Šveicarijos futbolo taurė

(Europos futbolo duomenų bazė)
Peršokti į: navigacija, paiešką
Wikipedia
Šveicarijos futbolo taurė
Įkurta 1909 m.
Sistema Šveicarijos futbolo sistema
Foot.dk http://foot.dk/Schpokal.asp
Rsssf.com http://rsssf.com/tablesz/zwitcuphist.html
Soccerway.com http://www.soccerway.com/national/switzerland/schweizer-pokal/

Šveicarijos futbolo taurė – pagrindinis futbolo taurės turnyras Šveicarijoje.

Istorija

Pavadinimų kaita

  • 1909 m. – Anglo Cup
  • 1920 m. – Och cup
  • 1925 m. liepos mėn. – Schweizer Cup


Finalai

Metai Nugalėtojas Finalininkas Rezultatas
1909–1910 m. Young Boys Bern FC Sankt Gallen 1-1 ir 7-0
1910–1911 m. Young Boys Bern Servette Geneve 3-1
1911–1912 m. Young Boys Bern Stella Fribourg 4-0
1912–1913 m. FC Basel Weissenbuhl Bern 5-0
1914–1919 m. Nevyko
1920 m. FC Bern FC La Chaux-de-Fonds 5-0
1921 m. FC Bern FC Zurich 2-1
1921–1922 m. Concordia Basel Etoile La Chaux-de-Fonds 1-0
1922–1923 m. Nevyko
1924–1925 m. FC Bern Concordia Basel 2-0
1925–1926 m. Grasshopper Zurich FC Bern 2-1
1926–1927 m. Grasshopper Zurich Young Fellows Zurich 3-1
1927–1928 m. Servette Geneve Grasshopper Zurich 5-1
1928–1929 m. Urania Geneve Young Boys Bern 1-0
1929–1930 m. Young Boys Bern FC Aarau 1-0
1930–1931 m. FC Lugano Grasshopper Zurich 2-1 (prat.)
1931–1932 m. Grasshopper Zurich Urania Geneve 5-1
1932–1933 m. FC Basel Grasshopper Zurich 4-3
1933–1934 m. Grasshopper Zurich Servette Geneve 2-0
1934–1935 m. Sport Lausanne Nordstern Basel 10-1
1935–1936 m. Young Fellows Zurich Servette Geneve 2-0
1936–1937 m. Grasshopper Zurich Sport Lausanne 10-0
1937–1938 m. Grasshopper Zurich Servette Geneve 2-2 (prat.) ir 5-1
1938–1939 m. Sport Lausanne Nordstern Basel 2-0
1939–1940 m. Grasshopper Zurich FC Grenchen 3-0
1940–1941 m. Grasshopper Zurich Servette Geneve 1-1 (prat.) ir 2-0
1941–1942 m. Grasshopper Zurich FC Basel 0-0 (prat.) ir 3-2
1942–1943 m. Grasshopper Zurich FC Lugano 2-1
1943–1944 m. Sport Lausanne FC Basel 3-0
1944–1945 m. Young Boys Bern FC Sankt Gallen 2-0 (prat.)
1945–1946 m. Grasshopper Zurich Sport Lausanne 3-0
1946–1947 m. FC Basel Sport Lausanne 3-0
1947–1948 m. FC La Chaux-de-Fonds FC Grenchen 2-2 (prat.), 2-2 (prat.) ir 4-0
1948–1949 m. Servette Geneve Grasshopper Zurich 3-0
1949–1950 m. Sport Lausanne Cantonal Neuchatel 1-1 (prat.) ir 4-0
1950–1951 m. FC La Chaux-de-Fonds FC Locarno 3-2
1951–1952 m. Grasshopper Zurich FC Lugano 2-0
1952–1953 m. Young Boys Bern Grasshopper Zurich 1-1 (prat.) ir 3-1
1953–1954 m. FC La Chaux-de-Fonds FC Fribourg 2-0
1954–1955 m. FC La Chaux-de-Fonds FC Thun 3-1
1955–1956 m. Grasshopper Zurich Young Boys Bern 1-0
1956–1957 m. FC La Chaux-de-Fonds Sport Lausanne 1-1 (prat.) ir 3-1
1957–1958 m. Young Boys Bern Grasshopper Zurich 1-1 (prat.) ir 4-1
1958–1959 m. FC Grenchen Servette Geneve 1-0
1959–1960 m. FC Luzern FC Grenchen 1-0
1960–1961 m. FC La Chaux-de-Fonds FC Biel 1-0
1961–1962 m. Sport Lausanne AC Bellinzona 4-0 (prat.)
1962–1963 m. FC Basel Grasshopper Zurich 2-0
1963–1964 m. Sport Lausanne FC La Chaux-de-Fonds 2-0
1964–1965 m. FC Sion Servette Geneve 2-1
1965–1966 m. FC Zurich Servette Geneve 2-0
1966–1967 m. FC Basel Sport Lausanne +:-
1967–1968 m. FC Lugano FC Winterthur 2-1
1968–1969 m. FC Sankt Gallen AC Bellinzona 2-0
1969–1970 m. FC Zurich FC Basel 4-1 (prat.)
1970–1971 m. Servette Geneve FC Lugano 2-0
1971–1972 m. FC Zurich FC Basel 1-0
1972–1973 m. FC Zurich FC Basel 2-0 (prat.)
1973–1974 m. FC Sion Xamax Neuchatel 3-2
1974–1975 m. FC Basel FC Winterthur 2-1 (prat.)
1975–1976 m. FC Zurich Servette Geneve 1-0
1976–1977 m. Young Boys Bern FC Sankt Gallen 1-0
1977–1978 m. Servette Geneve Grasshopper Zurich 2-2 (prat.) ir 1-0
1978–1979 m. Servette Geneve Young Boys Bern 1-1 (prat.) ir 3-2
1979–1980 m. FC Sion Young Boys Bern 2-1
1980–1981 m. Sport Lausanne FC Zurich 4-3 (prat.)
1981–1982 m. FC Sion FC Basel 1-0
1982–1983 m. Grasshopper Zurich Servette Geneve 2-2 (prat.) ir 3-0
1983–1984 m. Servette Geneve Sport Lausanne 1-0 (prat.)
1984–1985 m. FC Aarau Xamax Neuchatel 1-0
1985–1986 m. FC Sion Servette Geneve 3-1
1986–1987 m. Young Boys Bern Servette Geneve 4-2 (prat.)
1987–1988 m. Grasshopper Zurich FC Schaffhausen 2-0
1988–1989 m. Grasshopper Zurich FC Aarau 2-1
1989–1990 m. Grasshopper Zurich Xamax Neuchatel 2-1
1990–1991 m. FC Sion Young Boys Bern 3-2
1991–1992 m. FC Luzern FC Lugano 3-1 (prat.)
1992–1993 m. FC Lugano Grasshopper Zurich 4-1
1993–1994 m. Grasshopper Zurich FC Schaffhausen 4-0
1994–1995 m. FC Sion Grasshopper Zurich 4-2
1995–1996 m. FC Sion Servette Geneve 3-2
1996–1997 m. FC Sion FC Luzern 3-3 (baud. 5-4)
1997–1998 m. Sport Lausanne FC Sankt Gallen 2-2 (baud. 4-3)
1998–1999 m. Sport Lausanne Grasshopper Zurich 2-0
1999–2000 m. FC Zurich Sport Lausanne 2-2 (baud. 3-0)
2000–2001 m. Servette Geneve Sport Yverdon 3-0
2001–2002 m. FC Basel Grasshopper Zurich 2-1 (prat.)
2002–2003 m. FC Basel Xamax Neuchatel 6-0
2003–2004 m. FC Wil Grasshopper Zurich 3-2
2004–2005 m. FC Zurich FC Luzern 3-1
2005–2006 m. FC Sion Young Boys Bern 1-1 (baud. 5-3)
2006–2007 m. FC Basel FC Luzern 1-0
2007–2008 m. FC Basel AC Bellinzona 4-1
2008–2009 m. FC Sion Young Boys Bern 3-2
2009–2010 m. FC Basel Sport Lausanne 6-0
2010–2011 m. FC Sion Xamax Neuchatel 2-0
2011–2012 m. FC Basel FC Luzern 1-1 (baud. 4-2)

Šaltiniai



Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.
  • CD – buvo atkelta.
Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys

Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai