1920

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką

1920 metais įkurti futbolo klubai

Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
1. FC Sand Vokietijos vėliava Vokietija Zandas prie Maino
  • 1920 m. – 1. FC Sand
1. SC Sollenau Austrijos vėliava Austrija Zolenau
  • 1920 m. – 1. SC Sollenau
1920 Akyurt BSK Turkijos vėliava Turkija Akjurtas
  • 1920 m. – Akyurt BSK
  • 2000 m. – 1920 Akyurt BSK
1920 Maraş SK Turkijos vėliava Turkija Kahramanmarašas
  • 1920 m. – Maraşspor
  • 1976 m. – Kahramanmaraş Belediyespor
  • 2012 m. – Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor
  • 2016 m. kovo 26 d. – 1920 Maraş SK
AC Amboisien Prancūzijos vėliava Prancūzija Ambuazas
  • 1920 m. – AC Amboisien
AC Este Italijos vėliava Italija Estė
  • 1920 m. – AC Este
AD Valdinievole Montecatini Italijos vėliava Italija Montekatini Termė
  • 1920 m. – AD Valdinievole Montecatini
ADO 1920 Nyderlandų vėliava Nyderlandai Hemskerkas
  • 1920 m. – ADO 1920
AFC Compiègne Prancūzijos vėliava Prancūzija Kompjenė
  • 1920 m. – Stade Compiègne
  • 1993 m. – AFC Compiègne
AFK Vraňany Čekijos vėliava Čekija Vranianai
  • 1920 m. – AFK Vraňany
AS Cozes Prancūzijos vėliava Prancūzija Kozas
  • 1920 m. – ES Cozes
  • 1966 m. – AS Cozes-Semussac
  • 1970 m. – AS Cozes
AS Gualdo Calcio Italijos vėliava Italija Gvaldo Tadinas
  • 1920 m. – SC Audax Tadino
  • 1939 m. – Fascio di Gualdo Tadino
  • 1945 m. – SS Gualdo
  • 2006 m. liepos mėn. – AS Gualdo Calcio
AS Moirans-en-Montagne Prancūzijos vėliava Prancūzija Montanės Muaranas
  • 1920 m. – AS Moirans-en-Montagne
AS Morhange Football Prancūzijos vėliava Prancūzija Morhanžas
  • 1920 m. – AS Morhange
  • 2000 m. – AS Morhange Football
AS de Valentigney Prancūzijos vėliava Prancūzija Valantinjė
  • 1920 m. – AS de Valentigney
ASC Götzendorf Oranjezz Austrijos vėliava Austrija
  • 1920 m. – SK Götzendorf
  • 1925 m. – ASK Götzendorf
  • 1947 m. – ASC Götzendorf
  • 2014 m. liepos mėn. – ASC Götzendorf Oranjezz
ASD Calcio Pomigliano Italijos vėliava Italija Pomiljano d'Arkas
  • 1920 m. – ASD Calcio Pomigliano
ASD Cervia 1920 Italijos vėliava Italija Červija
  • 1920 m. – Calcio Cervia
  • 2000 m. – ASD Cervia 1920
ASD Civitavecchia Italijos vėliava Italija Čivitavekija
  • 1920 m. – ASD Civitavecchia
ASD Cynthia 1920 Italijos vėliava Italija Džencano di Roma
  • 1920 m. – ASD Cynthia 1920
ASD Nuova Sacilese 1920 Italijos vėliava Italija Sačilė
  • 1920 m. – SS Sacilese Calcio
  • 2010 m. – ASD Sacilese Calcio
  • 2016 m. liepos mėn. – ASD Nuova Sacilese 1920
ASD OltrepoVoghera Italijos vėliava Italija Stradela, Vogera, Pavijos Oltrepas
  • 2001 m. – FBC Casteggio Broni
  • 2009 m. liepos mėn. – ASD SBC Oltrepò
  • 2013 m. liepos mėn. – ASD OltrepoVoghera
ASD Sanvitese Italijos vėliava Italija San Vito al Taljamentas
  • 1920 m. – ASD Sanvitese
ASD Terme Montecatini Italijos vėliava Italija Montekatini Termė
  • 1920 m. – Terme Montecatini 1920
  • 1928 m. liepos mėn. – US Montecatini
  • 1945 m. liepos mėn. – AS Montecatini
  • 2010 m. liepos mėn. – ASD Terme Montecatini
ASD Termoli Calcio 1920 Italijos vėliava Italija Termolis
  • 1920 m. – ASD Termoli Calcio 1920
ASD Villafranca Veronese Italijos vėliava Italija Vilafranka di Verona
  • 1920 m. – AS Villafranca
  • 2000 m. – ASD Villafranca Veronese
ASK Elektra Austrijos vėliava Austrija Viena
  • 1920 m. – SV Elektrizitätswerk Wien II
  • 1922 m. – SV Elektra Wien 1920
  • 1932 m. – SV E-Werk Wien
  • 1945 m. – SV Elektra Wien
  • 1948 m. – FS Elektra Wien
  • 2013 m. liepos mėn. – AS Koma Elektra
ASK Kleinneusiedl Austrijos vėliava Austrija Kleinoizydlis
  • 1920 m. – ASK Kleinneusiedl
ASK Red Star Knittelfeld Austrijos vėliava Austrija Knitelfeldas
  • 1920 m. – ATV Rote Elf Knittelfeld
  • 1921 m. – ASK Red Star Knittelfeld
ASV Hohenau Austrijos vėliava Austrija Hohenau
  • 1920 m. – Hohenauer SV
  • 1926 m. – ASV Hohenau
  • 1934 m. – SC Rapid der Zuckerfabrik Hohenau an der March
  • 1945 m. – ASV Hohenau
ASV Nürnberg Vokietijos vėliava Vokietija Niurnbergas
  • 1920 m. – FV 1920 Nürnberg
  • 1925 m. liepos 1 d. – ASV Nürnberg
  • 1928 m. vasario 1 d. – ASV 1928 Nürnberg
  • 1937 m. balandžio mėn. – WKG BSG Neumeyer Nürnberg
  • 1942 m. – VfL Nürnberg
ASV Ofenbinder Spratzern Austrijos vėliava Austrija Sankt Peltenas, Špracernas
  • 1920 m. – ASV Spratzern
ASV Vösendorf Austrijos vėliava Austrija Fėzendorfas, Henersdorfas
  • 1920 m. – SC Hennersdorf
  • 1927 m. – ATV Vösendorf
  • 1945 m. – ASV Vösendorf
  • 1976 m. – ASV Austria Vösendorf
  • 1991 m. – ASV Vösendorf
ATSV Teesdorf Stahlbau Scholl Austrijos vėliava Austrija Tėsdorfas
  • 1920 m. – SC Teesdorf
  • 2000 m. – ATSV Teesdorf Stahlbau Scholl
Aabybro IF Danijos vėliava Danija Obibras
  • 1920 m. – Aabybro IF
Anagénnīsī Derýneias Kipro vėliava Kipras Derinija
  • 1920 m. – Anagénnīsī Derýneias
Ancienne de Château-Gontier Prancūzijos vėliava Prancūzija Šato Gontjė
  • 1920 m. – Ancienne de Château-Gontier
Angoulême Charente FC Prancūzijos vėliava Prancūzija Angulemas
  • 1920 m. – SC Angoulême
  • 1925 m. liepos mėn. – AS des Charentes
  • 1945 m. – AS Angoulême
  • 1992 m. – AS Angoulême-Charente 92
  • 2005 m. – Angoulême Charente FC
Ashton National FC Anglijos vėliava Anglija Aštonas prie Laino
  • 1920 m. – Ashton National FC
Auchel FC Prancūzijos vėliava Prancūzija Ošelis
  • 1920 m. – US Auchel
  • 2000 m. – US Auchelloise Nouvelle
  • 2017 m. – Auchel FC
Avenir Foot Lozère Prancūzijos vėliava Prancūzija Mandas
  • 1920 m. – Éveil Mendois Football
  • 2002 m. – Éveil Mende Lozère
  • 2004 m. – Avenir Foot Lozère
AÉ Achaïkī Graikijos vėliava Graikija Kato Achaja
  • 1920 m. – AÉ Achaïkī
BK Olympic Malmö Švedijos vėliava Švedija Malmė
  • 1920 m. – IF Olympia
  • 1921 m. – BK Olympia
  • 1925 m. – BK Olympic
Balzan FC Maltos vėliava Malta Balzanas
Bassano Virtus 55 ST Italijos vėliava Italija Basano del Grapa
  • 1920 m. – US Bassano
  • 1996 m. – Bassano Virtus 55 ST
Bayenthaler SV Vokietijos vėliava Vokietija Kelnas
  • 1920 m. – Bayenthaler SV
Brideville FC Airijos vėliava Airija Dublinas
  • 1920 m. – Brideville FC
Bridgend Town FC Velso vėliava Velsas Bridžendas
  • 1920 m. – Bridgend Town FC
Broughty Athletic FC Škotijos vėliava Škotija Dandi
  • 1920 m. – Broughty Ex-Servicemen FC
  • 1951 m. – Broughty Athletic FC
Budakalászi MSE Vengrijos vėliava Vengrija Budakalasas
  • 1920 m. – Budakalászi MSE
Békési FC Vengrijos vėliava Vengrija Bėkėšas
  • 1920 m. – Békés AC
  • 1924 m. – Békési TE
  • 1944 m. – Békési Munkás SE
  • 1949 m. – Békési SzMSE
  • 1952 m. – Békési Traktor
  • 1954 m. – Békési Spartacus SK
  • 1980 m. – Békési SE
  • 2000 m. – Békési FC
Büki TK Vengrijos vėliava Vengrija Biukas
  • 1920 m. – Büki TK
CA Osasuna Ispanijos vėliava Ispanija Pamplona
  • 1920 m. – CA Osasuna Pamplona
CA de Montreuil Prancūzijos vėliava Prancūzija Montrėjus
  • 1920 m. – CA de Montreuil
CD Masnou Ispanijos vėliava Ispanija Masnou
  • 1920 m. – CD Masnou
CMS Oissel Prancūzijos vėliava Prancūzija Uaselis
  • 1920 m. – CA Oissel
  • 1968 m. – CMS Oissel
CS Ineu Rumunijos vėliava Rumunija Ineu
  • 1920 m. – FC Tricotaje Ineu
  • 2005 m. – CS Ineu
Sigla CS Minerul Lupeni.png CS Minerul Lupeni Rumunijos vėliava Rumunija Lupenis
  • 1920 m. – Jiul Lupeni
  • 1931 m. – Minerul Lupeni
  • 1950 m. – Partizanul Lupeni
  • 1951 m. – Flacăra Lupeni
  • 1953 m. – Minerul Lupeni
  • 1957 m. – Energia Lupeni
  • 1958 m. – CS Minerul Lupeni
CS Penmarch Prancūzijos vėliava Prancūzija Penmarkas
  • 1920 m. – Cormorans Sportifs Penmarch
CSM Lugoj Rumunijos vėliava Rumunija Lugožas
  • 1920 m. – Vulturii Lugoj
  • 1934 m. – Vulturii Textila Lugoj
  • 1938 m. – Vulturii Lugoj
  • 1944 m. – Progresul Lugoj
  • 1947 m. – CSM Lugoj
  • 1948 m. – Muncitorul Lugoj
  • 1968 m. – Voința Lugoj
  • 1969 m. – Vulturii Textila Lugoj
  • 1980 m. – Vulturii Lugoj
  • 1984 m. – CSM Lugoj
  • 1989 m. – Vulturii Textila Lugoj
  • 1991 m. – Vulturii Lugoj
  • 2002 m. – Auxerre Lugoj
  • 2009 m. liepos mėn. – CSM Lugoj
  • 2012 m. liepos mėn. – Vulturii Lugoj
  • 2015 m. liepos mėn. – CSM Lugoj
Cagliari Calcio Italijos vėliava Italija Kaljaris
  • 1920 m. – FC Cagliari
  • 1924 m. – CS Cagliari
  • 1934 m. – US Cagliari
  • 1970 m. liepos mėn. – Cagliari Calcio
Camelon Juniors FC Škotijos vėliava Škotija Keimelonas
  • 1920 m. – Camelon Juniors FC
Chard Town FC Anglijos vėliava Anglija Čardas
  • 1920 m. – Chard Town FC
Chatteris Town FC Anglijos vėliava Anglija Čaterisas
  • 1920 m. – Chatteris Town Juniors
  • 1921 m. – Chatteris Town FC
Chemnitzer FC Vokietijos vėliava Vokietija Chemnicas
  • 1920 m. – Polizei SV Chemnitz
  • 1942 m. – SG Ordnungspolizei Chemnitz
  • 1946 m. – SG Chemnitz-Nord
  • 1948 m. – BSG Fewa Chemnitz
  • 1951 m. sausio mėn. – Chemie Chemnitz
  • 1953 m. gegužės 10 d. – BSG Chemie Karl-Marx-Stadt
  • 1956 m. kovo 3 d. – SC Motor Karl-Marx-Stadt
  • 1963 m. liepos mėn. – SC Karl-Marx-Stadt
  • 1966 m. sausio 15 d. – FC Karl-Marx-Stadt
  • 1990 m. liepos mėn. – Chemnitzer FC
Churchstoke FC Velso vėliava Velsas Čerčstokas
  • 1920 m. – Churchstoke FC
Colțea Brașov Rumunijos vėliava Rumunija Brašovas
  • 1920 m. – Colțea Brașov
Cork Bohemians FC Airijos vėliava Airija Korkas
  • 1920 m. – Cork Bohemians FC
Csurgói TK Vengrijos vėliava Vengrija Čurgas
  • 1920 m. – Csurgói TK
DJK Rosenheim Vokietijos vėliava Vokietija Rozenheimas
  • 1920 m. – DJK Rosenheim
Dalry Thistle FC Škotijos vėliava Škotija Dalrajus
  • 1920 m. – Dalry Thistle FC
Despertar SC Portugalijos vėliava Portugalija Beža
  • 1920 m. – Despertar SC
Deutscher SV Salzburg Austrijos vėliava Austrija Zalcburgas
  • 1920 m. – SK Nordstern Salzburg
  • 1921 m. birželio mėn. – Deutscher SV Salzburg
  • 1931 m. – FC Nordstern Salzburg
Dunaharaszti MTK Vengrijos vėliava Vengrija Dunaharastis
  • 1920 m. – Dunaharaszti Munkás TK
  • 1936 m. – Dunaharaszti AC
  • 1938 m. – Dunaharaszti SC
  • 1945 m. – Dunaharaszti MTK
ES Cannet Rocheville Prancūzijos vėliava Prancūzija Le Kanė
  • 1920 m. – ES Cannet Rocheville
ES Thaonnaise Prancūzijos vėliava Prancūzija Vogėzų Taonas
  • 1920 m. – US Thaon
  • 1930 m. – ES Thaonnaise
ESV Südost Austrijos vėliava Austrija Viena
  • 1920 m. – ESV Südost
ESV Vorwärts Krems Austrijos vėliava Austrija Kremsas prie Dunojaus
  • 1920 m. – ESV Vorwärts Krems
Ecser SE Vengrijos vėliava Vengrija Ečeras
  • 1920 m. – Ecseri SC
  • 1939 m. – MOVE Ecseri SC
  • 1945 m. – Ecseri MTE
  • 1951 m. – Ecseri SK
  • 1990 m. – Ecser Községi SK
  • 2009 m. – Ecser SE
Empoli FC Italijos vėliava Italija Empolis
  • 1920 m. – Empoli FBC
  • 1931 m. – ASC Empoli
  • 1936 m. – Dopolavoro IIG
  • 1941 m. – AC Empoli
  • 1944 m. – Empoli FC
FC 1920 Schweighouse Prancūzijos vėliava Prancūzija Šveghuzas prie Moderio
  • 1920 m. – FC Schweighouse
  • 1940 m. – TuS Schweighausen
  • 1945 m. – FC 1920 Schweighouse
FC Bastia Borgo Prancūzijos vėliava Prancūzija Bastja
  • 1920 m. – CA Bastiais
  • 1986 m. – CA Bastiais Gallia Lucciana
  • 2003 m. – CA Bastiais
  • 2017 m. liepos 3 d. – FC Bastia-Borgo
FC Bayern Alzenau Vokietijos vėliava Vokietija Alcenau
  • 1920 m. – FC Bayern Alzenau
FC Blau-Weiss Karbach Vokietijos vėliava Vokietija Karbachas
  • 1920 m. – FC Blau-Weiss Karbach
FC Brochthausen Vokietijos vėliava Vokietija Duderštatas, Brochthauzenas
  • 1920 m. – FC Brochthausen
FC Champagnole Prancūzijos vėliava Prancūzija Šampanjolis
  • 1920 m. – AS Champagnole
  • 1984 m. – FC Champagnole
FC Chomutov Čekijos vėliava Čekija Chomutovas
  • 1920 m. – VTŽ Chomutov
  • 1997 m. liepos mėn. – FC Chomutov
FC Dunărea Călărași Rumunijos vėliava Rumunija Kelerašis
  • 1920 m. – FC Dunărea Călărași
FC Großalmerode 1920 Vokietijos vėliava Vokietija Grosalmerodė
  • 1920 m. – FC Großalmerode 1920
FC Koper Slovėnijos vėliava Slovėnija Koperis
  • 1920 m. – CS Capodistriano
  • 1928 m. – US Capodistriana
  • 1946 m. – Aurora Koper
  • 1955 m. – NK Koper
  • 1990 m. – NK Koper Capodistria
  • 1994 m. liepos mėn. – NK Istrabenz Koper
  • 1997 m. – FC Koper
  • 2001 m. liepos mėn. – FC Sport Line Koper
  • 2003 m. – FC Koper
  • 2006 m. liepos mėn. – FC Anet Koper
  • 2008 m. – FC Luka Koper
  • 2010 m. – FC Koper
FC Kopřivnice Čekijos vėliava Čekija Koprživnicė
  • 1920 m. – SK Kopřivnice
  • 1934 m. – SK Tatra Kopřivnice
  • 1948 m. – ZSJ Sokol Tatra Kopřivnice
  • 1953 m. – DSO Spartak Kopřivnice
  • 1957 m. – TJ Tatra Kopřivnice
  • 1993 m. – ASK Tatra Kopřivnice
  • 2001 m. – FC Kopřivnice
FC La Walck Prancūzijos vėliava Prancūzija La Valkas
  • 1920 m. – FC La Walck
  • 1940 m. – FV Walk Weißenburg
  • 1945 m. – FC La Walck
  • 1980 m. – FC Walck Pfaffenhoffen
FC Legnago Salus SSD Italijos vėliava Italija Lenjagas
  • 1920 m. – US Legnaghese
  • 1926 m. – AC Valerio Valery
  • 1936 m. liepos mėn. – AC Legnago
  • 1959 m. liepos mėn. – US Salus Legnago
  • 1962 m. liepos mėn. – AC Isothermo Legnago
  • 1964 m. liepos mėn. – AC Legnago
  • 1983 m. liepos mėn. – AC Legnago Salus
  • 1988 m. liepos mėn. – AC Riello Legnago
  • 1993 m. liepos mėn. – AC Legnago Salus SSD
FC Lomnice nad Popelkou Čekijos vėliava Čekija Lomnicės prie Popelkos
  • 1920 m. – FC Lomnice nad Popelkou
FC Ponsacco 1920 SSD Italijos vėliava Italija Ponsakas
  • 1920 m. – Mobilieri Ponsacco
  • 2011 m. liepos mėn. – FC Ponsacco 1920 SSD
FC Red-Black-Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Liuksemburgas (miestas)
  • 1909 m. – FC Pfaffenthal 1909
  • 1919 m. gruodžio 1 d. – FC Red Black Pfaffenthal
  • 1940 m. – FK Rot-Schwarz Pfaffenthal
  • 1944 m. – FC Red Black Pfaffenthal
  • 2007 m. liepos mėn. – FC Red-Black-Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch
FC Sportfreunde 1920 Waldenburg Vokietijos vėliava Vokietija Valbžychas
  • 1920 m. – FC Sportfreunde 1920 Waldenburg
FC Zeltweg Austrijos vėliava Austrija Celtvėgas
  • 1920 m. – FC Zeltweg
FC Zohor Slovakijos vėliava Slovakija Zohoras
  • 1920 m. – FC Zohor
FC Șoimii IPA Sibiu Rumunijos vėliava Rumunija Sibiu
  • 1920 m. – FC Șoimii Sibiu
  • 1947 m. – Șoimii CFR Sibiu
  • 1948 m. liepos mėn. – CFR Sibiu
  • 1949 m. – Locomotiva Sibiu
  • 1956 m. – CFR Sibiu
  • 1960 m. – Locomotiva Sibiu
  • 1973 m. – Șoimii Sibiu
  • 1981 m. – FC Șoimii IPA Sibiu
FC-88 Kemi Suomijos vėliava Suomija Kemis
  • 1920 m. – FC-88 Kemi
FK Berane Juodkalnijos vėliava Juodkalnija Beranė
  • 1920 m. – FK Berane
FK Budućnost Arilje Serbijos vėliava Serbija Arilė
  • 1920 m. – Čolović Arilje
  • 2000 m. – FK Budućnost Arilje
FK Budućnost Dobanovci Serbijos vėliava Serbija Dobanovcis
  • 1920 m. – FK Budućnost Dobanovci
FK Horažďovice Čekijos vėliava Čekija Horaždiovicės
  • 1920 m. – FK Horažďovice
FK Igman Konjic Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Konicas
  • 1920 m. – FK Igman
  • 1945 m. – Nono Belša Konjic
  • 2000 m. – FK Igman Konjic
FK Jedinstvo Ub Serbijos vėliava Serbija Ubas
  • 1920 m. – FK Jedinstvo Ub
FK Mogren Budva Juodkalnijos vėliava Juodkalnija Budva
  • 1920 m. – FK Budva
  • 1991 m. – FK Mogren Budva
FK Rudar Kakanj Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Kakanis
  • 1920 m. – FK Rudar Kakanj
FK Rudar Pljevlja Juodkalnijos vėliava Juodkalnija Plevlia
  • 1920 m. – FK Breznik Pljevlja
  • 1923 m. – FK Sandzak Pljevlja
  • 1945 m. – FK Rudar Pljevlja
  • 1947 m. – FK Jakic Pljevlja
  • 1955 m. – FK Rudar Pljevlja
FK Sloga Požega Serbijos vėliava Serbija Požega (Serbija)
  • 1920 m. – Sloga Požega
  • 1945 m. – Farbin Požega
  • 2000 m. – FK Sloga Požega
FK Sportverein Klaipėda Lietuvos vėliava Lietuva Klaipėda
  • 1920 m. – SV Klaipėda
FK Traâna Stara Zagora Bulgarijos vėliava Bulgarija Stara Zagora
  • 1920 m. – FK Traâna Stara Zagora
FK Vlasina Serbijos vėliava Serbija Vlasotincė
  • 1920 m. – FK Vlasina
FK Zora Bijeljina Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Bijelina
  • 1920 m. – FK Zora Bijeljina
FO Tatran Sučany Slovakijos vėliava Slovakija Sučanai
  • 1920 m. – ŠK Sučany
  • 2000 m. – FO Tatran Sučany
FO ŠK Modranka Slovakijos vėliava Slovakija Trnava
  • 1920 m. – FC Modranka
  • 2000 m. – FO ŠK Modranka
FSV 1920 Ockershausen Vokietijos vėliava Vokietija Okershauzenas, Marburgas
  • 1920 m. – FSV 1920 Ockershausen
FSV Kürenz Vokietijos vėliava Vokietija Tryras, Kiurencas
  • 1920 m. – FSV Kürenz
FSV Ronneburg Vokietijos vėliava Vokietija Roneburgas
  • 1920 m. – ASV Ronneburg
  • 1921 m. – SpVg Ronneburg
  • 1950 m. balandžio 15 d. – BSG IFA Ronneburg
  • 1952 m. – BSG Motor Süd Ronneburg
  • 1955 m. – BSG Motor Ronneburg
  • 1959 m. – BSG Wismut Ronneburg
  • 1990 m. – SSV Ronneburg
  • 1995 m. – FSV Ronneburg
FV Dudenhofen Vokietijos vėliava Vokietija Dudenhofenas
  • 1920 m. – FV Dudenhofen
FV Eppelborn Vokietijos vėliava Vokietija Epelbornas
  • 1920 m. – SV Eppelborn
  • 1945 m. – SC Fortuna Eppelborn
  • 1951 m. – FV Eppelborn
Felsőgödi TK Vengrijos vėliava Vengrija Gedas
  • 1920 m. – Felsőgödi TK
  • 1946 m. – Felsőgödi MTK
  • 1951 m. – Felsőgödi SK
  • 1952 m. – Felsőgödi Vörös Meteor
Fermana FC Italijos vėliava Italija Fermas
  • 1920 m. – SS La Fermo
  • 1924 m. – US Fermana
  • 1933 m. – Polisportiva Fermana
  • 1937 m. liepos mėn. – GIL Fermo
  • 1939 m. liepos mėn. – US Fermana
  • 1946 m. – AC Fermana
  • 1948 m. liepos mėn. – US Fermana
  • 1985 m. – Fermana Calcio 1920
  • 1988 m. liepos mėn. – US Fermana
  • 1995 m. – Fermana Calcio 1920
  • 2006 m. liepos mėn. – US Fermana 2006
  • 2013 m. liepos mėn. – Fermana FC
Foggia Calcio Italijos vėliava Italija Fodža
  • 1912 m. – US Atleta Foggia
  • 1920 m. gegužės 20 d. – US SC Foggia
  • 1922 m. kovo 18 d. – SC Foggia
  • 1928 m. – US Foggia
  • 1939 m. – UPS Foggia
  • 1945 m. sausio mėn. – IPAS Foggia
  • 1946 m. sausio mėn. – US Foggia
  • 1957 m. – US Foggia & Incredit
  • 1967 m. liepos mėn. – US Foggia
  • 1984 m. – Foggia Calcio
  • 2005 m. gegužės 21 d. – US Foggia
  • 2012 m. liepos mėn. – ACD Foggia Calcio
  • 2013 m. liepos mėn. – Foggia Calcio
Fulgerul CFR Chișinău Rumunijos vėliava Rumunija Kišiniovas
  • 1920 m. – Regiment CFR Chișinău
  • 1925 m. – Fulgerul CFR Chișinău
Førde Fotball Norvegijos vėliava Norvegija Fiordė
GC Sul Portugalijos vėliava Portugalija Almada
  • 1920 m. – GC Sul
GD Os Fósforos Portugalijos vėliava Portugalija Lisabona
  • 1920 m. – GD Os Fósforos
GKS Grunwald Ruda Śląska Lenkijos vėliava Lenkija Silezijos Ruda
  • 1920 m. – KS Gwiazda Halemba
  • 1934 m. – KS Widzew Halemba
  • 1946 m. – RKS Gwiazda Halemba
  • 1949 m. – KS Unia Kłodnica
  • 1957 m. – GKS Grunwald Kłodnica
  • 1961 m. – GKS Grunwald Halemba
  • 1979 m. – GKS Grunwald Ruda Śląska
GKS Polonia Bydgoszcz Lenkijos vėliava Lenkija Bydgoščius
  • 1920 m. – KS Polonia Bydgoszcz
  • 1948 m. – KS Gwardia Bydgoszcz
  • 1956 m. – BKS Polonia Bydgoszcz
  • 1980 m. – GKS Polonia Bydgoszcz
GS Lis Portugalijos vėliava Portugalija Leirija
Gallia CO Bihorel Prancūzijos vėliava Prancūzija Bihorelis
  • 1920 m. – Gallia CO Bihorel
Garcia Moreno Arzignano Italijos vėliava Italija Arcinjanas
  • 1920 m. – AC Pellizzari Arzignano
  • 2000 m. – Garcia Moreno Arzignano
Gyomai MTE Vengrijos vėliava Vengrija Diomaendrėdas
  • 1920 m. – Gyomai MTE
Hanwell Town FC Anglijos vėliava Anglija Londonas
  • 1920 m. – Hanwell Town FC
  • 1957 m. – Hanwell Corinthians FC
  • 1983 m. – Hanwell Town FC
Herminamezei AC Budapest Vengrijos vėliava Vengrija Budapeštas
  • 1920 m. – Világosság SC
  • 1929 m. – Herminamezei AC
  • 1940 m. – Zugló Herminamezei AC
Hirtshals BK Danijos vėliava Danija Hirtshalsas
  • 1920 m. – Hirtshals BK
IF Haga Švedijos vėliava Švedija Jonšiopingas
  • 1920 m. – IF Hagapojkarna
  • 1944 m. – IF Haga
IF Norden Švedijos vėliava Švedija Sala
  • 1905 m. – IF Norden
Intrépide Angers Football Prancūzijos vėliava Prancūzija Anžė
  • 1920 m. – Intrépide d'Angers
  • 2000 m. – Intrépide Angers Football
Istres FC Prancūzijos vėliava Prancūzija Istras
  • 1920 m. – SS Istréenne
  • 1969 m. – Istres Sports
  • 1990 m. – FC Istres Ville Nouvelle
  • 2004 m. – FC Istres Ouest Provence
  • 2016 m. kovo 12 d. – Istres FC
Iváncsa KSE Vengrijos vėliava Vengrija Ivanča
  • 1920 m. – Iváncsa KSE
K. Beerschot AC Belgijos vėliava Belgija Antverpenas
  • 1920 m. – FC Germinal Ekeren
  • 1971 m. – KFC Germinal Ekeren
  • 1999 m. liepos 1 d. – KFC Germinal Beerschot Antwerpen
  • 2011 m. gegužės 15 d. – K. Beerschot Antwerpen Club
K. Rochus Deurne Belgijos vėliava Belgija Antverpenas
  • 1920 m. – Sint-Rochus FC Deurne
  • 1953 m. – Sint-Rochus KFC Deurne
  • 1970 m. – K. Rochus FC Deurne
  • 2007 m. – K. Rochus Deurne
KS 1920 Mosina Lenkijos vėliava Lenkija Mosina
  • 1920 m. – KS 1920 Mosina
KS Baildon Katowice Lenkijos vėliava Lenkija Katovicai
  • 1920 m. – KS Baildon Katowice
  • 1950 m. – KS Stal Katowice
  • 1956 m. – KS Baildon Katowice
KS Orzeł Brzeziny Śląskie Lenkijos vėliava Lenkija Silezijos Bžezinos
  • 1920 m. – Zgoda Brzeziny
  • 1924 m. – KS 24 Brzeziny Śląskie
  • 1936 m. – TS Orzeł Brzeziny Śląskie
  • 1939 m. – KS Haller
  • 1948 m. – ZKM Orzeł Brzeziny Śląskie
  • 1949 m. – ZKS Orzeł Brzeziny Śląskie
  • 1968 m. – GKS Orzeł Brzeziny Śląskie
  • 2000 m. – KS Orzeł Brzeziny Śląskie
KSC Maccabi-Voetbal Antwerp Belgijos vėliava Belgija Antverpenas
  • 1920 m. – SC Maccabi Antwerpen
  • 1956 m. – KSC Maccabi-Voetbal Antwerp
KSK Maldegem Belgijos vėliava Belgija Maldegemas
  • 1920 m. – Melde FC
  • 1944 m. – Melda SK Maldegem
  • 1960 m. – SK Maldegem
  • 1996 m. – KSK Maldegem

... tolesni rezultatai


Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai