1923

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką

1923 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
1. FC Mülheim Vokietijos vėliava Vokietija Miulheimas prie Rūro
  • 1923 m. – 1. FC Styrum
  • 1970 m. – 1. FC Mülheim
AC Marinhense Portugalijos vėliava Portugalija Marinja Grandė
  • 1923 m. – AC Marinhense
AFC Hornchurch Anglijos vėliava Anglija
  • 1923 m. – Upminster Wanderers
  • 1953 m. – Hornchurch & Upminster FC
  • 1961 m. liepos mėn. – Hornchurch FC
  • 2005 m. liepos mėn. – AFC Hornchurch
APS Atrómitos Athenṓn Graikijos vėliava Graikija Peristerijas, Atėnai
  • 1923 m. – PAÉ Atrómitos
  • 2005 m. – Atrómitos-Chalkīdóna
  • 2009 m. – APS Atrómitos Athenṓn
AS Audincourtoise Prancūzijos vėliava Prancūzija Odenkūras
  • 1923 m. – AS Audincourtoise
AS-23.png AS-23 Sofiâ Bulgarijos vėliava Bulgarija Sofija
  • 1923 m. – Atletik-Slava 23 Sofiâ
ASD Imperia Italijos vėliava Italija Imperija
  • 1923 m. – US Imperia
  • 1987 m. – AS Imperia 87
  • 1992 m. – AC Imperia
  • 1998 m. – Imperia Calcio
  • 2001 m. – US Imperia Calcio 1923
  • 2005 m. – ASD Pro Imperia
  • 2008 m. – ASD Imperia Calcio
  • 2012 m. liepos 13 d. – ASD Imperia
ASD Sambenedettese Calcio Italijos vėliava Italija San Benedeto prie Tronto
  • 1923 m. – SS Sambenedettese Calcio
  • 2009 m. – US Sambenedettese 1923
  • 2013 m. liepos mėn. – ASD Sambenedettese Calcio
ASK Erlaa Austrijos vėliava Austrija Viena, Erla
  • 1923 m. – SV Erlaa
  • 2003 m. – ASK Erlaa
ASV Baden Austrijos vėliava Austrija Badenas (Austrija)
  • 1923 m. – ASV Baden
ASV Neufeld Austrijos vėliava Austrija Noifeldas prie Leitos
  • 1923 m. – ASV Neufeld
  • 1938 m. birželio mėn. – Ostmark Neufeld
  • 1946 m. – ASV Hitiag Neufeld
  • 2000 m. – ASV Neufeld
ATSV Deutsch-Wagram Austrijos vėliava Austrija Doič Vagramas
  • 1923 m. – Sparta Wagram
  • 1950 m. – ATSV Sparta Deutsch-Wagram
  • 2015 m. – ATSV Deutsch-Wagram
Akçaabat Sebatspor Turkijos vėliava Turkija Akčaabatas
  • 1923 m. – Sebat İdman Yurd
  • 1968 m. – Sebat Gençlik SK
  • 1986 m. – Akçaabat Sebatspor
Altınordu SK Turkijos vėliava Turkija Izmiras
  • 1923 m. – SK Altınordu
Amarante FC Portugalijos vėliava Portugalija Amarantė
  • 1923 m. – Amarante FC
Annabichler SV Austrijos vėliava Austrija Klagenfurtas
  • 1923 m. – Annabichler SV
  • 2013 m. liepos mėn. – SG Annabichler Austria Amateure
  • 2015 m. – Annabichler SV
Avaí FC Argentinos vėliava Argentina Florianopolis
BKS Tur Bielsk Podlaski Lenkijos vėliava Lenkija Bielskas
  • 1923 m. – BKS Tur Bielsk Podlaski
Bergantiños FC Ispanijos vėliava Ispanija Karbaljas
  • 1923 m. – Bergantiños FC
Billingham Synthonia FC Anglijos vėliava Anglija Bilinghamas
  • 1923 m. – Billingham Synthonia FC
Brunswick Kiel Vokietijos vėliava Vokietija Kylis
  • 1923 m. – SV Brunswik 1923 Kiel
  • 1944 m. liepos mėn. – KSG Brunswick-Kieler FV Kiel
CD Calahorra Ispanijos vėliava Ispanija Kalahora
  • 1923 m. – CD Calahorra
CE Manacor Ispanijos vėliava Ispanija Manakoras
  • 1923 m. – CE Manacor
CE Mercadal Ispanijos vėliava Ispanija Es Merkadalis
  • 1923 m. – CE Mercadal
CF Santa Clara Portugalijos vėliava Portugalija Koimbra
  • 1923 m. – CF Santa Clara
Banatul Timişoara.jpg CS Banatul Timișoara Rumunijos vėliava Rumunija Timišoara
  • 1923 m. – CS Banatul Timișoara
CS Unirea Valea lui Mihai Rumunijos vėliava Rumunija Valia lui Mihajus
  • 1923 m. – CS Unirea Valea lui Mihai
Club Tacuary Paragvajaus vėliava Paragvajus Asunsjonas
Coria CF Ispanijos vėliava Ispanija Korija del Rijas
  • 1923 m. – Coria CF
DJK Germania Gladbeck 1923 Vokietijos vėliava Vokietija Gladbekas
  • 1923 m. – DJK Germania Gladbeck 1923
Drumcondra FC Airijos vėliava Airija Dublinas
  • 1923 m. – Drumcondra FC
  • 2015 m. – Drumcondra-Stella Maris FC
Elche CF Ispanijos vėliava Ispanija Elčė
  • 1923 m. – Elche CF
FC Ajka Vengrijos vėliava Vengrija Aika
  • 1923 m. – FC Ajka
FC Bassin dʹArcachon Sud Prancūzijos vėliava Prancūzija Arkašonas
  • 1923 m. – Sport Athlétique Arcachonnais
  • 2000 m. – FC Bassin d'Arcachon
  • 2004 m. birželio 3 d. – FC Bassin d'Arcachon Sud
FC Charente Limousine Prancūzijos vėliava Prancūzija Rumazjeras-Luberas
  • 1923 m. – FC Roumazières
  • 2014 m. – En Avant Charente-Est
  • 2017 m. – FC Charente Limousine
FC Crotone Italijos vėliava Italija Krotonė
  • 1923 m. – FC Crotone
FC Dinamo Batumi Gruzijos vėliava Gruzija Batumis
  • 1923 m. – Dinamo Batumi
  • 1990 m. – FC Bat'umi
  • 1994 m. – SK Dinamo Bat'umi
  • 2000 m. – FC Dinamo Batumi
FC Gütersloh 2000 Vokietijos vėliava Vokietija Giuterslas
  • 1923 m. – DJK Gütersloh
  • 1978 m. – FC Gütersloh
  • 2000 m. – FC Gütersloh 2000
FC Hlučín Čekijos vėliava Čekija Hlučynas
  • 1923 m. – SK Hlučín
  • 1948 m. – Sokol Hlučín
  • 1953 m. – DSO Slavoj Hlučín
  • 1959 m. – TJ Hlučín
  • 1991 m. – FC Hlučín
FC Metaloglobus Rumunijos vėliava Rumunija Bukareštas
  • 1923 m. – CS Metaloglobus București
FC Zwarte Leeuw Vilvoorde Belgijos vėliava Belgija Vilvordė
  • 1923 m. – FC Zwarte Leeuw Vilvoorde
FK Bdin Vidin Bulgarijos vėliava Bulgarija Vidinas
  • 1923 m. – Bdin Vidin
  • 1945 m. – Benkovski Vidin
  • 1948 m. liepos mėn. – Benkovski-Sportist Vidin
  • 1948 m. spalio mėn. – Benkovski Vidin
  • 1949 m. rugpjūčio mėn. – DSO Stroitel Vidin
  • 1951 m. – DSO Červeno zname Vidin
  • 1957 m. – Benkovski Vidin
  • 1970 m. – Bdin Vidin
FK Dinamo Rostov-na-Donu Rusijos vėliava Rusija Rostovas prie Dono
  • 1923 m. – Dinamo Rostov-na-Donu
  • 2000 m. – FK Dinamo-Trend Rostov-na-Donu
  • 2010 m. – FK Dinamo Rostov-na-Donu
FK Dobřejovice Čekijos vėliava Čekija Dobržejovicė
  • 1923 m. – FK Dobřejovice
FK Karaorman Struga Makedonijos vėliava Makedonija Struga
  • 1923 m. – Crni Drnim Struga
  • 1945 m. – Karaorman Struga
FK Levski 2004 Karlovo Bulgarijos vėliava Bulgarija Karlovas
  • 1923 m. – FK Levski 2004 Karlovo
FK Lokomotiv Kup’ânsʹk Ukrainos vėliava Ukraina Kupjanskas
  • 1923 m. – Lokomotiv Kupânsk
  • 1992 m. – FK Lokomotiv Kup’ânsʹk
FK Lokomotíva Devínska Nová Ves Slovakijos vėliava Slovakija Bratislava
  • 1923 m. – ŠK Devínska Nová Ves
  • 1927 m. – ŠK Slovan Devínska Nová Ves
  • 1949 m. – Sokol Devínska Nová Ves
  • 1950 m. – TJ Lokomotíva Devínska Nová Ves
  • 1993 m. – FCL Devínska Nová Ves
  • 2000 m. – FK Lokomotíva Devínska Nová Ves
FK Metallurg Moskva Rusijos vėliava Rusija Maskva
  • 1923 m. – Astahovskij klub sporta (AKS Moskva)
  • 1925 m. – Rabočij klub imeni Astahova (RKimA Moskva)
  • 1936 m. – Serp i Molot Moskva
  • 1937 m. – Metallurg Moskva
  • 1963 m. – Serp i Molot Moskva
  • 2017 m. – FK Metallurg Moskva
FK Metallurg Vyksa Rusijos vėliava Rusija Vyksa
  • 1923 m. – FK Metallurg Vyksa
FK Mladosť Petrovec Serbijos vėliava Serbija Bački Petrovacas
  • 1923 m. – Mladost Petrovac
  • 1945 m. – SŠK Bački Petrovac
  • 2000 m. – FK Mladosť Petrovec
FK Mornar Bar Juodkalnijos vėliava Juodkalnija Baras (Juodkalnija)
  • 1923 m. – FK Mornar Bar
FK Pobeda Stari Kostolac Serbijos vėliava Serbija Kostolacas (kaimas)
  • 1923 m. – Pobeda Stari Kostolac
  • 1945 m. – Crvena pobeda Stari Kostolac
  • 2000 m. – FK Pobeda Stari Kostolac
FK Radnički 1923 Serbijos vėliava Serbija Kragujevacas
  • 1923 m. – Mladi Radnik Kragujevac
  • 1929 m. – Radnički Kragujevac
  • 2009 m. – Šumadija Radnički Kragujevac
  • 2010 m. – Radnički 1923 Kragujevac
FK Rudar Senjski Rudnik Serbijos vėliava Serbija Senski Rudnikas
  • 1923 m. – FK Rudar Senjski Rudnik
FK Skuodas Lietuvos vėliava Lietuva Skuodas
  • 1923 m. – Šarūnas Skuodas
  • 1950 m. – RTS Skuodas
  • 1955 m. – Žalgiris Skuodas
  • 1959 m. – MMS Skuodas
  • 1960 m. – Nemunas Skuodas
  • 1961 m. lapkričio mėn. – Melioratorius Skuodas
  • 1964 m. – Kooperatininkas Skuodas
  • 1966 m. – Statybininkas Skuodas
  • 1970 m. – Statyba Skuodas
  • 1975 m. – Šarūnas Skuodas
  • 2006 m. – FK Skuodas
FK Tiverija Strumica Makedonijos vėliava Makedonija Strumica
  • 1923 m. – FK Tiverija Strumica
FK Tomori Berat Albanijos vėliava Albanija Beratis
  • 1923 m. – Tomori Berat
  • 1931 m. – Muzaka Berat
  • 1936 m. – KS Tomori Berat
  • 1949 m. – SK Berat
  • 1951 m. – Puna Berat
  • 1958 m. – KS Tomori Berat
  • 1998 m. sausio mėn. – FK Tomori Berat
FK Zorâ Lugansʹk Ukrainos vėliava Ukraina Luhanskas
  • 1923 m. – Metallist Lugansk
  • 1935 m. lapkričio 5 d. – Metallist Vorošilovgrad
  • 1937 m. – Dzeržinec Vorošilovgrad
  • 1948 m. – Trudovye rezervy Vorošilovgrad
  • 1952 m. – Dzeržinec Vorošilovgrad
  • 1954 m. – Avangard Vorošilovgrad
  • 1957 m. – Trudovye rezervy Vorošilovgrad
  • 1958 m. kovo 5 d. – Trudovye rezervy Lugansk
  • 1964 m. – Zarâ Lugansk
  • 1970 m. sausio 5 d. – Zarâ Vorošilovgrad
  • 1990 m. gegužės 4 d. – Zarâ Lugansk
  • 1992 m. – FK Zorâ Lugansʹk
FK Čaňa Slovakijos vėliava Slovakija Čania
  • 1923 m. – ŠK Čaňa
  • 1963 m. – TJ Družstevník Čaňa
  • 1984 m. liepos mėn. – Lokomotíva Družstevník Čaňa
  • 1996 m. – TJ FK Hydina Čaňa
  • 2004 m. – FK Čaňa
FK Župa Aleksandrovac Serbijos vėliava Serbija Aleksandrovacas
  • 1923 m. – FK Župa Aleksandrovac
FSC Libuš Čekijos vėliava Čekija Praha
  • 1923 m. – SK Libuš
  • 2000 m. – FSC Libuš
Fawley AFC Anglijos vėliava Anglija Folis
  • 1923 m. – AGWI United
  • 1949 m. – ESSO Fawley
  • 2002 m. – Fawley AFC
GFK Dubočica Serbijos vėliava Serbija Leskovacas
  • 1923 m. – FK Dubočica
  • 2015 m. – GFK Dubočica
GKS Cartusia Kartuzy Lenkijos vėliava Lenkija Kartuzai
  • 1923 m. – GKS Cartusia Kartuzy
GKS Świt Krzeszowice Lenkijos vėliava Lenkija Kšešovicė
  • 1923 m. – GKS Świt Krzeszowice
GS Mégas Aléxandros Thessaloníkīs Graikijos vėliava Graikija Salonikai
  • 1923 m. – GS Mégas Aléxandros Thessaloníkīs
Građanski Skoplje Makedonijos vėliava Makedonija Skopjė
Grinavský FK 1923 Slovakijos vėliava Slovakija Pezinokas
  • 1923 m. – GFC Grinava Pezinok
  • 2000 m. – Grinavský FK 1923
HNK Stolac Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Stolacas
  • 1923 m. – HNK Stolac
Herold Trans-Ménfőcsanak ESK Vengrijos vėliava Vengrija Dėras
  • 1923 m. – Ménfőcsanaki Törekvés SC
  • 1930 m. – Ménfőcsanaki LE
  • 1940 m. – Ménfőcsanaki SE
  • 1950 m. – Ménfőcsanaki DISz
  • 1970 m. – Ménfőcsanaki TSZ SK
  • 1990 m. – Győr-Ménfőcsanak SE
  • 2000 m. – Ménfőcsanaki Egységes SK
  • 2009 m. – WHB-Ménfőcsanak ESK
  • 2017 m. liepos mėn. – Herold Trans-Ménfőcsanak ESK
Hinschenfelder FC Vokietijos vėliava Vokietija
  • 1923 m. – Hinschenfelder FC
  • 1994 m. – Hinschenfelder SV 1890
Hooger Op FC Leuven Belgijos vėliava Belgija Leuvenas
  • 1923 m. – Hooger Op FC Leuven
Iskʺr 1923 Roman Bulgarijos vėliava Bulgarija Romanas (Bulgarija)
  • 1923 m. – Iskʺr 1923 Roman
K. Verbroedering Hemiksem Belgijos vėliava Belgija Hemiksemas
KF Besa FC Pejë Kosovo vėliava Kosovas Pečas
  • 1923 m. – FK Budućnost Peć
  • 1942 m. – KF Peja
  • 1945 m. – Budućnost Peć
  • 1991 m. – KF Besa Pejë
KF Domosdova Prrenjas Albanijos vėliava Albanija Prenjasis
  • 1923 m. – KF Domosdova Prrenjas
KF Ferizaj Kosovo vėliava Kosovas Ferizajus
  • 1923 m. – KF Ferizaj
KFC Evergem-Center Belgijos vėliava Belgija Evergemas
KP Rawia Rawicz Lenkijos vėliava Lenkija Ravičius
  • 1923 m. – KP Rawia Rawicz
KS Lublinianka Lenkijos vėliava Lenkija Liublinas
KSV Siemens Großfeld Austrijos vėliava Austrija Viena
  • 1923 m. – SC Siemens
  • 2000 m. – KSV Siemens Großfeld
Kaposmérői SE Vengrijos vėliava Vengrija Kapošmėrė
  • 1923 m. – Kaposmérői SE
Kaposvári Rákóczi FC Vengrijos vėliava Vengrija Kapošvaras
  • 1923 m. – Rákóczi SE Kaposvár
  • 1944 m. – Barátság Kaposvár
  • 1946 m. – Rákóczi SE Kaposvár
  • 1949 m. – Dolgozóg Kaposvár
  • 1950 m. – Edósz Kaposvár
  • 1951 m. – Kinizsi Kaposvár
  • 1956 m. – Rákóczi SC Kaposvár
  • 1957 m. – Kinizsi Kaposvár
  • 1970 m. – Rákóczi SC Kaposvár
  • 1992 m. – Kaposvári Rákóczi FC
  • 2007 m. – Gabona Trans-Kaposvári Rákóczi FC
  • 2009 m. liepos 1 d. – Kaposvári Rákóczi FC
Kemecse SE Vengrijos vėliava Vengrija Kemečė
  • 1923 m. – Kemecse SE
Kieler FV 1923 Vokietijos vėliava Vokietija Kylis
  • 1923 m. – VfL 1923 Kiel
  • 1927 m. sausio mėn. – Kieler FV 1923
Kiskunfélegyházi TK Vengrijos vėliava Vengrija Kiškunfėledhaza
  • 1923 m. – Kiskunfélegyházi TK
  • 1948 m. – Kiskunfélegyházi MTK
  • 1949 m. – Kiskunfélegyházi SzTK
  • 1951 m. – Kiskunfélegyházi Vasas SK
  • 1957 m. – Kiskunfélegyházi Vasas-Építők
  • 1957 m. liepos mėn. – Kiskunfélegyházi Építők
  • 1961 m. – Kiskunfélegyházi Bányászati Vasas
  • 1962 m. – Kiskunfélegyházi Vegyipar
  • 1965 m. – Kiskunfélegyházi Vasas
  • 1990 m. – Kiskunfélegyházi Szövetkezeti SE
  • 2000 m. – Kiskunfélegyházi TK
Konya İdman Yurdu Turkijos vėliava Turkija Konija
  • 1923 m. – Konya İdmanyurdu
Kotkan Reipas Suomijos vėliava Suomija Kotka
  • 1923 m. – Puistolan Reipas
  • 1950 m. – Kotkan Reipas
KuPS Kuopio Suomijos vėliava Suomija Kuopijas
  • 1923 m. – KuPS Kuopio
LDS Šiauliai Lietuvos vėliava Lietuva Šiauliai
  • 1928 m. – LDS Šiauliai
LGSF Utena Lietuvos vėliava Lietuva Utena
  • 1923 m. – LGSF Utenis Utena
LKS Milanów Lenkijos vėliava Lenkija Milanuvas
  • 1923 m. – LKS Milanów
LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie Lenkijos vėliava Lenkija Pajūrio Jablonovas
  • 1923 m. – LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Levski Svilengrad Bulgarijos vėliava Bulgarija Svilengradas
  • 1923 m. – Levski Svilengrad
Lokomotiv Harʹkov Ukrainos vėliava Ukraina Charkovas
  • 1923 m. – ÛŽD Krasnyj železnodorožnik Harʹkov
  • 1936 m. – Lokomotiv Harʹkov
Lokomotiva České Budějovice Čekijos vėliava Čekija Česke Budejovicai
  • 1923 m. – Lokomotiva České Budějovice
MFK Kravaře Čekijos vėliava Čekija Kravaržės
  • 1923 m. – SK Kravaře
  • 2015 m. liepos mėn. – MFK Kravaře
MKS Kalwarianka Lenkijos vėliava Lenkija Kalvarija Zebžydovska
  • 1923 m. – MKS Kalwarianka
MKS Lewart Lubartów Lenkijos vėliava Lenkija Liubartuvas
  • 1923 m. – MKS Lewart Lubartów
MKS Mławianka Lenkijos vėliava Lenkija Mlava
MKS Przasnysz Lenkijos vėliava Lenkija Pšasnyšas
  • 1923 m. – MKS Przasnysz
MKS Puszcza Niepołomice Lenkijos vėliava Lenkija Nepolomicės
  • 1923 m. – MKS Puszcza Niepołomice
MKS Znicz Pruszków Lenkijos vėliava Lenkija Pruškuvas
  • 1923 m. – MKS Znicz Pruszków
MKS Zwolenianka Lenkijos vėliava Lenkija Zvolenis
  • 1923 m. – MKS Zwolenianka
MKS Żyrardowianka Żyrardów Lenkijos vėliava Lenkija Žyrarduvas
  • 1923 m. – MKS Żyrardowianka Żyrardów
MLKS Wisła Nowe Lenkijos vėliava Lenkija Novė
  • 1923 m. – MLKS Wisła Nowe
MND Tabor Sežana Slovėnijos vėliava Slovėnija Sežana
  • 1923 m. – MND Tabor Sežana
MNK Izola Slovėnijos vėliava Slovėnija Izola
  • 1923 m. – CCG Isola d'Istria
  • 1930 m. – Ampelea Isola d'Istria
  • 1946 m. – NK Izola
  • 1991 m. – Belvedur Izola
  • 1994 m. liepos mėn. – NK Izola
  • 1996 m. – MNK Izola
  • 2003 m. – MNK Izola-Argeta
  • 2008 m. – NK Bonifika Izola
  • 2009 m. – MNK Izola
Maltepespor Turkijos vėliava Turkija Stambulas
  • 1923 m. – Maltepe Gençler Birliği
  • 1949 m. – Maltepe Gençlikspor
  • 2000 m. – Maltepespor
MŠK Hurbanovo Slovakijos vėliava Slovakija Hurbanovas
  • 1923 m. – ŠK Stará Ďaľa
  • 1948 m. – Sokol Hurbanovo
  • 1950 m. – DŠO Dynamo Hurbanovo
  • 1960 m. – TJ Slavoj Hurbanovo
  • 1970 m. – TJ Slovan Hurbanovo
  • 1975 m. – TJ Stavbár Hurbanovo
  • 1980 m. – TJ Agro Hurbanovo
  • 1990 m. – FC Agro Hurbanovo
  • 2000 m. – MŠK Hurbanovo
MŠK Tisovec Slovakijos vėliava Slovakija Tisovecas
NK Dugo Selo Kroatijos vėliava Kroatija Dugo Selas
  • 1923 m. – Dugoselski ŠK
  • 1945 m. – Omladinac Dugo Selo
  • 1945 m. liepos mėn. – Jedinstvo Dugo Selo
  • 1946 m. liepos 15 d. – NK Dugo Selo
NK Fruškogorac Ilok Kroatijos vėliava Kroatija Ilokas
  • 1923 m. – NK Fruškogorac Ilok
NK Ključ Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Kliučas
  • 1923 m. – NK Tomašević
  • 1946 m. – NK Bratstvo Ključ
  • 1995 m. – NK Ključ
NK Olimpija Osijek Kroatijos vėliava Kroatija Osijekas
  • 1923 m. – NK Olimpija Osijek
NK Oriolik Kroatijos vėliava Kroatija Oriovacas
  • 1923 m. – NK Oriolik
NK Otok Kroatijos vėliava Kroatija Otokas
  • 1923 m. – NK Otok
NK Vinodol Kroatijos vėliava Kroatija Novi Vinodolskis
  • 1923 m. – NK Vinodol
NK Zagorje Slovėnijos vėliava Slovėnija Zagorė prie Savos
  • 1923 m. – SK Zagorje
  • 1945 m. – ND Zagorje
  • 1946 m. liepos mėn. – Proletarac Zagorje
  • 1965 m. – NK Zagorje
  • 1991 m. – Elektroelement Zagorje
  • 1994 m. – NK Zagorje
Newry City AFC Šiaurės Airijos vėliava Šiaurės Airija Niūris
  • 1923 m. – Newry Town
  • 2004 m. – Newry City FC
  • 2013 m. vasario mėn. – Newry City AFC
OFK Dorostol Bulgarijos vėliava Bulgarija Silistra
  • 1923 m. – Vihʺr Silistra
  • 1930 m. – Vihʺr-Drʺstʺr Silistra
  • 1940 m. – Vihʺr Silistra
  • 1945 m. – Levski-Dorostol Silistra
  • 1945 m. gruodžio mėn. – FD Dorostol Silistra
  • 1947 m. – Septemvri Silistra
  • 1949 m. – Červeno zname Silistra
  • 1957 m. – DFS Dorostolski ûnak Silistra
  • 1960 m. – Dorostol Silistra
  • 1985 m. – FK Dorostol Silistra
  • 1997 m. – Dorostol 97 Silistra
  • 2000 m. – Dorostol 1902 Silistra
  • 2001 m. – Dorostol 2001 Silistra
  • 2003 m. – FK Dorostol 2003 Silistra
  • 2009 m. gruodžio 21 d. – FK Silistra 2009
  • 2014 m. liepos mėn. – OFK Dorostol
OFK Elin Pelin Bulgarijos vėliava Bulgarija Elin Pelinas
  • 1923 m. – Levski Elin Pelin
  • 1950 m. – Červeno zname Elin Pelin
  • 1955 m. – FK Elin Pelin
  • 1957 m. – FK Levski Elin Pelin
  • 2000 m. – FK Levski 1923 Elin Pelin
  • 2015 m. – OFK Elin Pelin
OSV Hannover Vokietijos vėliava Vokietija Hanoveris
  • 1923 m. – FSV Hannover
  • 1933 m. – OSV Hannover 1923
Olympique dʹAlès-en-Cévennes Prancūzijos vėliava Prancūzija Alesas
  • 1923 m. – Olympique Alaisien
  • 1926 m. – Olympique Alèsien
  • 1963 m. – Olympique d'Alès-en-Cévennes
PAO Ethnikós Peiraiás Graikijos vėliava Graikija Pirėjas
  • 1923 m. – APS Peiraiás
  • 1924 m. – Ómilos Filáthlon Peiraiás-Falī́rou
  • 1925 m. – PAO Ethnikós Peiraiás
PFK Belasica Petrič Bulgarijos vėliava Bulgarija Petričius
  • 1923 m. – Manuš Vojvoda Petrič
  • 1928 m. – Lûbomir Vesov Petrič
  • 1931 m. – Makedoniâ Petrič
  • 1946 m. – Ilinden Petrič
  • 1948 m. gruodžio mėn. – Spartak Petrič
  • 1949 m. – DSO Spartak Petrič
  • 1957 m. – DFS Belasica Petrič
  • 1985 m. – FK Belasica Petrič
PFK Vihʺr Gorublâne Bulgarijos vėliava Bulgarija Sofija
  • 1923 m. – PFK Vihʺr Gorublâne
PTE-PEAC Pécs Vengrijos vėliava Vengrija Pėčas
  • 1923 m. – Pécsi EAC
  • 1949 m. – Pécsi MEFESZ
  • 1950 m. – Pécsi Egyetem
  • 1951 m. – Pécsi Haladás SK
  • 1957 m. – Pécsi EAC
  • 1975 m. – Universitas PEAC
  • 2000 m. – PTE-PEAC Pécs
PWKS Huragan Wołomin Lenkijos vėliava Lenkija Volominas
  • 1923 m. – PWKS Huragan Wołomin
Peacehaven and Telscombe FC Anglijos vėliava Anglija Pisheivenas
  • 1923 m. – Peacehaven & Telscombe FC
Peterborough United FC Anglijos vėliava Anglija Piterboras
  • 1923 m. – Peterborough & Fletton United FC
  • 1934 m. – Peterborough United FC
Pirin Zemen Bulgarijos vėliava Bulgarija Zemenas
  • 1923 m. – Pirin Zemen
Polizei SV Salzburg Austrijos vėliava Austrija Zalcburgas
  • 1923 m. – Polizei SV Salzburg
  • 1995 m. – PSV Schwarz-Weiß Salzburg
  • 2006 m. – Polizei SV Salzburg
PÓ Astéras Athī́na Graikijos vėliava Graikija Atėnai
  • 1923 m. – PÓ Astéras Athī́na
R. Standard FC Bouillon Belgijos vėliava Belgija Bujonas
  • 1923 m. – Standard FC Bouillon
  • 2000 m. – R. Standard FC Bouillon
RC Celta Vigo Ispanijos vėliava Ispanija Vigas
  • 1923 m. – RC Celta Vigo
RFC Queue-du-Bois-Bellaire Belgijos vėliava Belgija Ke diu Bua
RFC Union La Calamine Belgijos vėliava Belgija Kelmisas
  • 1923 m. – FC Union La Calamine
  • 1954 m. balandžio 7 d. – RFC Union La Calamine
RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Lenkijos vėliava Lenkija Mazovijos Tomašuvas
  • 1923 m. – RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
Real Ávila CF Ispanijos vėliava Ispanija Avila
  • 1923 m. – Real Ávila CF
Retuerto Sport SD Ispanijos vėliava Ispanija Barakaldas
  • 1923 m. – Retuerto Sport SD
Reyhanlı Belediyespor Turkijos vėliava Turkija Reihanli
  • 1923 m. – Reyhanlıspor
  • 2000 m. – Reyhanlı Belediyespor
Rīgas FK Latvijos vėliava Latvija Ryga
  • 1923 m. – Rīgas FK
SC Bad Tatzmannsdorf Austrijos vėliava Austrija Bad Tacmansdorfas
  • 1923 m. – SC Bad Tatzmannsdorf
SC Covilhã Portugalijos vėliava Portugalija Koviljanas
  • 1923 m. – SC Covilhã
SC Gerin druck Wolkersdorf Austrijos vėliava Austrija Volkersdorfas
  • 1923 m. – SC Gerin druck Wolkersdorf
SC Horta Portugalijos vėliava Portugalija Horta
  • 1923 m. – SC Horta
SC Kaiserebersdorf-Srbija 08 Austrijos vėliava Austrija Viena
  • 1923 m. – SC Kaiserebersdorf
  • 2008 m. – SC Kaiserebersdorf-Srbija 08
SC Lanzendorf Austrijos vėliava Austrija Lancendorfas (Žemutinė Austrija)
  • 1923 m. – SC Unter-Lanzendorf
  • 1926 m. – Armania Lenzendorf
  • 1945 m. – SC Lanzendorf
  • 1970 m. – SC Lanzendorf Universale Bau
  • 2014 m. – SC Lanzendorf

... tolesni rezultatai


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai