olympos Kerkyra Graikijos vėliava Graikija Kerkyra
  • 1934 m. – APS Olympos Kerkyra
APS Soúli Paramythiás Graikijos vėliava Graikija Paramitija
  • 1934 m. – APS Soúli Paramythiás
AS Armata Aurul Brad Rumunijos vėliava Rumunija Bradas
  • 1934 m. – CS Mica Brad
  • 1947 m. – Metalul Brad
  • 1950 m. – Progresul Brad
  • 1957 m. – Aurul Brad
  • 1991 m. – AS Armata Aurul Brad
AS Platania Gundershoffen Prancūzijos vėliava Prancūzija Giundershofenas
  • 1934 m. – AS Gundershoffen
  • 2000 m. – AS Platania Gundershoffen
AS Plouhinécoise Prancūzijos vėliava Prancūzija Pluhinekas
  • 1934 m. – AS Plouhinec
  • 1985 m. – AC Plouhinec
  • 2006 m. – AS Plouhinécoise
AYMA Leukōsía Kipro vėliava Kipras Nikosija
  • 1934 m. – AYMA Leukōsía
Abaújszántó VSE Vengrijos vėliava Vengrija Abaūjsantas
  • 1934 m. – Abaújszántó VSE
Alsózsolcai KSC Vengrijos vėliava Vengrija Alšožolca
  • 1934 m. – Alsózsolcai KSC
Anaitasuna FT Ispanijos vėliava Ispanija Askoitija
  • 1934 m. – Anaitasuna FT
BK Forward Švedijos vėliava Švedija Erebru
  • 1934 m. – BK Forward
Beitar Tel Aviv Ramla FC Izraelio vėliava Izraelis Tel Avivas
  • 1934 m. – Beitar Tel Aviv
  • 1947 m. liepos mėn. – Nordia Tel Aviv
  • 1948 m. liepos mėn. – Beitar Tel Aviv FC
  • 2000 m. – Beitar-Shimshon Tel Aviv FC
  • 2011 m. – Beitar Tel Aviv Ramla FC
Bertamiráns FC Ispanijos vėliava Ispanija Bertamiransas
  • 1934 m. – Bertamiráns FC
Birkelse IF Danijos vėliava Danija Birkelsė
  • 1934 m. – Birkelse IF
Blaenrhondda AFC Velso vėliava Velsas Blainronta
  • 1934 m. – Blaenrhondda AFC
Brabrand IF Danijos vėliava Danija Orhusas
  • 1934 m. – Brabrand IF
Brabrand IF II Danijos vėliava Danija Brabrandas
  • 1934 m. – Brabrand IF II
Briggs Sports FC Anglijos vėliava Anglija Londonas
  • 1934 m. – Briggs Motor Bodies FC
  • 1945 m. – Briggs Sports FC
CD Colunga Ispanijos vėliava Ispanija Kolunga
  • 1934 m. – CD Colunga
CE Alaior Ispanijos vėliava Ispanija Alajoras
  • 1934 m. – CE Alaior
CS Atletic Olimpia Gherla Rumunijos vėliava Rumunija Gerla
  • 1929 m. – Sparta Gherla
  • 1953 m. – Somesul Gherla
  • 1962 m. – CIL Gherla
  • 1978 m. – Olimpia Gherla
  • 2000 m. – CS Atletic Olimpia Gherla
CS Zlatna Rumunijos vėliava Rumunija Zlatna
  • 1934 m. – Minaur Zlatna
  • 2010 m. – CS Zlatna
Canet Roussillon FC Prancūzijos vėliava Prancūzija Rusijono Kanė
  • 1934 m. – Club Olympique Perpignan
  • 1949 m. – Stade Olympique Perpignan
  • 1952 m. – Perpignan FC
  • 1997 m. – Sporting Perpignan Roussillon
  • 2001 m. – Perpignan Football Catalan
  • 2002 m. – Perpignan Canet FC
  • 2014 m. – Canet Roussillon FC
Cruden Bay JFC Škotijos vėliava Škotija Kruden Bėjus
  • 1934 m. – Cruden Bay JFC
Darıca Gençlerbırlığı SK Turkijos vėliava Turkija Darydža
  • 1934 m. – Darıca Gençlerbırlığı SK
ETSV 1846 Jahn Offenburg Vokietijos vėliava Vokietija Ofenburgas
  • 1934 m. – RTuSV Jahn Offenburg
  • 1954 m. – ETSV 1846 Jahn Offenburg
FC Astra Giurgiu Rumunijos vėliava Rumunija Džurdžu, Ploještis
  • 1934 m. – Astra Ploiești
  • 1996 m. – AS Ploiești-Danubiana
  • 1997 m. – SC Astra Ploiești
  • 2005 m. – SC FC Astra Ploiești
  • 2007 m. – FC Ploiești
  • 2009 m. – FC Astra Ploiești
  • 2012 m. rugsėjo mėn. – FC Astra Giurgiu
FC Geneva Šveicarijos vėliava Šveicarija Ženeva
  • 1934 m. – FC Geneva
FC Haka Suomijos vėliava Suomija Valkeakoskis
  • 1934 m. – FC Haka
FC Kralice na Hané Čekijos vėliava Čekija Kralicės prie Hanės
  • 1934 m. – TJ Sokol Kralice na Hané
  • 2000 m. – FC Kralice na Hané
FC Kuusysi Suomijos vėliava Suomija Lahtis
  • 1934 m. – Lahden Pallo-Miehet
  • 1964 m. – Upon Pallo Lahti
  • 1969 m. – Palloseura Lahti 69
  • 1974 m. – FC Kuusysi
  • 2000 m. – FC Lahti Akatemia
  • 2018 m. – FC Kuusysi
FC Pálava Mikulov Čekijos vėliava Čekija Mikulovas
  • 2000 m. – Palava Mikulov
FC Přední Kopanina Čekijos vėliava Čekija Praha
  • 1934 m. – FC Přední Kopanina
FK 1947 Proleter Serbijos vėliava Serbija Michailovacas
  • 1934 m. – FK Seljak
  • 2014 m. liepos mėn. – FK Mihajlovac 1934
  • 2017 m. liepos mėn. – FK 1947 Proleter
CSKA-Kyiv.png FK CSKA Kiïv Ukrainos vėliava Ukraina Kijevas, Boryspilis
  • 1934 m. – Ukrainskij vojskovyj okrug Kiev
  • 1936 m. – UBČA Kiev
  • 1946 m. – DO Kiev
  • 1947 m. – ODO Kiev
  • 1948 m. – DO Kiev
  • 1954 m. – ODO Kiev
  • 1957 m. – SKVO Kiev
  • 1960 m. – SKA Kiev
  • 1972 m. – SK Černigov
  • 1976 m. – SKA Kiev
  • 1992 m. – ZS-Oriâna Kiïv
  • 1993 m. – CSK ZSU Kiïv
  • 1994 m. – CSKA Kiïv
  • 2001 m. – CSKA-2 Kiïv
  • 2002 m. – CSKA Kiïv
FK Chropyně Čekijos vėliava Čekija Chropinė
  • 1934 m. – SK Chropyně
  • 1948 m. – TJ Sokol Chropyně
  • 1960 m. – TJ Technoplast Chropyně
  • 1991 m. – AFK Chropyně
  • 1999 m. – FK Chropyně
FK Gusinje Juodkalnijos vėliava Juodkalnija Gusinė
  • 1934 m. – FK Gusinje
FK Jezero Plav Juodkalnijos vėliava Juodkalnija Plavas
  • 1934 m. – FK Jezero Plav
FK Komovi Juodkalnijos vėliava Juodkalnija Andrijevica
  • 1934 m. – Radnik Andrijevica
  • 1946 m. – FK Komovi
FK Kunice Čekijos vėliava Čekija
  • 1934 m. – TJ Kunice
  • 2000 m. – FK Kunice
FK Kunštát Čekijos vėliava Čekija Kunštatas
  • 1934 m. – FK Kunštát
FK Omladinac Donja Rača Serbijos vėliava Serbija Bratislava
  • 1934 m. – FK Omladinac Donja Rača
FK Romanija Pale Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Palė (miestas)
  • 1934 m. – Vihor Pale
  • 1945 m. – Milan Simović Pale
  • 1995 m. – FK Romanija Pale
FK Rudar Baljevac Serbijos vėliava Serbija Balevacas
  • 1934 m. – FK Rudar Baljevac
FK Sadovo Bulgarijos vėliava Bulgarija Sadovas
  • 1934 m. – FK Sadovo
FK Sloboda Donji Podgradci Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Doni Podgradciai
  • 1934 m. – FK Sloboda Donji Podgradci
FK Sloga 1934 Vinica Makedonijos vėliava Makedonija Vinica (Makedonija)
  • 1934 m. – FK Makedonija Vinica
  • 1939 m. – FK Pakos Vinica
  • 1941 m. – FK Plačkovica Vinica
  • 1950 m. – FK Sloga Vinica
  • 2012 m. – FK Sloga 1934 Vinica
FK Stepojevac Vaga Serbijos vėliava Serbija Lazarevacas
  • 1934 m. – Vita Petrović
  • 2011 m. – FK Stepojevac Vaga
FK Vinča Serbijos vėliava Serbija Belgradas
  • 1934 m. – FK Vinča
FK Šardice Čekijos vėliava Čekija Šardicės
  • 1934 m. – SK Šardice
  • 1953 m. – TJ Baník Šardice
  • 2001 m. – TJ ŽHS Šardice
  • 2003 m. – Poštorná Šardice
  • 2005 m. – Fotbal Šardice
  • 2010 m. – FK Šardice
FK-34 Brusno-Ondrej Slovakijos vėliava Slovakija Brusnas
  • 1934 m. – FK-34 Brusno-Ondrej
Hapoel Petah Tikva FC Izraelio vėliava Izraelis Petach Tikva
  • 1934 m. – Hapoel Petah Tikva FC
Holsted FB Danijos vėliava Danija Holstedas
  • 1934 m. – Holsted FB
Holyport FC Anglijos vėliava Anglija Holiportas
  • 1934 m. – Holyport FC
Hyvinkään Palloseura Suomijos vėliava Suomija Hiuvinkė
  • 1934 m. – Yhdistyneitten Villatehtaitten Palloilijat
  • 1947 m. – Hyvinkään Palloseura
Império Anta FC Portugalijos vėliava Portugalija Anta (Portugalija)
  • 1928 m. – Império Anta FC
K. Houthalen VV Belgijos vėliava Belgija Hauthalenas
KFC Horná Kráľová Slovakijos vėliava Slovakija Horna Kraliova
  • 1934 m. – KFC Horná Kráľová
  • 2000 m. – FK KFC Tibi Horná Kráľová
  • 2017 m. – KFC Horná Kráľová
KFC Itegem Belgijos vėliava Belgija Itegemas
  • 1934 m. – FC Itegem
  • 1984 m. – KFC Itegem
KS Częstochowa Lenkijos vėliava Lenkija Čenstakava
  • 1934 m. – KS Częstochowa
KS Krapkowice Lenkijos vėliava Lenkija Krapkovicės
  • 1934 m. – FKS Otmęt Krapkowice
  • 2014 m. – KS Krapkowice
KSKBeveren.gif KSK Beveren Belgijos vėliava Belgija Beverenas
  • 1934 m. – VCSK Beveren
  • 1935 m. – SK Beveren-Waes
  • 1945 m. – SK Beveren-Waas
  • 1978 m. liepos mėn. – SK Beveren
  • 1984 m. – KSK Beveren
KVK Wellen Belgijos vėliava Belgija Velenas
  • 1934 m. – Eendracht Wellen
  • 1945 m. – Verbroedering Wellen
  • 1950 m. – Eendracht Wellen
  • 1961 m. – Wellense SK
  • 1998 m. – KVK Wellen
KVV Coxyde Belgijos vėliava Belgija Kokseidė
  • 1934 m. – KVV Coxyde
Kinna IF Švedijos vėliava Švedija Šina
  • 1922 m. – Kinna IF
Krylʹâ Sovetov Moskva Rusijos vėliava Rusija Maskva
  • 1934 m. – Krylʹâ Sovetov Moskva
Kuşadası SK Turkijos vėliava Turkija Kušadasi
  • 1934 m. – Kuşadası Gençlik SK
  • 2000 m. – Kuşadasıspor
Liljendal IK Suomijos vėliava Suomija Liljendalis
  • 1934 m. – Liljendal IK
Lochore Welfare FC Škotijos vėliava Škotija Kroshilis (Škotija)
  • 1934 m. – Lochore Welfare FC
Luqa Saint Andrewʹs FC Maltos vėliava Malta Luka (Malta)
  • 1934 m. – Luqa Saint Andrew's FC
Maccabi Netanya FC Izraelio vėliava Izraelis Natanija
  • 1934 m. – Maccabi Netanya FC
Maribo BK Danijos vėliava Danija Maribo
  • 1910 m. – Maribo GF
  • 1934 m. – Maribo BK
Montluçon Football Prancūzijos vėliava Prancūzija Monliusonas
  • 1929 m. – US Montluçon
  • 1934 m. – ÉDS Montluçon
  • 1941 m. – ÉDS Montluçonnais Football
  • 2011 m. gegužės 27 d. – Ilets Étoile Football Montluçon
  • 2014 m. birželio 27 d. – Montluçon Football
MŠK Iskra Petržalka Slovakijos vėliava Slovakija Bratislava
  • 1934 m. – RTJ Iskra Matador Bratislava
  • 1940 m. – ŠK Matador Bratislava
  • 1945 m. – Sokol Bratislava
  • 1956 m. – DŠO Matador Bratislava
  • 1980 m. – TJ Iskra Matador Bratislava
  • 1997 m. – ŠK Iskra Matadorfix Bratislava
  • 2000 m. – MŠK Istra Petržalka
ND Dravinja Slovėnijos vėliava Slovėnija Slovenske Konicės
  • 1934 m. – ND Dravinja
NK Ivančica Kroatijos vėliava Kroatija Ivanecas
  • 1934 m. – NK Ivančica
Newmains United CFC Škotijos vėliava Škotija Niumeinsas
  • 1934 m. – Coltness United
  • 2006 m. – Newmains United Community FC
North Ferriby United AFC Anglijos vėliava Anglija Nort Feribis
  • 1934 m. – North Ferriby United AFC
PFK Lokomotiv Stara Zagora Bulgarijos vėliava Bulgarija Stara Zagora
  • 1934 m. – Železničarski SK Stara Zagora
  • 1946 m. – Lokomotiv Stara Zagora
  • 1949 m. – DSO Torpedo Stara Zagora
  • 1951 m. – DSO Lokomotiv Stara Zagora
  • 1957 m. – FD Lokomotiv Stara Zagora
  • 2000 m. – PFK Lokomotiv Stara Zagora
Paterna CF Ispanijos vėliava Ispanija Paterna
  • 1934 m. – Paterna CF
Plouzané ACF Prancūzijos vėliava Prancūzija Pluzanė
  • 1934 m. – Plouzané ACF
Prestwood FC Anglijos vėliava Anglija Prestvudas
  • 1934 m. – Prestwood FC
Reds United FC Airijos vėliava Airija Dublinas
  • 1934 m. – Reds United FC Dublin
SC Aspang Austrijos vėliava Austrija Aspangas
  • 1934 m. – SC Aspang
SC Guesnain Prancūzijos vėliava Prancūzija Genenas
  • 1934 m. – Sporting Club de Guesnain
SC Raika Trenkwalder Wieselburg Austrijos vėliava Austrija Vyzelburgas
  • 1934 m. – SC Wieselburg
  • 2000 m. – SC Raika Trenkwalder Wieselburg
SC de Bataville Prancūzijos vėliava Prancūzija Musė (Mozelis)
  • 1934 m. – SC de Bataville
SK Stalinec Moskva Rusijos vėliava Rusija Maskva
  • 1934 m. – Èlektrozavod Moskva
  • 1936 m. – SK Stalinec Moskva
  • 1940 m. – MÈLZ Moskva
SSD Castel San Pietro Terme Calcio Italijos vėliava Italija Kastel San Pjetro Termė
  • 1934 m. – SSD Castel San Pietro Terme Calcio
SSO Klaipėda Lietuvos vėliava Lietuva Klaipėda
  • 1934 m. – Santara Klaipėda
  • 1935 m. – Santaros sporto organizacija
SV Thörl Austrijos vėliava Austrija Terlis
  • 1934 m. – WSV Thörl
  • 1991 m. – SV Thörl
Sokol Leština Čekijos vėliava Čekija Leština prie Svetlės
  • 1934 m. – TJ Leština
  • 2000 m. – Sokol Leština
Sola Fotball Norvegijos vėliava Norvegija Sula (Norvegija)
  • 1934 m. – Sola TIL
  • 1995 m. – Sola Fotball
Stade Plabennécois Football Prancūzijos vėliava Prancūzija Plabnekas
  • 1934 m. – Étoile Saint-Thenenan
  • 1969 m. gegužės 14 d. – Stade Plabennécois Football
TJ Družstevník Dolné Saliby Slovakijos vėliava Slovakija Dolne Salibai
  • 1934 m. – TJ Dolné Saliby
  • 2000 m. – TJ Družstevník Dolné Saliby
TJ Podlužan Prušánky Čekijos vėliava Čekija Prušankai
  • 1934 m. – SK Prušánky
  • 1948 m. – Sokol Prušánky
  • 1952 m. – TJ Sokol JZD Prušánky
  • 1959 m. – TJ Sokol Prušánky
  • 1972 m. – TJ Podlužan Prušánky
  • 1993 m. – FK VTJ PARES Prušánky
  • 2000 m. – TJ Podlužan Prušánky
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat Suomijos vėliava Suomija Tamperė, Vyborgas
  • 1934 m. – Viipurin Ilves
  • 1944 m. gruodžio mėn. – Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
UMF Sindri Höfn Islandijos vėliava Islandija Hiobnas
  • 1934 m. – UMF Sindri Höfn
US Bous Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Bu
  • 1934 m. – US Bous
USC Mank Austrijos vėliava Austrija Mankas
  • 1934 m. – USC Mank
VC Tielen Belgijos vėliava Belgija Tilenas
  • 1934 m. – FC Tielen
  • 1950 m. – KFC Tielen
  • 1999 m. – VC Tielen
Vihtavuoren Pamaus Suomijos vėliava Suomija Lauka
  • 1934 m. – Vihtavuoren Pamaus
Winterton Rangers FC Anglijos vėliava Anglija Vintertonas
  • 1934 m. – Winterton Rangers FC
ŠK Selce Slovakijos vėliava Slovakija Selcė
  • 1934 m. – ŠK Selce
ŠNK Mladost Repušnica Kroatijos vėliava Kroatija Repušnica
  • 1934 m. – ŠNK Mladost Repušnica

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai