1921

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką

1921 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
1. FC Netolice Čekijos vėliava Čekija Netolicė
  • 1921 m. – TJ Netolice
  • 2000 m. – 1. FC Netolice
1. FC Straubing Vokietijos vėliava Vokietija Štraubingas
  • 1921 m. – 1. FC Straubing
AC Sambonifacese Italijos vėliava Italija San Bonifačijas
  • 1921 m. – AS Sambonifacese
  • 1943 m. – AC Sambonifacese
AC Trento SCSD Italijos vėliava Italija Trentas
  • 1921 m. – SSD Trento Calcio 1921
  • 2014 m. – AC Trento SCSD
AS CFR Brașov Rumunijos vėliava Rumunija Brašovas
  • 1921 m. – ACFR Brașov
  • 2000 m. – AS CFR Brașov
As deifferdeng logo.png AS Differdange Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Diferdanžas
  • 1921 m. – AS Differdange
  • 1940 m. – FK Rotstern Differdingen
  • 1944 m. – AS Differdange
AS Gardanne Prancūzijos vėliava Prancūzija Gardanas
  • 1921 m. – AS Gardanne
AS Industria Sârmei 1921 Câmpia Turzii Rumunijos vėliava Rumunija Kimpija Turzis
  • 1921 m. – Industria Sârmei Câmpia Turzii
  • 1950 m. – Metalul Câmpia Turzii
  • 1956 m. – Energia Câmpia Turzii
  • 1957 m. – Industria Sârmei Câmpia Turzii
  • 2008 m. – Mechel Câmpia Turzii
  • 2009 m. – Industria Sârmei Seso Câmpia Turzii
  • 2013 m. liepos mėn. – AS Industria Sârmei 1921 Câmpia Turzii
AS Pierrots Vauban Prancūzijos vėliava Prancūzija Strasbūras
  • 1921 m. – CS Pierrots Strasbourg
  • 1971 m. – AS Pierrots Vauban Strasbourg
AS Sainte-Barbe Oignies Prancūzijos vėliava Prancūzija Uanji
  • 1921 m. – AS Sainte-Barbe Oignies
AS Verbroedering Geel Belgijos vėliava Belgija Gelis
  • 1921 m. – FC Verbroedering Flandria Gheel Sport
  • 1924 m. liepos 27 d. – FC Verbroedering Gheel
  • 1960 m. – KFC Verbroedering Geel
  • 1999 m. – KFC Verbroedering Geel
  • 2008 m. liepos mėn. – Verbroedering Geel-Meerhout
  • 2013 m. liepos mėn. – AS Verbroedering Geel
ASA Vauzelles Prancūzijos vėliava Prancūzija Varenas-Vozelis
  • 1921 m. – ASA Vauzelles
ASD FC Vigevano 1921 Italijos vėliava Italija Vidževanas
  • 1921 m. – GC Vigevanesi
  • 1950 m. – Vigevano Calcio
  • 2015 m. liepos mėn. – ASD FC Vigevano 1921
ASD Sulmona Calcio 1921 Italijos vėliava Italija Sulmona
  • 1921 m. – ASD Sulmona Calcio 1921
ASK Eggendorf Austrijos vėliava Austrija Egendorfas
  • 1921 m. – SC Eggendorf
  • 1974 m. – ASK Eggendorf
ASK Voitsberg Austrijos vėliava Austrija Foitsbergas
  • 1921 m. – ASK Voitsberg
  • 1937 m. – ASK Krems-Voitsberg
  • 1938 m. liepos mėn. – SC Grün-Weiß Voitsberg
  • 1945 m. – ASK Voitsberg
ASK Vorwärts Sankt Pölten Austrijos vėliava Austrija Sankt Peltenas
  • 1921 m. – ASK Vorwärts Sankt Pölten
ASKÖ Mauthausen Austrijos vėliava Austrija Mauthauzenas
  • 1921 m. – ATSV Mauthausen
  • 2000 m. – ASKÖ Mauthausen
ATSV Kohlgrube-Wolfsegg Austrijos vėliava Austrija Volfsegas prie Hausruko
  • 1921 m. – TSV Kohlgrube
  • 1945 m. – ATSV Kohlgrube-Wolfsegg
ATSV Wolfsberg Austrijos vėliava Austrija Volfsbergas
  • 1921 m. – ATUS Wolfsberg
  • 1923 m. – ATSV Wolfsberg
ATUS Raika Niklasdorf Austrijos vėliava Austrija Niklasdorfas
  • 1921 m. – ASK Niklasdorf
  • 1937 m. – ATUS Niklasdorf
  • 2000 m. – ATUS Raika Niklasdorf
Alfonsine FC 1921 Italijos vėliava Italija Alfonsinė
  • 1921 m. – Alfonsine FC 1921
Alton United FC Airijos vėliava Airija Belfastas
  • 1921 m. – Alton United FC
Amora FC Portugalijos vėliava Portugalija Amora
  • 1921 m. – Amora FC
Anundsjö IF Švedijos vėliava Švedija Bredbiunas
  • 1921 m. – Anundsjö IF
Atletico Piombino Italijos vėliava Italija Pjombinas
  • 1921 m. – US Piombino Calcio
  • 1945 m. – US Piombino
  • 1996 m. – AS Piombino
  • 2004 m. – Atletico Piombino
BFC Siófok Vengrijos vėliava Vengrija Šiofokas
  • 1921 m. – Siófoki SE
  • 1949 m. – Siófoki Dolgozók SE
  • 1950 m. – Siófoki Építők SE
  • 1953 m. – Siófoki Spartacus SE
  • 1955 m. – Siófoki Vörös Meteor
  • 1956 m. – Siófoki Bányász SK
  • 1957 m. – Siófoki SE
  • 1957 m. liepos mėn. – Siófoki Olajmunkás-Olajbányász
  • 1963 m. – Siófoki Bányász SK-SE
  • 1998 m. – Siófok FC
  • 1999 m. – Balaton TV-Siófok FC
  • 1999 m. liepos mėn. – Siófok FC
  • 2003 m. – Balaton FC
  • 2005 m. – Bodajk FC Siófok
  • 2011 m. spalio 6 d. – FGSz Siófok
  • 2015 m. liepos mėn. – BFC Siófok
BKS Bochnia Lenkijos vėliava Lenkija Bochnia
  • 1921 m. – BKS Bochnia
Baglyasaljai SE Vengrijos vėliava Vengrija Šalgotarjanas
  • 1921 m. – Baglyasaljai SE
  • 1949 m. – Baglyasaljai Tárna
  • 1951 m. – Baglyasaljai Bányász SK
  • 1970 m. – Salgótarjáni 2. sz. Volán
  • 1986 m. – Nógrád-Volán-Baglyasalja SE
CD Atlético Tomelloso Ispanijos vėliava Ispanija Tomeljosas
  • 1921 m. – Atlética Castellana
  • 1927 m. – Tomelloso FC
  • 1944 m. liepos mėn. – Tomelloso CF
  • 1979 m. liepos mėn. – Atlético Tomelloso
  • 1995 m. liepos mėn. – Tomelloso CF
  • 2014 m. liepos mėn. – CD Atlético Tomelloso
CD Aurrerá Ondarroa Ispanijos vėliava Ispanija Ondaroa
  • 1921 m. – CD Aurrerá Ondarroa
CD Buñol Ispanijos vėliava Ispanija Bunjolis
  • 1921 m. – CD Buñol
CD Eldense Ispanijos vėliava Ispanija Elda
  • 1921 m. – CD Eldense
CS Hunedoara Rumunijos vėliava Rumunija Hunedoara
  • 1921 m. – Iancu Corvin Hunedoara
  • 1946 m. – Uzinele de Fier Hunedoara
  • 1948 m. – IMS Hunedoara
  • 1949 m. – Metalul Hunedoara
  • 1956 m. – Energia Hunedoara
  • 1957 m. – Corvinul FC Hunedoara
  • 1963 m. – Siderurgistul Hunedoara
  • 1965 m. – Metalul Hunedoara
  • 1970 m. – Corvinul FC Hunedoara
  • 2005 m. – SC Corvinul 2005 Hunedoara
  • 2009 m. liepos mėn. – FC Hunedoara
  • 2016 m. liepos mėn. – CS Hunedoara
CS Luqueño Paragvajaus vėliava Paragvajus Lukė
CS Vulcan Rumunijos vėliava Rumunija Vulkanas
  • 1921 m. – UCASP Vulcan
  • 1926 m. – Minerul Vulcan
  • 1939 m. – Antigaz Vulcan
  • 1955 m. – Minerul Vulcan
  • 1980 m. – Minerul Știința Vulcan
  • 2000 m. – CS Vulcan
ChAN Thessaloniki Graikijos vėliava Graikija Salonikai
  • 1921 m. – ChAN Thessaloniki
Chessington and Hook United FC Anglijos vėliava Anglija Česingtonas
  • 1921 m. – Chessington & Hook United FC
Cockfosters FC Anglijos vėliava Anglija Londonas
  • 1921 m. – Cockfosters Athletic
  • 2000 m. – Cockfosters FC
Craiu Iovan Craiova Rumunijos vėliava Rumunija Krajova
  • 1921 m. – Craiu Iovan Craiova
Cruzeiro EC Brazilijos vėliava Brazilija Belo Orizontė
DNŠ Primorje Slovėnijos vėliava Slovėnija Aidovščina
  • 1921 m. – SK Ajdovščina-Šturje
  • 1946 m. – FD Ajdovščina
  • 1947 m. – FD Burja Ajdovščina
  • 1949 m. – SSD Mladost Ajdovščina
  • 1954 m. – SD Primorje Ajdovščina
  • 1970 m. – NK Primorje Ajdovščina
  • 2011 m. liepos mėn. – DNŠ Primorje
DSV Trzynietz Vokietijos vėliava Vokietija Tržinecas
  • 1921 m. – DSV Trzynietz
Deportivo Alavés Ispanijos vėliava Ispanija Vitorija-Gasteisas
  • 1921 m. – Sport Friends Vitoria
  • 1921 m. liepos mėn. – Deportivo Alavés
Dolphin FC Airijos vėliava Airija Dublinas
  • 1921 m. – Butcher's Social Union Dublin
  • 1925 m. – Dolphin FC
Donnervárosi Levente TE Vengrijos vėliava Vengrija Kapošvaras
  • 1921 m. – Donnervárosi Levente TE
Dublin United FC Airijos vėliava Airija Dublinas
  • 1921 m. – Dublin United FC
ES Coutances Prancūzijos vėliava Prancūzija Kutansas
  • 1921 m. – JA Coutances
  • 1961 m. – Entente Sportive Coutançaise
  • 2000 m. – ES de Coutances
ESV Westbahn Linz Austrijos vėliava Austrija Lincas
  • 1921 m. – ASK Rapid Linz
  • 1938 m. – SK Ostmark Linz
  • 1939 m. – Reichsbahn SG Linz
  • 1945 m. – ESV Westbahn Linz
Edelény FC Vengrijos vėliava Vengrija Edelėnis
  • 1921 m. – BTE Edelény
  • 2000 m. – Bódva-Völgyi TE Edelény
  • 2014 m. – Edelény-Tomor-Lak SE
  • 2015 m. – Edelény FC
Ekerö IK Švedijos vėliava Švedija Ekerė
  • 1921 m. – Ekerö IK
Elektromos SE Vengrijos vėliava Vengrija Budapeštas
  • 1921 m. – Budapest Székesfőváros Elektromos MTE
  • 1930 m. – Elektromos SC
  • 1944 m. – Elektromos FC
  • 1945 m. – Elektromos Munkás SE
  • 1951 m. – Vasas Elektromos SK
  • 1957 m. – Elektromos SE
Endeslev-Vråby IF Danijos vėliava Danija Endeslevas, Vrobiu
  • 1921 m. – Endeslev-Vråby IF
Entente FC Seynois Prancūzijos vėliava Prancūzija Pajūrio la Senas
  • 1921 m. – US Seynoise
  • 1955 m. – FC La Seyne-sur-Mer
  • 2000 m. – Entente FC Seynois
Entente Roche-Novillars Prancūzijos vėliava Prancūzija Novijaras
  • 1921 m. – US Novillars
  • 1988 m. – Entente Roche-Novillars
FC Austria Brunn am Gebirge Austrijos vėliava Austrija Kalnų Brunas
  • 1921 m. – ASK Brunnerspitz
  • 1924 m. – SC Brunner Amateure
  • 1934 m. – FC Austria Brunn am Gebirge
FC Bagnols-Pont Prancūzijos vėliava Prancūzija Pon Sent Espri, Banjolis prie Sezo
  • 1921 m. – UC Bagnolais
  • 1958 m. – ES Bagnols-Marcoule
  • 1983 m. – UC Bagnolais
  • 1992 m. – UC Bagnols Jeunesse
  • 2000 m. liepos 21 d. – FC Bagnols-Pont
FC Blau-Weiß Feldkirch Austrijos vėliava Austrija Feldkirchas
  • 1921 m. – SV Feldkirch
  • 1945 m. – FC Blau-Weiß Feldkirch
FC Boskovice Fotbal Čekijos vėliava Čekija Boskovicės
  • 1921 m. – Nobica Boskovice
  • 2008 m. – FORMAN Boskovice
  • 2010 m. – FC Boskovice Fotbal
FC Buchs Šveicarijos vėliava Šveicarija Buchsas
  • 1921 m. – FC Buchs
FC Ismaning Vokietijos vėliava Vokietija Izmaningas
  • 1921 m. – FC Ismaning
FC Raiffeisen Gratkorn Austrijos vėliava Austrija Gratkornas
  • 1921 m. – SV Gratkorn
  • 1996 m. liepos mėn. – FC Gratkorn
FC Reher-Puls Vokietijos vėliava Vokietija Rėheris, Pulsas (Šlėzvigas)
  • 1921 m. – TSV 1921 Reher
  • 1997 m. – FC Reher-Puls
FC Reinach Šveicarijos vėliava Šveicarija Reinachas
  • 1921 m. – FC Reinach BL
FC Rožnov pod Radhoštěm Čekijos vėliava Čekija Rožnovas prie Radhoštės
  • 1921 m. – SK Radhošť
  • 1929 m. – SK Rožnov pod Radhoštěm
  • 1949 m. – JTO Sokol Rožnov pod Radhoštěm
  • 1953 m. – DSO Spartak Rožnov pod Radhoštěm
  • 1957 m. – TJ Spartak Rožnov pod Radhoštěm
  • 1963 m. – TJ Rožnov pod Radhoštěm
  • 1965 m. – TJ Tesla Rožnov pod Radhoštěm
  • 1968 m. – TJ Rožnov pod Radhoštěm
  • 1999 m. – 1. VFC Rožnov pod Radhoštěm
  • 2013 m. – FC Rožnov pod Radhoštěm
FC Slovan Liberec Čekijos vėliava Čekija Liberecas
  • 1921 m. – Slavia Liberec
  • 1946 m. – ZDAR Liberec
  • 1953 m. – Slavoj Liberec
  • 1958 m. liepos 12 d. – FC Slovan Liberec
Sopron.gif FC Sopron Vengrijos vėliava Vengrija Šopronas
  • 1921 m. – Soproni Postás SK
  • 1991 m. – Soproni Távközlési SE
  • 1992 m. – MATÁV SC Sopron
  • 2005 m. – FC Sopron
FC Sparta Brno Čekijos vėliava Čekija Brno
  • 1921 m. – SK Rudá Hvězda Brno
  • 1926 m. – SK Sparta Brno
  • 1955 m. – TJ Spartak 1. Brněnská
  • 1989 m. – FC Sparta Brno
FC Thüringen Austrijos vėliava Austrija Tiuringenas
  • 1921 m. – FC Thüringen
FC Traplust Neerpelt Belgijos vėliava Belgija Nerpeltas
  • 1921 m. – FC Traplust Neerpelt
FC Unirea Dej Rumunijos vėliava Rumunija Dežas
  • 1921 m. – CFR Dej
  • 1950 m. – FC Unirea Dej
FC Vrchlabí Čekijos vėliava Čekija Vrchlabai
  • 1931 m. – DSK Hohenelbe
  • 2000 m. – FC Vrchlabí
FC Wezel Sport Belgijos vėliava Belgija Molis
  • 1921 m. – FC Vieille Montagne Mol
  • 1927 m. – Wezel Sport Mol
  • 1960 m. – K. Wezel Sport FC Mol
  • 2002 m. – KFC Racing Mol-Wezel
  • 2011 m. liepos mėn. – KFC Wezel
  • 2015 m. – FC Wezel Sport
FC Échallens Šveicarijos vėliava Šveicarija Ešalanas
  • 1921 m. – FC Échallens
FCUS Ambertoise Prancūzijos vėliava Prancūzija Amberas
  • 1921 m. – US Ambert
  • 1950 m. – FCUS Ambertoise
FK Austria-ASV Puch Graz Austrijos vėliava Austrija Gracas
  • 1921 m. – SC Südbahn Graz
  • 1939 m. – Reichsbahn Graz
  • 1948 m. – ESV Austria Graz
  • 2004 m. – FK Austria-ASV Puch Graz
Fk balkan.gif FK Balkan Skopje Makedonijos vėliava Makedonija Skopjė
  • 1921 m. – Balkan-Streda Skopje
  • 1993 m. – Balkanstokomerc Skopje
  • 1994 m. – Balkan-BISI Skopje
  • 1995 m. – Balkan Skopje
FK Bežanija Serbijos vėliava Serbija Belgradas
  • 1921 m. – SOKO Beograd
  • 1940 m. – Bežanijski SK Beograd
  • 1946 m. – FK Jedinstvo Beograd
  • 1955 m. – FK Bežanija
FK Borac Bivolje Serbijos vėliava Serbija Bivolė
  • 1921 m. – FK Borac Bivolje
FK Borac Zrenjanin Serbijos vėliava Serbija Zrenianinas
  • 1921 m. – RSK Borac Petrovgrad
  • 1946 m. – FK Borac Zrenjanin
FK Botev 1937 Ihtiman Bulgarijos vėliava Bulgarija Ichtimanas
  • 1921 m. – Botev Ihtiman
  • 1980 m. – Eledžik 99 Ihtiman
  • 2007 m. – Botev 1937 Ihtiman
  • 2012 m. – FK Botev 1921 Ihtiman
FK Bregalnica Štip Makedonijos vėliava Makedonija Štipas
  • 1921 m. – FK Bregalnica Štip
FK Bystřice pod Hostýnem Čekijos vėliava Čekija Bystržicė prie Hostyno
  • 1921 m. – FK Bystřice pod Hostýnem
FK Crnokosa Kosjerić Serbijos vėliava Serbija Kosjeričius
  • 1921 m. – Napred Kosjerić
  • 2000 m. – FK Crnokosa Kosjerić
FK Fotbal Třinec Čekijos vėliava Čekija Tršinecas
  • 1921 m. – KS Siła Trzyniec
  • 1923 m. – SK Třinec
  • 1937 m. – SK TŽ Třinec
  • 1950 m. – Sokol Železárny Třinec
  • 1952 m. – TŽ Třinec
  • 1953 m. – DSO Baník Třinec
  • 1958 m. – TJ TŽ Třinec
  • 1994 m. liepos mėn. – SK Železárny Třinec
  • 2000 m. – FK Fotbal Třinec
FK Hebros 1921 Harmanli Bulgarijos vėliava Bulgarija Charmanlis
  • 1921 m. – Orli Harmanli
  • 1945 m. – Hebros Harmanli
  • 2000 m. – FK Hebros 1921 Harmanli
FK Jedinstvo Bela Palanka Serbijos vėliava Serbija Bela Palanka
  • 1921 m. – FK Jedinstvo Bela Palanka
FK Korab Debar Makedonijos vėliava Makedonija Debaras
  • 1921 m. – FK Korab Debar
FK Lûbimec 2007 Bulgarijos vėliava Bulgarija Liubimecas
  • 1921 m. – Marica Lûbimec
  • 1947 m. – Strela Lûbimec
  • 1960 m. – FK Lûbimec
  • 2007 m. – FK Lûbimec 2007
FK MKZ Rájec-Jestřebí Čekijos vėliava Čekija Rajecas
  • 1921 m. – FK MKZ Rájec-Jestřebí
FK Otrant-Olympic Juodkalnijos vėliava Juodkalnija Ulcinis
  • 1921 m. – FK Olcinium
  • 1950 m. – Bjelogorac Ulcinj
  • 1970 m. – FK Ulcinj
  • 1983 m. – FK Otrant
  • 2015 m. liepos 22 d. – FK Otrant-Olympic
FK Pelikán Děčín Čekijos vėliava Čekija Dečynas
  • 1921 m. – SK Podmokly
  • 1945 m. – 1. ČSK Podmokly
  • 1946 m. – SK Poštovní Podmokly
  • 1947 m. – Sociakol Podmokly
  • 1949 m. – Sokol Sociakol Podmokly
  • 1949 m. – Kovostroj Děčín
  • 1953 m. – DSO Baník Děčín
  • 1957 m. – TJ Baník Děčín
  • 1958 m. – TJ Kovostroj Děčín
  • 1992 m. – TJ Kovostroj Pelikán Děčín
  • 1993 m. – FK Pelikán Děčín
FK Rtanj Boljevac Serbijos vėliava Serbija Bolevacas
  • 1921 m. – FK Rtanj Boljevac
FK Semberija Popovi Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Popoviai
  • 1921 m. – FK Semberija Popovi
FK Senica Slovakijos vėliava Slovakija Senica
  • 1921 m. – Železná únia Senica
  • 1928 m. – AC Senica
  • 1934 m. – FC Senica
  • 1946 m. – Sokol CZ Senica
  • 1951 m. – DŠO Iskra Senica
  • 1953 m. – Spartak Senica
  • 1955 m. – Slavoj Senica
  • 1956 m. – TJ Iskra Senica
  • 1960 m. – TJ Dimitrov Senica
  • 1967 m. – TJ Záhoran Senica
  • 1969 m. – TJ Slovenský hodváb Senica
  • 1990 m. – FK Slovenský hodváb Senica
  • 2000 m. – FK Senica
FK Slovan Duslo Šaľa Slovakijos vėliava Slovakija Šalia
  • 1921 m. – Šaliansky ŠK
  • 1926 m. – Vágsellyei SC
  • 1945 m. – ŠK Šaľa
  • 1950 m. – CH Šaľa
  • 1967 m. – TJ Duslo Šaľa
  • 1971 m. – TJ Slovan Duslo Šaľa
  • 1990 m. liepos mėn. – Duslo Šaľa
  • 1993 m. liepos mėn. – FK Slovan Duslo Šaľa
FK Spartak Soběslav Čekijos vėliava Čekija Sobieslavas
  • 1921 m. – FK Rašelina Soběslav
  • 2015 m. liepos mėn. – FK Spartak Soběslav
FK Spartak Vladikavkaz Rusijos vėliava Rusija Vladikaukazas
  • 1921 m. – Ûnitas Vladikavkaz
  • 1931 m. – Dinamo Ordžinikidze
  • 1944 m. – KIM Dzaudžikau
  • 1954 m. – ORK im. Lenina Ordžonikidze
  • 1960 m. – Spartak Ordžonikidze
  • 1972 m. – Avtomobilist Ordžonikidze
  • 1972 m. liepos mėn. – Spartak Ordžonikidze
  • 1990 m. – Spartak Vladikavkaz
  • 1995 m. – FK Spartak-Alaniâ Vladikavkaz
  • 1997 m. – FK Alaniâ Vladikavkaz
  • 2016 m. birželio 18 d. – FK Spartak Vladikavkaz
FK Stanišić Serbijos vėliava Serbija Stanišičius
  • 1921 m. – FK Stanišić
FK Stupava Slovakijos vėliava Slovakija Stupava
  • 1921 m. – FK Stupava
  • 1950 m. – TJ Tatran Stupava
  • 2000 m. – FK Tatran Stupava
  • 2013 m. – FK Stupava
FK Timočanin Serbijos vėliava Serbija Kniaževacas
  • 1921 m. – Metalac Knjaževac
  • 2000 m. – FK Timočanin
FK Tábor Čekijos vėliava Čekija Taboras
  • 1921 m. – DSK Tábor
  • 1949 m. – ČSSZ Tábor
  • 1954 m. – Tatran Tábor
  • 1959 m. – Vodní stavby Tábor
  • 1992 m. – VS Dvořák Tábor
  • 1993 m. – FK Tábor
FK Zlatar Nova Varoš Serbijos vėliava Serbija Nova Varošas
  • 1921 m. – FK Zlatar Nova Varoš
FK ČSA Karviná Čekijos vėliava Čekija Karvina
  • 1921 m. – SK Karvinná-Těšínsko
  • 1950 m. – TJ Baník ČSA Karviná
  • 1993 m. – FK ČSA Karviná
  • 1994 m. – FK ČSA Karviná Darkov
  • 1995 m. – KD Karviná
FK Čadca Slovakijos vėliava Slovakija Čadca
  • 1921 m. – ZZO Čadca
  • 2000 m. – FK Čadca
FK Červené Pečky Čekijos vėliava Čekija Červene Pečkai
  • 1921 m. – FK Červené Pečky
FK Željezničar Sarajevo Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Sarajevas
  • 1921 m. – FK Željezničar Sarajevo
FSV Salmrohr 1921 Vokietijos vėliava Vokietija Zalmroras
  • 1921 m. – FSV Salmrohr 1921
FV Illertissen 1921 Vokietijos vėliava Vokietija Ilertisenas
  • 1921 m. – FV Illertissen 1921
Figueirense FC Brazilijos vėliava Brazilija Florianopolis
Floriana Tigers FC Maltos vėliava Malta Floriana
  • 1921 m. – Floriana Tigers FC
GFK Ohrid Makedonijos vėliava Makedonija Ochridas
  • 1921 m. – OSK 1921 Ohrid
  • 1946 m. – FK Ohrid
  • 2004 m. – FK Ohrid 2004
  • 2015 m. – GFK Ohrid
GKS Glinik Gorlice Lenkijos vėliava Lenkija Gorlicės
  • 1921 m. – KS Orzeł Gorlice
  • 2001 m. – KS Glinik-Karpatia Gorlice
  • 2009 m. vasario 13 d. – GKS Glinik Gorlice
GNK Osvit Šibenik Kroatijos vėliava Kroatija Šibenikas
Girona FC Ispanijos vėliava Ispanija Cherona
Guildford City FC Anglijos vėliava Anglija Gilfordas
  • 1921 m. – Guildford United
  • 1927 m. liepos mėn. – Guildford City
  • 1974 m. liepos mėn. – Guildford & Dorking United FC
  • 1996 m. – AFC Guildford
  • 2005 m. liepos mėn. – Guildford United
  • 2006 m. liepos mėn. – Guildford City FC
Gödi SE Vengrijos vėliava Vengrija Gedas
  • 1921 m. – Alsógödi SE
  • 1973 m. – Gödi SE
HNK Zmaj Makarska Kroatijos vėliava Kroatija Makarska
  • 1921 m. – HNK Zmaj Makarska
  • 1993 m. – NK Zmaj-Euroherc
  • 1996 m. – HNK Zmaj Makarska
Hampton and Richmond Borough FC Anglijos vėliava Anglija Hamptonas, Londonas
  • 1921 m. – Hampton FC
  • 1999 m. liepos mėn. – Hampton & Richmond Borough FC
Henlow FC Anglijos vėliava Anglija Henlou
  • 1921 m. – Royal Air Force FC Henlow
  • 1976 m. – Henlow FC
Herfølge BK Danijos vėliava Danija Kiogė
  • 1921 m. – Herfølge BK
Herfølge BK II Danijos vėliava Danija Herfiolgė
  • 1921 m. – Herfølge BK II
Herttoniemen Toverit Suomijos vėliava Suomija Helsinkis
  • 1921 m. – Herttoniemen Toverit
Högadals IS Švedijos vėliava Švedija Karlshamnas
  • 1921 m. – Högadals IS
IFK Falköping Švedijos vėliava Švedija Falšiopingas
  • 1921 m. – Falköpings BK
  • 1925 m. – IFK Falköping
IFK Klagshamn Švedijos vėliava Švedija Klagshamnas
  • 1921 m. – IFK Klagshamn
Jacobs FC Airijos vėliava Airija Dublinas
  • 1921 m. – Jacobs FC
Jeunesse Villenavaise Prancūzijos vėliava Prancūzija Vilnav d'Ornonas
  • 1921 m. – Jeunesse Villenavaise
  • 1968 m. – US Villenavaise
  • 1991 m. – Jeunesse Villenavaise
Jonsereds IF Švedijos vėliava Švedija Junseredas
Jánossomorja SE Vengrijos vėliava Vengrija Janošomorja
  • 1921 m. – Jánossomorja SE
K. Daring Club Blankenberge Belgijos vėliava Belgija Blankenbergė
  • 1921 m. – CS de Blankenberge
  • 1925 m. – Daring Club Blankenberge
  • 1971 m. – K. Daring Club Blankenberge
KEG Gistel Belgijos vėliava Belgija Gistelis
  • 1921 m. – EG Gistel
  • 1960 m. – KEG Gistel
KFC Avenir Lembeek Belgijos vėliava Belgija Lembekas
  • 1921 m. – FC Avenir Lembecq
  • 1950 m. – FC Avenir Lembeek
  • 2000 m. – KFC Avenir Lembeek
KFCO Beerschot Wilrijk Belgijos vėliava Belgija Antverpenas
KP Warta Zawiercie Lenkijos vėliava Lenkija Zavercė
  • 1921 m. – KP Warta Zawiercie
KS Dalin Myślenice Lenkijos vėliava Lenkija Myslenicės
  • 1921 m. – KS Dyskos
  • 1923 m. – KS Uklejnia
  • 1925 m. – Sokół-Podhale
  • 1945 m. – KS Dalin Myślenice
KS Kutno Lenkijos vėliava Lenkija Kutnas
KS Olkusz Lenkijos vėliava Lenkija Olkušas
  • 1921 m. – KS Olkusz
KS Pogoń Nowe Skalmierzyce Lenkijos vėliava Lenkija Nove Skalmeržycė
  • 1921 m. – KS Pogoń Nowe Skalmierzyce
KSV Bornem Belgijos vėliava Belgija Bornemas
  • 1921 m. – FC Klein Brabant Puers
  • 1954 m. – KFC Klein Brabant
  • 1954 m. kovo 12 d. – KFC Klein Brabant Bornem
  • 1973 m. – KSV Bornem
KSV Geraardsbergen Belgijos vėliava Belgija Gerardsbergenas
KVC Zaventem Belgijos vėliava Belgija Zaventemas
  • 1921 m. – FC Saventhem
  • 1951 m. – KVC Zaventem
Kasımpaşa SK Turkijos vėliava Turkija Stambulas
  • 1921 m. – Altıntuğ İstanbul
  • 1924 m. – Kasımpaşa SK
Kecel FC Vengrijos vėliava Vengrija Kecelas
  • 1921 m. – Keceli LE
  • 1945 m. – Keceli BSE
  • 1948 m. – Kecel FC
  • 1948 m. – Keceli Spartacus
  • 1990 m. – Keceli Szőlőfürt TSz SK
  • 2000 m. – Kecel FC
Kirriemuir Thistle FC Škotijos vėliava Škotija Kirimeras
  • 1921 m. – Kirriemuir Thistle FC
Kohila JK Püsivus Estijos vėliava Estija Kohila
  • 1921 m. – Kohila JK Püsivus
Kondorosi TE Vengrijos vėliava Vengrija Kondorošas
  • 1921 m. – Kondorosi TE
Kunhegyes ESE Vengrijos vėliava Vengrija Kunhedešas
  • 1921 m. – Kunhegyes ESE
LKS Bełk Lenkijos vėliava Lenkija Belkas
  • 1921 m. – LKS Bełk
LKS Grybovia Grybów Lenkijos vėliava Lenkija Grybuvas
  • 1921 m. – LKS Grybovia Grybów

... tolesni rezultatai


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai