1930

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką

1930 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
1930 Bafraspor Turkijos vėliava Turkija Bafra
  • 1930 m. – Bafra SK
  • 1938 m. – Bafra Gençlik SK
  • 1965 m. – Bafra SK
  • 1999 m. kovo 7 d. – Bafra Belediyespor
  • 2010 m. liepos mėn. – 1930 Bafraspor
AS Antisanti Prancūzijos vėliava Prancūzija Antizantis
  • 1930 m. – AS Antisanti
AS Enōsī Apollōniou AÓ Istiaías Graikijos vėliava Graikija Istiėja
  • 1930 m. – AS Enōsī Apollōniou AÓ Istiaías
AS Talange Prancūzijos vėliava Prancūzija Talanžas
  • 1930 m. – AS de Talange
AS de Mutzig Prancūzijos vėliava Prancūzija Mucigas
  • 1930 m. – FC Mutzig
  • 1950 m. – AS de Mutzig
ASD Elpidiense Cascinare Italijos vėliava Italija Sant Elpidio a Marė
  • 1930 m. – ASD Elpidiense Cascinare
ASK Lisec Hausmening Austrijos vėliava Austrija Hausmeningas
  • 1930 m. – ASK Hausmening
  • 2000 m. – ASK Lisec Hausmening
ASV Siegendorf Austrijos vėliava Austrija Zygendorfas
  • 1930 m. – ASV Siegendorf
Achilleas Domokos Graikijos vėliava Graikija Domokas
  • 1930 m. – Achilleas Domokos
AÉ Chalkīdṓn Graikijos vėliava Graikija Nikėja
  • 1930 m. – PAÓ Chalkīdṓn
  • 1957 m. – AÓ Chalkīdṓn
  • 2007 m. – AÉ Chalkīdṓn-Prōtéas
  • 2010 m. – AÉ Chalkīdṓn
AÉ Īraklī́s Lárisas Graikijos vėliava Graikija Larisa
  • 1930 m. – GS Īraklī́s Lárisas
  • 1982 m. – AÉ Īraklī́s Lárisas
AÓ Apóllon Lárisa Graikijos vėliava Graikija Larisa
  • 1930 m. – AÓ Apóllon Lárisa
BK Frem Odense Danijos vėliava Danija Odensė
  • 1930 m. – BK Frem Odense
Bevel FC Belgijos vėliava Belgija Bevelis
  • 1930 m. – Bevel FC
Bloomfield FC Šiaurės Airijos vėliava Šiaurės Airija Belfastas
  • 1930 m. – 24th Old Boys FC
  • 1990 m. – Bloomfield FC
Bélkő SE-Bélapát Vengrijos vėliava Vengrija Bėlapatfalva
  • 1930 m. – Bélapátfalvai SKE
  • 2018 m. liepos mėn. – Bélkő SE-Bélapát
CD Aves Portugalijos vėliava Portugalija Vila das Avesas
  • 1930 m. – CD Aves
CD Siete Villas Ispanijos vėliava Ispanija Kastiljo Sjete Viljasas
  • 1930 m. – CD Siete Villas
CD Trofense Portugalijos vėliava Portugalija Trofa
  • 1930 m. – CD Trofense
CF Joventut Mollerussa Ispanijos vėliava Ispanija Moljerusa
  • 1930 m. – CF Joventut Mollerussa
CS Oberkorn Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Oberkornas
  • 1930 m. – CS Obercorn
CS Olimpic Cetate Râșnov Rumunijos vėliava Rumunija Rišnovas
  • 1930 m. – CS Olimpic Cetate Râșnov
CS Portul Constanța Rumunijos vėliava Rumunija Konstanca
  • 1930 m. – SPM Constanța
  • 1945 m. – PCA Constanța
  • 1949 m. – SPT Constanța
  • 1953 m. – Șantierul Constanța
  • 1956 m. – Energia Metalul Constanța
  • 1957 m. – Marina Constanța
  • 1959 m. – ȘNM Constanța
  • 1962 m. – CS Portul Constanța
CS de Cuiseaux Prancūzijos vėliava Prancūzija Kiuizo
  • 1930 m. – CS Cuiseaux
Coruxo CF Ispanijos vėliava Ispanija Vigas
  • 1930 m. – Coruxo CF
Dinant FC Belgijos vėliava Belgija Dinanas
  • 1930 m. – Dinant FC
Diyarbakır İl Özel İdaresi Ay SK Turkijos vėliava Turkija Dijarbakyras
  • 1930 m. – Diyarbakır İl Özel İdaresi Ay SK
ES Jamboise Belgijos vėliava Belgija Žambas
Ennser SK Austrijos vėliava Austrija Ensas
  • 1930 m. – Ennser SK
Entente Boulogne Péguilhan Prancūzijos vėliava Prancūzija Bulonė prie Žeso
  • 1930 m. – Boulogne-sur-Gesse AC
  • 1993 m. – Entente Boulogne Péguilhan
Eskişehir Demirspor Turkijos vėliava Turkija Eskišechyras
  • 1930 m. – Eskişehir Demirspor
FC Amicitia Riehen Šveicarijos vėliava Šveicarija Ryhenas
  • 1930 m. – FC Amicitia Riehen
FC Andau Austrijos vėliava Austrija Andau
  • 1930 m. – FC Andau
FC Flohimont Prancūzijos vėliava Prancūzija Fromlenas
  • 1930 m. – FC Florimont
FC Háje Jižní Město Čekijos vėliava Čekija Praha
  • 1930 m. – SK Háje
  • 1950 m. – TJ Sokol Háje
  • 1985 m. – TJ Háje Jižní Město
  • 1990 m. – FC Háje Jižní Město
FC Rüti Šveicarijos vėliava Šveicarija Riutis
  • 1930 m. – FC Rüti
Sepsi-78-n logo.svg FC Sepsi-78 Suomijos vėliava Suomija Seinejokis
  • 1930 m. – Seinäjoen Palloseura (SePS)
  • 1978 m. – FC Sepsi-78
FC Still Prancūzijos vėliava Prancūzija Stilis
  • 1930 m. – FC Still
FC Winkeln Šveicarijos vėliava Šveicarija Sankt Galenas
  • 1930 m. – FC Winkeln
FC ZVVZ Milevsko Čekijos vėliava Čekija Milevskas
  • 1930 m. – FC ZVVZ Milevsko
FCM Avântul Reghin Rumunijos vėliava Rumunija Reginas
  • 1930 m. – Foresta Reghin
  • 1947 m. – Foresta-Caramida Reghin
  • 1948 m. – Ipejl Reghin
  • 1949 m. – Avântul Reghin
  • 1956 m. – Recolta Reghin
  • 1958 m. – FCM Avântul Reghin
Fk banik ratiskovice.jpg FK Baník Ratíškovice Čekijos vėliava Čekija Ratyškovicės
  • 1930 m. – DSK Ratíškovice
  • 1945 m. – SK Ratíškovice
  • 1948 m. – Sokol Ratíškovice
  • 1953 m. – Baník Ratíškovice
  • 1993 m. – Kontakt Moravia Ratíškovice
  • 1996 m. – SK Baník Ratíškovice
FK Kukësi Albanijos vėliava Albanija Kukesis
  • 1930 m. – SS Kosova Kukës
  • 1932 m. – SK Kosova Kukës
  • 1958 m. – KS Përparimi i Kukësit
  • 2010 m. – KF Kukësi
FK Mladost Krivogaštani Makedonijos vėliava Makedonija Krivogaštanai
  • 1930 m. – FK Mladost Krivogaštani
FK Rostov Rusijos vėliava Rusija Rostovas prie Dono
  • 1930 m. – Selʹmašstroj Rostov-na-Donu
  • 1936 m. – Selʹmaš Rostov-na-Donu
  • 1941 m. – Traktor Rostov-na-Donu
  • 1953 m. – Torpedo Rostov-na-Donu
  • 1957 m. – Rostselʹmaš Rostov-na-Donu
  • 2003 m. – FK Rostov
FK Slavia Orlová-Lutyně Čekijos vėliava Čekija Orlova
  • 1930 m. – SK Slavia Orlová
  • 1948 m. – Baník OKD Doubrava
  • 1951 m. – ZSJ Baník Důl Žofie Orlová-Doubrava-Kopaniny
  • 1970 m. – TJ Baník Důl Doubrava Orlová
  • 1989 m. – FK Slavia Orlová-Lutyně
FK Ural Ekaterinburg Rusijos vėliava Rusija Jekaterinburgas
  • 1930 m. – Avangard Sverdlovsk
  • 1944 m. – Zenit Sverdlovsk
  • 1947 m. – Avangard Sverdlovsk
  • 1949 m. – Uralmaš Sverdlovsk
  • 1953 m. – Avangard Sverdlovsk
  • 1958 m. – Mašinostroitelʹ Sverdlovsk
  • 1960 m. – Uralmaš Sverdlovsk
  • 1991 m. – Uralmaš Ekaterinburg
  • 2003 m. – FK Ural Ekaterinburg
FK Zeleznik.gif FK Železnik Serbijos vėliava Serbija Belgradas
  • 1930 m. – FK Železnik Beograd
  • 2005 m. liepos mėn. – FK Železnik lavovi
FK Železničar Smederevo Serbijos vėliava Serbija Smederevas
  • 1930 m. – Železničar Smederevo
  • 1949 m. – ŽSD Smederevo
  • 2000 m. – FK Železničar Smederevo
Febres SC Portugalijos vėliava Portugalija Febresas
  • 1930 m. – Febres SC
Galtabäcks BK Švedijos vėliava Švedija Tvokeris
  • 1930 m. – Galtabäcks BK
Gateshead FC Reserves Anglijos vėliava Anglija Geitshedas
  • 1930 m. – Gateshead AFC Reserves
  • 1974 m. – Gateshead United FC Reserves
  • 1983 m. – Gateshead FC Reserves
Glenafton Athletic FC Škotijos vėliava Škotija Niu Kamnokas
  • 1930 m. – Glenafton Athletic FC
Heinolan Palloilijat-47 Suomijos vėliava Suomija Heinola
  • 1930 m. – Heinolan Isku
  • 1947 m. – Heinolan Palloilijat-47
Herendi Porcelán SK Vengrijos vėliava Vengrija Herendas
  • 1930 m. – Herendi Porcelán SK
Heréd LC Vengrijos vėliava Vengrija Herėdas
  • 1930 m. – Heréd LC
Jämsänkosken Ilves Suomijos vėliava Suomija Jemsė, Jemsenkoskis
  • 1930 m. – Jämsänkosken Ilves
K. Ourodenberg Sport Belgijos vėliava Belgija Arschotas
  • 1930 m. – Ourodenberg Sport
  • 1980 m. vasario 26 d. – K. Ourodenberg Sport
KF Liria Prizren Kosovo vėliava Kosovas Prizrenas
  • 1930 m. – KF Prizren
  • 1945 m. – Metohija Prizren
  • 1950 m. – KF Liria Prizren
KF Përmeti Albanijos vėliava Albanija Permetis
  • 1930 m. – SK Përmet
  • 1945 m. – KS 24 Maji Përmet
  • 1949 m. – SK Përmet
  • 1951 m. – Puna Përmet
  • 1958 m. – KS 24 Maji Përmet
  • 1992 m. – KF Përmeti
KFC Putte Belgijos vėliava Belgija Piutas
KPV Kokkola Suomijos vėliava Suomija Kokola
  • 1930 m. – KPV Kokkola
  • 1993 m. – PV Kokkola
  • 1996 m. – KPV-J Kokkola
  • 2000 m. – KPV Kokkola
KS Korabi Albanijos vėliava Albanija Peškopis
  • 1930 m. – KS Peshkopi
  • 1950 m. – KS Peshkopia
  • 1951 m. – Puna Peshkopi
  • 1958 m. – KS Korabi
KS Legionovia Lenkijos vėliava Lenkija Legionovas
  • 1930 m. – KS Legionovia
KS Selenicë Albanijos vėliava Albanija Selenicė
  • 1930 m. – KS 21 Shkurti Selenicë
  • 1991 m. liepos mėn. – KS Selenicë
Liga Deportiva Universitaria de Quito Ekvadoro vėliava Ekvadoras Kita
Luvian Veto Suomijos vėliava Suomija Luvija
  • 1930 m. – Luvian Veto
Lye Town FC Anglijos vėliava Anglija Lajus
  • 1930 m. – Lye & Wollescote FC
  • 1931 m. liepos mėn. – Lye Town FC
MSV Graf Schwerin Greifswald Vokietijos vėliava Vokietija Greifsvaldas, Dzivnuvas
  • 1930 m. – MSV Graf Schwerin Greifswald
  • 1941 m. – LSV Dievenow
Martonvásári SC Vengrijos vėliava Vengrija Martonvašaras
  • 1930 m. – Martonvásári SC
Mešaxte Tqibuli Gruzijos vėliava Gruzija Tkibulis
  • 1930 m. – Okriba Tqibuli
  • 2010 m. – Mešaxte Tqibuli
Monmouth Town FC Velso vėliava Velsas Monmutas
  • 1876 m. – Monmouth Town FC
Montrose Roselea FC Škotijos vėliava Škotija Montrouzas
  • 1930 m. – Montrose Roselea FC
Muro CF Ispanijos vėliava Ispanija Muro de Alkojus
  • 1930 m. – Muro CF
NK Ihan Slovėnijos vėliava Slovėnija Ihanas
  • 1930 m. – NK Ihan
NK Ljubno Slovėnijos vėliava Slovėnija Liubnas prie Savinios
  • 1930 m. – NK Ljubno
NK Radeče Slovėnijos vėliava Slovėnija Radečė
  • 1930 m. – NK Radeče
NK Uskok Klis Kroatijos vėliava Kroatija Klisas
  • 1930 m. – NK Uskok Klis
Nestos Chrysoupoli Graikijos vėliava Graikija Chrisupolis
  • 1930 m. – Nestos Chrysoupoli
Newcastle Blue Star FC Anglijos vėliava Anglija Niukaslas prie Taino
  • 1930 m. – Blue Star FC
  • 1986 m. liepos mėn. – Newcastle Blue Star FC
  • 1994 m. liepos mėn. – RTM Newcastle
  • 1998 m. liepos mėn. – Newcastle Blue Star FC
OFK Begej Žitište Serbijos vėliava Serbija Žitištė
  • 1930 m. – OFK Begej Žitište
OFK Drahovce Slovakijos vėliava Slovakija Drahovcė
  • 1930 m. – OFK Drahovce
Orel Vraca Bulgarijos vėliava Bulgarija Vraca
  • 1900 m. – Orel Vraca
  • 1930 m. – Orel-Čegan 30 Vraca
OŠK Rudňany Slovakijos vėliava Slovakija Rudnianai
  • 1930 m. – OŠK Rudňany
Pallo-Iirot Rauma Suomijos vėliava Suomija Rauma
  • 1930 m. – Iirot Rauma
  • 1969 m. – Hakrit Rauma
  • 1982 m. – Pallo-Iirot Rauma
Patouchas FC Graikijos vėliava Graikija Vianas (Graikija)
  • 1930 m. – Patouchas FC
Porin Kärpät Suomijos vėliava Suomija Poris
  • 1930 m. – Porin Kärpät
R. Dottignies Sport Belgijos vėliava Belgija Doteneisas
  • 1930 m. – R. Dottignies Sport
RC Harelbeke Belgijos vėliava Belgija Harelbekė
  • 1930 m. – RC Harelbeke
  • 1955 m. – KRC Harelbeke
  • 2001 m. liepos 1 d. – KRC Zuid-West-Vlaanderen Harelbeke
  • 2003 m. liepos 1 d. – SW Ingelmunster Harelbeke
  • 2007 m. liepos 1 d. – Sporting West Harelbeke
  • 2016 m. – RC Harelbeke
RCS Libramontois Belgijos vėliava Belgija Libramonas
  • 1930 m. – CS Libramontois
  • 1980 m. – RCS Libramontois
RES Champlonaise Belgijos vėliava Belgija Šamplonas
  • 1930 m. – ES Champlonaise
  • 2000 m. – RES Champlonaise
RES Wanze-Bas-Oha Belgijos vėliava Belgija Baz Oha
RKS Mazovia Rawa Mazowiecka Lenkijos vėliava Lenkija Mazovijos Rava
  • 1930 m. – RKS Mazovia Rawa Mazowiecka
RUS Rebecquoise Belgijos vėliava Belgija Rebekas
  • 1930 m. – US Rebecquoise
  • 2000 m. – RUS Rebecquoise
RUS Saint-Ghislain Tertre-Hautrage Belgijos vėliava Belgija Sen Gislenas
  • 1930 m. – Polonia Hautrage
  • 2008 m. – RUS Saint-Ghislain Tertre-Hautrage
Rabat Ajax FC Maltos vėliava Malta Rabatas (Malta)
  • 1930 m. – Rabat Rovers
  • 1937 m. – Rabat Zvanks
  • 1938 m. – Rabat FC
  • 1980 m. – Rabat Ajax FC
SC Brunn am Gebirge Austrijos vėliava Austrija Gebirgės Brunas
SC Kitzbühel Austrijos vėliava Austrija Kicbiuhelis
  • 1930 m. – FC Kitzbühel
  • 2000 m. – SC Kitzbühel
SC Reyersdorf-Schönkirchen Austrijos vėliava Austrija Rejersdorfas
  • 1930 m. – SC Reyersdorf
  • 2000 m. – SC Reyersdorf-Schönkirchen
SC Weiche Flensburg 08 Vokietijos vėliava Vokietija Flensburgas
  • 1930 m. – ETSV Weiche Flensburg
  • 2017 m. liepos 1 d. – SC Weiche Flensburg 08
SG Sportfreunde Johannisthal 1930 Vokietijos vėliava Vokietija Berlynas
  • 1930 m. – Sportfreunde Schöneweide-Johannisthal
  • 1933 m. – SpVgg Johannisthal
  • 1934 m. – SG Sportfreunde Johannisthal
  • 1945 m. – SG Johannisthal
  • 1948 m. – SG Sportfreunde Johannisthal
  • 1950 m. – Stahl Johannisthal
  • 1951 m. – SG Sportfreunde Johannisthal 1930
SK Baťov 1930 Čekijos vėliava Čekija Otrokovicai
  • 1930 m. – SK Otrokovice
  • 1935 m. – SK Baťov
  • 1948 m. sausio mėn. – ZK Botostroj Baťov
  • 1948 m. liepos mėn. – ZSJ Svit Otrokovice
  • 1952 m. – TJ Jiskra Otrokovice
  • 2009 m. – SK Baťov 1930
SK Beregvìdejk Ukrainos vėliava Ukraina Berehovė
  • 1930 m. – Beregszászi FTC
  • 1945 m. – Verhovina Beregovo
  • 1946 m. – Bolʹŝevik Beregovo
  • 1951 m. – Kolhoznik Beregovo
  • 1962 m. – Kooperator Beregovo
  • 1989 m. – Družba Beregovo
  • 1996 m. – Vìžìbu Beregove
  • 1998 m. – Linet Beregove
  • 2002 m. – SK Beregove
  • 2007 m. – SK Beregvìdejk
SK Slavia Jesenice Čekijos vėliava Čekija
  • 1930 m. – SK Slavia Jesenice
SK Tuřany Čekijos vėliava Čekija Turžanai
  • 1930 m. – SK Tuřany
SKS Bałtyk Gdynia Lenkijos vėliava Lenkija Gdynė
  • 1930 m. – RKS Bałtyk Gdynia
  • 1949 m. – KS Ogniwo Gdynia
  • 1955 m. – RKS Bałtyk Gdynia
  • 1960 m. – SKS Bałtyk Gdynia
SS Matera Calcio Italijos vėliava Italija Matera
  • 1930 m. – FC Matera
  • 2012 m. – ASD Matera Calcio
  • 2014 m. liepos mėn. – SS Matera Calcio
SSV Textima Chemnitz Vokietijos vėliava Vokietija Chemnicas, Erfenšlagas
  • 1930 m. – ATSV Erfenschlag
  • 1940 m. – TV Erfenschlag
  • 1945 m. – SG Erfenschlag
  • 1950 m. – Motor Erfenschlag
  • 1960 m. – Aufbau Mitte Karl-Marx-Stadt
  • 1977 m. – Motor Textima Schönau
  • 1990 m. – SSV Textima Chemnitz
SV Antau Austrijos vėliava Austrija Antau
  • 1930 m. – SV Antau
SV Gelb-Weiß Hamborn Vokietijos vėliava Vokietija Duisburgas
  • 1930 m. – SV Gelb-Weiß Hamborn
Sologne Olympique Romorantinais Prancūzijos vėliava Prancūzija Romorantenas-Lantenė
  • 1930 m. – Stade Olympique Romorantinais
  • 2000 m. – Sologne Olympique Romorantinais
Stilling IF Danijos vėliava Danija Skanderborgas
  • 1930 m. – Stilling IF
São Paulo FC Brazilijos vėliava Brazilija San Paulas
TJ Sokol Klenovice Čekijos vėliava Čekija Klenovicė prie Hanės
  • 1930 m. – TJ Sokol Klenovice
TJ Sokol Ladná Čekijos vėliava Čekija Ladna, Poštorna
  • 1930 m. – SK Poštorná
  • 1949 m. – Sokol Poštorná
  • 1951 m. – ZSJ Sokol TODOZA Poštorná
  • 1952 m. – ZSJ Spartak Poštorná
  • 1953 m. – DSO Baník Poštorná
  • 1959 m. – TJ Tatran Poštorná
  • 1962 m. – TJ Tatran PKZ Poštorná
  • 1988 m. – TJ Tatran Fosfa Poštorná
  • 1992 m. – FC Tatran Poštorná
  • 1999 m. – SK Tatran Poštorná
  • 2012 m. liepos mėn. – Sokol Ladná
TPV Tampere Suomijos vėliava Suomija Tamperė
  • 1930 m. – TPV Tampere
Tartu Olümpia JK Estijos vėliava Estija Tartu
  • 1930 m. – PK Olümpia Tartu
  • 2000 m. – Tartu JK Olümpia-2000
  • 2005 m. – Tartu Olümpia JK
Tempo Šiauliai Lietuvos vėliava Lietuva Šiauliai
  • 1930 m. – SK Tempo Šiauliai
Thackley AFC Anglijos vėliava Anglija Taklis
  • 1930 m. – Thackley AFC
Trinité SFC Prancūzijos vėliava Prancūzija Trinitė
  • 1930 m. – AS La Trinité
  • 1936 m. – CVA La Trinité
  • 1966 m. – AO La Trinité Sports
  • 1974 m. – La Trinité S3F
  • 1976 m. – La Trinité SFC
Turun Kisa-Veikot Suomijos vėliava Suomija Turku
  • 1930 m. – Maarian Kisa-Veikot
  • 1945 m. kovo 26 d. – Turun Kisa-Veikot
Tápéi ESK Vengrijos vėliava Vengrija Segedas
  • 1930 m. – Tápéi ESK
UE Rapitenca Ispanijos vėliava Ispanija Sant Karles de la Rapita
  • 1930 m. – UE Rapitenca
US Fezzanese Calcio Italijos vėliava Italija Porto Venerė
  • 1930 m. – US Fezzanese Calcio
US Gavorrano Italijos vėliava Italija Banjo di Gavoranas
  • 1930 m. – US Gavorrano 1930
USD Nuorese Calcio 1930 Italijos vėliava Italija Nuoras
  • 1930 m. – FC Nuorese Calcio
  • 2008 m. liepos mėn. – USD Nuorese Calcio 1930
Ursvik IK Švedijos vėliava Švedija Ursvikas
  • 1930 m. – Ursvik IK
VV Capelle Nyderlandų vėliava Nyderlandai Kapelė prie Eiselio
  • 1930 m. – VV Capelle
VV Dalen Nyderlandų vėliava Nyderlandai Dalenas
  • 1930 m. – VV Dalen
Västra Frölunda IF Švedijos vėliava Švedija Geteborgas
  • 1930 m. – Västra Frölunda IF
WSG Swarovski Wattens Austrijos vėliava Austrija Vatensas
  • 1930 m. – SC Wattens
  • 1953 m. – SV Wattens
  • 1975 m. – SPG Amateure Wattens
  • 1982 m. – WSG Wattens
  • 1984 m. – WSG Swarovski Wattens
Waterford FC Airijos vėliava Airija Voterfordas
  • 1930 m. – Waterford FC
  • 1982 m. liepos mėn. – Waterford United FC
  • 2017 m. sausio 20 d. – Waterford FC
Árīs Lemesós Kipro vėliava Kipras Limasolis
  • 1930 m. – Árīs Lemesós
Epa Larnaca.png ÉPA Lárnaka Kipro vėliava Kipras Larnaka
  • 1930 m. – ÉPA Lárnaka
Östers IF Švedijos vėliava Švedija Vekšė
  • 1930 m. – Östers FF
  • 1932 m. – Östers IF
ŠD Kovinar Štore Slovėnijos vėliava Slovėnija Štorė
  • 1930 m. – ŠD Kovinar Štore
ŠK Plavecký Štvrtok - OFK Vysoká pri Morave Slovakijos vėliava Slovakija Plavecky Štvrtokas, Visoka prie Moravos
  • 1930 m. – ŠK Plavecký Štvrtok
  • 2009 m. birželio 17 d. – ŠK Plavecký Štvrtok - OFK Vysoká pri Morave
ŠK Rumanová Slovakijos vėliava Slovakija Rumanova
  • 1930 m. – ŠK Rumanová
Šiaulių PSD Žinia Lietuvos vėliava Lietuva Šiauliai
  • 1930 m. – Šiaulių PSD Žinia

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai