1919

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką

1919 metais įkurti futbolo klubai

}" negali būti naudojamas kaip puslapio pavadinimas šiame wiki.
  • "{{<span class="error">Expansion depth limit exceeded</span>}}" negali būti naudojamas kaip puslapio pavadinimas šiame wiki.
  • Emblema Komanda Šalis Miestas Įkūrimo data
    1. FC Rielasingen-Arlen Vokietijos vėliava Vokietija Rylazingenas
    • 1919 m. – FC Rielasingen
    • 1945 m. – SpVgg Rielasingen
    • 1999 m. – 1. FC Rielasingen-Arlen
    1. FC Wunstorf Vokietijos vėliava Vokietija Vunstorfas
    • 1919 m. – 1. FC Wunstorf
    1. SC Felixdorf Austrijos vėliava Austrija Feliksdorfas
    • 1919 m. – 1. SC Felixdorf
    1. SV Wiener Neudorf Austrijos vėliava Austrija Vyner Noidorfas
    • 1919 m. – 1. SV Wiener Neudorf
    1. Salzburger SK 1919 Austrijos vėliava Austrija Zalcburgas
    • 1919 m. – 1. Salzburger SK 1919
    AC Cambrésien Prancūzijos vėliava Prancūzija Kambrė
    • 1919 m. – Stade Cambrai
    • 1970 m. – AC Cambrésien
    AFC Stoneham Anglijos vėliava Anglija Istlis
    • 1919 m. – Royal Engineers (Ordnance Survey Office) FC
    • 1929 m. – Ordnance Survey FC
    • 2006 m. liepos mėn. – Stoneham FC
    • 2007 m. liepos mėn. – AFC Stoneham
    AKS Beskid Andrychów Lenkijos vėliava Lenkija Andrychuvas
    • 1919 m. – AKS Beskid Andrychów
    AS Aixe-sur-Vienne Prancūzijos vėliava Prancūzija Eksas prie Vjeno
    • 1919 m. – AS Aixoise
    AS Città di Bagheria Italijos vėliava Italija Bagerija
    • 1919 m. – AS Città di Bagheria
    AS Dóxa Ormýlias Graikijos vėliava Graikija Ormilija
    • 1919 m. – AS Dóxa Ormýlias
    AS Erstein Prancūzijos vėliava Prancūzija Erstenas
    • 1919 m. – AS Erstein
    AS Huningue Prancūzijos vėliava Prancūzija Hiunengas
    • 1919 m. – AS Huningue
    • 1940 m. – FC Hüningen
    • 1944 m. – AS Huningue
    AS Luxembourg-Porto ASBL Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Liuksemburgas (miestas)
    • 1919 m. – AS Luxemburg
    • 2000 m. – AS Luxembourg-Porto ASBL
    AS Pro Gorizia Italijos vėliava Italija Goricija
    • 1919 m. – AS Pro Gorizia
    AS Pro Piacenza 1919 Italijos vėliava Italija Pjačenca
    • 1919 m. – Pro Piacenza
    • 2013 m. liepos mėn. – ASD Pro Piacenza 1919
    • 2014 m. – ASD Atletico BP Pro Piacenza
    • 2014 m. liepos mėn. – AS Pro Piacenza 1919
    AS Saint-Étienne Prancūzijos vėliava Prancūzija Sent Etjenas
    • 1919 m. – AESM Casino
    • 1920 m. – Amical SC Saint-Étienne
    • 1927 m. – AS Stéphanoise
    • 1933 m. birželio 26 d. – AS Saint-Étienne
    AS Suzzara Calcio Italijos vėliava Italija Sucara
    • 1919 m. – Suzzara FC
    • 1940 m. – AC Gianni Corradini
    • 1980 m. – MOA Suzzara
    • 2000 m. – Suzzara Calcio 2000
    • 2010 m. rugsėjo mėn. – AS Suzzara Calcio
    ASD Fossano Calcio Italijos vėliava Italija Fosanas
    • 1919 m. – Fossano Calcio
    • 2000 m. – ASD Fossano Calcio
    ASD Itala San Marco Gradisca Italijos vėliava Italija Gradiska d'Izoncas
    • 1919 m. – SS Itala di Gradisca
    • 1944 m. – SS Itala
    • 1955 m. liepos mėn. – AS Itala Montiglio Compensati
    • 1957 m. liepos mėn. – AC Itala
    • 1978 m. liepos mėn. – US San Marco
    • 2000 m. – US Itala San Marco
    • 2010 m. liepos mėn. – ASD Itala San Marco Gradisca
    ASD Manzanese Italijos vėliava Italija Mancanas
    • 1919 m. – ASD Manzanese
    ASD Portogruaro Italijos vėliava Italija Portogruaras
    • 1919 m. – AC Portogruaro
    • 1990 m. – Calcio Portogruaro Summaga
    • 2013 m. – ASD Portogruaro
    ASK Bad Vöslau Austrijos vėliava Austrija Bad Feslau
    • 1919 m. – ASK Bad Vöslau
    ASK Blumau Austrijos vėliava Austrija Blumau
    • 1919 m. – ASK Blumau
    ASK Mannersdorf Austrijos vėliava Austrija Manersdorfas prie Leitagebirgės
    • 1919 m. – ASK Mannersdorf
    ASK Ternitz Austrijos vėliava Austrija Ternicas
    • 1919 m. – ASK Ternitz
    • 1938 m. birželio mėn. – WSV Ternitz
    ASK-BSC Bruck an der Leitha Austrijos vėliava Austrija Brukas prie Leitos
    • 1919 m. – Brucker SC
    • 1938 m. kovo mėn. – SC Zuckerfabrik Bruck-Leitha
    • 1957 m. – ASK Bruck an der Leitha
    • 1983 m. – ASK-BSC Bruck an der Leitha
    ASKÖ Steyrermühl Austrijos vėliava Austrija Šteirermiulis
    • 1919 m. – ATSV Steyrermühl
    • 1960 m. – ASK Steyrermühl
    • 1981 m. – ASKÖ Steyrermühl
    ASKÖ Strasshof SV Austrijos vėliava Austrija Štrashofas
    • 1919 m. – SV Strasshof
    • 2000 m. – ASKÖ Strasshof SV
    ASV Ebenfurth Austrijos vėliava Austrija Ėbenfurtas
    • 1919 m. – Ebenfurther SV
    • 1945 m. – ASV Ebenfurth
    ATSV Fischamend Austrijos vėliava Austrija Fišamendas
    • 1919 m. – ATSV Fischamend
    ATSV Hollabrunn Austrijos vėliava Austrija Holabrunas
    • 1919 m. – ATSV Hollabrunn
    ATSV Wöllersdorf-Steinabrückl Austrijos vėliava Austrija Velersdorfas-Šteinabriuklis, Šteinabriuklis
    • 1919 m. – SC Steinabrückl
    • 2000 m. – ATSV Wöllersdorf-Steinabrückl
    Alberti-Irsai Iparos Ifjúsági SE Vengrijos vėliava Vengrija Albertirša
    • 1919 m. – Alberti-Irsai SE
    • 1921 m. – Alberti-Irsai Iparos Ifjúsági SE
    Angel Kʺnčev-Levski Ruse Bulgarijos vėliava Bulgarija Rusė
    • 1919 m. – Angel Kʺnčev Ruse
    • 1944 m. – Angel Kʺnčev-Levski Ruse
    Avezzano Calcio ASD Italijos vėliava Italija Avecanas
    • 1919 m. – Forza e Coraggio Avezzano
    • 1950 m. – Avezzano Calcio
    • 2000 m. – SSD Nuova Avezzano
    • 2009 m. – ASD Avezzano Foce Nuova
    • 2011 m. – Avezzano Calcio ASD
    Aviacija Kaunas Lietuvos vėliava Lietuva Kaunas
    • 1919 m. – Aviacija Kaunas
    AŠK Primorje Ljubljana Slovėnijos vėliava Slovėnija Liubliana
    • 1919 m. – AŠK Primorje Ljubljana
    • 1935 m. – ŠK Ljubljana
    BC Dusseldorf Vokietijos vėliava Vokietija Diuseldorfas
    • 1919 m. – BC 05 Düsseldorf
    BSC 1919 Stettin Lenkijos vėliava Lenkija Ščecinas
    • 1919 m. – BSC 1919 Stettin
    BV 1919 Neustrelitz Vokietijos vėliava Vokietija Štrėlicas
    • 1919 m. – BV 1919 Neustrelitz
    Bankfoot Athletic FC Škotijos vėliava Škotija Bankfutas
    • 1919 m. – Bankfoot Athletic FC
    Berkhamsted FC Anglijos vėliava Anglija Berkhamstedas
    • 1898 m. – Berkhamsted FC
    • 1919 m. – Berkhamsted Comrades
    • 1922 m. – Berkhamsted Town FC
    • 2009 m. liepos mėn. – Berkhamsted FC
    Botev Sofiâ Bulgarijos vėliava Bulgarija Sofija
    • 1919 m. – Botev Sofiâ
    Broadbridge Heath FC Anglijos vėliava Anglija Brodbridž Hitas
    • 1919 m. – Broadbridge Heath FC
    Bureå IF Švedijos vėliava Švedija Bureo
    • 1919 m. – Bureå IF
    Bólyi SE Vengrijos vėliava Vengrija Bolis
    • 1919 m. – Bólyi SE
    CD Acero Ispanijos vėliava Ispanija Puerto de Saguntas
    • 1919 m. – CD Acero
    CFR Timișoara Rumunijos vėliava Rumunija Timišoara
    • 1919 m. – CS Sparta CFR Timișoara
    • 1926 m. – Sparta Unirea CFR Timișoara
    • 1933 m. – CFR Timișoara
    • 1949 m. – Locomotiva Timișoara
    • 1958 m. – CFR Timișoara
    CP Cacereño Ispanijos vėliava Ispanija Kaseresas
    • 1919 m. – CP Cacereño
    CS Jiul Petroșani Rumunijos vėliava Rumunija Petrošanis
    • 1919 m. – CAMP Petroșani
    • 1924 m. – UCAS Petroșani
    • 1926 m. liepos mėn. – CAMP Petroșani
    • 1927 m. – UCAS Petroșani
    • 1929 m. – Jiul Petroșani
    • 1949 m. – Partizanul Petroșani
    • 1950 m. – Flacăra Petroșani
    • 1952 m. – Minerul Petroșani
    • 1956 m. – Energia Petroșani
    • 1957 m. – SC Jiul Petroșani
    • 2015 m. – CSM Jiul Petroșani
    CS Orne 1919 Amnéville-les-Thermes Prancūzijos vėliava Prancūzija Amnevilis
    • 1919 m. – CS Orne Amnéville
    • 2000 m. – CS Orne 1919 Amnéville-les-Thermes
    CS Sedan Ardennes Prancūzijos vėliava Prancūzija Sedanas
    • 1919 m. – UA Sedan-Torcy
    • 1966 m. – RC Paris-Sedan
    • 1970 m. – CS Sedan Ardennes
    • 1974 m. – CS Sedan-Mouzon Ardennes
    • 1975 m. – CS Sedan Ardennes
    CSO de Blénod-Pont-à-Mousson Prancūzijos vėliava Prancūzija Bleno les Pont a Musonas
    • 1919 m. – CS Blénod
    • 2010 m. – CSO de Blénod-Pont-à-Mousson
    Calcio Montebelluna Italijos vėliava Italija Montebeluna
    • 1919 m. – US Montebellunese
    • 2000 m. – Calcio Montebelluna
    Cardiff Cosmopolitan FC Velso vėliava Velsas Kardifas
    • 1919 m. – Cardiff Cosmos
    • 1990 m. – Cardiff Cosmos Lakelands FC
    • 2002 m. liepos mėn. – Cardiff Cosmos Portos
    • 2010 m. – Cardiff Cosmopolitan FC
    Cartagena FC Ispanijos vėliava Ispanija Kartachena (Ispanija)
    • 1919 m. – Cartagena CF
    • 1940 m. – UD Cartagena
    • 1961 m. – CD Cartagena
    • 1974 m. – Cartagena FC
    Cavese 1919 Italijos vėliava Italija Kava de Tirenis
    • 1919 m. – US Cavese
    • 1974 m. – Pro Cavese
    • 1980 m. – US Cavese
    • 1991 m. – SS Cavese
    • 2011 m. – USD Pro Cavese
    • 2014 m. liepos mėn. – USD Cavese 1919
    • 2017 m. liepos mėn. – Cavese 1919
    Club Atlético Adelante Argentinos vėliava Argentina Rekonkista (Argentina)
    • 1919 m. – CA Adelante
    Cray Valley Paper Mills FC Anglijos vėliava Anglija Londonas
    • 1919 m. – Cray Valley Paper Mills FC
    DCV Krimpen Nyderlandų vėliava Nyderlandai Krimpenas prie Eiselio
    • 1919 m. – DCV Krimpen
    DOŠK Drniš Kroatijos vėliava Kroatija Drnišas
    • 1919 m. – DOŠK Drniš
    • 1945 m. – FD Drniš
    • 1950 m. – NK Drniš
    • 1990 m. – DOŠK Drniš
    Darlington Railway Athletic FC Anglijos vėliava Anglija Darlingtonas
    • 1919 m. – Darlington Railway Athletic FC
    Drogheda United FC Airijos vėliava Airija Droeda
    • 1919 m. – Drogheda United FC
    EGS Elīá Lythrodónta Kipro vėliava Kipras Litrodontas
    • 1919 m. – EGS Elīá Lythrodónta
    ESV Haidbrunn-Wacker Wiener Neustadt Austrijos vėliava Austrija Vyner Noištatas
    • 1919 m. – ESV Wacker Wiener Neustadt
    • 1938 m. – SG Reichsbahn Wacker Wiener Neustadt
    • 1945 m. – ESV Wacker Wiener Neustadt
    • 1972 m. – ESV Haidbrunn-Wacker Wiener Neustadt
    ESV Lokomotive Zwickau Vokietijos vėliava Vokietija Cvikau
    • 1919 m. – VfL Zwickau
    • 1945 m. – SG Zwickau-Nord
    • 1950 m. – BSG Empor Zwickau
    • 1955 m. – BSG Lokomotive Zwickau
    • 1990 m. – ESV Lokomotive Zwickau
    Egri MOVE SE Vengrijos vėliava Vengrija Egeris
    • 1919 m. – Egri SE
    • 1919 m. liepos mėn. – Egri MOVE SE
    Eisbachtaler Sportfreunde 1919 Vokietijos vėliava Vokietija Nentershauzenas
    • 1919 m. – Eisbachtaler Sportfreunde 1919
    Esse IK Suomijos vėliava Suomija Pedersiorė
    • 1919 m. – Esse IK
    FC 1919 Dähre Vokietijos vėliava Vokietija Dėrė
    • 1919 m. – FC 1919 Dähre
    FC Altstetten Šveicarijos vėliava Šveicarija Ciurichas
    • 1919 m. – FC Altstetten
    FC Boudry Šveicarijos vėliava Šveicarija Budri
    • 1919 m. – FC Boudry
    FC Braunau Austrijos vėliava Austrija Braunau
    • 1919 m. – SV Braunau
    • 2002 m. gegužės mėn. – FC Braunau
    FC Challans Prancūzijos vėliava Prancūzija Šalanas
    • 1919 m. – SC Challans
    • 2000 m. – FC Challans
    FC Concordia Goch Vokietijos vėliava Vokietija Gochas
    • 1919 m. – FC Concordia Goch
    FC Concordia Lausanne Šveicarijos vėliava Šveicarija Lozana
    FC Cournon-dʹAuvergne Prancūzijos vėliava Prancūzija Overnės Kurnonas
    • 1919 m. – FC Cournon
    • 1930 m. – AS Cournon
    • 1944 m. – FC Cournon Le Cendre
    • 1998 m. – FC Cournon-d'Auvergne
    FC Ems Šveicarijos vėliava Šveicarija Domatas prie Emso
    • 1919 m. – FC Ems
    FC Esperia Viareggio Italijos vėliava Italija Viaredžas
    • 1916 m. – FC Esperia Viareggio
    • 1919 m. – SC Viareggio
    • 1925 m. – US Viareggio
    • 1927 m. – US Vezio Parducci Viareggio
    • 1939 m. – AS Viareggio Calcio
    • 2003 m. – FC Esperia Viareggio
    FC Fastav Zlín Čekijos vėliava Čekija Zlynas
    • 1919 m. – SK Zlín
    • 1924 m. – SK Baťa Zlín
    • 1948 m. – Botostroj Zlín
    • 1949 m. sausio mėn. – Svit Podvesná Gottwaldov
    • 1953 m. sausio mėn. – DSO Jiskra Gottwaldov
    • 1958 m. liepos mėn. – TJ Gottwaldov
    • 1989 m. liepos mėn. – SK Zlín
    • 1990 m. liepos mėn. – FC Svit Zlín
    • 1996 m. liepos mėn. – FC Zlín
    • 1997 m. – Svit Zlín
    • 2001 m. liepos mėn. – FK Zlín
    • 2002 m. liepos mėn. – FC Tescoma Zlín
    • 2012 m. – FC Fastav Zlín
    FC Gleisdorf 09 Austrijos vėliava Austrija Gleisdorfas
    FC Herstal Belgijos vėliava Belgija Herstalis
    • 1919 m. – AS Herstalienne
    • 1951 m. – AS Herstalienne SR
    • 2009 m. – FC Herstal
    FC Koeppchen Wormeldange Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Vormeldanžas
    • 1919 m. – FC Koeppchen Wormeldange
    • 1940 m. – FC Wormeldange
    • 1944 m. – FC Koeppchen Wormeldange
    FC Kogenheim Prancūzijos vėliava Prancūzija Kogenheimas
    • 1919 m. – FC Kogenheim
    FC Kyjov Čekijos vėliava Čekija Kijovas
    • 1919 m. – SK Kyjov
    • 1948 m. – Sokol Kyjov
    • 1953 m. – TJ Jiskra Kyjov
    • 1994 m. – AFK VMG Kyjov
    • 1999 m. – FC VMG Kyjov
    • 2004 m. – 1. FC VMG Kyjov
    • 2007 m. – 1. FC Kyjov
    • 2009 m. – FC Kyjov 1919
    FC Loko Pardubice Čekijos vėliava Čekija Pardubicės
    • 1919 m. – SK Slavoj Pardubice
    • 1953 m. – DSO Lokomotiva Pardubice
    • 1959 m. – TJ Lokomotiva Pardubice
    • 1992 m. – FC Lokomotiva Pardubice
    • 2004 m. – FC Loko Pardubice
    FC Madretsch Šveicarijos vėliava Šveicarija Bylis
    • 1919 m. – FC Madretsch
    FC Marchfelder Bank Angern Austrijos vėliava Austrija Angernas prie Marcho
    • 1919 m. – FC Angern
    • 2000 m. – FC Marchfelder Bank Angern
    FC Oberlausitz Vokietijos vėliava Vokietija Noigersdorfas
    • 1919 m. – BV 1919 Sportlust Neugersdorf
    • 1946 m. – SG Neugersdorf
    • 1950 m. – BSG Lautex
    • 1990 m. – TBSV Neugersdorf
    • 1992 m. gruodžio 12 d. – Oberlausitzer FC Neugersdorf
    • 2003 m. liepos 1 d. – FC Oberlausitz
    FC Pfeil 1919 Lauenburg Lenkijos vėliava Lenkija Lemborkas
    • 1919 m. – FC Pfeil 1919 Lauenburg
    FC Pont-Saint-Esprit Prancūzijos vėliava Prancūzija Pon Sent Espri
    • 1919 m. – Indépendante de Pont-Saint-Esprit
    • 1924 m. – US Spiripontaine
    • 1930 m. – Indépendante de Pont-Saint-Esprit
    • 2010 m. – FC Pont-Saint-Esprit
    FC Progrès Niedercorn Liuksemburgo vėliava Liuksemburgas Nyderkornas
    • 1919 m. – Progrès Niedercorn
    • 1940 m. – FK Niederkorn
    • 1944 m. – FC Progrès Niedercorn
    FC Rohožník Slovakijos vėliava Slovakija Rohožnykas
    • 1919 m. – FC Rohožník
    FC Ružinov Slovakijos vėliava Slovakija Bratislava
    • 1919 m. – ŠK Kabel Bratislava
    • 1950 m. – TJ Kablo Bratislava
    • 1960 m. – TJ Spartak Kablo Bratislava
    • 1970 m. – ŠK Kablo Bratislava
    • 1990 m. – ŠK Ružinov
    • 2002 m. – ŠK VTJ Ružinov
    • 2010 m. – FC Ružinov
    FC Slavoj Žirovnice Čekijos vėliava Čekija Žirovnicė
    • 1919 m. – FC Slavoj Žirovnice
    FC Slovan Velvary Čekijos vėliava Čekija Velvarai
    • 1919 m. – FC Slovan Velvary
    FC Spitz Attnang Austrijos vėliava Austrija Atnangas-Puchheimas
    • 1919 m. – ATSV Attnang
    • 2000 m. – FC Spitz Attnang
    FC Sturm 19 Sankt Pölten Austrijos vėliava Austrija Sankt Peltenas
    • 1919 m. – FC Sturm 19 Sankt Pölten
    FC Universitatea Cluj Rumunijos vėliava Rumunija Klužas-Napoka, Sibiu
    • 1919 m. – Universitatea Cluj
    • 1940 m. – Universitetea Sibiu
    • 1945 m. – Universitatea Cluj
    • 1948 m. – CSU Cluj
    • 1949 m. – Știința Cluj
    • 1966 m. – FC Universitatea Cluj
    FC Čechie Velká Dobrá Čekijos vėliava Čekija Velka Dobra
    • 1919 m. – FC Čechie Velká Dobrá
    FCSR Obernai Prancūzijos vėliava Prancūzija Obernė
    • {{Expansion depth limit exceeded|~|apie {{Expansion depth limit exceeded|f=|set=|{{Expansion depth limit exceeded|-|0}}|{{Expansion depth limit exceeded|-|1}}|{{Expansion depth limit exceeded|-|2}}}}|{{Expansion depth limit exceeded|f=|set=|{{Expansion depth limit exceeded|-|0}}|{{Expansion depth limit exceeded|-|1}}|{{Expansion depth limit exceeded|-|2}}}}}} – {{{Expansion depth limit exceeded}}}
      • ""error">Expansion depth limit exceeded</span>
    6=|7=|#=101|smw-resultquerycondition=1919|smw-resultquerylimit=150|smw-resultqueryoffset=0}}
    FD Amater Zagreb Kroatijos vėliava Kroatija Zagrebas
    • 1919 m. – RŠK Proleter
    • 1921 m. rugpjūčio mėn. – RŠK Amateur
    • 1945 m. – FD Amater
    FG 1919 Rohrbach Vokietijos vėliava Vokietija Rorbachas (Heidelbergas), Heidelbergas
    • 1919 m. – FG 1919 Rohrbach
    FK Baník Souš Čekijos vėliava Čekija Mostas
    • 1919 m. – SK Čauš
    • 1920 m. – SK Souš
    • 1949 m. – ZSJ Sokol Souš
    • 1951 m. – DSO Sokol Souš
    • 1953 m. – TJ Baník Souš
    • 1970 m. – SK Souš
    • 1990 m. – SIAD Souš
    • 2010 m. – FK Baník Souš
    FK Bodva Moldava Slovakijos vėliava Slovakija Moldava prie Bodvos
    • 1919 m. – Szepsi TK
    • 1950 m. – Jednota Moldava
    • 2000 m. – FK Bodva Moldava
    FK Bor Serbijos vėliava Serbija Boras (Serbija)
    • 1919 m. – ASB Bor
    • 1945 m. – FD Bor
    • 1946 m. – Radnički Bor
    • 1950 m. – RFK Bor
    • 1974 m. – FK Bor
    • 2012 m. liepos mėn. – OFK Bor
    FK Borac Šamac Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Šamacas
    • 1919 m. – Bosanac Šamac
    • 1945 m. – FK Borac Šamac
    FK Bílina Čekijos vėliava Čekija Bylina
    • 1919 m. – SIAD Bilina
    • 2000 m. – TJ Lokomotiva Bílina
    • 2010 m. – FK Bílina
    FK Chlumec nad Cidlinou Čekijos vėliava Čekija Chlumecas prie Cidlinos
    • 1919 m. – FK Chlumec nad Cidlinou
    FK Crvenka Serbijos vėliava Serbija Crvenka
    • 1919 m. – Crvenački SK
    • 1945 m. – Spartakus Crvenka
    • 1962 m. – FK Crvenka
    FK Dobrudža Dobrič Bulgarijos vėliava Bulgarija Dobričius
    • 1919 m. – FK Razvitie Dobrič
    • 1924 m. sausio mėn. – FK Nadežda Dobrič
    • 1924 m. liepos mėn. – Vihʺr Dobrič
    • 1940 m. – FK Car Boris III Dobrič
    • 1944 m. – Vihʺr Dobrič
    • 1945 m. gruodžio 23 d. – Vihʺr-Ûnak 45 Dobrič
    • 1946 m. – Pobeda Dobrič
    • 1947 m. – Dobrudža Dobrič
    • 1949 m. rugpjūčio mėn. – DSO Červeno zname Tolbuhin
    • 1957 m. – FD Dobrudža Tolbuhin
    • 1985 m. liepos mėn. – FK Dobrudža Tolbuhin
    • 1990 m. – FK Dobrudža Dobrič
    • 1995 m. – PFK Dobrudža Dobrič
    FK Gorski Makedonijos vėliava Makedonija Velesas
    • 1919 m. – FK Gorski
    FK Hajduk Veljko Serbijos vėliava Serbija Negotinas
    • 1919 m. – Hajduk Veljko Negotin
    • 1945 m. – Crvena zvezda Negotin
    • 2000 m. – FK Hajduk Veljko
    FK Hodonín Čekijos vėliava Čekija Hodonynas
    • 1919 m. – SK Hodonín
    • 1949 m. – JTO Sokol Hodonín
    • 1951 m. – ZSJ Nafta Hodonín
    • 1953 m. – DSO Baník Hodonín
    • 1958 m. – TJ Slovan Hodonín
    • 1980 m. – TJ Sigma Hodonín
    • 1990 m. – VTJ Sigma Hodonín
    • 1998 m. – SK Hodonín
    • 2009 m. – RSM Hodonín-Šardice
    • 2010 m. – RSM Hodonín
    • 2014 m. – FK Hodonín
    FK Hořovicko Čekijos vėliava Čekija Horžovicės
    • 1919 m. – SK Hořovice
    • 1948 m. – ZSJ Alba Hořovice
    • 1950 m. – ZSJ Sokol Alba Hořovice
    • 1952 m. – DSO Škoda Hořovice
    • 1953 m. – TJ Spartak Hořovice
    • 1992 m. – SK Hořovice
    • 2008 m. – FK Hořovicko
    FK Jagodina Serbijos vėliava Serbija Jagodina
    • 1918 m. – FJSK Zora Jagodina
    • 1921 m. – SK Sparta Jagodina
    • 1923 m. – JSK Budućnost Jagodina
    • 1926 m. – JSK Dača Jagodina
    • 1935 m. – Jagodinski SK
    • 1945 m. – FK Polet Jagodina
    • 1946 m. – Nikčević Jagodina
    • 1949 m. – FK Sloga Jagodina
    • 1962 m. spalio 14 d. – FK Jagodina
    FK Jedinstvo Brčko Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Brčkas
    • 1919 m. – FK Jedinstvo Brčko
    FK Jedinstvo Stara Pazova Serbijos vėliava Serbija Stara Pazova
    • 1919 m. – FK Jedinstvo Stara Pazova
    FK Karađorđe Topola Serbijos vėliava Serbija Topola
    • 1919 m. – FK Karađorđe Topola
    FK Kolubara Serbijos vėliava Serbija
    • 1919 m. – FK Kolubara
    FK Litoměřicko Čekijos vėliava Čekija Litomeržicės
    • 1919 m. – SK Litoměřice
    • 1945 m. – SK Chladírny a mrazírny Litoměřice
    • 1952 m. – TJ Slavoj Litoměřice
    • 1993 m. – FK Litoměřice
    • 2016 m. – FK Litoměřicko
    FK Lokomotiv Kiïv Ukrainos vėliava Ukraina Kijevas
    • 1919 m. – Želdor Kiev
    • 1936 m. – Lokomotiv Kiev
    • 1940 m. – Lokomotiv Ûga Kiev
    • 1946 m. – Lokomotiv Kiev
    • 1992 m. – FK Lokomotiv Kiïv
    FK Loznica Serbijos vėliava Serbija Loznica
    • 1919 m. – FK Loznica
    FK Maleš Berovo Makedonijos vėliava Makedonija Berovas
    • 1919 m. – FK Maleš Berovo
    FK Mačva Serbijos vėliava Serbija Šabacas
    • 1919 m. – FK Mačva Šabac
    • 1944 m. – FK Radnički Šabac
    • 1946 m. liepos mėn. – FK Podrinje Šabac
    • 1951 m. – FK Mačva Šabac
    FK Minʹor 1919 Pernik Bulgarijos vėliava Bulgarija Pernikas
    • 2000 m. – FK Minʹor 1919 Pernik
    FK Nejdek Čekijos vėliava Čekija Neidekas
    • 1919 m. – SK Neudek
    • 1920 m. – DSK Neudek
    • 1950 m. – FK Nejdek
    FK OEZ Letohrad Čekijos vėliava Čekija Letohradas
    • 1919 m. – FK OEZ Letohrad
    • 2015 m. – FK Letohrad
    FK Pohronie Slovakijos vėliava Slovakija Žiaras prie Hrono
    • 1919 m. – ŠK Svätý Kríž nad Hronom
    • 1945 m. – ZŠJ Sokol Kovohuty Svätý Kríž nad Hronom
    • 1953 m. – DŠO Baník Svätý Kríž nad Hronom
    • 1955 m. – DŠO Baník Žiar nad Hronom
    • 1958 m. – TJ Baník Žiar nad Hronom
    • 1971 m. – TJ ZSNP Žiar nad Hronom
    • 1991 m. – ŠK Slovšport Žiar nad Hronom
    • 1995 m. – ŠK ZSNP Žiar nad Hronom
    • 2000 m. – MŠK Žiar nad Hronom
    • 2009 m. – FK Žiar nad Hronom
    • 2012 m. birželio 1 d. – FK Pohronie
    FK Potisje Serbijos vėliava Serbija Kaniža
    • 1919 m. – FK Potisje
    FK Prespa Resen Makedonijos vėliava Makedonija Resenas
    • 1919 m. – FK Prespa Resen
    FK Radnički Zrenjanin Serbijos vėliava Serbija Zrenianinas
    • 1919 m. – Radnički Veliki Bečkerek
    • 1944 m. – Radnički Petrovgrad
    • 1946 m. – FK Radnički Zrenjanin
    FK Septemvri Sofiâ Bulgarijos vėliava Bulgarija Sofija
    • 1919 m. – Sportklub Sofiâ
    • 1944 m. lapkričio 5 d. – Septemvri Sofiâ
    • 1957 m. – FD Septemvri Sofiâ
    • 1988 m. – FK Septemvri Sofiâ
    FK Slavija Skopje Makedonijos vėliava Makedonija Skopjė, Pržinas
    • 1919 m. – FK Slavija Skopje
    • 2000 m. – FK Slavija Pržino
    • 2010 m. – FK Slavija Skopje
    FK Sloboda Tuzla Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Tuzla
    • 1919 m. – FK Sloboda Tuzla
    FK Sloga Erdevik Serbijos vėliava Serbija Erdevikas
    • 1919 m. – FK Sloga Erdevik
    FK Slovan Ivanka pri Dunaji Slovakijos vėliava Slovakija Ivanka prie Dunojaus
    • 1919 m. – ŠK Ivanka
    • 2009 m. – FK Slovan Ivanka pri Dunaji
    FK Slovan Pardubice Čekijos vėliava Čekija Pardubicės
    • 1919 m. – SK Slovan Pardubice
    • 1953 m. – DSO Slovan Pardubice
    • 1959 m. – TJ Slovan Pardubice
    • 1969 m. – TJ Slovan Průmstav Pardubice
    • 1980 m. – TJ Slovan TMS Pardubice
    • 1992 m. – FC Slovan Pardubice
    • 2000 m. – FK Atlantik-Slovan Pardubice
    • 2010 m. – FK Slovan Pardubice
    FK Sparta Zemun Serbijos vėliava Serbija Belgradas
    • 1919 m. – FK Sparta Zemun
    FK Spartak Vráble Slovakijos vėliava Slovakija Vrablė
    • 1919 m. – TJ Spartak Vráble
    • 1950 m. – TJ Tesla Vráble
    • 1992 m. liepos mėn. – FC Vráble
    • 2000 m. – FK Spartak Vráble
    FK Srem Serbijos vėliava Serbija Sremska Mitrovica
    • 1919 m. – SK Građanski Sremska Mitrovica
    • 1945 m. – SK Jedinstvo Sremska Mitrovica
    • 1990 m. – FK Srem
    FKsveikata.gif FK Sveikata Kybartai Lietuvos vėliava Lietuva Kybartai
    • 1919 m. – Sveikata Kybartai
    • 1946 m. – Žalgiris Kybartai
    • 1948 m. – GSK Kybartai
    • 1952 m. – Sveikata Kybartai
    • 1973 m. – FK Sveikata Kybartai
    FK Tekstilac Derventa Bosnijos ir Hercegovinos vėliava Bosnija ir Hercegovina Derventa
    • 1919 m. – FK Tekstilac Derventa
    FK Timok Zaječar Serbijos vėliava Serbija Zaječaras
    • 1919 m. – Radnički Zaječar
    • 1946 m. – Dinamo Zaječar
    • 1951 m. – FK Timok Zaječar
    FK Topličanin Prokuplje Serbijos vėliava Serbija Prokuplė
    • 1919 m. – FK Topličanin Prokuplje
    FK Velbʺžd Kûstendil Bulgarijos vėliava Bulgarija Kiustendilas
    • 1919 m. – Velb"žd Kûstendil
    • 1920 m. – Mocion Kûstendil
    • 1928 m. – Borislav Kûstendil
    • 1940 m. – Pautaliâ Kûstendil
    • 1945 m. – Červeno zname Kûstendil
    • 1949 m. rugpjūčio mėn. – DSO Červeno zname Kûstendil
    • 1956 m. – Levski Kûstendil
    • 1970 m. – Velb"žd Kûstendil
    • 1990 m. – FK Levski Kûstendil
    • 1999 m. liepos mėn. – FK Velb"žd Kûstendil
    FK Čardafon 1919 Gabrovo Bulgarijos vėliava Bulgarija Gabrovas
    • 1919 m. – FK Čardafon 1919 Gabrovo
    FK Černomorec 1919 Burgas Bulgarijos vėliava Bulgarija Burgasas
    • 1919 m. – Černomorec Burgas
    • 1946 m. – Levski-Botev 45 Burgas
    • 1947 m. – Lûbislav Burgas
    • 1949 m. sausio mėn. – Botev Burgas
    • 1949 m. rugpjūčio mėn. – DSO Botev Burgas
    • 1957 m. – DFS Botev Burgas
    • 1968 m. liepos mėn. – DFS Černomorec Burgas
    • 1985 m. liepos mėn. – FK Černomorec Burgas
    • 2005 m. liepos 6 d. – PSFK Černomorec Burgas
    • 2015 m. rugpjūčio 4 d. – FK Černomorec 1919 Burgas
    FS Sestrese Calcio 1919 Italijos vėliava Italija Sestri Ponentė
    • 1919 m. – FS Sestrese Calcio 1919

    ... tolesni rezultatai


    Autoriai ir redaktoriai

    Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
    • CD – buvo atkelta.
    Asmeniniai įrankiai
    Vardų sritys

    Variantai
    Veiksmai
    Naršymas
    Įrankiai